+30
Brawo Barca! Nareszcie Suarez zaczął regularnie strzelać! Oby tak dalej!
12 sty 2015 | 18:15
+15
a tego sędziego to wzieli chyba z futbolu amerykańskiego może boiska mu się pojebały i po 90 minutach zdał sobie sprawę że ci panowie co biegają to kasków nie mają ale skoro był tak ślepy i kilku ewidentnych fauli nie wyłapał to się nie dziwie
+10
barca świetnie ,mam nadzieję że podtrzymają passę i będą grać tak dalej, pozdro dla kibiców realu wielki szacun dla was mam nadzieję że na tej stronie są tylko prawdziwi kibice!
12 sty 2015 | 17:40
+4
Po prostu sędzia popsuł widowisko ,gdyby nie on byłby o wiele ciekawszy mecz.
12 sty 2015 | 17:19
+26
A najlepsze jak przy bramce Messi się szybko zebrał. Nie Nurkowanie sięOpłaca.
12 sty 2015 | 17:05
+3
Taak. Bardzo się cieszę że Barca wygrała. Obstawiałem wynik 3-1 i 3 naszych napastników, że zdobendą bramkę. A co do karnego ? Miał być czy nie ? Według mnie nie Messi nawet go nie dotknął, no ale cóż. Gorszego sędziego nie widziałem. :/ A kibice Barcelony, którzy stawiali na Atlentico, to jest mi ich żal i nie powinni się nazywac PRAWDZIWYMI kibicami Barcelony.
12 sty 2015 | 17:47
+9
chłopcze żeby być kibicem jakiejkolwiek drużyny jak ty piszesz PRAWDZIWYM to trzeba być z tą drużyną jak nie ciałem to duchem a nie widzę nic złego w stawianiu na inne drużyny ja jako kibic barcy szanuję inne kluby bo to jest w tym najcenniejsze SZACUNEK
12 sty 2015 | 16:58
-10
tak mi teraz cholernie wstyd, że zwątpiłem w Barcę i stawiałem na Atletico - nie zachowałem się jak prawdziwy fan Barcy ;(
12 sty 2015 | 21:20
0
Bo jesteś sezonowcem tak jak 99% na tej stronie
12 sty 2015 | 16:56
+7
Nie spodziewałem się aż takiego wyniku. Myślałem góra 1:0 lub 1:1 :)
+4
Brawo barca! Zagrała jak za dawnych lat...
12 sty 2015 | 16:05
+10
Szkoda, że gwiazdy Realu nie zagrały tak dobrze z AM. Tutaj czołowi zawodnicy FCB pociągneli drużynę i był to chyba jeden z najlepszych meczy FCB w tym sezonie w lidze. Było widać przewagę od samego początku. Spodziewałem się że FCB wygra ten mecz ponieważ taktyka obronna, która sprawdziła się podczas gry AM z Realem tutaj nie mogła zadziałać. Real gra z kontry i głównie długimi podaniami. Barca gra szybką piłkę kombinacyjną z którą gracze AM wyraźnie sobie nie radzili. Sędziowie faktycznie do bani. AM zawsze gra ostro i dlatego nie przepadam za tą drużyną. Grają siłowo i nieładnie ale tutaj to im się należało sporo więcej kartek. Faul na Neymarze to ewidentna czerwona kartka oraz nieprawidłowo podyktowany rzut karny dla AM. Z drugiej strony Messi chyba tak bardzo chciał pokazać że jest lepszy od zawodników AM ,że wziął sobie za cel pokonanie ich w każdym aspekcie gry, rónież w brutalości i zagraniach nie fair. Ręka ewidentna przy drugim golu, atak celowy łokciem w tył głowy obrońy AM i atak wyprostowaą nogą w twarz bramkarza. Masakra. Po zawodniku tej klasy nie spodziewałbym się takiej gry. Tym bardziej, że FCB kontrolowała grę przez cały czas. 4 Strzały AM z czego 2 celne i oba mało groźne mówią same za siebie. Jako fane Realu cieszyłby mnie najbardziej remis ale zasłużone gratulację dla Barcelony. Oby Real w rewanżu z AM zagrał tak samo i awansował dalej.
+21
To co messi zrobil z Godinem przy pierwszej bramce .... moim zdaniem udowodnił już wiele razy że jest absolutnie najlepszym piłkarzem ostatniej dekady :)
12 sty 2015 | 15:19
+1

zapraszam po najlepsze darmowe typy bukmacherskie
12 sty 2015 | 14:59
+15
Ofensywa nie zawiodła, dobry meczyk, Enrique sie nie wygłupiał i jest lepiej. Sędziowanie to jakaś katastrofa była.
+9
Sędzia tragedia poza tym ten sędzia zawala co drugi bądź 3 mecz jaki sędziuje właczając w to LM to jest jakaś żenada najwidoczniej wtyki w tej skorumpowanej zapchaj dziurze zwanej UEFA i FIFA robią swoje tych sędziów amatorów których jest co nie miara powinno sie zdziesiątkować dla przykładu ...
12 sty 2015 | 14:13
+32
Pierwszy raz od dawna kibicowałem Barcelonie, a spowodowane to było faulem na Neymarze, który nie został nawet odgwizdany. Atletico gra bardzo brzydką piłkę, czasami wręcz chamską. Brawa dla piłkarzy Barcelony za mecz. Ładnie go rozegrali.
12 sty 2015 | 14:09
+40
gra błędów sędziowskich a takie mecze potrzebują klasowych sędziów żeby wystrzegać się wypaczania wyniku , w tym przypadku Barca wygrała zasłużenie to nie ulega wątpliwości i tego podważyć nie można , Atletico co tu powiedzieć .... nie ma co tu komentować za bardzo ... brawo Barca a po Atletico spodziewałem się dużo więcej trochę zakrzywili swoje umiejętności w tym meczu .
12 sty 2015 | 14:00