Video dodane przez: pct 12 gru 2014 | 22:29
{{votes_count}}
BBC :D
13 gru 2014 | 18:15
+43
Mogło być o dwa więcej gdyby nie egoistyczna postawa panów Bale'a i Ronaldo. Zobaczcie jak Benzema się cieszy, że CR7 zdobył gola - a sam mógł przecież strzelać. Niesamowita drużyna.
13 gru 2014 | 16:52
-8
Te wszystkie wysokie wyniki to jak wazelina w drodze po mistrzostwo. Wjadą w nie jak Gejmar w dupkę lessiego
13 gru 2014 | 16:35
+4
Nie odzywaj się jak nie masz szacunku do innych. Jak można być tak głupim i wyzywać?? Nie jesteś prawdziwym kibicem i przynosisz wstyd swojemu klubowi( jeśli jakiś masz). Prawdziwy kibic ma szacunek do klubu, a tego o Tb nie można powiedzieć. Jeśli nie masz do innych klubów szacunku to i do swojego klubu też.
13 gru 2014 | 16:16
+4
Casillias świetna interwencja chociaż że przepuścił bramkę. Oby takich interwencji więcej. Ogólnie dobry mecz Realu, a Ronaldo strzeli w tym sezonie mnóstwo bramek. Drużyna też gra na poziomie xD Tak trzymać!!!! Hala Madrid !!!!
13 gru 2014 | 15:36
+17
Brawo Iker !!! :-D Byles, Jestes, Bedziesz Najlepszy !!!!!!
13 gru 2014 | 14:35
-76
Dlaczego Realowi idzie tak dobrze i strzelają tyle bramek , nikt tak naprawdę Realu się nie boi ,każda drużyna gra otwartą piłkę i gra jak z normalnym przeciwnikiem jak to było widać w meczu z Almerią Co innego podejścia drużyn z Barceloną tam są tworzone specjalne taktyki tylko i wyłącznie na Barce , obrona Częstochowy +Autobusy zazwyczaj w ustawieniu 10 obrońców + 1 napastnik i liczenie na kontre .To pokazuje przed kim ma się większy respekt .

AVE BARCA !! :)
13 gru 2014 | 16:03
+4
''10 obrońców + 1 napastnik''-To po jakiego chuja bramkarz nosi rękawice,żeby robić za obrońce ? #OPS
13 gru 2014 | 16:28
+13
Nikt się Realu nie boi?? W piłce chodzi o to żeby strzelać bramki,każdy gra jak potrafi, a ten mówi kto kogo tutaj się nie boi. Ale Barca to oczywiście jest najlepsza bo oni mają taktykę, trenera i w ogóle wszystko. Barcelonie też strzelają bramki i też wtedy mogę powiedzieć że Barcy nikt się nie boi. Najważniejsze jest to aby wygrywali jak i Real jak i Barca, żeby byli godnymi przeciwnikami. A autobusów to ja żadnych nie widzę xDDD
13 gru 2014 | 14:17
+7
1-4 na farcie? Ocknij sie.
+14
takie smieci jak ty powinno sie usuwac wraz z twoimi uposledzonymi komentami, idz dziecino zasmiecac inne strony
13 gru 2014 | 14:11
+31
żyjemy w cudownych czasach , mogąc obserwować rywalizację bezsprzecznie dwóch najlepszych piłkarzy świata w całych dziejach piłki nożnej ! Cieszmy się z tego , a to kto komu bardziej kibicuje? nie ma znaczenia - wielkość jednego jest miarą dla drugiego. Oby jak najdłużej!
13 gru 2014 | 13:47
+13
brawo real :)
13 gru 2014 | 13:45
+7
Osobiscie ciesze sie z powrotu Coentrao, bo dawno go nie bylo, nie widzialem niestety calego meczu, ale emocje nawet w skrocie widoczne :D
13 gru 2014 | 13:23
+10
piękne bramki
13 gru 2014 | 13:06
-2
Cieszę się,że Carlo znalazł miejsce na boisku zarówno dla Isco jaki i Balea ")
13 gru 2014 | 13:57
-1
kontuzje jamesa i modrica
13 gru 2014 | 16:36
+1
No niestety, ale za to inni mają okazje się wykazać ;)
13 gru 2014 | 12:59
+2
Ciekawe jakim wynikiem skonczylby sie mecz jesli Almeria wykorzystalaby rzut karny na 2:2 ;)
13 gru 2014 | 12:54
-4
o co chodzi mam czarnyekran nie moge zobaczyc skrótu?
13 gru 2014 | 12:25
-4
!!! Hala !!!
13 gru 2014 | 12:16
+10
Czytając niektóre komentarze można dostrzec prwdziwy ból dupy ,,fanów" Barcelony. To że Real sobie radzi zarówno w La Liga jaki w Lidze Mistrzów sprawia wielkie oburzenie wśród Barceloniaków. Uświadomcie sobie że Real jest świetnie przygotowany na każdy mecz. Jest potężny i dąrzy po kolejne puchary. Hala madrid!
13 gru 2014 | 16:41
+2
Bo ta kłótnia między fanami Barcy i Realu nigdy się nie skończy... Ja też dostrzegłam tutaj Barcelony fanów, którzy cały czas obrażają, jak i fani Realu. Jakby tak nie mogli sobie życzyć nawzajem powodzenia? Hala Madrid !!!!
13 gru 2014 | 12:08
-5
Bardzo, bardzo dobry mecz Realu. Z łatwością pokonali Almerie.
13 gru 2014 | 12:28
-6
To ty tylko skrót meczu oglondałeś jakbys oglondał mecz to byś wiedział że do 80 min było cienżko dla realu almeria miała okazje nawet wygrać dzienki Casillasowi mamy 3 pkt
13 gru 2014 | 11:58
-2
nie za dobry mecz ronaldo a jednek 2 gole tak dale bijcie wszelkie rekordy i zlota pilka dla ronaldo HALA MADRID!!!!!
+6
Ludzie przestańcie hejtować Real i gadać, że Barca i Bayern > Real. To się okaże w meczach tych drużyn. Zamiast głupiego hejtu ja np. mogę pochwalić Almerie za wspaniałą grę. Napewno nie zasłużyli na taką porażkę. Do momentu niestrzelenia karnego przecierałem oczy ze zdumienia, więc za to należą się im brawa, a nie hejt na Królewskich. Pozdro dla kumatych ;)
13 gru 2014 | 11:49
+2
brawo real
13 gru 2014 | 11:47
+21
Ja też jak niektórzy nie rozumiem napierdalania na Ronaldo. Nie mam jakiegoś ulubionego zespołu, kibicuję przede wszystkim pięknej i skutecznej grze i obojętnie który z zespołów na świecie takową reprezentuje. Ja tam nic nie mam do człowieka, ważne że robi swoje na boisku i tyle. Tak naprawdę nikt z nas nie zna charakteru Ronaldo i nikt nie wie jakim jest człowiekiem. Wiemy tylko, że jest kapitalnym piłkarzem i to nam powinno wystarczyć, bo przeciez wszyscy fascynujemy się piłką nożną. Nie rozumiem zazdrości, przecież to głupota. To tylko piłka nożna - dla zawodników biznes przede wszystkim , a dla nas rozrywka. Proste.
+22
Które to już zwycięstwo z rzędu? 20? Real w tym sezonie rozwala system!
+56
Najbardziej mnie dziwią komenty wszystkich przeciwników Realu, Ronaldo.. Skoro ich nie lubicie to po co oglądacie ich skróty i bramki? Ja nie lubię barcy to nie wchodzę na ich skróty i nie robię gównoburzy a tutaj każdy się dowartościowuje obrażając innych. To tak samo jakbyś poszedł na mecz jakiejś drużyny tylko po to żeby 90 minut ją obrażać, dajcie na wstrzymanie i zajmijcie się swoimi klubami.. Nie podoba Ci się to nie patrz i daj fanom w spokoju obejrzeć skróty ich ulubionych drużyń..
13 gru 2014 | 09:32
-36
beka to jest z tego jakie kluby w tej serii ogrywał real a jakie ogrywały bayern benfica barcelona w swoich najlepszych seriach
13 gru 2014 | 10:32
+36
Przypominam że w tej "serii" Real ograł Barcelone! To beka? To nie wiem kogo trzeba ograć żeby nie było beki!!! NA BAYERN TEŻ PRZYJDZIE CZAS.
13 gru 2014 | 09:24
-40
kurwa ronaldo tez chcial dzis wymusic karnego u tylko tak zapatrzeni w niego tego nie widza. real wygrałby dzis bez ronaldo ten mecz. ronaldo jak w polowie meczów nie gra nic totalnie nic ale to pilkarz ktoremu tak jak wczoraj wystacza dwa strzały. to jest maszyna do strzelania bramek a jego przekladanie nóg nad pilka jest smieszne
13 gru 2014 | 11:22
+9
pajacu a pessi coś grał prawie w pierwszych meczach nic nie grał wogule go nie było widać
13 gru 2014 | 08:41
+28
I co jakoś nie słyszę tutaj gównoburzy odnośnie wymuszenia karnego przez piłkarza Almerii?! A też przyaktorzył po kontakcie z Marcelo... No ale przecież tylko Ronaldo pada po musnięciu...
13 gru 2014 | 08:03
+13
real strasznie ostatnio ciśnie naprawdę zaczynam się bać bo już jeden rekord Barcelony pobili i mam nadzieje że zaczną słabiej grać do El Clasico bo jak nie to będzie bardzo ciężko pokonać real
13 gru 2014 | 07:50
+20
coś ostatnio łatwo wytypować wynik meczów z realem :D
13 gru 2014 | 00:34
+23
BRAVO DLA ALMERI ZA PIERWSZE 30 MIN,GRALI DOBRA,ROWNA PILKE,STWARZALI OKAZJE...BRAVO DLA IKERA Z OBRONIENIE KARNEGO...POZNIEJ REAL WPADL W SWOJ TRYB I GOL GONIL GOL... BRAVO ZA REKORD...20 WYGRANYCH...
13 gru 2014 | 00:12
+61
oj będzie z REALem trudno wygrać, grają rewelacyjnie, pomocnicy dużo robią, więc i obrona nie ma pola do popisu. Aż zaczynam się bać, gratulacje, wynik mnie nie cieszy jako kibica FCB ale oko zawieszam na każdym ich meczu i jestem pod wrażeniem.

+17
brameczki piękne dzisiaj wpadały, zaczynając od tej Isco (znakomita technika, widać, że jest w formie) poprzez nieziemskie uderzenie Verzy, niesamowite wykończenie Bale'a z główki w trudnej sytuacji, bo do tej bramki miał troszeczke i tą fantastyczną akcję Bale'a, Benzemy i Ronaldo. bardzo dobry meczyk ze strony Realu, utrzymują pewnie lidera. HM!
12 gru 2014 | 23:55