Video dodane przez: kamyk019 15 sty 2015 | 21:49
18 sty 2015 | 10:47
0
{{votes_count}}
Przy takiej formie Realu wydaje mi sie ze El Classico w tym roku moze byc czasami tez meczem do jednej bramki, z calym szacunkiem do obu druzyn. Real naprawde po nowym roku nie pokazuje nic. Mecza sie, gra sie nie uklada, nie ma juz takiej sily w ataku jak wczesniej, i trzeba by sie zastanowic nad przyczyna bo czas ucieka, a Barca w gazie
18 sty 2015 | 19:21
0
Pierwszy mecz wygrali 3-1... Barcelona w gazie ? szczególnie obrońcy...
+14
El Nino gol 1 minuta pierwszej połowy i 1 munuta drugiej połowy :)
17 sty 2015 | 11:31
+1
Co do samego meczu. Pepe 2 razy ograny. Za drugim razem jak junior. Ramos tak bardzo pcha sie do przodu, że zapomniał jak się gra w obronie. Torresa przy pierwszym golu nawet nie widział. Przy drugim golu gdzie stracił piłkę spauzujcie w momencie gdy przejmują ją gracze AM i zobaczcie gdzie Ramos podał? W miejsce gdzie stoi 3 graczy Atletico i 0 graczy Realu? 2 gole Torresa. 2 gole na konto Pepe i 3 gole na konto Ramosa. Nie wiem czemu Varane nie gra?
17 sty 2015 | 11:20
+4
Atletico wygrało mecz po 1 minucie. Wierzyłem na początku, że Real może to odrobić ale po pierwszych 60 sekundach straciłem nadzieję. Jeżeli na tak ważny mecz wychodzisz nie skoncentrowany i odrazu tracisz gola to znaczy, że nie zasłużyłeś na awans dalej. Chłopaki zrobili sobie na początku zdjęcie ile to nagród przywieźli z gali złotej piłki. Atletico nie miało tam nawet nominowanych piłkarzy (wiem że był Simeone ale nie wygrał). I co? Ustawili Real szybciutko. Real męczy się w ostatnich meczach i zwycięstwa ciężko przychodzą. Pewnie słabe drużyny z ligi nawet z Realem w słabej formie będą przegrywały ale TOP 5 ligi to już nie tak hop siup. Liczyłem, że Real zagra na swoim terenie conajmniej tak jak FCB, którą przecież Real ograł ale się zawiodłem. W obecnym momencie FCB gra lepiej i jak dla mnie to oni są faworytami na mistrza kraju.
17 sty 2015 | 01:43
+1
Świetny mecz oby cała Primera Division się tak wyrównała hehe
17 sty 2015 | 01:15
-8
W finale ligi mistrzów kiedy po strzeleniu gola atletico madryt się broniło a real próbował to zmienic TO RAMOS wjechał w nich z całą swoją złością i miłością do REALU MADRYT a w dogrywce te pizdeczki z atletico nawet niepróbowali powalczyć o wygraną wiec oczym w pieprzycie ze real miał szczęście ??? KÓRWA dogrywka to też część meczu a poejchał ich real przecódownie to był najwspanialszy mecz jaki kiedykolwiek oglądałem :) pooglądajcie swój ukochany klub przez 12 lat i przez ten czas oglądając nawet skrót niekoniecznie cały mecz z innych lig bądz najgrozniejszych rywali :) To może wtedy będziecie potrafili się odnieść do porażek zwycięstw czy też remisów :P
17 sty 2015 | 11:08
+3
Też jestem zły na porażkę i nie lubię Atletico z powodu ich siłowej i wg mnie nieładnej gry. Fakt Real w finale LM pokazał że jest lepszy kondycyjnie i poprostu wykończył wymęczonych graczy AM , którzy nie mieli już siły biegać ale tutaj to już inna bajka. Real ewidentnie ma spadek formy po przerwie. Przegrywa i to z klucozwymi przeciwnikami. Barcelona pojechała AM w lidze teraz aż miło się patrzyło na ich grę. Patrząc na Real mam wrażenie że męczy się i gra strasznie topornie.
17 sty 2015 | 13:04
+3
Jazda z Realem ze wszystkich stron a El Clasico juz za rogiem.
16 sty 2015 | 22:13
+1
Atletico wygrało zasłużenie bo ma świetną ekipę i fajnego trenera, który znalazł sposób na Real, który teraz pewnie bardziej będzie dążyć do rywalizacji z Atletico niż z Barcelona. Atletico ma solidną obronę, ruchliwych, ciekawych pomocników i dwóch świetnych napastników, bo Torres zawsze takim był ale potrzebował być kimś znaczącym w zespole. Hala Madrid
+4
Jestem dumny z Atletico i oczywiście z mojego ulubieńca Torresa!! Ale Także spisał się Antonio Griezmann i tak jak czytam komentarze widzę normalnych ludzi a nie gimbusów naprawde wierze w odbudowę Torresa i że Atletico niedługo dojdzie na szczyt!!

16 sty 2015 | 20:45
+9
Fanie, że Torres wrócił do formy :)Życzę my, żeby nastrzelał jeszcze duużo ;)
16 sty 2015 | 20:11
-2
Statystyki jak z FIFY xD
16 sty 2015 | 20:04
+4
Torres nigdy nie powinien stąd wyjechać :)
16 sty 2015 | 19:48
+8
Brawo! Torres wraca do szczytowej formy! Brawo Atletico, i powodzenia w dwu meczu z Barcą.
16 sty 2015 | 17:49
+18
Zawsze wierzyłem że Torres wkońcu powróci do dawnej formy, nigdy w to nie zwątpiłem, w Atletico El Nino odradza się na nowo! Brawo Atletico!
16 sty 2015 | 17:11
+4
ale było co pooglądać, wyobraźcie sobie jaka jest motywacja w szatni, że zawodnicy wychodzą na boisko i po 1 minucie strzelają bramki. Potem to tylko realizacja założń taktycznych, ale co w szatni Atletico musi im gadać ten magik. Już sobie wyobrażam jak na imprezie rangi mistrzowskiej zagra reprezentacja Hiszpani pod wodzą Simeone.
16 sty 2015 | 17:10
-3
nigdy nie dostalem tylu plusow za komentarz bo nienawidze realu madryt,dzieki pany i mowie szczerze ogorkow ogrywac lub druzyny bez formy to kazdy umie po drugie jeden z ronaldojebców napisal tu ze juz wie za co ronaldo bierze wyplate to jesli jego wystep dzis byl warty tych pieniedzy to lepiej zeby te pieniadze twoim rodzicom przelali na twoje leczenie bylby wiekszy pozytek
16 sty 2015 | 17:02
+3
ale jesteś kreatywny ....zrób sobie test na inteligencję - wiesz co to w ogóle znaczy?
16 sty 2015 | 16:49
+41
Torres pokazał, że to jeszcze nie koniec jego bramkostrzelnej kariery!
BRAWO!
Ramos ma taką łatwość zdobywania bramek głową, że masakra...
I sprawdza się to, że Bale powinien grać na lewej stronie i nigdzie indziej...
16 sty 2015 | 16:32
+18
Torres
16 sty 2015 | 14:48
+18
dla, mnie to bardzo dobry piłkarz, który maiał dośc długi spadek formy :)
16 sty 2015 | 14:31
-5
Przyznam. Przed dwumeczem stawiałem na Real. Atheltico to jest klub, który bardzo lubię. Mimo to nie postawiłbym na nich. Ale Atheltico to Atheltico. Potrafią zaskoczyć ;) Niezły powrót Torresa.
16 sty 2015 | 20:21
+3
Błąd. Atletico to Atletico, a Athletic Bilbao to Athletic Bilbao ;)
+6
Ktoś tu Ancelottiego do Alexa Fergusona porównywał :)
16 sty 2015 | 13:31
-37
Jak to krystyna była 3 razy koszona w polv karnym a sedzia nie zagwizdał karnego fryzjer działa dalej
16 sty 2015 | 16:12
+11
ciekawe kiedy był koszony XD
16 sty 2015 | 13:19
-5
Po primo nie chłopcze bo tak możesz zwracać się do młodzieży ;-) zgodzę się, że athletico jest dobrą drużyną, ale bez przesady, czy widziałeś tą "obronę częstochowy" w 1 połowie? to chyba też o czym świadczy, ale jedno trzeba przyznać, że obrona robi co może w meczach z Realem bo już niekoniecznie z Barcą. Zapowiada się ciekawy pojedynek między Barcą a Athletico i ja osobiście liczę na zwycięstwo Barcy ;-) Real jest "małym" dołku, aczkolwiek liczę na zwyżkę formy w przełożeniu na wyniki w lidzę i CL ;-) POZDRAWIAM !
17 sty 2015 | 11:12
0
Barcelona gry zbyt szybko dla Atletico. Inna taktyka gry. Szybka wymiana podań. Gracze AM musieli by wykosić połowę FCB faulami co zresztą próbowali zrobić w meczu w lidzę. Real gra inaczej i ich gra na Atletico nie działa.
16 sty 2015 | 13:16
-13
Teraz z Barceloną. Jak zagrają podobnie to przejdą.
16 sty 2015 | 13:09
+27
Co tu duzo mówić awansowali lepsi i tyle.
16 sty 2015 | 11:09
-10
Strasznie ciężko się gra Realowi przeciwko Athleti co mnie nie bardzo cieszy bo to kolejny mecz kiedy "wychodzą" indywidualne błędy po których Real traci bramkę, tak było np. podczas Final LM (błąd Cassilasa) tak i też teraz błędy w obronie, które potrafi wykorzystać Athletico i mając przy tym ogromne szczęście, już kolejny raz. Realowi wówczas brakuję czasu na odrobienie takiej zaliczki a rezultat końcowy widzimy jaki jest. HM i trzymamy kciuki za LM ORAZ LA LIGA.
16 sty 2015 | 12:28
+9
Juz nie pierdol glupot tylko powiedz mi za co ronaldo ma ta jebana złotą piłke bo nie rozumiem....
17 sty 2015 | 15:34
0
Skoro nie rozumiesz to żadne tłumaczenie nic nie da.
16 sty 2015 | 12:45
+16
chłopcze to real mial raz swzczescie w finale LM atletico jest duza lepsza druzyna niz real
16 sty 2015 | 10:50
+11
Ha ha ha ha pa pa Real Madryt :P
16 sty 2015 | 09:17
+8
Ten moment kiedy real odpada ... Bezcenny :) Glory Glory Manchester United !!!
16 sty 2015 | 09:03
+24
nieznam sie chyba ale to w tym meczu gral najlepszy pilkarz ubieglego roku najlepszy pomocnik i obronca i jakis typ co strzela piekne bramki??
16 sty 2015 | 12:14