Video dodane przez: marcin.korbecky 11 gru 2014 | 22:04
+6
brawo legia
13 gru 2014 | 12:55
+4
Piękny mecz w wykonaniu Mistrzów Polski. Brawo i jeszcze raz brawo. Czekamy na finał na narodowym!
13 gru 2014 | 12:32
+4
Za wcześnie na Celtic, jeszcze jeden mecz przy pustych trybunach. Mecz z Cwelitkiem przy pustych trybunach to nie będzie mecz ^^
13 gru 2014 | 11:50
+6
mistrzostwo świata w bilardzie :)
13 gru 2014 | 11:40
+4
Bardzo, bardzo słaby sędzia . Trzeba to jasno i obiektywnie powiedzieć. Krzywdził zarówno jedną jak i drugą stronę. Dlaczego UEFA nie upubliczni ocen sędziów? To co robił ten to czarna ....
13 gru 2014 | 11:22
+2
Jak można być Polakiem i nie kibicować Legi w LE. JAKKKK...
+2
Popisała się legia tą pierwszą bramką ... Ale drugi był niczego sobie Orlando Sa ładnie ich porobił i zajebał z lewitki :D
12 gru 2014 | 22:24
+14
Marzeniem Każdego Legionisty jest Celtik.....
12 gru 2014 | 22:20
+4
Brawo "L"
12 gru 2014 | 20:10
+7
Brawo Legia!!!
O to chodzilo. Chociaz trzeba przyznac ze mieli szczescie ze sedzia odgwizdal spalonego gdy Trabzonspor trafil bramke. Ladnie bronil Ozturk szczegolnie wtedy gdy Legia strzelila pierwsza bramke (troche mi bylo szkoda tego bramkarza) ale i tak sie zajebiscie cieszylem.
12 gru 2014 | 19:49
+3
brawo ładny mecz chyba ich najlepszy.Chociaż nie jestem ich kibicem to cieszę się ,ze godnie reprezentują polskę,teraz trzymam kciuki za losowanie obytrafili na takie zespoły jak: EA Guingamp(najsłabszy zdecydowanie),BSC Young Boys,Celtic Glasgow(jak wygrają to dopiero będzie rewanż),RSC Anderlecht,Aalborg BK(tu nie jestem pewny,wcześniej nic nie słyszałem o tym zespole).
Oby tylko nie trafili na:Wilków,liverpool,As Romę i Sevillę.
12 gru 2014 | 19:24
-1
Brawo!!! Wygrać mecz bez Radovica i Dossy Juniora to jest coś
12 gru 2014 | 19:21
-18
i czym tu sie podniecac, ze po tylu akcjach jak z niedzielnej ligi, po ktorych mogloby byc spokojnie ze 4:0, a bylo tylko 2 bo legionisci potrafia strzelac wylacznie w srodek bramki i w bramkarza. pierwszy gol prezent od turkow po jakiejs smiesznej akcji bilardowej, w ktorej legia nie potrafila strzelic gola z trzech metrow. Czerwona kartka dla turka tez nie wiadomo za co, bo na powtorce widac ze gosc zanurkowal bezszczelnie, jeszcze krzyczal jakby mu ktos co najmniej noge tam zywcem amputowal.... zenujace widowisko, nie rozumiem tego zachwytu, bo na tym przygoda wielkiej legii niestety sie moze skonczyc, no moze nie jak trafia na EA Guingamp, bo z reszta ich nie widze i nie ma sie co pienic i podniecac, taka jest prawda. Grupe mieli smieszna
12 gru 2014 | 17:40
+36
wiatr im w oczy a oni pra do przodu,z LM wywaleni,kibicow takze a Legia dalej wygrywa Brawo
+46
Nie jestem kibicem Legii,ale naprawdę im dziękuje za to,żę godnie reprezentują Polskę na Europejskich stadionach.Liczę,że trafią na Celtic i znowu ich rozgromią.Brawo !!!
12 gru 2014 | 16:08
+16
Kolejny ładny mecz Legii, oby daleko zaszli :)
-23
ciekawe czy jakby barca miala wiecej strzalow niz real bys pisał bravo real.. pozdro
+43
W sumie nie kibicuje Legii ale cieszę się że jest klub który może nas reprezentować w europie,szkoda że nie w lidze mistrzów ale jednak :D
+14
Jak dla mnie w skrótach powinno sie dodawać momenty z czerwonych kartek bo podejrzewam ze kazdy by chciał obejrzeć kto i za co dostał tą czerwoną można by było komentować czy słusznie czy nie a tak zauważyłem że w żadnym prawie skrócie niema pokazanego faulu czy za co czerwo a ciekaw jestem bo drugiej połowy niewidziałem!
12 gru 2014 | 12:59
+4
Za złośliwy faul. Sam faul na bezpośrednie czerwo się nie kwalifikował, ale na żółtą jak najbardziej. A zawodnik jedną zółtą już miał.
12 gru 2014 | 12:26
+4
cos czuje ze z racji na puste trybuny trafimy na mało medialnego przeciwnika ;))
12 gru 2014 | 11:30
+14
Po raz kolejny można się przekonać, ile znaczy dobry, ZAGRANICZNY, trener. Henning Berg, gość który jako piłkarz grał na najwyższym poziomie, zdobywał najwyższe klubowe trofea, większość kariery grał regularnie w najlepszej lidze świata. Który z polskich "fachmanów" może w ogóle do niego startować? Widać, że gośc nie boi się eksperymentów, nowinek taktycznych, że ciągle ma parcie na udoskonalenie swoich umiejętności i chęć poszerzania trenerskiej wiedzy. A u nas? Fachman skończy kuleszówkę i już uważa, że posiadł wiedzą na resztę swojej kariery. Dlatego jest jak jest. Owszem, zdarzają się wyjątki typu Kasperczak, ale on również trenerskie szlify zbierał za granicą. Tylko świeża krew trenerska może nam zagwarantować sukcesy w przyszłości. Świeża i żądna wiedzy i doskonalenia umiejętności.
12 gru 2014 | 14:15
+4
Nie do końca się zgodzę, mamy w Polsce dobrych trenerów, ale jak oni mają coś zrobić w pucharach jak im najlepsi piłkarze wyjeżdżają za granice, i ogólnie kluby nie są najlepiej zarządzane, a poza tym Polscy piłkarze ogólnie mają problemy z dobrym graniem pod presją.
12 gru 2014 | 09:17
+17
Gratulację dla Legii Warszawa przyznam się przed turniejem nie wierzyłem w nich zbytnio choć upatrywałem szansę w słabej grupie ale fakt jest taki że Legia wygrywa grupę co nie zdarza się polskim klubom za często poza tym ogrywa 2x Trabzonspor czyli klub bogatszy z lepszymi piłkarzami (na papierze) i wyżej notowany.
12 gru 2014 | 09:05
+22
Graty. I znow mamy Polski klub w pucharach ktory nas nie kompromituje (oczywiscie wolalbym Lecha:P ale w pucharach kibicuje sie calej polsce bez znaczenia czy to Lech Legia czy Pogon), Niech zdobywaja nam jak najwieksza ilosc punktow FIFA, moze za jakis czas doczekamy sie LM! Brawo
12 gru 2014 | 11:25
+1
Z tą Pogonią to chyba szydera?
12 gru 2014 | 15:14
+2
On to napisał specjalnie . Jak byś nie wiedział pogoń nie ma za dobrego kontaktu z Lechem jak i również Wisłą
13 gru 2014 | 13:02
+1
Dokladnie taki byl sens, ze nie wazne czy to Legia Pogon Wisla, czy sie lubimy czy nie, napierd*lac sie mozemy na swoim podworku (ekstraklasa) ale jesli gramy w Pucharach to kazdy powinien kibicowac kazdemu bo w tym momencie reprezentujemy nasz kraj a nie dany klub. Pozdro dla normalnych
12 gru 2014 | 08:56
+17
legia mile zaskoczyla wszystkich chyba nie spodziewalem sie zwyciestwa ;)
12 gru 2014 | 08:27
+35
jedyny Polski konkretny klub i gra na wysokim poziomie ,gratulacje
12 gru 2014 | 08:26
+39
Cały Poznań gratuluje LEGI , BRAWO BRAWO !!!!
12 gru 2014 | 23:10
-2
Cały Poznań a kibic Widzewa? Gdzieś ty się uchował?
12 gru 2014 | 08:00
+25
najlepsze w tym wszystkim jest to, że z tak dobrym zespołem wygrana Legii jest w 100% zasłuzona. Fenomenalny mecz Sa!
12 gru 2014 | 07:57