Video dodane przez: kamyk019 21 sty 2015 | 23:57
+1
dobry mecz wynik gorszy
28 sty 2015 | 09:53
+2
Po przebiegu gry Barcelona zasłużyła na zwycięstwo, chociaż Atletico również stwarzało piękne sytuacje bramkowe. Rewanż pokaże kto zasługuję na grę w kolejnej turze!!!
26 sty 2015 | 03:51
+2
no to Atletico będzie kopało w rewanżu...
0
wszystko zostalo powiedziane. real za slaby na atletico messi jest w formie....
23 sty 2015 | 19:18
+7
W rewanżu różnie może się potoczyć
23 sty 2015 | 18:43
+2
Oblak zajebiście bronił, ale przy dobitce z karnego nie miał szans. Fajny meczyk ogladalem w tv ;d
23 sty 2015 | 17:19
+1
Barcelona była lepsza zasłużenie wygrała , ale szacun dla Atletico robili co mogli
23 sty 2015 | 16:00
-1
oblak to nie bramkarz z pierwszej lapanki, wyczuł messiego ale mial pecha ze tak pilke odbil. karny słuszny?? i tak i nie... tak samo jak ze zlota pilka... zasluzyl niezasluzyl ale dostał
23 sty 2015 | 14:47
+3
mecz nie zachwycał, ale zwyciężyli
23 sty 2015 | 06:52
+11
Co wy ludzie sie spinacie i pojazd jak zwykle na barce trzeba szanowac przeciwnika a nie obzywac jak dzieciaki. Skromna wygrana barcy ale zasłużona no i suarez jak narazie nie czaruje jako kibic oczekiwalem wiecej od zawodnika tej klasy poczekajmy jeszcze LS9 bramki bedzie kasal...:)
23 sty 2015 | 04:01
-3
dziwka to ty na dodatek slepa skoro faulu nie widziales.a ronaldo nigdy nie bedzie najlepszy pogba juz go przewyzsza umiejetnopsciami a jeszcze sporo sie rozwinie madrycki frajerku
23 sty 2015 | 11:24
0
Pogba kropi nieskromne brameczki to się zgadzam jeszcze troszkę i Ronaldo pójdzie w cień a Pogba jest młody i oby się nie zmarnował :)))
23 sty 2015 | 02:15
+2
Wielka szkoda Athletico :-(
22 sty 2015 | 23:39
-13
Torres zawalił akcję z kontry i niestety parówy wygrały mecz...
Suarez znowu w akcji widze.
22 sty 2015 | 22:35
+7
Zasłużone zwycięstwo Barcelony. W rewanżu Atletico będzie musiało zdobyć bramkę, może być ciekawy mecz za tydzień
22 sty 2015 | 22:29
-17
za co ten karny sie pytam ????????????????????
+3
christiano ronaldo twoj idol nigdy nie bedzie najlepszym pilkarzem swiata.pogba juz jest lepszy a jeszcze sporo sie rozwinie:)
23 sty 2015 | 22:25
+1
I co masz bul dupy że wasz real przegrał z atletico
22 sty 2015 | 20:28
+6
cięzki mecz - rewanż będzie jeszcze cięższy a to dobre dla kibiców, bedzie co oglądać
Miałem większe oczekiwania...
To nie był łatwy mecz dla Barcy, bo każdy wie jakie groźne potrafi być Atletico...
Messi zrąbał karnego, ale na szczęście się zrehabilitował...
Ogólnie to przykro się ogląda tego Busquets'a jak się kładzie i piszę to jako kibic... ;/
Nie wiem dlaczego sprzedali Yaya Toure, a zostawili tego typa... ;/
Tak czy inaczej to Barca ma korzystny wynik i to cieszy, a dla przeciwników Barcy sprawia ból dupy co również cieszy... xD
Oby rewanż był bardziej widowiskowy...
22 sty 2015 | 19:09
-11
taki z ciebie kibic Barcy jak ze mnie Milanu.
23 sty 2015 | 04:00
-1
Busquets w pierwszym skladzie to jakis zart.ja bym sie zastanawial czy w legii go wystawiac a co dopiero w barcelonie
22 sty 2015 | 18:14
+10
no i po co te spiny nie umiecie konstruktywnie się wypowiedziec tylko wiecznie ta wojna bierzcie przykład z zawodników oni się może nie lubią ale szanują się nawzajem
22 sty 2015 | 18:11
-5
Ogólnie to szału nie ma, Barca wygrała dzięki karnemu i to jeszcze dobitemu. Powinni się trochę bardziej postarać, ale karny bo Atletico przecież agresywny klub.
22 sty 2015 | 18:10
+2
Do Suareza to nie brak slów o symulowanie karnego tylko o te setki co wszystkie pierdoli ... Kibic Barcy brawooo Barcaaa
22 sty 2015 | 18:01
+6
Zjeby z Realu, zamknąć mordy bo jak Ronaldo nurkuje to wy nic nie powiecie a teraz to nagle się odzywacie.
22 sty 2015 | 17:39
-20
karny z dupy
sergio nie zwykł marnować takich okazji
22 sty 2015 | 17:31
+1
Ten suarez w ogóle nie pasuje do Barcelony , co kontakt to leżał nawet kiedy mógł przejąć piłkę i strzelić to kładł się na ziemie ... i do tego wszystkiego to pudło z 5 metra , co jak co ale napastnik takiej klasy z palcem w dupie , tyłem z zamkniętymi oczami powinien to strzelić
22 sty 2015 | 17:21
+2
Barca wygrała i huj ! :)
22 sty 2015 | 16:59
+15
Moze barca nie miala wybornych sytuacji,ale wygrala i to sie liczy. Atletico nic nie pokazalo.
22 sty 2015 | 16:28
+29
Atletico hmmm to było dobre piłkarskie widowisko oglądając mecz pełny wymiar spotkania Barca miała przewagę ale tylko w posiadaniu piłki strzały niemal po równo te w światło jak i te wgl oddane Atletico jak na zespół broniący się oddało dużo strzałów a Barca jak na takie miażdżenie w posiadaniu piłki wyglądało marnie ze strzałami malutko trzeba to przyznać O K , Barca zasłużyła na tą jedną bramkę ale tylko na jedną : ) Atletico mądrze postawiło autobus i teraz przy takiej mizernej zaliczce Barcy na Vincente Atletico będzie miało sprawę otwarta swoich kibiców swój historyczny stadion po prostu musi wygrać do boju bo szansa jest ogromna zdobyć puchar potem powinno być już tylko łatwiej :)
22 sty 2015 | 16:21
-15
Heh Ale barca sfarciła :P Messi zresztą też bo karny obroniony ale w jego stronę prawie piłka poleciała. Barcelona za bardzo na farcie ciśnie to im się odgryzie. :P

Brawo Barca<3
hala dzieci, proszę o spokój :D rozumiem, że to boli kiedy Barcelona wygrywa, ale wyluzujcie już..
Mówiąc, że nie było faulu na graczu Barcy, robicie z siebie pośmiewisko. :)

Pozdrawiam kibiców Katalonii! ♥
-33
Haha :D Dobre... ale jak Barcelona przegrywała to kibice Barcelonki się wyżywali... trzeba nadrabiać w końcu co nie? :D Więc zluzuj majtaski. :D
-10
juz mi starczy jak piszesz, zeby cie nie wziac na powaznie, a w dodatku, mowiac, ze byl faul to juz w ogole...
22 sty 2015 | 16:01
+13
Atletico zagralo tak defensywnie, bo wiedzieli jak ciezko im przychodzi strzelanie goli na tym stadionie. Niestety nie udalo sie zremisowac, szczegolnie szkoda Oblaka, bo naprawde ladnie to obronil.
22 sty 2015 | 15:58
+22
I gitara, że Barce wygrała bo nie lubie ATM za ich chamską gre.
A co do Suareza to brak słów bo symulować nawet nie potrafi
22 sty 2015 | 16:33
+9
Tez mnie irytował, co go dotknęli lekko to padał jakby go nożem ktoś dziabnął, dodam ze kibicuje barcy.
22 sty 2015 | 18:45
-2
kilka treningów więcej z Neymar i Busquets to się nauczy
22 sty 2015 | 15:45
-70
Messi jest nawet za cienki by strzelić dobrze karnego. Musiał w typowy dla siebie sposób z dobitki na pustą uderzyć, żałosne. :)
22 sty 2015 | 16:10