Video dodane przez: totil 9 sty 2015 | 00:08
+1
duzo goli dobry mecz
11 sty 2015 | 11:06
+1
Dobry mecz Barcy... ale prawdziwa chwila prawdy nastąpi w meczu z Atletico... warto też zaznaczyć, że mecze Barcelony na własnym boisku wyglądają o wiele lepiej niż na wyjazdach.
10 sty 2015 | 13:25
+2
Taką Barcelonę chcemy oglądać! Oby w meczu z Atletico, Barcelona zagrała na tak samo wysokim poziomie. VeB!
-5
Co tu dużo mówić.. Elche zagrało na poziomie Lecha Poznań, to i Barca mogła sobie postrzelać. Z taką grą to i w polskiej ekstraklasie chłopaki z elche mogliby mieć problemy...
9 sty 2015 | 21:42
-12
Suarez się rozkręca ? dajcie spokój nie ujmuje temu zawodnikowi bo jest świetny ,tylko ... jak po ograniu ogórków możecie mówić ,że się rozkręca? Jak pokaże coś takiego w ważniejszym meczu to byłby powód ... Co do meczu to totalna miazga , i rewanż jest nie istotny teraz byle by dogonić real w lidze : ).
10 sty 2015 | 13:26
+1
A mecz z PSG????
9 sty 2015 | 21:15
-1
Suarez zaczyna pokazywać na co go stać. Ładny mecz panowie :)
9 sty 2015 | 19:58
+6
Tytoń jeszcze coś tam grał ale obrona Elche to porażka...
10 sty 2015 | 03:58
+3
grał, nie grał, Piątkę zaliczył. Teraz będzie tylko lepiej
9 sty 2015 | 19:25
9 sty 2015 | 19:06
-11
Barcelona bez Messiego nie istnieje. Wszystkie podania do niego i niech on coś zrobi. I robi.
10 sty 2015 | 04:12
+6
czyli mówisz też że np. Borussia bez Lewego, Real bez Krysi, Liverpool, Arsenal I Zawisza Bydgoszcz mają to samo ? Tu Cię zasmucę, bo to sport Drużynowy, a sezon jest długi.Tak jest ciekawiej
9 sty 2015 | 18:07
+22
Suarez zaczyna sie powoli rozkrecac.
9 sty 2015 | 18:40
-3
To samo jeśli mnie pamięć nie myli pisali o Toressie jak przybył do The Blues :)
+11
Barca zagrała bardzo dobrze i ładnie pokazali się napastnicy Suarez może się odblokuje
9 sty 2015 | 17:46
+3
Zauważyliście że głównie Messi rozdzielał podania przy prawie wszystkich bramkach A tak poza tym J LOVE BARCA <3
+23
O czym ty wygadujesz on też jest jej częścią. Oni nikomu nie ratują mu dupy tylko grają dla siebie a na jego temat już się wypowiadali.
0
Neymar typowy nurek, ja rozumiem faul ale nie zwyczajny kontak..
9 sty 2015 | 18:39
+28
Taak kopniemy cię w nogi i zobaczymy jaki twardy jesteś xD
10 sty 2015 | 04:14
-3
to nie plastyka dziewczyny, nie mażemy się !
9 sty 2015 | 17:11
+8
Całkiem niezły był ten meczyk
9 sty 2015 | 17:09
+9
Mimo że Tytoń przepuścił 5 bramek to obrona mu nie pomagała. Elche mogło przegrać nawet wyżej niż 5:0
rewanż to będzie już czysta formalność : )
9 sty 2015 | 17:06
+8
Barca jak za czasów Guardioli. Brawo!
9 sty 2015 | 16:34
+9
oby z Atletico zdołali przerwać serie 6 meczów bez zwycięztwa z nimi :)
9 sty 2015 | 16:20
-1
Brawoo, Brawo BARCA <3 Mamy zwycięstwo jest dobrze. Neymar, jego mecz. Spokojnie mógł zdobyć Hat-tricka. No ale cóż. :/ Wywalczył karnego, strzelił dwie bramki i jedną na spalonym. 1 co trzeba przyznać Elche CF to, to że bardzo dobrze łapali Barcelonę na spolonym. Barca oby tak dalej. Gratuluję. ;D
9 sty 2015 | 15:55
-5
po pierwsze valdes niebył aż taki dobry (niemówiąc że jest słby)
po drugie co znaczy: Gdyby Valdes grał w farselonie jak już to w Barcelonie
po trzecie powtuż 1 i 2
9 sty 2015 | 15:53
+9
Mozna powiedziec ,ze Barca juz czeka na kogos z pary AM/Real.
9 sty 2015 | 21:22
+1
Wątpie, żeby Real NAGLE zaczął znacznie lepiej grać i AM NAGLE gorzej. Stawiam na remis lub minimalne zwycięstwo AM w drugim meczu.
9 sty 2015 | 15:30
+8
piękny mecz barcy oby tak dalej
9 sty 2015 | 15:22
+14
Dobry mecz Barcy cala trojka z przodu sie pokazala z dobrej strony.
9 sty 2015 | 14:56
+21
Komentator sportowy, to jest jednak praca marzenie. Przychodzisz do studia (czasami nawet wyjeżdżasz na mecz) siadasz na wygodnym krześle, zakładasz słuchaweczki i zaczynasz pierdolić to co ślina na język przyniesie. Heh, i jeszcze pensja za to wpada, pewnie niemała. Ale tak to jest w TVP. Między młotem a kowadłem. Jak nie plotkary z wczorajszego spotkania, to Szpakowski z Żewłakowem, który pewnie przez cały mecz pęka ze śmiechu.

Co do samego meczu... Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego w tym sparingu z Elcze, zagraliśmy podstawowym tridente z przodu, a na Anoeta w podstawie wyszli Munir i Pedro? Nie powinno być przypadkiem na odwrót?
Tak czy siak, Atleti w niedzielę. I sranie w gacie przy stałych fragmentach gry czas zacząć.
9 sty 2015 | 14:34
+22
messi w formie neymar w formie suarez sie rozkreca jest dobrze
9 sty 2015 | 14:28
+6
Wygrana do przewidzenia, rozmiar zwycięstwa zadowalający, gra zaskakująco dobra, czekam na utrzymanie poziomu w rywalizacji w lidze!
9 sty 2015 | 14:15
+16
No widzę poprawę u Katalończyków :)
9 sty 2015 | 14:06
+12
Asysta Messiego do Alby zajebista jestem pod wielkim wrażeniem ,że zdołał tak perfektycyjnie dograć w takim tłoku brawooo Barca!!
9 sty 2015 | 13:53
+11
Brawo, dobry mecz Barcy.
9 sty 2015 | 13:43
+22
Suarez się rozkręca jeżeli zagra z City na poziomie liverpoolu nie mają z Barcą szans :)
9 sty 2015 | 13:06
+25
Alba wreście nie do swojej bramki xD Wgl to brawo Bracelona :)
9 sty 2015 | 12:41
+13
oby zagrali tak w niedziele :)
9 sty 2015 | 12:33
+4
Znowu to dziecko się wypowiada, ale teraz nic złego nie może napisać bo Barca wygrała. Nie wiem jak można mieć tak zryty beret
9 sty 2015 | 12:13
-8
Brawoo Barca !!! Ale taki mecz nic nie zmienia mi dalej sie wydaje ze Luis jest nam nie potrzebny potrzebujem doswiadczonego trenera naprawde a nie pierwszy lepszy On fakt moze jest w jakims stopniu dobry ale to nie jego poziom . Celta dla niego w sam raz dla Barcy tzreba kogos bardziej doswiadczonego. To bedzie sezon jak za Taty zobaczycie pozdrawiam...
9 sty 2015 | 11:00
+1
ladnie brawo
9 sty 2015 | 10:55
-17
Ta obrona Elche to jakaś masakra, ale i tak gratki Barca. Mam nadzieję że Real coś ugra w rewanżu i może zobaczymy finał RMA-FCB :D
9 sty 2015 | 11:31
+30
finału na pewno takiego nie będzie ty "wielki kibicu" bo RM jeżeliby miał przejść dalej to spotka się z Barcą wcześniej niż w finale. Trochę byś się zainteresował rozgrywkami zanim coś głupiego napiszesz
9 sty 2015 | 15:52