Video dodane przez: kamyk019 1 sty 2015 | 17:49
+1
slabszy dzien Wojtka, ale tez calej obrony The Gunners....
2 sty 2015 | 23:57
-2
Wojtek popełnił dwa bardzo wielkie błędy, ale każdemu się to zdarza tylko szkoda że w takim meczu ...
3 sty 2015 | 09:28
-1
Fabian lepszy był :) widac spadek formy Polskich bramkarzy podczas Świąt :)
2 sty 2015 | 20:39
+2
uhmmmm co jest panie profesorku ???
2 sty 2015 | 20:28
+4
Miłe zaskoczenie ze strony Southamptonu ;))))
2 sty 2015 | 19:00
+11
każdy pisze, że fatalny mecz szczęsnego ale w tym skrócie oprócz strzału Alexisa nie zobaczyłem żadnej akcji Arsenalu ! Prawda taka ze pan Wenger już powinien odejść, bo o tyle co Ferguson miał słabsze sezony to jednak zawsze potrafil wyprowadzić MU z dołka i coś wygrać, a u Wengera każdy wiec jak jest od lat... Arsenal potrzebuje świerzości w szatni i taka prawda..
-5
Szczęsny tradycyjnie spierdolił, dziwię się Wengerowi, że go trzyma w tej bramce. Który to już raz...
2 sty 2015 | 11:36
+25
Szczęsny na kacu, co widać po stracie drugiej bramki :)
Zasłużone zwycięstwo Southampton !
2 sty 2015 | 16:55
0
Niestety ogromną wadą ligi angielskiej są mecze w okresie świąt i nowego roku ... piłkarze zamiast odpoczywać tak jak to robią chociażby we włoszech czy hiszpani muszą grać i zamiast spędzać święta z rodziną czy balować w sylwestra muszą trenować i rozgrywać mecze. I potem widać to po wynikach takich jak Chelsea czy Arsenalu.
+9
Kurwa co by czlowiek nie napisal, to dajecie minusy. Bylem szczery do bolu, ze powiedzialem ze pieniadze nie graja, minus. Jak Wam powiem, zebyscie sie WSZYSCY walili, to pewnie bede mial wiecej plusow niz na to zasluguje. Jak by nie bylo, widze tylko ze wiekszosc z meczykowcow to wali minusy jak ktos nie jest za pierwsza trojka jakiejkolwiek ligi. Proponuje rozszerzyc horyzonty:-)
+52
Polak nie kaktus pić w sylwestra musi ;)
1 sty 2015 | 22:32
+1
Brawo Southampton!
1 sty 2015 | 22:30
+18
Nawet gdy sylwester, to nie powinno się pić wiedząc że jutro mecz. ;)
1 sty 2015 | 22:27
-1
Polscy bramkarze..Szczęsny,Boruc, Fabian....niby wielki talent ale przyzwyczajanie kibiców do ich baboli z ekstraklasy pozostaje xD
2 sty 2015 | 02:10
+7
Szczęsny w ekstraklasie nie grał. A Boruc ostatnio nic głupiego nie zrobił.
1 sty 2015 | 22:15
+18
Wojciech chyba grał na kacu po wczoraj, ale nie tylko on zasługuje na potępienie w tym meczu, bo obrona Arsenalu zagrała tragicznie. Miło widzieć, że w lidze angielskiej inne drużyny również zaczynają pukać do czołówki. Na Southampton z pewnością nikt nie stawiał, a teraz mamy ciekawą drużynę.
1 sty 2015 | 21:28
+8
Fatalny mecz Szczęsnego.
1 sty 2015 | 21:11
+35
(Nie)Szczesna sierota schlana po sylwestrze i nie kontaktuje w bramce.Wenger powinien go odstawic ze skladu za kare.Zamiast pilki szukal wody w bramce,tak skacowany.
1 sty 2015 | 21:29
0
kurwa ma czlowiek impreze to sie bawi a ty co kurwa jechowcu bronisz sie chlopakowi bawic?
-4
W premier league grają zawodowcy,więc wojtuś jak ma z tym problemy to niech się przeniesie do polskiej ligi.
1 sty 2015 | 20:50
-5
Southampton to takie angielskie Atletico Madryt. Wcześniej mało znany klub, raczej średniak, a teraz wygrywa z Arsenalem i ma szanse zagrać w europejskich pucharach. Brawo! To jest futbol!
2 sty 2015 | 15:59
+4
Atletico czy Southampton to były kluby nieznane dla ludzi chuja wiedzących o piłce.
1 sty 2015 | 20:49
+12
Arsenal zostal zjedzony i Southamptom pokazalo ze nie przypadkowo sa w czolowce tabeli w tym sezonie
1 sty 2015 | 20:48
+17
Mógł grać Ospina... Może w Kolumbii tyle nie piją na sylwestra :D ??
+4
Mecze Świętych ogląda się z czystą przyjemnością.
1 sty 2015 | 19:48
-3
1 bramka nie była z winy szczęsnego :D ale druga to już wymiata
1 sty 2015 | 20:47
+13
Oczywiście że jego bramka..
Jak już wybiegł z linii to powinien przy tym gościu do końca być..
Wiesz że bramkarze najbardziej nienawidzą jak ich ktoś przelobuje? To jest takie "ośmieszenie" więc nie ma jak go nawet bronić że to nie jego bramka.
1 sty 2015 | 22:01
+3
Tylko ze Mertersacker powinien pomoc Szczesnemu zeby ten mogl wrocic na bramke a nie samemu tam leciec i potem i tak dac pilce wpasc.
1 sty 2015 | 19:29
-9
jako kibic united narzekam na gre swojej drużyny,na jej styl i tępo rozgrywania akcji,ale to co ostatnimi czasy robi arsenal to sie zastanawiam czy nadal powinienem narzekac na styl gry manchesteru chociaż nie za dobrze to wygląda!!!!!!alexis sanchez juz nie gra tego co grał i arsenal opuścił loty!!!!wynik do przerwy w meczu tottenhamu z chelsea 3-1 tez mówi sam za siebie !!!!!
1 sty 2015 | 19:23
+18
Szkoda Szczęsnego, szkoda Fabiańskiego. Wpadki zawsze będą głośniejsze, niż świetna gra przez większość czasu, niestety.
1 sty 2015 | 19:17
+8
Brawo Dla Southampton remis z Chelsea wygrana z Arsenalem podniesli sie po trudnym okresie
1 sty 2015 | 19:04
+1
Tak jak mowilem wczesniej ani nazwiska ani pieniadze meczu nie wygraja, w tym przypadku sie to potwierdza. I tak jak napisalem wczoraj szkoda mi Wojtka ale takie zycie CMYR
1 sty 2015 | 18:35
+29
Wojciech klasa swiatowa
1 sty 2015 | 18:31
+2
Co zrobisz.. nic nie zrobisz. Southampton wygrało i tyle.
1 sty 2015 | 18:30
+6
Wygląda na to, że czwarte miejsce zostało zarezerwowane dla Southampton, a Arsenal to sobie może wojować w Lidze Europy.
1 sty 2015 | 18:42
-7
nawet jesli nie uda sie zajac 4 msc, a 5 to Arsenal powinien wygrac LE i moze dzieki temu zyskali by sile mentalna, ktora pozwolilaby im osiagnac cos wiecej w lidze i pozniej w lm. przyklad Atl. Madrid
1 sty 2015 | 18:28