fajnie że barca wygrała , umocniła się , są bardziej pewni
-10
Mam nadzieje że Bayern trafi na PSG i wtedy pokażemy Zlatanowi co to serce i tradycja!
11 gru 2014 | 20:02
+6
Dlaczego gdy jest ukazana na skrócie z polskim komentarzem gdy jest pokazane zamieszanie PSG pod bramką Barcelony komentuje w tej chwili jakiś trzeci komentator ? XD
11 gru 2014 | 19:58
+5
Brawo Barcelona <3 !
11 gru 2014 | 19:04
+5
Barcelona zmotywowana. Trójka po raz pierwszy strzela razem w jednym meczu :). Szkoda że PSG trochę siadło w 2 połowie, bo to gorzej dla widowiska.
11 gru 2014 | 17:14
+9
W pierwszych 10 minutach od rozpoczęciu meczu to właśnie PSG przeważało, lecz potem Katalończycy wzięli się w garść i trio Messi, Suarez, Neymar wykonało swoją robotę i strzeliło trzy bramki. Dobry mecz w wykonaniu FC Barcelony.
11 gru 2014 | 17:57
+6
W pierwszy 10minutach przeważało PSG? to nie wiem jakie Ty chłopie spotkanie oglądałeś...
+21
Liczyłem że PSG napsuje krwi Barcelonie. Jako fana Realu porażki najtrudniejszego przeciwnika zawsze cieszą ale Barca bardzo dobrze i skutecznie zagrała w defensywie i kluczowi zawodnicy w ofensywie zrobili różnicę. Ładny mecz i zasłużone zwycięstwo FCB. Gratulację. Teraz się dopiero zaczną prawdziwe mecze i mocna rywalizacja :)
+18
Co mogę powiedzieć o tym meczy jako kibic Realu Madryt.Oczywiście gratuluje wygranej.....a bramka Neymara palce lizać.Ogólnie fajny mecz.
11 gru 2014 | 14:58
+8
Naprawdę ładne zachowanie Messiego przy golu Suareza.
11 gru 2014 | 13:39
+19
Messi ładnie się zachował przy golu Suareza, a Ibra widać że nie wiąże uczuć z Barcą. Każdy kto strzela gola byłej drużynie zachowuję się inaczej. Ale Ibra jest jedyny w swoim rodzaju. Ładny mecz!
11 gru 2014 | 16:18
+2
Zlatan zawsze lubi łamać reguły. Taki już jest. Koledze kopa w łeb też potrafił dać podczas udzielania wywiadu :P
11 gru 2014 | 12:32
+14
brawo Barca
11 gru 2014 | 12:06
+2
szkoda że taka słaba 2. połowa w wykonaniu PSG, a Barca zrobiła to co potrafi najlepiej, niestety ;/
11 gru 2014 | 11:41
+5
W przerwie postawiłem na wygraną Barcy bo było widać że się cały czas rozkręca i nie zawiodłą mnie:)Fajnie że Suarez strzelił należała mu sie ta bramka a Messi to geniusz dla mnie zawsze był lepszy od Cristiano.Szczerze to jedynym odrobine lepszym dla mnie piłkarzem byłRonaldinhobyć może jeszcze większy czarodziej ale że już go niestety nie ma w poważnej piłce to król jest jeden.A co do Ronaldo wybitny piłkarz ale ja już chyba wole Jamesa...lepszy technicznie jak dla mnie.
11 gru 2014 | 11:26
+7
przed meczem obstawiałem 3:2 a strzelców Messi/Suarez/Neymar-Ibrahimović/Cavani prawie prawie :)
11 gru 2014 | 10:52
-9
pozwolę sobie zapytać, jak zagrał pewien mały, genialny Argentyńczyk? nie pozostawił już żadnych złudzeń, ze jest najlepszy?
11 gru 2014 | 11:22
+29
Marszczerano? Przy bramce na 1:1 genialnie zagrał do Suareza więc myślę że już definitywnie rozwiał wątpliwości w temacie who is the best.
11 gru 2014 | 10:33
+12
Jak dla mnie mecz dobry , Barca i PSG zajda daleko ;)
11 gru 2014 | 10:04
+39
Zmotywowana do gry barcelona, gra o wiele lepiej. I to mi się właśnie podoba, piękna gra, ładne bramki i dość spora wygrana z takim przeciwnikiem. Co tu dużo mówić ... za ten mecz daje barcelonie dużego PLUSA :)
11 gru 2014 | 09:50
+3
Barcelonie kibicuje od czasów Kluiverta, jeszcze przed erą Messiego, i musze powiedzieć, że jak patrzyłem na występ Neymara w tym meczu to mi się nóż w kieszeni otwierał, zmarnowane podania, nieudane dryblingi ... aż tu nagle gość z niczego ładuje taką bramkę! Suarez wyraźnie technicznie odstaje od reszty drużyny, większość piłek przyjęta na 1,5 metra, mam nadzieję że to chwilowe po długiej przerwie, ale brakowało Barcelone takiego sępa, który zawsze dobrze się ustawia, co potwierdził bramką. Fantastyczni Bartra i Pique, Mathieu bardzo słabo. VeB!
11 gru 2014 | 09:27
+12
fenomenalny verratti przyszłosc przed nim wielka. messi stary dobry messi czarodziej...
11 gru 2014 | 09:21
+5
W obroonie trochę fartownie, kto wie co by było gdyby Zlatan w dogodnej sytuacji nie zchamił się tylko podał... Cieszy mnie ta dominacja w środku pola, w końcu Barca z tego słynie. Poza tym na reszcie nie muszę patrzeć tylko na popisy BBC, najgroźniejsze trio w Europie MNS, zagrało wyśmienicie. VeB!!!!!!!
11 gru 2014 | 09:19
+2
Nie ma co się rozpisywać dali nam piękne widowisko i oby takich więcej dziękuje !
11 gru 2014 | 09:00
+16
Dobry mecz i mysle ze PSG nie powinno miec sobie nic do zarzucenia, bo swoje okazje mieli, stwarzali i mecz mogl sie skonczyc zupelnie innym wynikiem, gdyby byli bardziej skuteczni. A na latwym terenie nie grali. Brawo dla obu ekip.
11 gru 2014 | 03:19
+10
Momentami pojawiał się ten stary, dobry walec, który zbudował Guardiola. Ustawienie 3-5-2 funkcjonowało dobrze, pressing do samego końca już na połowie rywala i szybka cyrkulacja piłki wyglądały solidnie. Czyżby powrót do szczytowej formy? VeB
11 gru 2014 | 00:25
+10
piękny mecz Barcy w nieco eksperymentalnym składzie, piękny gol Neymara, kolejny Messiego no i Suarez strzela drugiego w barwach Barcy w LM. Pierwsze miejsce w grupie i wszystko jest tak, jak miało być. Brawo Barca :)
11 gru 2014 | 00:12