Video dodane przez: pct 6 gru 2014 | 21:45
Hat-trick no to tylko tyle, bo nie ma co innego zakomentować! Warte odnotowania w CV Cristiano
-3
Typowałem 3:0 i weszło
7 gru 2014 | 23:03
-3
Skoro ci najlepsi piłkarze najlepiej też symulują i wymuszają to ja mam pomysł jak ich oduczyć. Wyłapać parę takich zachowań przy jednym gościu i skreślenie z nominacji do złotej piłki. 2 takie sezony i gwarantuje ze wszyscy w polu karnym zmężnieją jak żołnierze. Tylko że dochodzi kwestia finansowa i Platini by sobie na takie coś nie pozwolił bo "wojna" Cristiano - Messi napędza taki chajs że nie jesteśmy w stanie zliczyć.
+8
Szkoda trochę Celty, ten karny(niesłuszny) na CR7 ich trochę dobił.. Mecz powinien skończyć się wynikiem 2:0. Ronaldo nie może tak symulować. Zawodnik, który walczy o złotą piłkę powinien nie tylko grać na wysokim poziomie i zdobywać bramki, ale również grać fairplay i mieć postawę człowieka, który jest godny naśladowania, bo jakby nie patrzeć CR7 jest ikoną piłki nożnej.
7 gru 2014 | 19:37
+19
Jak taki piłkarz z klasą może takie cos odpierdolic.. PARODIA i WSTYD!!
+24
Ronaldo jest genialny. Ale jak zawodnik genialny symuluje, to mnie wku***wia najbardziej.
7 gru 2014 | 17:38
-12
BRAWA DLA REALU BO W BARCELONIE PO 35 MINUTACH BARCA PRZEGRYWA I JEST SZANS NA ZWIEKSZENIE PRZEWAGI PUNKTOWEJ MALO TEGO MOGA SPASC I ZA ATLETICO A I SEVILLA TUZ TUZ............ NO ALE POCZEKAMY DO KONCA JESZCZE DALEKO I NIE Z TAKICH OPRESJI WYCHODZILA BARCA
+19
co ten penaldo odpierdala to ja pierdole.. ktos go dotknal, ten sie wywala zal. to ma byc najlepszy pilkarz? nie sądze.
7 gru 2014 | 16:24
+7
W tym sezonie trzeba przyznać szczerze: Jeśli Realowi nie przytrafi się jakaś plaga kontuzji to mistrzostwo będą świętować znacznie wcześniej. Nie jestem kibicem ani Realu ani Barcelony, ale trzeba być obiektywnym.
7 gru 2014 | 16:12
+9
Neymarowi też były wypominane symulki to trzeba przyznać że na aktorstwie CR7 też bardzo dobrze się zna
7 gru 2014 | 15:39
-3
Ronaldo, kolejne bramki i kolejne rekordy .
7 gru 2014 | 15:04
-3
No i kolejne zwyciestwo Realu. Kolejny hat-trick Ronaldo, ogólnie kolejny wspaniały mecz realu
7 gru 2014 | 15:00
0
Czy to ta Celta, która wygrała u siebie z Barceloną?
jak taki pedał może być nominowany do pilkarza roku O.o
za takie nurkowanie to powinni nakładać na tych debili jakies kary. nic nie ma wspolnego z pilka nozna
7 gru 2014 | 14:31
-2
Raczej takich debili jak ty powinni zamykac w zakładach specjalnych...
7 gru 2014 | 18:04
+10
Za symulowanie powinny być kary tak samo jak są po nieprzepisowych zachowaniach niezauważonych przez sędziego
7 gru 2014 | 19:09
+10
Ronaldo czy Messi to nie ma różnicy symulki powinny być karane
7 gru 2014 | 20:21
+1
zgadzam się z tym, że symulki to nic dobrego, że powinny byc karane kartkami, ale nazywanie piłkarza "pedałem" powinno byc karane co najmniej banem...
-6
Ostatni raz widziałem tak grajacego Ronaldo w ManU. Wszędzie go pełno. Odgrywa, zagrywa, strzela.
Co tu się dziwić jeden z najlepszych piłkarzy tego globu.

Możecie hejtować ale powiem wam, że w piłkę nożną trzeba też umieć grać ale też myśleć. Ronaldo zrobił w polu karnym wszystko co mógł. Poczuł rywala na plecach, przewrócił się i jest karny 1-0. Przykro mi ale Ronaldo zrobił to w tak inteligenty sposób, że sędzia dał się nabrać a Ronaldo wyprowadził druzynę na prowadzenie i wygrali mecz.

Piłka nożna to nie szachy!
7 gru 2014 | 15:38
+19
Hahahaha śmieszą mnie takie komentarze.
Sram na oba hiszańskie giganty, ale patzrę obiektywnie.

Symuluje Busquets, Alba, albo Neymar to lecą bluzgi: cipki, aktorzy, pizdy, panienki, delfiny, pedały.

Symuluje Ronaldo - jaki on wspaniały, wykorzystał akcję ile mógł, spryciarz, potrzebne jest boiskowe cwaniactwo, geniusz itp.

FUCK LOGIC.
Jeszcze plusy dostaje Twój komentarz hiopkryzji.
+2
Choć powiesimy za jaja tego fałszywego skurwiela Maykona 88.
-1
Real miał szczęście 1 bramka błąd sędziego 2 bramka brąd obrony i 3 tak samo no , ale cóż czasem trzeba mieć farta
7 gru 2014 | 11:34
-17
Jak widziałem,bramkę na 1-0,to wiedziałem,że na drugi dzień będą komentarze typu "Ronaldo nurek".Może i wymusiał karnego,ale zrobił to bardzo dobrze.Gdy ruszył do piłki po dośrodkowaniu był popychany przez obrońce,a gdy wiedział,że nie dojdzie do futbolówki poprostu się przewrócił.Więc nie spinajcie dupy co niektórzy.
7 gru 2014 | 11:11
+19
Powiem tak, żeby Real wygrał tylko jednym golem z Celtom to byłoby mi niesamowicie wstyd za zachowanie Ronaldo. Jednak naprawił swój błąd strzelając 3 gole. Mimo wszystko uważam, że nie takie zachowania nie powinny być tolerowane. Generalnie jak sędzie może gwizdać karne za takie przewinienia. Wkurza mnie, że teraz jak piłkarz w polu karnym poczuję rękę obrońcy na sobie to od razu pada. Dzieje się to teraz nagminnie we wszystkich drużynach.
7 gru 2014 | 13:11
+4
co najgorsze, robia to Ci podobno najlepsi....
-31
Tylko , że to sędzia się pomylił , a Ronaldo się potknłą ;)
-13
zaczął ciągnąć go za rękaw? później ręka na plecach Ronaldo? jak dla mnie temat do dyskusji. sędzia się na pewno z tego wybroni. Widział , że piłki nie dostanie, to się położył:) Dla mnie karny, oczywiście nie ewidentny- był.
7 gru 2014 | 09:31