2 Spalonych 0

Video dodane przez: kamyk019 18 sty 2015 | 18:47
19 sty 2015 | 21:06
+2
MC SKY teraz cie nie ma ,krzyczysz tylko jak chelsea remisuje albo przegra .dlaczego nie wypowiesz sie normalnie ?? piszesz ze chelsea to tylko ruskie petro dolary a gdzie bylo city jak shaki byly znane tylko w mcdonaldzie ?? pozdrawiam rozumnych kibicow i zapraszam do dyskusji.
19 sty 2015 | 20:55
-2
19 sty 2015 | 17:58
+36
Dawno nie widzialem zeby kibice Chelsea i Arsenalu rozmawiali w tak przyjaznej atmosferze :D
19 sty 2015 | 17:50
+4
Gratuluję!
0
WHAT? To prawda XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
19 sty 2015 | 16:41
+6
Tak jest 5 punktów przewagi Dzieki Arsenal <3
19 sty 2015 | 16:09
-16
Aguero świeżo po kontuzji przed kontuzja jak by był ten mecz to by było 2:0 ale dla city
19 sty 2015 | 18:31
19 sty 2015 | 15:01
+2
I o to chodzi. nie atakowac bezmyślnie poczekac i jest rezultat... Widac w City brak Yaya, Arsenal czesiej nie pokonuje przeciwnik na boisku a kontuzje widac jak mowiłem w City brak Yaya T a gdy w Arsernalu wypadaja w jednym czasie 3-4 podstawowi gracze to wtedy wynik nie moze byc zadowalajacy.

COYG!
19 sty 2015 | 13:50
+5
Cazorla Man of the match.
19 sty 2015 | 10:48
+12
Arsenal złapał formę, wygrali w wiceliderem na wyjeździe. Z bardzo mocnym Manchesterem City, i za to należą się im gratulację, więc gratuluję. Sanchez złapał formę po tym jak przeszedł z Barcy do Arsenalu. Jest zajebisty a to co on robi na boisku to przechodzi ludzkie pojęcie, oby tak dalej.
19 sty 2015 | 09:35
+9
brawo Arsenal, w koncu wygrali z dobrym rywalem i do tego na wyjezdzie. mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej
19 sty 2015 | 09:15
+17
dopóki Arsenal będzie wygrywać to chyba już nie zobaczymy Szczęsnego w bramce Arsenalu...
19 sty 2015 | 09:11
19 sty 2015 | 07:46
0
Co tu duzo gadac ,Arsenal zagral swietne spotkanie.
19 sty 2015 | 01:25
+11
PIĘKNY BYŁ DZIŚ ARSENAL! Cudowne zwycięstwo, ciągle na przód Kanonierzy, pozdrawiam ciepło wszystkich kibiców! ;-)
19 sty 2015 | 01:04