Długi skrót:
Video dodane przez: totil 7 sty 2015 | 22:42
9 sty 2015 | 23:34
+33
Atletico pokazało już po raz kolejny co jest ich mocną stroną mecz ogólnie nudnawy dla oka ale wynik i skuteczność graczy Atletico imponuje dwie bramki , zasłużona wygra i mam nadzieję że przypieczętują awans w rewanżu dla mnie tylko formalność .
Brawo PANOWIE : )
9 sty 2015 | 21:24
-3
wynik byl otwarty co ten ramos zrobil...
9 sty 2015 | 18:11
-5
Szykuje sie swietny mecz w ramach rewanzu.
+6
trzeba wierzyć że podniosą się jak fenix z popiołu... :) może i jest mały kryzys ale szanse są i nadzieja też... :) a przegrać z zespołami takimi jak Milan Valencia czy Atletico to nie wstyd...bo to godni rywale i bardzo mocni... Ancelotti i zespół wyciągna wnioski i udowodnia kto jest najlepszy na świecie.. :)

Hala Madrid!
11 sty 2015 | 11:15
+1
Dobrze mowisz ziomek to zaden wstyd przegrac z takimi druzynami a ja jeszcze wierze w Real ze moze dokonac czegos wielkiego na Santiago Bernabeu :)
8 sty 2015 | 23:44
+3
Real w wyraznym, noworocznym kryzysie... 3cia porazka z rzedu... Mam nadzieje, ze sie szybko otrzasna.... Hala Madrid!
8 sty 2015 | 22:41
+8
Simeone ma haka na Real, po raz kolejny sie to potwiedzilo. Takze dziwilem sie przed meczem osobom, ktore pisaly, ze to Real wygra badz jest faworytem tego meczu. Real widze na nowa serie :D
8 sty 2015 | 21:41
-2
banowac tego cymbała
8 sty 2015 | 21:15
+3
Liczyłem na wygraną Atletico.
Oblak ~ pięknie bronił, tą główkę RAMOSA super obronił, myślałem że jego główek nie da się obronić
Brawo Atletico, ale to Przypadek że Torres doszedł i wygrana ? :D
8 sty 2015 | 21:04
+22
hahaha no pieknie liczylem na nich jak malo kto, wiedzialem ze moga skopac dupe realowi, brawo atletico!!!!!
8 sty 2015 | 20:53
+5
W realu tylko isco coś robił w srodku pola pomagał mu marcelo ... moim zdaniem Khedira to nie ten poziom odrazu out na rezerwy typa , james próbował no cóż nie zawsze ma się dobry dzień... Najbardziej smieszyła mnie sytuacja jak w ronaldo wparował "z bara" Lewy obrońca atletico nic to nie dało a ronaldo zrobił to samo a tamten gleba , Wyglądało to troche jakby się od niego odbił ...
8 sty 2015 | 20:54
0
Praktycznie jak w bubble soccerze :D
8 sty 2015 | 20:11
+7
Całkiem całkiem ten mecz. Zawsze jest ciekwie obejrzeć derby i nie być za bardzo za jednymi. Oba kluby darzę sympatią. Atheltico aby wygrać na Santiago mysiałoby się bardzo postarać ale to dobry klub. Mają szanse aczkolwiek stawiam na Real.
8 sty 2015 | 20:47
-3
Darzysz klub sympatią, a nawet nie potrafisz poprawnie napisać jego nazwy.
8 sty 2015 | 20:00
+6
Oby rewanż był bardziej ciekawy bo na ten mecz momentami nie dało rady patrzeć ;p
8 sty 2015 | 19:39
+3
Atletico u siebie rewelacja
8 sty 2015 | 19:15
-15
Real to burdel, który znajduje się we wspanialym mieście Madrycie.prawdziwy klub w tym miescie to Athletico
8 sty 2015 | 19:33
+16
AtHletico... aha :D
8 sty 2015 | 18:15
+14
04:02 - Piękny obrazek. Simaone geniusz ;)
A Real ... Wspaniała seria zwycięstw z rzędu a teraz zadyszka. 3 porażki z rzędu i Carlo ma nad czym myśleć.
8 sty 2015 | 18:05
-3
Uuuuu czyżby malutki krysysik nastał w Madrycie :)
8 sty 2015 | 17:36
+6
Hah ;c Co jest HM teraz kurwa 3 porażka z rzędu i jest wam łyso co nie ? A tak na barce najeżdżają. Brawo, brawo ;D Życzę powodzenia widać że Ronaldo i Real nie są w formie. A o Bale nawet nie wspomnę bo NIC nie gra. Niech się go lepiej pozbędą i tego Reusa kupią bo na Bale nie pociągną daleko.
8 sty 2015 | 20:32
+2
a ty chlopcze sie tak nie smiej bo temu smiesznemu Man united tez cos nie idzie najpierw popatrz na twoj ulubiony klub a potem sie smiej z innego :) bo Real w sezonie 1 a to dopiero 1 mecz bedzie jeszcze 2 i to ci bedzie lyso jak real wygra 3-0
8 sty 2015 | 17:09
+13
Chłopcy Simeone ostatnio są w formie i nawet wielki Real nie był w stanie ich pokonać, choć nie mówmy hop! Jest jeszcze rewanż na Bernabeu a Santiago to prawdziwa twierdza, Simeone czeka wtedy nie tylko pojedynek z piłkarzami Ancelottiego ale również z kibicami Realu którzy jako 12 zawodnik świetnie wspierają Królewskich. Mecz rewanżowy na pewno dostarczy nam jeszcze większej dawki emocji.
8 sty 2015 | 17:08
+11
Brawo Atlecito
8 sty 2015 | 16:36
-24
Hahahaha xDD Nie no już dzieci barcy mają bananiki na mordkach :D Ale tak serio... Nie było wszystkich zawodników z podstawowego składu i jeszcze brak Ronaldo to Real był skazany na porażkę. Sam Isco nic nie zdziała czy Ramos czy Bale... Nie było głównego porwadzącego i po prostu Ancelotti no... zjebał. :PP PS: Śmieszą mnie komentarze typu: No penaty no goal. Teraz płaczą bo Messi nie zodbędzie ZP a co do karnych to trzeba je wykorzystywać, co Ronaldo ma pudłować i teraz don t cry kid Barcelonki :>
+14
Powtórka meczu z Valencią. Real bezradny. Groźnych akcji praktycznie brak. 5 celnych strzałów z czego nie przypominam sobie żeby z jakimś z nich Oblak miał problem. Skuteczna i dobra obrona Atletico. Wiadomo że w kontrataku Real jest najlepszą drużyną na świecie i AM nie dało im grać w ten sposób. W meczu z Valencią było tyle żółtych kartek, że można by sprowokować jakimś dryblingiem i kilkoma zwodami i Valencia grała by w osłabieniu może nawet 2 zawodników ale zawodnicy RM nie wykorzystali tego aspektu. Ludzie nabijali się z Barcy , a teraz to Real ma dołek. 2 , a w zasadzie 3 (mecz z Milanem) słabe mecze i 3 porażki. Mówiłem, skupmy się na własnej grze a nie na krytykowaniu rywali. Oby w rewanżu udało się odrobić straty.
8 sty 2015 | 15:47
-29
Dla mnie ten wynik to paradoks. Real wyraźnie przeważał dopóki Ramos się nie postarał i spierd**ił wysiłki kolegów.
8 sty 2015 | 15:23
-25
Haha wy się śmiejecie z Realu a przypominam,że w następnej rundzie Atletico/Real zagrają z Barcą i wtedy kibicom Blaugrany tak wesoło nie bedzie ;)
8 sty 2015 | 15:05
-16
Brakowało zawodnika,który by minął dwóch,trzech rywali i zrobił miejsce kolega,wiecie o kogo mi chodzi...
+12
Nie ogladnalem jeszcze skrotu a juz jestem przerazony liczba zoltych kartek.
8 sty 2015 | 14:15
+2
Real i dobrze
8 sty 2015 | 14:09
+17
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Atletico ,ale jeszcze jest rewanż.
8 sty 2015 | 13:36
+15
Wystarczy już tego wieszczenia passy porażek i nie wiadomo czego. Real nie od dziś ma problemy z Atletico, mecze z tą drużyną to prawdziwe zapasy, ciężkie próby przebicia się przez świetnie zorganizowane 2 linie i większość zespołów nie daje sobie z tym rady. Carlo wyszedł dobrym składem, dał Bale'owi szanse na odkupienie ale nic z tego nie wyszło i trzeba było uznać wyższość dyscypliny Simeone. Nie jestem fanem żadnej z drużyn i myśle, że Realowi dobrze zrobi taki chłodny prysznic. Lepsze takie załamanie teraz niż pod koniec sezonu.
8 sty 2015 | 12:05