Nie dużo z wolnego brakowało dla Cristiano i był by hatrick . Gratki dla Benzemy za asystę :D
+8
Dobry mecz Realu ;) Barca pozdrawia :D VeB <3
19 sty 2015 | 09:27
-6
Dobry mecz Realu? 60min biegali bezskutecznie bez pomyslu na strzelenie bramki. Pozniej kiedy z Getafe zeszlo powietrze indywidualne umiejetnosci poszczegolnych zawodnikow zrobily roznice.

+2
Hala Madrid!!! oby tak i dalej i będzie mistrzostwo ligi.
18 sty 2015 | 21:12
+3
to krol, to mistrz La Ligi !! Hala Madrid !!
19 sty 2015 | 08:50
18 sty 2015 | 21:10
-1
Strzeli juz 34 bramki w lidze,tyle to zaden patalach z polskiej ligi nie strzelil w calej histori w jednym sezonie.
18 sty 2015 | 21:04
+5
Cristiano znów strzela. Niedyspozycja była jedynie chwilowa. Bardzo ciekawie wygląda tabela, każdy mecz przynosi coraz więcej emocji, więc La Liga wygląda świetnie.
+10
bramka Bale kozak piękna asysta Benzemy . Każdy ofensywny zawodnik ma coś z tego meczu oby tak dalej a no i "PRZEPŁACONY" James bardzo dobry mecz
18 sty 2015 | 18:49
+9
mowia ze James to zly transfer a ma najwiecej kluczowych podan (czesto nie wykorzystywanych) w całej la liga
18 sty 2015 | 19:01
+6
Bo ludzie głupoty mówią... James to dobry transfer... może i nieco przepłacony, ale w tych czasach nie jeden piłkarz jest przepłacony. Co do jego umiejętności to James regularnie gra na wysokim poziomie, ma wiele kluczowych podań na swoim koncie... taki gość od czarnej roboty. Poza tym finansowo jest to też już bez znaczenia, bo transfer Rodrigueza już się zwrócił i pisanie, że Real przepłacił jest bez sensu... jak można mówić, że Real przepłacił, skoro ta inwestycja już się spłaciła z nawiązką a klub sportowo nic nie stracił?!
18 sty 2015 | 19:25
+1
Skoro Jems jest przeplacony, to co powiedziec o Mathieu -20, Suarez- 90, Neyek - 115, to jest dopiero hardcore.
18 sty 2015 | 19:41
+6
Neymar -115 + 2 lata bez transferów ^^
18 sty 2015 | 22:42
+5
pragne zauważyć że tylko Suarez sie jak na razie nie spłaca a Mathieu gra całkiem przyzwoicie choć 20 mln za 30-latka to dużo
18 sty 2015 | 17:56
18 sty 2015 | 18:31
-6
prosze cie szkoda ,ze z czolowka gra slabo AM Valencia
19 sty 2015 | 09:32
+3
Ty chyba o innym meczu... Ronaldo byl jednym z najslabszych zawodnikow w tym meczu. Nie wychodzilo mu nic! Drybling, Strzaly, rzuty wolne, a bramki ktore strzelil dostal wylozone na tacy dzieki kolegom. Tak wiec z ta Irina to chyba tak nie do konca
18 sty 2015 | 17:49
+3
Bravo Real teraz wygrywać mecze i się nie przemęczać i w 22 kolejce zrewanżować się Atletico za Puchar a na ich stadionie zwycięstwo będzie smakować podwójnie :D
18 sty 2015 | 17:51
-1
ale sie uśmiałem.ty chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś!!!!wygrać z atletico na ich stadionie!!!!????he he ale sie uśmiałem!!!!
18 sty 2015 | 17:48
-12
dajcie żyć jebać real to skurwiałe towarzystwo ,juwe'king'
18 sty 2015 | 17:15
+7
Getafe odwaliło kawał dobrej roboty przez 2/3 meczu. Osłabli po pozostałych 30 minutach. Real wyluzował i z wielką gracją wypracował sytuacje bramkowe.
18 sty 2015 | 16:55
+1
Brawo Real
18 sty 2015 | 16:33
+6
Najlepsze w tym meczu były asysty! Brawa dla Realu za 3 cenne punkty ale też dla Getafe że do 62 minuty całkiem solidnie się bronili
19 sty 2015 | 09:35
0
zabraklo koncentracji do konca, tak by pewnie ledwo punkcik pojechal do Madrytu
18 sty 2015 | 16:03
+5
Myślałem że ten wasz Ronaldo jest pomocnikiem lub skrzydłowym a nie lisem pola karnego. Ogólnie dobry mecz realu a szczególnie Jamesa.
18 sty 2015 | 16:10
-16
Szanuje Ronaldo ale myślałem że potrafi przejechać z 2 zawodników i strzelić jakąś efektowną bramę. A w tym roku strzela tylko dzięki kolegom.
+15
James zajebisty mecz. Pół asysta i 2 asyst japierdole w tym meczu pokazał że jest wart tych pieniędzy co za niego zapłacili. Brawo Real.
18 sty 2015 | 15:19
+11
Cały Real dobrze zagrał. Brawa.
18 sty 2015 | 15:18
+8
do momentu strzelenia pierwszej bramki jeszcze były jakieś emocje, potem już Getafe popłynęło.
-22
real grał w tych białych koszulkach czy w niebieskich?
18 sty 2015 | 15:06
+56
W pomarańczowych. I to tylko przez pierwszą połowę.
18 sty 2015 | 21:51
+5
dzięki
18 sty 2015 | 14:40
+7
Brawa dla Getafe. Jednak te 63 minuty się dobrze trzymali. No i fakt, świetna asysta Benzemy :)
18 sty 2015 | 14:34
+7
Ciężki mecz. Do 60 min nie szło, ale po golu Ronaldo rozwiązał się worek z bramkami i wygraliśmy 0:3. Oby tak dalej. Należy dodać że pierwszy gol to w 90% zasługa Beznemy. !Hala Madrid!