Video dodane przez: totil 16 gru 2014 | 22:20
17 gru 2014 | 21:05
+3
{{votes_count}}
benzema-genialnie,Ronaldo-mistrz,Isco-młoda gwiazda,casilas-święty,pepe-najlepszy
17 gru 2014 | 21:00
-3
Przepraszam was Bardzo ale po karnym Cruz Azul Przed uderzeniem Ronaldo z Wolnego usłyszałem Penaldo :D Taki szczegół :P
17 gru 2014 | 20:24
+8
mi się to podoba że ronaldo zaczął grać zespołowo ile on zbiera asyst
17 gru 2014 | 20:03
+2
Tak myślę i z tego co widzę real jest zajebisty mimo ze jestem za Barcą która juz mnie nudzi ale powiem tak to wszystko to istne machloje ustawki meczy bukmacherkiiiiii itd bayern za szybko się wypromował zobaczcie wczesniej liczyły się dwie druzyny real i barca no niestety ale tak kiedyś było nagle pep przechodzi do bayernu nakupili grajków i juz są na spidzie w tej chwili z tego co widzę barca odpada (choć może narobić klopotu nie jednj druzynie )ale zostaje real i bayern i jako kibic barcy wybrałbym real ale wiem ze szkopy są mocnejsi obym się pomyslił! A i mam nadzieję ze barca w koncu zacznie coś zmieniać w transferach itd bo z tego co jest zupki niebedzie albo poprostu jak zaczełem pisać machloje i kasa sie liczy niegrają teraz beda grać za rok dwa czy kiedyś !od tak sobie napisane co myslicie o tym !moze admin by pomyslał nad tym jakies forum na tej stronie zeby po gg z normalnymi ludzmi!
17 gru 2014 | 19:06
+14
Isco tez zajebiscie strzelil
17 gru 2014 | 18:43
+7
REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL REAL
MADRYT
MADRYT
MADRYT
17 gru 2014 | 18:39
+12
Nasz Kochany Iker !!! Wrocil !!! Powodzenia!!! Hala Madrid!!!
17 gru 2014 | 19:54
-4
A gdzie odchodził?!
17 gru 2014 | 18:17
+4
Ronaldo bez bramki dawno tego nie było!!!
+7
brawo real,tak jak typowałem... przewiduje finał real madryt-lorenzo typ 3-0 HALA MADRID!!!!!
17 gru 2014 | 16:40
+19
Casillaj znow wrucił do formy bardzo trudno go teraz pokonać. A isco rewelacyjnie gra od poczatku jego gry w realu
;)
17 gru 2014 | 16:11
+8
czapki z głów
17 gru 2014 | 16:06
+7
Powiem szczerze że momentami przecieraem oczy ze zdumienia na co Real im pozwala - 1 poowa. W 2 poowie wrcił Real z tego sezonu i odrazu było co oglądać. Ogólnie fajny mecz.
17 gru 2014 | 15:47
-2
Lubię Madryt , alę nie lubię Pepe ponieważ za bardzo fauluje i jest hamski trochę (w tym meczu akurat nie) To maje zdanie ;0
17 gru 2014 | 15:59
+17
faulował i to brutalnie oraz chamski był jak Muorinio był trenerem Realu a teraz gra czysto
17 gru 2014 | 14:45
+6
Wolę barcelonę niż real ale brawo dla realu dobry mecz był !
17 gru 2014 | 13:51
+11
Iker znowu broni jedynastkę ,brawo ! A Isco to był jeden z najlepszych transferów według mnie.świetny,młody gracz :D
17 gru 2014 | 13:17
+11
KMŚ kolejny raz pokazują jaka jest przepaść między Europą a resztą kontynentów.
17 gru 2014 | 14:02
+3
racja
17 gru 2014 | 12:47
+33
Widzę milion znawców. Co z tego, że Ronaldo nie strzelił bramki ? Miał 2 asysty i grał pierwszy naprawdę dobry mecz od jakiegoś czasu :) A teksty typu tylko "4-0" obrazują, jak wielki niektórzy mają ból dupy.. Gdyby Wasz klub wygrał 1-0 to byście powiedzieli, że liczy się wygrana, a nie w jakich rozmiarach.. Dla przypomnienia, rok temu Bayern w KMŚ wygrał: 3-0 i 2-0. Dwa lata temu Chelsea wygrała 3-1, a we finale przegrała 1-0..W 2011 roku Barcelona wygrała 4-0 i tyle samo we finale !! Niektórzy nie radzą sobie z tym, że w tym roku to Real jest gdzie jest :) Jak widać Chelsea, Barcelona czy też Bayern, nie wygrywały po 10-0 !! Tylko tok myślenia pryszczatych grubasów sprzed kompa woła o pomstę do nieba ! Real jest słaby bo wygrał 4-0 ? To odpowiedzcie sobie jak grają Wasze drużyny, że nie grają na tym turnieju !! P.S skoro chcecie myśleć w ten sposób, to skoro Real wygrał z Cruz Azul 4-0 i z Bayernem 4-0, to czy obie drużyny prezentują poziom "5-ligowca" jak to ktos napisal ??
17 gru 2014 | 11:13
-34
Z calym szacunkiem dla Ronaldo zycze mu nastepnej zlotej pilki i najlepszego strzelca europy.
ALE NIE W TEN SPOSOB.
Tak nie moze postepowac jeden z najlepszych pilkarzy na swiecie.
Co by bylo gdyby nurkowal na wybiegu- reklamujac majtki.
Pozdrawialm kibicow.
17 gru 2014 | 11:09
-18
Was prawda bedzie zawsze bolec-Szankar.
I tak te karne,symulki i nurkowanie przejda do historii.
Ludzie beda sie pytac kto byl Ronaldo- Ronaldo to symulant i nurkowiec.
17 gru 2014 | 12:45
+6
a co ma nas boleć?jaka prawda?aha już rozumiem,piszesz o tej,że Ronaldo jest najlepszym strzelcem i asystentem w lidze? to nas raczej nie boli...co nas moze draznic to jedynie fakt,że ludzie na hormonach z karłowatością są wywyższani i faworyzowani...a o tym wymuszonym karnym Ronaldo świat zdążył już zapomnieć,a jedynie Ty dalej rozpamiętujesz ale rozumiem,żę nie nadążasz...w tym roku każdego kładzie na deski nawet Messiego ktorego bądż co bądz bardzo cenie,bo utrzymuje mega wysoki poziom i wyznacza kanony ktore Ronaldo jednak przeskakuje.
skoro juz sie tak czepiasz Ronaldo to kim jest Messi? pomijając jego grę jest oszustem podatkowym,faworyzowanym przez UEFA.no i na dodatek rzygającym gdzie popadnie napastnikiem...Ronaldo w kazdym aspekcie jest kompletny i potrafi zrobic na boisku wszystko nawet wytargowac karnego...
17 gru 2014 | 11:08
+5
Cieszy zajebista gra Realu .. :)
- momentami troche rozluźnienie .. Ale nie przelozylo sie to na bramke dla "Azul "

jak dla mnie swietna gra Isco,cr, oraz casillasa:)
17 gru 2014 | 11:00
-19
Brawo Real- z takim wymagajacym rywalem super wygrana.
Dziwi mnie tylko brak karnego dla Realu,przeciez to standart.
Z tego co mi wizdomo to Ronaldo ukonczyl PRAWO KARNE.
Dobra szkola przyda mu sie po zakonczeniu kariery,poniewaz musi obronic prace dyplomowa z nuekowania- zycze mu powodzenia.
Pozdrawiam kibicow .
17 gru 2014 | 11:04
+12
taki samo wymagający przeciwnik Realu jak hu(j)esca dla Barcelony ale tam jakos nic nie piszesz hipokryto?
a z tym prawem karnym to poczytałeś na internetach ,bo mama pozwoliła?korzystaj,póki możesz prymitywie:)
+2
No wynik raczej nie mogl byc inny, dla Cruz Azul to i tak pewnie byl nie zwykly dzien ze mogli goscic u siebie krolewskich... przypuszczalnie tak samo by bylo z kazda druzyna z naszej ligi, a nawet udalo im sie stworzyc kilka sytuacji do zdobycia bramki. No ale coz... to jest RM
17 gru 2014 | 07:49
+12
Piękny drygling Isco... coś niesamowitego! No a Casillas znowu musiał karnego bronić i obronił! Ehhh Ramos coś za często fauluje w polu... :/
-35
Może mi ktoś normalny i bez spin człowiek wytłumaczyć dlaczego Real wyszedł w podstawowej jedenastce na 5 ligowca ?;p
17 gru 2014 | 00:56
-14
Real wychodzi pierwszym składem bo musi rekordy śrubować Ronaldo i spółka :P
+1
Srubowac co to jest? To oni cos tam przykrecaja?
17 gru 2014 | 01:35
+27
Na drużynę 1 ligi meksykańskiej! Jak 5-cio ligowiec miał znaleźć się w KMŚ?!
17 gru 2014 | 11:06
+7
Bo to turniej finalowy kolego..
16 gru 2014 | 23:51
+25
No i pięknie, kolejna wygrana. Oby w finale nie zawiedli i koniec roku z 23 zwycięstwami pod rząd ;)
16 gru 2014 | 23:47
+15
Widzę że większość komentarzy to kibice Farselony z bulem dupy :-)
16 gru 2014 | 23:08
-85
brakło karnego .i lipa będzie płacz bla cr7 [fest] ,co sędzia był uczciwy.
+20
Hala Madrid! szkoda tylko ze CR nie strzelił :D ALe ogólnie dobry mecz w jego wykonaniu
16 gru 2014 | 23:02