Długi skrót:
Video dodane przez: totil 22 gru 2014 | 22:55
26 gru 2014 | 15:31
+2
The Blues nie wygrywają wysoko, ale zdobywają hurtowo 3 pkt. Szacunek dla Diego Costy !!!
PS nie tylko za tą bramkę, ale z jego wejście do Premier Leauge.
26 gru 2014 | 05:03
-4
Huja znaczycie bez kasy I kazdy to wie Jebane ruskie placki.Bez Romana mozecie kulać gila w B klasie huje
26 gru 2014 | 11:31
+3
Bo Twój kochany klub nie korzysta z kasy szejków ;)
26 gru 2014 | 11:34
+6
Tak samo jak City, Tottenham, Arsenal, w sumie to wszystkie drużyny Premier League bez kasy nic nie znaczą. Dziś na najwyższym poziomie pieniądze to tylko możliwości jakie dają do rozwoju a te muszą być najlepsze jeśli chce się bić o czołówkę. Tutaj bym bardziej doszukiwał sukcesu w trenerze, który umiejętnie sprzedał Davida Luiza, Lukaku i Torresa, za co kupił świetnych zamienników nie wydając ani grosza w tym roku na transfery od pana Romana. Do tego zgrać i skompletować zespół, wyłowić taki talent jak Matic i wprowadzić uniwersalny styl gry polegający na ataku kombinacyjno-pozycyjnym połączonym z kontrami oraz solidnej obronie czyni ten zespół kompletnym a przypominam, że nie składa się on z zawodników najwyższej półki. W rankingu najlepszych zawodników świata znajdziesz w pierwszej jedenastce głównie bramkarzy i obrońców no i jedynie Hazard jeszcze gdzieś tam za plecami ofensywnych graczy światowego formatu. Mourinho stworzył organizm świetnie pracujący i asekurujący się w każdej sytuacji. Majstersztyk.
25 gru 2014 | 21:40
+4
Mourinho to geniusz. Nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten trener.
24 gru 2014 | 22:05
+2
Mecz bez asysyty Ceska nie moze byc :) dobrze niech cisnie cala CHELSEA! lecim po majstra!!
24 gru 2014 | 09:50
-1
Ładnie grali
24 gru 2014 | 09:21
+10
Fabregas samym przyjęciem potrafił zgubić rywala. Wykończenie niezbyt rewelacyjne, bo nie trafił czysto w piłkę, ale co się liczy to SKUTECZNE. Brawo The Blues, kolejne zwycięstwo. Z taką grą nie będą się musieli patrzyć za plecy za rywalami.
-3
CWEL$i bez Romana to szambo I burdel tak jak przed ROMANEM bylo:d Gdzie byliscie zezonowcy przed Romanem hahaha no gdzie???

+46
Zawsze wiedziałem, że Fabregas jest świetny i dziwła mnie śmieszna cena za niego ale barca w końcu kupiła dobrego dogrywającego Suareza..
23 gru 2014 | 11:47
+17
Kto oglądał cały mecz widział co się działo na boisku, Stoke gra bardzo twardą piłkę, ten zespół zawsze kojarzył mi się z twardą grą i nie gra się z nimi łatwo, przekonał się o tym Hazard. Cieszą 3 pkt, z takimi zespołami trzeba punktować jeśli chce się zdobyć majstra, teraz gramy u siebie z West Hamem nie będzie to łatwy mecz, ale gramy u siebie więc mamy duży +. Do formy wrócił Schurrle, więc jeśli Hazard nie zagra to nie ma co się martwić o to kto go zastąpi.
23 gru 2014 | 11:44
+19
Diego Costa jakoś sie zablokował .
Ale dobry mecz w wykonaniu The Blus
23 gru 2014 | 11:25
+13
Brawo dla Chelsea ! Nadal liderzy Premier League. Moim zdaniem bohaterem można nazwać Cesc Fabregas, który zaliczył asystę i strzelił gola.
+2
Po bramce w 2 minucie był gol to już byłem pewien że mi kupon wejdzie na powyżej 1,5 gola w połowie i się nieźle przejechałem:)
23 gru 2014 | 10:21
-3
Mecz bez historii. Szkoda zmarnowanych setek Costy... Do wymiany willian na schurlle i mikel na ramiresa. Ten pierwszy kopie pilke z atomowa sila 1 km/h a drugi o ile w defensywie spoko to jak trzeba podac do przodu to dramat. Teraz czeka nas kolejny trudny mecz z west hamem :)
23 gru 2014 | 14:41
-20
O tak, Mikel za Ramiresa, zwłaszcza że Ramires miał kontuzję i zapewne nie jest w najlepszej formie. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem jechania po Mikelu, skoro zagrał DOBRY mecz, nie był gorszy od Matica, ale i tak mu się dostaje, bo się nazywa Mikel. Wolę Mikela w składzie i Fabregasa z przodu, niż Fabregasa z tyłu i bezużytecznego Oscara z przodu, który ostatnio częściej traci piłkę, niż celnie podaje. Co do Williana pełna zgoda, ktoś mu powinien włożyć do łba, że z takimi anemicznymi strzałami może sobie grać w jakiejś lidze Hondurasu, bo jedyne co robi, to oddaje za darmo piłkę bramkarzowi rywali. Albo zabronić mu strzelać (bo nie umie), albo wykopać go i dać za niego znacznie lepszego Schurrle.
24 gru 2014 | 07:55
+3
nie udawaj ze jestes nie wiadomo jakim znawca piłki bo z samego poczatku twojego koment widac ze nie masz o tym zilonego pojeca Szacun.
23 gru 2014 | 09:13
+6
Czekam na mecz ManC na Chelsea wtedy zobaczymy która druzyna lepsza, moim faworytem jest Chelsea, w tym momencie najsilniejsza druzyna BPL
23 gru 2014 | 09:27
+3
a tak wgl to "ruchacz" znowu bramke strzelil :D
23 gru 2014 | 08:46
+4
Mourinho wiedzial co robi wracajac do chelsea, pasuje mu ten klub jak zaden inny chyba
23 gru 2014 | 04:49
+43
siema :) chcialbym niektorym przypomniec ze Chelse na ten sezon nie wydala ani grosza z kieszeni Abramowicza...a mianowicie sprzedali Mate w zeszlym sezonie do United za 45 baniek, sprzedali Davida Luiza do PSG za 50 baniek, Sprzedali Lukaku za 25 baniek do Evertonu. W zamian za nich przyszli lepsi i to grubo lepsi pilkarze. Mourinho dobrze wiedzial co potrzebuje a kogo juz nie dlatego moim zdaniem zrobil najlepsze zakypy i mozna powiedziec ze nie wydal z kieszeni Abramowicza nic. Tak apropo to czemu ludzie sie czepiaja Abramowicza? bo jest Ruskiem i ma siano? tyle klubow ma za wlascicieli szejkow i nikt nic nie mowi...m.in Arsenal, Totenham, ManCity...Chelsea w tym roku zdobedzie mistrza a w lidze mistrzow zajdzie daleko kto wiem moze uda im sie wygrac final. Maja takich pilkarzy ze mogliby dac rade :) pozdrawiam
23 gru 2014 | 03:57
-8
taki mamy futbol kasa masz to super jest gra i piłkarze przychodzaa,,ale asysta hazarda fajna i przyjecie fabregasa klasa
23 gru 2014 | 01:29
0
Ssij fleta Ruski placku
23 gru 2014 | 01:24
-9
Lamparda wydymaliście I dupe wypieliście na niego to Jebany judasz Fabregas przyszedl pograc dla Romana I jego ruskich kiboli.
23 gru 2014 | 01:20
-53
CWEL$i bez Romana I jego milionow huja by ugrała :D Ruskie placki I sezonowcy zaczeli kibicowac temu zalosnemu klubikowi od kiedy Rusek kupil sobie zabawke:D A pamietacie gdzie byliscie przed Romanem ? Haha nie :D bo wtedy jeszcze nie bylo slychac o nich :D Nawet Arsenal ma bogatsza Historie od Ruskiej maszynki do robienia hajsu :D
23 gru 2014 | 01:50
+1
Kolego która potęga nie wydaje milionów na zawodników to nie oczerniaj Ruski inwestuje jak każdy właśćciel dobrego zespołu !
-30
jedni i drudzy to pomioty z petro dolarkami i chuja znaczycie bez tego pozdrawiam
23 gru 2014 | 18:05
-6
i co ze było 6-0? w tym sezonie abramowicz rozjebał bank i przychodzily gwiazdy typu malouda,anelka,ivanovic,di santo i inni. Wtedy już był abramowicz nie myśl sobie że wy tacy zajebisci byliscie od zawsze.
0
Czyli twój klub by doszedł do tego poziomu w Anglii bez $$$?
23 gru 2014 | 11:43
+18
I piszę to koleś który jest 'wielkim' fanem Manchesteru City, klubu który kompromituje się co rok w Lidze Mistrzów, a szastają kasą jak poje.bani, zacznijmy od tego chłopcze że Ty parę sezonów temu jak City miało na koniec sezonu 7 miejsce w lidzę, to Ty nie wiedzialeś co to za klub, więc o czym Ty piszesz. Każdy klub który ma kasę przeprowadza transfery, niestety musisz pogodzić się z tym że Chelsea mądrzej rozporządza kasą, i kasa wydawana jest mądrze i skutkuje to dobrymi wynikami, może Ci przypomnieć o tym całym Fair Play że kluby nie mogą przekraczać jakiejś tam kwoty? Twój klubik został ukarany wraz z PSG, Chelsea nie została ukarana niczym, bo kasa jest wydawana na tyle odpowiednio że klub nic na tym nie traci. Jesteś zwykłem ścierwem które nie może się pogodzić z tym że jego Szejki z Manchesteru nie dają rady i obecnie są na 2 miejscu w lidze, a w LM to już i tak wystarczająco się skompromitowali, no przecież CSKA to taki silny klub, że City im nie dało rady;)
23 gru 2014 | 12:33
0
Czy Wy się pałujecie pod te dyskusje o kasie, kupionych klubach, $$$$$, srata tata ???
-13
W trzy lata dwa mistrzostwa kraju.
23 gru 2014 | 01:11
+1
Mecz jakiś porywający nie był, ale ważne i cenne są te 3 pkt. Stoke to ciężki przeciwnik, Manchester City się o tym przekonał w tym sezonie.
-2
co ty gas napierdalasz?lubie Chelsea za styl gry który sobie wypracowali przypopne że kiedyś biegali inni zawodnicy i byłżydoski trener z którym zdobyli lige mistrzów więc jebać rasizm i inne opinie...FC.Chelsea to nie Man city tylko latami układana drużyna....
23 gru 2014 | 01:37
-4
Chelsea klub budowany na petromilionach Ruska bez ktorych nigdy nie bylo slychac o nich I o was wielcy sezonowcy :D
+1
Stoke zasługiwało na bramkę w drugiej połowie ale zabrakło trochę szczęścia i dupa, 3 pkt dla Chelsea , choć łatwo nie przyszły
22 gru 2014 | 23:28
-6
Komfortowe zwycięstwo, głownie dzięki Terry'emu, gdyby nie on Chelsea mogłaby się meczyć o 3 pkt, teraz czas na zespół na fali West Ham, jedne z bardziej obiecujących derb w sezonie.
22 gru 2014 | 23:18
-1
But can he do it on a cold rainy night in stoke? Yep
22 gru 2014 | 23:15
+10
Costa przystopował coś ze strzelaniem. Co nie zmienia oczywiście faktu, że Chelsea w tym sezonie nieźle kosi.
22 gru 2014 | 23:14
-20
Gra w drugiej połowie aż do gola na 2:0 była okropna, inaczej tego nazwać się nie da. Jedynie Fabregas i Hazard, w mniejszym stopniu może jeszcze Costa, coś szarpali. No ale na szczęście ta drużyna potrafi nie tracić goli w momencie gównianej gry. Pierwsza połowa i końcówka to zupełnie inna historia, pewna i spokojna gra, Matić z Mikelem na ogromny plus, Fabregasowi też przydało się przesunięcie do przodu. Nie mam ochoty po tym meczu na oglądanie Oscara w pierwszym składzie, bo dzisiejsza trójka na środku była znakomita. Na minus Willian, który nadal upierdliwie podaje do bramkarzy rywali i trzeba być naprawdę upartym, żeby nadal brać się za strzelanie, skoro się tego nie umie. Schurrle w niecałe 15 minut dał więcej w ofensywie i wypracował okazję dla Costy. Costa z kolei nie grał źle, ale te dwie setki... W następnym meczu chcę taki sam skład, za wyjątkiem Williana - za niego Schurrle. Z Hazardem myślę, że będzie ok, zszedł głównie dlatego, że były już raczej pewne 3 punkty i mało czasu do końca zostało, nie było sensu ryzykować.
23 gru 2014 | 00:04
+2
Zgadzam się z Tobą tylko , że według mnie Chelsea nie grała źle w drugiej połowie. To Stoke zaczęło grać dużo lepiej i przez to Chelsea aż tak nie błyszczała. Dla mnie w następnym meczy wejdzie Oscar a nie zobaczymy Mikela. Obi jest dobry na mecze wyjazdowe z wymagającymi rywalami (takie miało być dziś Stoke). Jednak gdy to Chelsea ma dominować na boisku to Mikel tam nie pasuje, bo umówmy się - on ma czyścić a nie kreować.
23 gru 2014 | 14:36
-20
Oczywiście, że Mikel ma czyścić, od kreacji jest Fabregas. Problem jest w tym, że z Oscarem w składzie Fabregas jest cofnięty i nie ma tyle swobody na boisku, z kolei Oscar nie potrafi nawet w połowie tak dobrze kreować gry, jak Fabregas. Więc albo ustawienie będzie takie jak wczoraj, albo Oscara trzeba zamienić pozycjami z Fabregasem, bo powrót do poprzednich formacji będzie ogromnym krokiem w tył.
23 gru 2014 | 01:02