Barca dalej w grze!
Hala Madrid!!!
21 gru 2014 | 15:36
+9
Mam nadzieję, że Real przegra zaległy mecz i przed Gran Derbi w przyszłym roku będzie tylko 1 pkt. różnicy a to sprawi, że mecz na Camp Nou będzie jeszcze ciekawszy!
21 gru 2014 | 13:55
+5
Brawo dla barcy i dal Suareza , wreszcie się przełamał i strzela :)
21 gru 2014 | 13:47
+5
brawo barca! oby tak dalej po mistrzostwo!!
+9
To mój pierwszy komentarz. Najlepsze wrażenie, to dopracowane dośrodkowanie co do centymetra w pole karne na głowe Pigue. Oglądałem powtórkę kilkakrotnie. Obaj wiedzieli dokładnie gdzie ta piłka się znajdzie i nikt inny. Xavi -> Pique -> Gol.
21 gru 2014 | 10:28
+6
PO PROSTU NIEZLA ROZWALKA CORDOBY. CZYZBY MESSI RUSZYL PO KORONE KROLA STRZELCOW JUZ TYLKO 10 BRAMEK PRZEWAGI A SEZON DLUGI........
-15
Niema,co się podniecać,weszcie Zombi syrzelił.i to cieszy...
21 gru 2014 | 04:12
+2
z taka gra i jesli aguero sie nie wykuruje to przejscie city jest dla barcy formalnoscia. choc nie bedzie latwo - szczegolnie na etihad. rakitic wyrasta na niezlego plejmejkera , jak dla mnie przypomina fabregasa z dobrych czasow w arsenalu. city ma przewage sily fizycznej (toure, kompany, jovetic, milner). suarez wreszcie zaczyna grac to co w liverpoolu, strzeli jeszcze pare goli i na nowo sie rozhasa ;-) oby barca nie gubila punktow bo BBVA bedzie ciekawsza. i realowi zdarzy sie na pewno potkniecie bo wielka forma nigdy nie trwa wiecznie a male druzyny w lidze hisz potrafia byc nieobliczalne i kazdy ostrzy zeby na real. pozdrawiam . glory man united
20 gru 2014 | 23:29
-19
Widze podniete kibiców Barcy, bo wygrali z przed ostatnią drużyną w lidze.
20 gru 2014 | 23:06
-24
Pedro ogólnie jest słaby,a Busquets jeszcze słabszy...
20 gru 2014 | 22:58
-24
Real jeszcze nie grał 16 spotkania, a Barca nadal druga...
21 gru 2014 | 02:06
+1
ahaha ogolnie smieszne :P wystarczy spojzec na komentarze z pierwszych kolejek a jakie (nie)IDA w polowie sezonu :P a takich sprawdzonych synoptykow mieli snieg mial juz od lata padac :) pozdro dla tepych troli hahah
20 gru 2014 | 22:47
+20
W koncu trafil Suarez. Jestem za Realem ale gratuluje mu trafienia. Szkoda zeby dobry napastnik sie zmarnował
+5
Pedro wraca do formy - szkoda tylko, ze na koniec roku, Montoya sredni mecz, ale miejmy nadzieje, ze zostanie jeszcze na dluzej :)
+9
piękna gra, w lutym trzeba ruszyć na podbój Menchesteru City!
20 gru 2014 | 20:14
+35
Świetny mecz Barcy. Szkoda, ze nie wszedł strzał Rakiticia :D
20 gru 2014 | 20:13
+7
Messi geniusz po raz kolejny bramki pierwsza klasa a wyglądało to jak by chciał strzelić bo strzelić brawo
20 gru 2014 | 19:53
+33
Pedro po meczu pucharowym podtrzymuje bardzo dobrą dyspozycję... :D
Suarez na dobrej drodze do formy z ostatniego sezonu w Liverpool'u...
Choć eksperci twierdzą, że styl gry Barcy pozostawi go i tak w cieniu Messiego tak jak innych wielkich piłkarzy, a moim zdaniem to nie dobrze, bo urugwajczyk to mega napadzior...
Rakitić ładnie rąbnąl, ale niestety słupek.
+7
Z prawej nogi. Prawda, lekki strzał ale za to jak piłkę zgasił. Przyjęcie było ładniejsze niż samo uderzenie
20 gru 2014 | 19:41
+4
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcy. Dobrze że szczelił swoją bramkę Suarez i to jeszcze na Camp Nou ,Brawo Katalończycy oby tak dalej
20 gru 2014 | 19:31
+7
bałem się tego meczu, bo z formą FCB jest różnie, ale niesamowicie cieszy mnie zwycięstwo, i gra Pedro :) brawo ! VeB <3
20 gru 2014 | 19:15
+18
Nie oszukujmy się, chyba każdy spodziewał się takiego wyniku. :)
20 gru 2014 | 19:10
+4
i Messi pod koniec się obudził do strzelania :) brawo Barca!
+12
jako kibic realu muszę powiedzieć, że bramki bardzo ładne zwłaszcza ta ostatnia no i gdyby strzał rakitića wylądował w siatce to może bramka kolejki
20 gru 2014 | 19:38
0
zgoda, ostatnia bramka cudo
20 gru 2014 | 19:03
+7
Pedro comeback z zaświatów, dwie ładne bramy Messiego, Suárez w końcu się przełamał po prostu świetny mecz, szkoda trochę że jeszcze to uderzenie Rakitić-a nie wpadło ale nie ma co narzekać bo popisał się ładną asystą. Brawo Barca.
20 gru 2014 | 18:58