Video dodane przez: NieJestemZaNikim 30 gru 2014 | 18:58
-9
real cioty :D
1 sty 2015 | 18:24
0
Genialna gra obrony i bramkarzy po obu stronach! Tak trzymać, a będzie bardzo źle...
1 sty 2015 | 14:39
+7
Milan zagrał bardzo dobrze a Realowi trafił się słabszy mecz. Myślę że to nic nie znaczy.
31 gru 2014 | 21:24
+6
Real bardzo słabo zagral w ty meczu, a stać ten zespol na wiele
31 gru 2014 | 20:11
+9
Co tu dużo gadać, dużo błędów w obronie Realu i są tego skutki. Mecz przegrany 4:2. Nie wystarczy mieć Ronaldo w sładzie.
/VeB
31 gru 2014 | 20:05
+3
Nie bądźcie ludzie śmieszni ,po prostu przegrali i tyle ,mowa o tym ze grali w rezerwowym i mecz towarzyski to żadne usprawiedliwienie , grali najlepsi i na pewno chcieli wygrać mając świadomość że pobiją rekord wygranych meczy - nie udało się trudno i tak są wielcy jak Barca .

AVE BARCA
31 gru 2014 | 18:08
+13
real dał ciała
31 gru 2014 | 17:12
+9
Real od 4 do 18 stycznia ma piec trudnych meczow,ciekaw jestem czy nie dostanie zadyszki
31 gru 2014 | 16:45
+12
kiedyś musieli przegrać....
31 gru 2014 | 16:17
-8
jestem fanem realu ale nawet w takim składzie powinni rozbic milan dali poprostu dupy i tyle :(
31 gru 2014 | 17:32
-13
może po prostu nie potraktowali go poważnie to był towarzyski i tyle więc po co sie spinać
31 gru 2014 | 18:24
+8
Po co spinać ? Może przynajmniej dla milionów kibiców albo chociaż dla tych którzy przelecieli setki kiliometrów na ten mecz. Więc wybieraj: albo real sie starał ale dał dupy i uległ lepszemu albo real olał ten mecz i ma wyje*** na was wszystkie hala dzieci. Obawiam się że i tak do porażki się nie przyznacie :)
31 gru 2014 | 19:31
-3
Nie no Real miał się spiąć i gryżć trawe w sparingu mając przed sobą wyjazd do walencji i dwu mecz z Atletico w pucharze... ale jesteś mułem
31 gru 2014 | 16:12
-13
odpowiedź do "havoc 90"-niedojebana to była twoja matka jak cie robiła i teraz na tym świecie jest taki zjeb genetyczny jak ty!!!!!ty jesteś totalnym zjebem genetyczny tak samo jak twój real jest niedojebany!!!!real przegrał ,nurek pola karnego zagrał dno i nie mogłeś pobawić sie swoim ptaszkiem bo jak tu sie skupić na tym jak zjebany real madryt dostał bęcki .seria realu została przerwana 22-1 i czas sie z tym pogodzić bezmózgowcu!!!!pewnie po każdy zwyciestwie realu z kolegami sie waliliście w dupe i teraz nici z tego bo real przegrał!!!!!he he he.pozdro grymbole!!!!
31 gru 2014 | 15:12
-5
Co sie stało z herbem Milanu ?
31 gru 2014 | 14:37
-8
Przypominam że to tylko mecz towarzyski, a Real grał w 2/3 rezerwami (brak Kroosa, Jamesa, Bale'a, Benzemy, w środku pola Khedira z Illara). Nie ma co więc tragizować.
Mam nadzieje że nie przerwie serii zwycięstw jako że jest nieoficjalny, ale nawet jeśli to i tak trofea sa dużo ważniejsze.

Ale dla Milanu to naprawdę szacun, Menez świetnie się wgrał w Milanie - od kilku lat uważam go za niedocenianego napadziora. El Shaarawy wreszcie wraca do formy, może jeszcze Cerci się odnajdzie to razem z Hondą będą mieli fajny atak.
Może powoli Milan będzie odzyskiwał swoją pozycję w Europie.

Ps. szczęśliwego nowego roku!
31 gru 2014 | 16:38
+5
Te ''rezerwy'' Realu jak to nazywasz gralyby w wiekszosci europejskich klubow np. Milanie jako podstawowi zawodnicy :). Z takich prawdziwych rezerw, to ja widzialem tylko 3 zawodnikow(Raúl de Tomás, Diego Llorente, Marcos Llorente), reszta to albo 1 sklad, albo ich zmiennicy. Zarowno Real jak i Milan grali mieszanie 1 skladem i ich zmiennikami. Wygral po prostu lepszy w tym meczu. Niewykluczone, ze Milan mocno sie spial jakby to byl normalny mecz w LM, a Real wrecz przeciwnie, chyba zlekcewazyli Wlochow.

Serii zwyciestwem oficjalnych nie przerwie, jednak rekordu Guinnessa(do ktorego podobno wlicza sie ten mecz) juz najprawdopodobniej nie bedzie, zreszta pewnie sam juz czytales o tym na swojej klubowej stronie.
31 gru 2014 | 22:39
-1
Co ty bredzisz. Raul De Tomas, Diego Llorente i Marcos Llorente i Alvaro Medran to wszystko gracze Castilli.
Ten ostatni co jakiś czas się dostanie na ławkę a w meczach z ogórkami z rzadka dostaje parę ostatnich minut.

Kroos, James, Bale, Benzema to jest podstawa Realu (i kontuzjowany Modric).

Khedira, Illara i Chicharito to jest wieczna ławka rezerwowych, raz na ileś meczy dostaję paręnaście minut.

Real w pełnym składzie i grając o stawkę by rozjechał Milan.

Moim zdaniem mecz nie liczy się do rekordu Guinnessa bo to był mecz towarzyski nieoficjalny w dodatku, a licząc w taki sposób to byle zespół pierwszej ligi mógłby zorganizować 20 meczy z amatorami z 5 ligi i pobić rekord Guinnessa.

Nie wiem skąd tyle minusów dostałem. Gimbusy na meczykach.
31 gru 2014 | 14:23