Video dodane przez: totil 6 gru 2014 | 15:33
+5
Jak na nich postawiłem jak raz, to musieli przegrać.
8 gru 2014 | 00:25
+1
BRAWO POPRZEDNIK KAZDY MA SWOJ KLUB A NAJGORSZE JAK SIE GO OBSMIEWA WA JEGO DRUZYNA WCALE NIE JEST LEPSZA MOJA JEST NA SZARYM KONCU 1 LIGI JAK TO SIE MOWI A NIE OPUSZCZAM JEJ OD LAT MIELI SWOJE WIELKIE DNI GLORY I CHWALY TERAZ JEST DNO ALE MYSLE ZE KIEDYS ZNOW WROCA NA PIEDESTAL JAK POLSKA CZEKALA TYLE LAT NA WYGRANA Z NIEMCAMI TO ZNACZY ZE DA SIE ZYC A NIE BYC TAKIM DRETWYM PSEUDO
+7
Gdyby Oscarowi weszla ta przewrotka to cudna bramka byla by :)
7 gru 2014 | 09:34
+5
brawo Newcastle
7 gru 2014 | 08:15
+20
i tak ilosc meczy bez porazki chelsea powala na kolana w tym sezonie, a poslizgnac mozna sie zawsze ;)
+6
Na farcie te 2 bramki Newcastle ale przynajmniej Chelsea nie odskoczy na większą liczbę punktów i cała liga angielska będzie ciekawsza :)
-8
WIEKSZOSC DRUZYN LEKKO PRZYSTOPOWALA W DUZO GRUPACH LIGI MISTRZOW NIE MA JESZCZE ROZSTRZYGNIEC
-2
Jest jeszcze jakiś news,skrót meczu,zapowiedz gdzie jeszcze nie skomentowałeś? xd
6 gru 2014 | 20:59
+10
Jednak sie da. Pechowo,bo to Chelsea było lepsze,ale wiadomo jak jest w pilce. Mimo wszystko brawa dla Newcastle,niezle im idzie w tym sezonie.
-2
Nie można być cały czas na fali musi być ten gorszy dzień ale i tak premiership bedzie niebieska!!!

6 gru 2014 | 19:36
+4
Coraz ciekawiej jest w czołówce. 1 Chelsea z 36 pkt. City 2 z 33pkt, po pierwszej połowie wygrywa z Evertonem, więc najprawdopodobniej do Blues będzie im brakować tylko 3 pkt. 3 i 4 miejsce to kolejno S'oton i MU. Ich mecz już w poniedziałek. Zadecyduje to spotkanie o tym kto stanie na ostatnim miejscu podium po tej kolejce.
6 gru 2014 | 19:32
+3
Costa miał super start, a teraz coś przy stopował.
6 gru 2014 | 19:30
+2
Dwóch gigantów z Anglii pokonanych w jednym dniu.
6 gru 2014 | 19:22
0
Nie rozumiem czemu kibice się obrażają i minusują jak ktoś pochwali przeciwną drużynę. Każdy ma inne zdanie, swoje zdanie i wszystcy mają do niego prawo więc zrozumcie to wreście, że na tym to polega żeby wymieniać między sobą komentarze,zdania ; za i przeciw. Robicie z siebie niepotrzebnie wrogów. Pozdro ;* xDDD
6 gru 2014 | 19:16
+3
Newcastle zagralo absolutnie najlepszy mecz w sezonie i zwyciestwo jak najbardziej zasluzone.Chelsea jak kazdy klub na swiecie ma tez slabe spotkania
6 gru 2014 | 18:42
+3
super mecz
6 gru 2014 | 18:34
-7
Bardzo dobrze Newcastle grało, brawo :) Coloccini wybił Coście z głowy ofensywę. Cisse zajebisty meczyk jak to zwykle przeciw Chelsea. Drogba mógłby wcześniej wejść, dawał drużynie więcej niż Hiszpan. Malutko było groźnych strzałów jak na pretendenta do korony. Ciekawe za co sędzia 6 minut doliczył, chyba mu petro-Romek wakacje w ciepłych krajach obiecał ;) A siwa pizda zwana Mourinho i tak miała pretensje xD
6 gru 2014 | 18:32