2 Spalonych 3

Video dodane przez: totil 18 sty 2015 | 20:53
20 sty 2015 | 12:53
+6
Taką Barcę chcemy oglądać, o takiej Barcelonie chcemy słyszeć! Takiego Messiego chcielibyśmy widzieć! Brawo Barca, oby w meczu z Atletico był podobny wynik!
19 sty 2015 | 22:11
+4
Ja też nie moge oglądać czarny ekran;)
19 sty 2015 | 21:13
+2
to byl dzien geniusow, CR7 i M10, oni zrobili te mecze, bez nich szczerze nie za bardzo chce mi sie ogladac ^^
19 sty 2015 | 20:54
0
19 sty 2015 | 17:55
+6
Gratulacje i brawa dla Barcelony i Messiego,widać jak On i CR7 odskakują pod względem bramek , HM!
19 sty 2015 | 17:07
+6
Piękna gra Barcelony a messi.............. nie wiem co powiedzieć ale jak strzela bramki to jakieś przepiękne a ronaldo albo z karnych albo wykreowane bramki od kolegów nw ale to jest takie moje zdanie lecz nie mówie tego że nie lubie ronaldo lecz niestety taka jest prawda jak messi strzela to fenomenalne bramki
19 sty 2015 | 16:49
-6
hola blaugrana. potrzebuje porównania. messi strzelil w 2015 6bramek..??? a crista ile???
19 sty 2015 | 16:41
+6
Co Neymar poczarował to nie mam pytań
19 sty 2015 | 15:45
-4
Messi jiż ma 19 bramek a ronaldo 28 w czym jak każdy szczelił 8 z karnych. Messi jak by miał te karne to by szczelał
19 sty 2015 | 15:35
-3
Pograli wszyscy Rakitic i Suarez i reszta na 3-ke Messiego bo zaczyna się walka o złotą piłkę 2015! Ale oczekiwane zwycięstwo Barcy.
19 sty 2015 | 14:38
-10
Nie widzialem meczu, ale te gole sa takie jak za najlepszych czasow Messiego. Dla mnie Messi gra slabo od dwoch sezonow, tak jakby sie wypalil i nie odczuwal radosci z gry. Wczesniej cieszyl sie z gry i bawil pilka, a ostatnio tak jakby robil to z przyzwyczajenia, jakby popadl w rutyne. Ciekawe czy wraca do najlepszej dyspozycji. Przyjscie Neymara, a pozniej Suareza, tak jakby mu troche pomoglo.
19 sty 2015 | 14:04
+6
Brawo Barcelona!
19 sty 2015 | 13:46
+21
A ludzie się dziwią, że złota piłka od lat rozstrzyga się pomiędzy dwoma geniuszami futbolu.
19 sty 2015 | 13:06
+6
Brawo barca brawo Messi
19 sty 2015 | 10:42
+24
A Rakitić te asysty, tylko pogratulować.
19 sty 2015 | 10:41
+10
Messi, na nim się wzoruje. Zawsze był, jest i będzie moim wzorem do naśladowanie. Jego bramki są zajebiste każda fajna. A ten samobój też był niczego sobie :). Gratuluję 3 pkt, oby tak dalej :D
19 sty 2015 | 09:24
+2
Powiem ci ze jesli komentujesz zenujacymi wypowiedziami kazdy post tylko po to zeby dostac range bo tak sobie wyczytales, to radze doczytac do konca i sprawdzic ile potrzeba miec pozytywow bo poki co jestes na -244 i to raczej o tobie dobrze nie swiadczy
19 sty 2015 | 09:23
+4
Nie wiem co sie dzieje ale nie moge otworzyc skrótu. Widze tylko czarny ekran bez przycisku otwarzaj.
Adblock wył...
19 sty 2015 | 08:51
+26
Messi w tym roku po zlota pilke idzie! Swietny meczyk barsy!
19 sty 2015 | 08:34
+15
brawo leo messi dla kumatych zawsze bedziesz lepszy od cr11
19 sty 2015 | 06:29
-23
Rozumiem, że '' chłopcy'' cieszą się ze strzelonych bramek,ale całować kolegę po trzykroć w spocony łeb,to już przesada.
19 sty 2015 | 09:08
+15
to widac ze cale zycie ogladasz sport tylko w Tv i nie zdajesz sobie sprawy jakie emocje wyzwala kiedy sie go uprawia... pozdrawiam
19 sty 2015 | 01:03
+20
Messi, Messi, Messi! Brawo!
18 sty 2015 | 23:01
+3
Bardzo ładne bramki Messiego. A takie pytanie bo nie oglądałem ostatnio ani meczy ani skrótów Barcy i nie wiem ile meczy rozegrał Suarez i ile goli strzelił? Ktoś mi powie? :D
19 sty 2015 | 00:07
+3
15 meczy 5 bramek 8 asyst
1223 minuty tzn, ze potrzebuje 244 minuty na zdobycie bramki
18 sty 2015 | 22:56
+11
Piękny mecz w wykonaniu BARCY. Messi wciąż zadziwia nas swoim ogromnym talentem. Cała drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, piękne podania, wiele akcji, mogliśmy również zauważyć kochaną przez wszystkich kibiców Barcy Tiki-take, oby tak dalej!!! VeB <3
18 sty 2015 | 22:52
+2
VeB <3
+7
brawo Barca, małym nakładem sił łatwe 4-0, teraz bój nr 1 z Atletico, ważne by nie stracić u siebie gola, a powinno być dobrze :)
18 sty 2015 | 22:50
-16
Ja bym na miejscu Ronaldo oddał Messiemu to wyróżnienie co dostał od fifa po dzisiejszym meczu :)
18 sty 2015 | 23:12