ale mimo wszystko dobry mecz, trzymający w napięciu.
Co pokazuje trener Liverpoolu po zdobytych bramkach?
0
ale arsenal pieknie to rozegral na 2:1 i giroud kanala zasadzil
22 gru 2014 | 19:42
+1
No, mówisz że opatrywany 6 minut, ale zawsze jest więcej przerw w grze i sędziowie doliczają 2/3 minuty ( tak jak np. w pierwszej połowie i Arsenal dzięki temu wyrównał ). No to prosta matematyka 6 + 3 = 9 :D
22 gru 2014 | 19:54
-20
Nie było aż tylu przerw w grze, żeby doliczać niemalże połowę dogrywki do meczu. Czas z pierwszej połowy się nie kumuluje, w drugiej, nie licząc tej zabawy w opatrywanie Skrtela, mogła być maks minuta doliczona. W wielu meczach są kontuzje i sędziowie nie usiłują doliczyć prawie dwucyfrowej liczby minut, zazwyczaj jest to około wspomnianych 5-6.
22 gru 2014 | 23:58
-1
Biedna "Chelski - tchen". Nie mają doliczonych minut bo Romcio wcześniej opłaca wynik.
23 gru 2014 | 14:58
-1
Gościu,prosze cie nie pierdol jak pierwszy lepszy frajer twoją marną matke.. ból dupy masz czy jaki chuj? doliczył tyle ile trzeba,a jak ty nie ogarniasz że 2/3 minuty na lajcie powinny być to weź się spakuj i na manchatan albo gdzieś w pizdu wypierdol z tego kraju pałąku zidiociały
22 gru 2014 | 18:41
-3
Arsenal zawsze musi cos stracic w koncowce spotkania. Sezon poprzedni byl o wiele lepszy w ich wykonaniu :/
22 gru 2014 | 17:41
-20
Skąd sędzia wyciągnął te 9 minut to chyba tylko on wie. Jasne, Skrtel był opatrywany, tylko nie trwało to AŻ tak długo. 6 minut by wystarczyło spokojnie. No ale to jest Liverpool, tego nie zrozumiesz. Oni potrafią dostać jeszcze minutę gratis jak wynik jest niekorzystny, tak jak bodajże dwa sezonu temu zdołali strzelić gola Chelsea grubą minutę PO doliczonym czasie...
22 gru 2014 | 23:55
-4
grubą minutę PO doliczonym czasie to wysrała cię cyganka w biegu
22 gru 2014 | 17:22
+3
Ewidentny błąd obroncy co mial stać na słupku przy 2 bramce dla Liverpoolu przegrał im mecz :)
+2
Ale Arsenal dał ciała w tym meczu. Brawa dla Liverpoolu za ambicję i grę do końca mimo czerwieni!
22 gru 2014 | 11:06
22 gru 2014 | 13:49
+6
Pod każdym tematem związanym z Liverpoolem niepochlebnie piszesz o tym klubie, czemu? Skąd ta nienawiść do The Reds ? :D
22 gru 2014 | 14:09
+11
Bo to troll nie żaden kibic. Zaraz pewnie wejdzie na lfc.pl i zacznie cytować komentarze.
+6
Dobry mecz Szczęsnego, kilka dobrych interwencji. Ciekawy mecz.
-11
zobaczcie pierwszy skrót trener Liverpool zasalutował "Hi Hitler"
22 gru 2014 | 01:30
-6
Gdyby nie ten doliczony czas taki długi ... to kupon by wszedł a tak lipa ;(
ale mecz tak jak przystało na Ligę angielska wyrównany i pełen walki ! Miłe dla oka.
21 gru 2014 | 23:45
+5
dobry mecz gra do końca
21 gru 2014 | 22:48
-11
Postawilem 3:1 na Gunnersow, za £2 mozna bylo zgarnac £40:-) Ahh bylo blisko:-)
-6
Arsenal zagrał przepiękny mecz liverpól też niczego sobie ale Arsenal sie wybił to było piękne !!!
22 gru 2014 | 13:33
+6
Arsenal piękny mecz? Przecież to wyglądało jakby grał Liverpool vs Szczęsny. Bez obrazy ale Arsenal nie istniał w tym meczu.
22 gru 2014 | 14:29
-2
ty niepełnosprytna kurwo,obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz,chyba że to dla ciebie za trudne cyborgu jebany
-42
Liverpool urwał punkty Londyńczykom. Współczuję Arsenalowi, tracić punkty z takimi cieniasami. Nawet Legia by Liverpool puknęła.
+2
Ta jasne już to widze jak legia pokonuje liverpool może odrazu GKS co albo Ruch !
22 gru 2014 | 13:37
+2
No szkoda że Ci "cieniasi" byli 3x lepsi i powinni to wygrać dużą przewagą bramek no ale to jest Premier League ;)
22 gru 2014 | 14:30
+2
twoja legia jebie twoja matke w dupe szmato brzydka :)
21 gru 2014 | 21:31
+16
Szczęsny klasa bramkarz
-13
Oj forma Arsenalu nienajlepsza, tylko remis ze średnim zespołem środka tabeli to za mało jak na Arsenal.
21 gru 2014 | 21:41
+13
Arsenali zremisował na własne życzenie, gdyż gy prowadzili Wenger zamiast wpuścić jakiegoś pomocnika to wpuścił Campbella który no nie oszukujmy się za dobrze piłki nie przytrzyma i własnie po nie trafionej zmianie, Arsenal zamist trzymać piłkę dał się zepchnąć do defensywy i gdyby nie Szczęsny mogło się to skończyć znacznie gorzej. W mojej ocenie bardzo słaby mecz Chambersa który w 80% zawinił przy bramce wyrównującej.
21 gru 2014 | 21:21
+4
Widzialem ze bedzie remis. No myslalem ze bedzie 1-1. Piekny mecz
22 gru 2014 | 02:25
0
Oglądaliśmy to samo spotkanie ja widziałem dwie drużyny które tak nie miłosiernie męczyły się na boisku do tego Rodgers wygląda jakby nie spał co najmniej od tygodnia, w sumie nic dziwnego pewnie gdyby nie ta bramka w 97 minucie to byłby już na wylocie z Liverpoolu, Wenger wygląda trochę lepiej ale on wiadomo wygodna posadka na którą pracował blisko 20 lat tak z dnia na dzień go nie zwolnią. Wracając do meczu to był na prawdę kiepski mało akcji bramek trochę było ale nie były to raczej jakieś akcje godne uwagi. Krew, pot (Skrtela) i łzy (kibiców Arsenalu) zostały w tym meczu przelane i ten 1 punkt... przed sezonem brałbym w ciemno ale biorąc pod uwagę to jak spisuje się ostatnio Liverpool to liczyłem na 3 ptk, jednak z przebiegu meczu remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem, choć nie ulega wątpliwości że to Arsenal w 90 minucie powinien mieć mecz już pod kontrolą i spokojnie dowieść 3 ptk, ale cóż trzeba znowu powiedzieć że zdarza się i iść dalej 4 miejsce samo się nie zdobędzie. :)
21 gru 2014 | 21:18
+11
brawo Wojtek!!! Tak trzymaj! Szkoda tylko że drużyna nie stanęła na twoim poziomie i dała się ograć, marnując Twój wysiłek.. ale dobrze że remis. Dla ciebie szacun!
21 gru 2014 | 21:15
+6
piekny mecz sporo emocji
21 gru 2014 | 20:59
+6
przepiękny mecz.dla takich meczy uwielbia sie piłke nożną!!!!!a twarowski i rudzki jak zawsze komentarz na najwyższym poziomie!!!!brawo panowie daliście rade!!!!a twarowskiemu to myślałem że w pewnym momencie serducho stanie!!!!:-)
21 gru 2014 | 21:57