Zakończony Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Video dodane przez: totil 24 sty 2015 | 17:51
26 sty 2015 | 18:26
+3
{{votes_count}}
Szczerze jak przyjrzałem się tej sytuacji naprawdę kilkanaście razy to troszkę się odwołam do mojego wcześniejszego komentarzu. Mianowicie pojechałem po Cristiano i jego akcie agresji wobec piłkrza Cordoby jednak teraz widzę, że było to uzasadnione. Jak wszyscy wiemy to Portugalczyk nie należy do piłkarzy którzy odpuszczają jakieś nie fer zagrania. Tak było w tym przypadku, gdy Ronaldo "próbował" dobiec do piłki, jednak to jest niemożliwe, gdy jest się trzymanym przez dwóch zawodników ze strony przeciwnej. Oczwiście, aż taki akt agresji nie jest uzasadniony jednak tylko CR7 został ukarany. To nie są zapasy aby aż tak walczyć o piłkę, można barkiem albo po prostu zajść drogę do piłki ale, żeby aż tak pracować ? To już lekka przesada. Zawodnikom Cordoby uszło na sucho,gdyż cała uwaga skupiła się na Cristiano.
25 sty 2015 | 23:03
+2
Oglądałem mecz do 65 minuty, i to nie był ten real jaki można było oglądać w rundzie jesiennej. Osobiście nic nie mam do Ronaldo - mimo że jestem fanem Barcelony to doceniam jego geniusz, lubiłem go już w Man U - ale przepraszam bardzo, takie zachowanie zasługuje na karę. Czerwona jak najbardziej słuszna, szkoda mi też Cordoby, która zagrała przynajmniej na remis.
25 sty 2015 | 19:05
+6
Ku..a wcisnęło mi się dodaj komentarz a więc dokończę to co pisałem.
Po drugie nawet jeżeli ktoś cię prowokował to nawet w takim wypadku nie piszę się takich rzeczy,albo jesteś niezrównoważony psychicznie albo no już sam nie wiem...
Nigdy nie wiesz z kim piszesz jeżeli chodzi o użytkownika grubygrubas to już w ogóle pominę jego temat,dla mnie to gość chodzi do gimnazjum ale może się mylę .
A ty użytkowniku havoc 90 raczej na pewno też masz coś z psychiką bo prawdziwy gość po prostu by zlał takie komentarze a ty brnąłeś w to jak za przeproszeniem "głupek"
Co mnie dziwi najbardziej to jeszcze za to plusy dostawałeś no to już jest mistrzostwo,ale prawdziwej głupoty, jeżeli tu za obrażanie ludzi i dzieci się dostaje plusy to co to kurwa jest za strona i co to są za ludzie bo na mój prosty mózg tego nie pojmuje.
Więc prośba do ciebie jeżeli masz zamiar w taki sposób komentować cokolwiek na tej stronie to ją po prostu zmień ,swoją drogą dziwię się że twórcy tej strony dopuszczają do tego typu sytuacji pozdrawiam S.B.CH
24 wrz 2015 | 23:27
-2
oo dopiero zauważyłem twoje komentarze śmieciu :) dla żony twojej przestała boleć już dupa? bo brudnym kijem jej dobrze zrobiłem... Tak ogólnie to pokazałeś tymi komentami, że jesteś najbardziej niedojebanym śmieciem z porażeniem mózgowym na tej stronie :D Najwięcej cisnąłeś mi na rodziców a tutaj piszesz takie komenty hahaha, ale t musisz być gnębiony i dojeżdzany :D normalnie chyba szkoda mi ciebie.... Zartowałem kurewko bita :D
25 sty 2015 | 18:48
+1
Ronaldo być może miał zły dzień pamiętajmy że piłkarze mają też prywatne życie.
Fakt że real męczył się z drużyną cordoby,przyznać trzeba że beniaminek ale pokazał klasę bo grali naprawdę dobrze,i mała prośba do uzytkownika HAVOC 90 czytałem trochę twoich komentarzy i mało który ma coś wspólnego z tą stroną większość starszych jest bardzo obrazliwych i to bardzo uwłaczających w godność człowieka bo skoro potrafisz napisać że srasz na czyjeś groby i życzysz kalectwa bądż innych kalectw dziecku to sory bardzo ale dla mnie jesteś NIKIM!
25 sty 2015 | 16:10
+1
ale fuks
25 sty 2015 | 15:46
-11
ciekawy jestem co wy byście zrobili na ronaldo miejscu?
ja też gościowi zajebałbym kopa w momencie gdy walczę o piłkę przeciwnik kopie mnie po nogach... totalne zjeby was! gdyby to był Lewandwoski byście mu bili brawo!
dobrze zrobił Ronaldo tamten gościu może następnym razem pomyśli za nim kogoś będzie chciał kopnąć podczas walki o piłkę a wyczyszczenie loga przez Ronldo mastersztyk... pokzał w ten sposób że ma wszystkich krytyków w dupie!
25 sty 2015 | 15:47
-1
majstersztyk* jakby komuś chciało sie łapać za słówka
26 sty 2015 | 02:50
+3
Wiesz typie co to piłka zawodowa?? Tu nie ma miejsca na pierdoloną "piaskownicę".
25 sty 2015 | 14:55
+13
Piękne zachowanie zdobywcy złotej piłki za te uderzenie na pewno wygrał by nawet z Tomaszem Adamkiem
+4
Maykon co Ty tak się pienisz o tego Ronaldo ? Wieści mówią, że zerwał ze swoją dziewczyną, bo ma Ciebie, to prawda?
25 sty 2015 | 14:38
+2
a nie zastanawia nasz kolega "mieron" - moze trzeba mu pomoc innego specjaliste znalezc bo te psychotropy juz nie dzialaja ;/
25 sty 2015 | 14:37
+4
w tym meczu Cordoba była lepsza tylko nie umiała wykończyć akcji, a jak Szpakowski mówił niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i pod koniec meczu tak było i Real wygrał.
A zachowanie Cristiana to wielka przesada.
25 sty 2015 | 11:23
+26
ronaldo niech se odpocznie ale real troche na fuksie wygral musze to przyznac joko kibic realu
25 sty 2015 | 19:46
+2
Masz zaznaczone ze kibicujesz barcelonie a realowi...
25 sty 2015 | 11:17
-7
tak jak w boksie 12 rund tak w roku 12 miesiecy .... styczen na pewno przegral cr11 a luty przesiedzi na ławce...złota pilka sie oddala
25 sty 2015 | 11:14
+3
Zdaje się, że Ramos nagle zamienił się na formę z Pique w niewyjaśniony sposób (voo doo Shakiry może ;) ). Cordoba waleczna, ale nieskuteczna. Lamentable CristiaNO!
25 sty 2015 | 10:18
+12
Cristiano teraz sobie odpocznie, to może dobrze mu zrobi :)
25 sty 2015 | 10:12
+9
Ronaldo pewnie teraz żałuję, że dostał czerwoną kartkę bo nie strzelał karnego :)
25 sty 2015 | 08:49
+18
Gdzie Real a gdzie Cordoba. I krolewscy na fuksie wyworza zwyciestwo? brak slow na to co prezentuja w 2015. Zwyciestwo nalezalo sie gospodarzom, a na temat CR7 brak slow, nie strzela bramek, jego "tomahawki" to juz przeszlosc, co widac na zalaczonym skrocie, sfrustrowany jeszcze wdaje sie w jakies bojki. Oj konczy sie krystynka takim zachowaniem
25 sty 2015 | 02:29
-7
Ohh.. Boże. Czy tutaj wiecznie muszą być jakieś bezsensowne "wojny". Wy wiecznie kogoś krytykujecie... co zrobił ten, a co zrobił tamten i tak jest ciągle . Moim zdaniem każdy piłkarz zasługuje na szacunek, nie ważne jaki jest. Liczy się to jak wiele osiąga dla drużyny , ile wkłada w to pracy. Alee wy nie no, bo przecież po co? Zastanówcie się czasami zanim coś napiszecie. Dla mnie mój Cris jest i zawsze będzie najlepszy... Bez kitu, ale ja to czasami kompletnie nie ogarniam chłopaków, a zwłaszcza tych, którzy w czasie porażki ulub. klubu nagle się odwracają od niego i zaraz hejty, a jak już wygrają to spoko. Haha śmieszne i zarazem żałosne. Pozderki dla fanek i fanów Realu. Buziaczki. ! ;*
25 sty 2015 | 10:13
-4
CR11 wniósł do tego meczu tyle że ,że poraz koleiny był cieniem samego siebie.a jeśli chodzi o czerwona kartke to już kilka minut wcześniej powinien ja dostać za uderzenie zawodnika Cordoby w twarz,a później powtórka z rozrywki i sedzia wychwycił jego zachowanie i pokazał zasłużenie czerwoną kartkę.to nie pierwszy mecz gdzie tak sie zachował.kara jaką powinna na niego nałożyć komisja to minimum 3 mecze przerwy.a za ten gest który wykonał schodząc z boiska powinna być dodatkowa kara!!!!!!a później wszyscy sie dziwią dlaczego ten osobnik jest nie lubiany!!!!tak to jest jak jak ktoś zachowuje sie jak pajac!!!!BARCELONA W TAMTYM ROKU NIC SPECJALNEGO NIE POKAZAŁA I NIC NIE WYGRAŁA,ALE MESSI I TAK JEST NAJLEPSZYM PIŁKARZEM NA ŚWIECIE I UDOWADNIA TO TERAZ Z MECZU NA MECZ .KIBICE REALU MOGĄ SOBIE MÓWIĆ CO CHCĄ,ALE ŻADNA ZŁOTA PIŁKA DLA RONALDO TEGO NIE ZMIENI!!!!!
25 sty 2015 | 19:41
-2
ziomek jak dla mnie masz nasrane w bani, messi też detpał innych.
Każdy ma swoje słabosci, nie ma ludzi idealnych, kazdy ma emocje, problemy poza boiskiem, rozne nastroje, a ty to napisałeś tak jak bys świata nie widział.
z takim podejsciem powodzenia w zyciu.
25 sty 2015 | 01:04
+9
Kara dla Ronaldo słuszna 3-5 meczy go ostudzą ,ale ludzie najeżdżacie na niego ,a wiele innych piłkarzy jak uderzy przeciwnika w twarz to nic do nich nie macie .Nie rozumiem takich ludzi przykład Ribery uderzył w twarz Carvajala .
27 sty 2015 | 12:58
+4
Zaznaczmy, że Ronaldo dostał tylko 2 mecze kary, bo jemu wolno.
28 sty 2015 | 15:47
0
A RIBERY ile dostał ? Nic
25 sty 2015 | 01:02
+3
Wymęczone zwycięstwo Realu... ale jak to mówią, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo... ale z tym trzeba poczekać, bo konkurencja w postaci Barcelony ostatnio też się rozpędziła... Ronaldo nerwy puściły, teraz będzie musiał liczyć się z konsekwencjami... brawa należą się zawodnikom Cordoby - przy odrobinie więcej szczęścia mogli urwać punkty Realowi.
25 sty 2015 | 00:02
+11
Powiem tyle gdy rok tamu Cristiano odbierał złotą piłke widziałem jego łzy to było widać pokore,ciężką prace itp ale to co pokazał tym zachowaniem stacił w moich oczach...rozumie że czasem mogą ponieść nery wporzo ale przypajacował cwaniaka troche i po co? jest dobrym człowiekiem pomaga wielu osobą,jest świetnym sporotowcem i profesjonalistą ale ten gest był niepotrzebny jak schodził do szatni... Pozdrawiam kibiców REALU fan ARSENALU
25 sty 2015 | 00:01
+1
Ledwo, ledwo... Dobrze, że żeluś dostał czerwoną, a to jeszcze nie koniec! bowiem jest szansa, że dostanie zawieszenie minimum na 4 mecze! Messi bierz się do roboty to przegonisz żelusia i na drugi rok zdobędziesz złota piłkę!
+4
ale skupili się wszyscy na tych anty piłkarskich rzeczach. ale sportowo, to piekne uderzenie gracza Cordoby obok spojenia słupka z porzeczką, lob nad Casillasem trafiający w poprzeczkę, SPORT, PIłą jest najwazniejszaa, w tu co poniektórzy nie ważne, że zwolnienia z W-F'u mieli przez pare klas w szkole i nie kopneli prawdziwej piłki nigdy i tylko cały czas wyzwiska obelgi. K...a aż zniechęcanie normalnych ludzi do odwiedzania tej strony!!! Myślałem, że można tu jakoś zdbć dodatkową wiedzę i poczytać o spostrzerzeniach innych co do tego co się obejrzało a tu lipa połowa pisze z sensem i szkoda czasu na czytanie reszty.
24 sty 2015 | 22:55
0
Real się męczył. Bale pokazał silną psychikę. To się chwali.
24 sty 2015 | 21:33
+3
Na Mierny graja te wasze grajki powiem tak gdzieś poszła forma z początku hehe już nie pamiętam kiedys ostatnio Ronaldo strzelił bramkę i nie chodzi mi tutaj o karnego ;p
24 sty 2015 | 21:31
-34
albo plusy a jak nie to znowu taki spam !!!!!!!!!!!!!!
24 sty 2015 | 21:28
-7
Przez to co Ronaldo zrobił na boisku trace troche szacunek do niego, mimo tego, że gra dla największego rywala, to podziwiam go, kiedy jest na boisku jak i poza nim, jego zachowanie zawsze mnie doprowadzało do tego, że chce brać z niego przykład jest wielkim człowiekiem. Rozumiem, że nerwy etc. nie wytrzymał, też by mnie poniosło w takiej sytuacji, rozumiem go doskonale, ale najlepsze jest to, że nawet po takiej sytuacji On nadal jest wielki i taki pozostanie, nadal go bd szanował takim jakim jest. Oby taka sytuacja już nigdy mu sie nie przytrafiła :d Pozdrawiam :3

+31
Znów ten debil, pod meczem Barcelony tak samo spamuje, wypierdalaj jebany łaku !
24 sty 2015 | 21:22
-9
w 10 wygrać szacun
24 sty 2015 | 21:18
-57
POWIEM TAK JEŻELI W MOIM KOMENTARZU NIE BĘDZIE 10+ TYLKO COŚ NA MINUSIE TO ZASPAMUJE TO GÓWNO !!!!!
25 sty 2015 | 08:44
+5
zmien lekarza bo ten cie w chuja robi
24 sty 2015 | 21:05
+20
Kopali się, kopią i kopać będą. Jedni po nogach, inni po czołach.
Zastanawia mnie natomiast ten kretyński gest pięknego, gdy schodził z boiska w towarzystwie "aplauzu" kibiców.
Wielki piłkarz niewątpliwie, ale kurewsko "mały" człowiek.
24 sty 2015 | 20:51
+2
okrutny mecz Realu męczą się na maxa
24 sty 2015 | 20:34
-8
Cordoba była bardzo groźna w tym meczu. Czerwona kartka zasłużona , ale śmieszy mnie to jak zawodnicy zachowują sie w takiej sytuacji , padają na ziemie jakby dostali jakimś młotem w głowe . Sam gram w drużynie i kilka razy mi sie takie coś zdarzyło , ale bez przesady żeby od razu tak padać .
24 sty 2015 | 20:43
+7
Tu chodzi o to, żeby sprawca otrzymał karę (a drużyna ofiary nagrodę) za takie zachowanie. Gdyby utrzymał się na nogach to niestety czerwonej kartki mogłoby nie być. Zgadzam się, że w telewizji to kiepsko wygląda.
24 sty 2015 | 21:24
+3
Zależy też jaki to jest sędzia według mnie każdy powinien dać czerwień bez tego upadku bo to celowe zachowanie z premedytacją
24 sty 2015 | 20:33
+6
Ronaldo gra przeciętnie gdzieś od listopada. Początek sezonu miał świetny, w sierpniu, wrześniu czy październiku aplikował po kilka bramek na mecz. Teraz przyszedł spadek formy. To normalne, tak działa ludzki organizm.
24 sty 2015 | 20:32
+3
aaaale Real miał w tym meczu szczęście i żaden gimbuz mi nie wmówi że było inaczej .... VeB !!!!!! :D

Ps. Głupie Bardzo głupie zachowanie Ronaldo ....
24 sty 2015 | 20:29
-78
POWIEM TAK. MECZ SUPER CORDOBA TO KORWA RONALDO PIĘKNIE TRZEBA TAKICH WYELIMINOWAĆ TYCH MURRZYNÓW NIECH IDĄ DO KAMBODŻY FRAJERY POZDRA #HALA MADRID
24 sty 2015 | 21:34
-24
Czy będzie rekord -30 dawajcie !!!!!
24 sty 2015 | 20:14
+14
Zobaczymy, jak federacja podejdzie do Realu i Ronaldo. Już prędzej w polu karnym przy rzucie rożnym Ronaldo uderzył przeciwnika w twarz. Za ten występ powinien dostać 3 mecze zawieszenia, ale pewnie skończy się na 1, bo to Real.

A Cordoby szkoda. Wyszli fajnie ustawieni, mieli sporo szans, ale zabrakło umiejętności indywidualnych. Na przykład ta próba loba Casillasa. Jeśli bramkarz wychodzi wysoko na nogach, bijesz płasko, a jeśli idzie w kierunku nóg, wtedy lobujesz. W tej sytuacji weszłaby każda płaska piłka, bo Casillas od początku był zdecydowany na wyskakiwanie.
24 sty 2015 | 20:27
0
F. Cartabia
mam nadzieje że ten typ dostał solidny opierdziel od trenera i kolegów z drużyny on im zawalił mecz
24 sty 2015 | 20:05
+1
Aj szkoda ze nie udalo sie zremisowac Cordobie
24 sty 2015 | 19:57
+16
nie spodziewałem sie ze Ronaldo tak sie zachowa ale to moze dlatego ze rozstał sie z Iriną
24 sty 2015 | 19:41
+14
To głupie zachowanie Ronaldo może drogo kosztować Real jeśli CR zostanie zawieszony. Atletico i Barca grają teraz lepiej od Realu więc mogą zmniejszyć stratę. Sądzę, że Real nie będzie grać dobrze dopóki nie wróci Modrić.
24 sty 2015 | 20:23
+5
jeżeli 3 mecze by pauzował to będzie im bardzo ciężko bo grają z sevilla i atletico
24 sty 2015 | 19:11
+10
Jestem kibicem Realu i to k#wa jakaś porażka jest totalna. Jak można z tak grać? Mają tyle hajsu Ci zawodnicy, a grają jakby mieli po 35lat z bólem dupy i stawów. Najwidoczniej za dużo w dupie. Niech Carlo coś z nimi zrobi albo niech wpie#doli piłkarzom bo to jakiś cyrk się robi a nie klub. Czekam na lepszą formę Realu i ciekawie czy się doczekam? Niech się wezmą w graść i wygrają tą ligę hiszpańską :DDD. Hala Madrid !!!
24 sty 2015 | 19:49
-23
Jesteś pierdolonym sezonowcem nie kibicem Realu. Też mnie denerwuje ich gra w ostatnich meczach ale nigdy bym się w ten sposób nie wypowiedział o graczach Realu.
24 sty 2015 | 19:50