United przynajmniej nie przegrało ze słabym zespołem
+7
No gratulacje dla Chelsea jak tak można zjebać mieć dwu bramkowe prowadzenie eh
25 sty 2015 | 12:50
-1
a taką fajną beke dzieci miały z Man United że 0-0 z III-ligowcem, Chelsea poprawia ten wynik
25 sty 2015 | 12:20
+5
Wstyd. Klepali ich jak dzieci...
25 sty 2015 | 12:09
+11
I gdzie jest pierwsza bramka dla Chelsea?

Bramka J. Stead klasa Cech bez szans tak samo jak pajączek który sobie uwikłał pajęczynkę na bramce strzeżonej przez Cecha. :) Ogólnie bramkarz Chelsea nie miał w tym meczu przy bramkach za dużo do powiedzenia.
25 sty 2015 | 11:40
+7
brawo Bradford piekny mecz
25 sty 2015 | 10:17
+17
no no należą się gratulacje drużynie Bradford zagrali piekny mecz z całego serca :D
Po Drugie to katastrofalne błędy w obronie Chelsea
Po Trzecie świetna dyspozycja Bradfordu i wykorzystanie kluczowych sytuacji i 3 ważne punkty z faworytem udało się do domu zawieść ! :) Gratulacje oczywiście w pełni zasłużonej wygranej :)!!!
25 sty 2015 | 11:47
+4
3 punkty? Coś ci sie pomyliło. To był mecz pucharowy, a nie ligowy. Bradford nie gra w Premier League
+10
Co ? Jak to ? Chelsea co sie w wami stało ? Dlaczego ?
25 sty 2015 | 00:43
+43
Trzeba przyznać że bramki Bradford to klasa światowa :)
25 sty 2015 | 00:00
+10
Ale padake zagrałą Chealsea
24 sty 2015 | 23:46
-3
- Szkoda Cecha.
- Zasłużyli na wygraną, Chelsea nie grała nic :)
- Te bramki były świetnie, przemyślane i dobrze rozegrane... Brawo dla Bradford.
+1
Oni grali z klubem z League Two, Chelsea z League One, co by nie mówić powinni wygrać bo byli klubem przynajmniej na papierze o wiele silniejszym.
25 sty 2015 | 18:40
+11
Wmawiaj sobie, wmawiaj.
-40
I bardzo dobrze że przegraliśmy ten mecz, walka na 4 frontach jest bardzo wymagająca, wole by skupili się na BPL i LM niż grali w jakimś pucharze ligi, o który walczą takie kluby jak Liverpool czy Arsenal, bo nie dają rady w BPL i LM.
25 sty 2015 | 11:58
+8
Mów tak sobie to Chelsea znów skończy sezon bez pucharu to że City teraz traci 5 ptk nie oznacza tego że za miesiąc Obywatele będą mieli już 5 ptk przewagi, to jest piłka nożna. Poza tym Chelsea ma szeroką kadrę i granie na 4 frontach nie powinno być dla niej problemem.
24 sty 2015 | 23:12
+2
ale się ktoś obłowil hajsem o jo joj! trampkarze dali by rade a pierwsza druzyna co?
24 sty 2015 | 22:55
+14
Czapki z glow przed bradford
24 sty 2015 | 22:33
+17
I to jest najlepsze w piłce nożnej niby chelsea faworyt a nie wygrała. Po drugie ci z nizszych lig grają całym sercem ,oni nie mają z tego aż takiej kasy co gracze z premier league.
24 sty 2015 | 22:16
-3
Coś jest nie tak. Remis (nie ukrywajmy, z ogromnym szczęściem) w meczu przeciwko LVP. Teraz porażka z 3-ligowym Bradford. Kurwa panowie, albo gramy jak na lidera BPL przystało, albo odpuśćcie sobie!
24 sty 2015 | 22:10
-6
serio? kurde, nie wiedziałem... ale co to ma do rzeczy?
24 sty 2015 | 22:01
+24
A kazdy sie śmiał z Mu
24 sty 2015 | 21:51
+51
City odpada u siebie, Chelsea odpada u siebie, Southampton odpada u siebie, Tottenham odpada u siebie. I to wszystko z dużo słabiej notowanymi zespołami.
-14
moim zdaniem dobrze ze odpadlismy z tego pucharu. i wydaje mi sie ze tak to mialo wygladac. cos nie chce mi sie wierzyć ze j.m dalby sobie takie jaja robic. mamy mniej meczy i mozemy sie skupic na lepszych trofeach jak lm i liga .
24 sty 2015 | 21:19