Zakończony Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Video dodane przez: kamyk019 24 sty 2015 | 19:43
28 sty 2015 | 02:06
0
{{votes_count}}
Gdyby nie pierwsza bramka piqe to barcelonie tak chujowo szło nic nie mogli zrobic....
26 sty 2015 | 12:36
+1
Bravo:-D!
25 sty 2015 | 23:01
+8
Druga połowa poezja, wprawili mnie w dobry humor na caly wieczór :D tak jak napisal ktoś niżej - początek sezonu na pewno dla Messiego, góruje póki co nad Ronaldo. No i nie bije się na boisku. Wygrywa umiejętnościami, nie boksowaniem. Visca!
25 sty 2015 | 17:10
+2
Bravo Barca. Szkoda mi Elche, bo wcale tak źle nie grali. Mieli taką jedną akcje jak Barcelona za Guardioli.
25 sty 2015 | 16:00
+1
brawo rozklepali ich
25 sty 2015 | 14:44
+13
Z szacunkiem dla Ronaldo ale myśle że Messi formą obecnie wyprzedza Ronaldo i przewaga bramkowa Ronaldo zaraz zniknie i ten sezon będzie należał jednak do Messiego :)
25 sty 2015 | 14:42
+7
Messi sie wkurwił porażką o złota piłke zaczyna gonić Ronaldo w bramkach ;)

Jak zostać "prawdziwym" kibicem Barcy:
1. Usuń swój mózg lub go po prostu nie używaj.
2. Gdy Ronaldo nie wykorzysta karnego, nazwij go Penaldo.
3. Gdy Ronaldo strzeli karnego, nazwij go Penaldo.
4. Pisz w komentarzach "Messi>Penaldo" albo "Barca>Real", nieważne pod jakim postem.
5. Nazywaj kibiców Realu "Hala Dziećmi"
6. Mów, że drużyny, które wygrywają z Barceloną niszczą futbol, bo tylko bronią i Barca nie może zdobyć bramki.
7. Brawo, właśnie stałeś się prawdziwym fanem Barcelony
25 sty 2015 | 13:52
+4
A ty gdybyś był prawdziwym kibicem footballu to byś nie atakował kibiców innych drużyn. Ja osobiście od 10 lat kibicuje FC Barcelonie i jestem zrzeszony w klubie kibica FCBarcaPolska i mnie obraża taki komentarz na temat fanów klubu który w naszym kraju ma więcej kibiców niż twój Real Madryt ale szanuje fanów tego klubu nawet mam kilku kolegów kibicujących Realowi!
25 sty 2015 | 14:11
+2
Ja mam w chuj kolegów którzy kibicują barcelonie, a Ty nie zrozumiałeś tego co napisałem... ,,Prawdziwy kibic'' jest w cudzysłowiu i chodzi w tym o takich kibiców jak te 2 zjeby, czyli idiotów, którzy wyzywają inne kluby, PRAWDZIWYCH kibiców itp itd. Manutd i haladzieci potrafią wyzwać real i kibiców pod obrazkiem skoków narciarskich, więc sorry, ale takich upośledzonych dzieci trzeba tępić, bo to nie są kibice
25 sty 2015 | 11:31
+11
Brawo barca super mecz lapiemy forme
25 sty 2015 | 10:27
+13
Taką barce chciałbym oglądać cały sezon a nawet dłużej :D piekny mecz w wykonaniu katalończyków :D szkoda tytonia ale nie miał nic do powiedzeniea przy bramkach :D
+17
graty graty graty, Barcelona druzynie Elche bedzie sie snila po nocach, 15-0 3 mecze. A duet Messi Neymar to jest jakas poezja.
25 sty 2015 | 08:20
+12
i wlasnie taką Barce chcemy oglądać! BRAWO!
25 sty 2015 | 07:14
+11
Brawo Pique super bramka cieszy oczy kibicow brawo Barcelona!!!
25 sty 2015 | 00:58
+8
Bardzo dobry mecz Barcelony... po raz kolejny Messi z Neymarem udowodnili, że na boisku rozumieją się doskonale... w ogóle jestem pod wrażeniem postawy Neymara w tym sezonie... strzela, asystuje, no i w końcu nie aktorzy tak.
24 sty 2015 | 23:58
+24
- Pique zaszalał :o
- Świetny występ całej drużyny, kilka drobnych błędów nic nie znaczących.
- Szkoda Przemka :D
- Nadal błędy i dziury w obronie.
- Świetnie wygląda współpraca Messiego i Neymara ♥
25 sty 2015 | 06:43
+8
neymar i messi wtgladaja jakby przynajmniej 3 4 latka juz grali a to dopiero drugi sezon :D
+1
a może ktoś wypowiedzieć się o sportowych aspektach tego pojedynku? może jakaś analiza? już mi się nudzi przeglądać te kretyńskie komentarze.
+1
Chłosta.Wypunktowali ich bezlitośnie.No dziś Barca zagrała na 1000 procent.
24 sty 2015 | 22:49
+3
Brawo!!!!!!!!!!!!
24 sty 2015 | 22:04
+11
Gra Barcelony wraca na prawidłowe tory. 6 strzelonych bramek to wyniki do których przyzwyczaili kibiców sezon/2 sezony temu. Oby tak dalej, bo liga jest coraz ciekawsza - gdy Real straci punkty to Barca nadgania, gdy Barca straci to Real zdobywa. A do tego Atletico :).
24 sty 2015 | 22:03
-42

.

24 sty 2015 | 22:05
+42
Jak widać twój komentarz odwzorowuje to co masz w głowie :).
24 sty 2015 | 21:58
+13
"Sergio Pique" dobre :) Widać jak Messi z Neymarem się rozumieją i lubią :) Świetna gra tych zawodników :)
24 sty 2015 | 21:50
-50
HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRID

-11
"plichta" jesteś super widać że spamujesz bo za REALEM jesteś a nie za Barcfeloną brawo spamujemy DALEJ DALEJ DALEJ...
24 sty 2015 | 21:43
+2
Widac ze Administrator strony za Marnym Realem gdzie brama Messiego kurwa i Pedro tak samo piekne jak te 4ry kutasie

+13
W tym meczu widać jaką prace odwalili Messi i Neymar, w tamtym sezonie ich współpraca wyglądała przeciętnie, ale ten mecz potwierdza, że we dwoje potrafią zrobić wszystko na boisku. Wiem, że rywal nie jest wymagający, ale mimo to każdy powinien zauważyć i docenić jak oni to robią i jak sie rozumieją na boisku. Jest to coś pięknego, jestem dumny, że moge oglądać ich razem na boisku i podziwiać ich bramki, akcje. Jeszcze jak sie Suarez rozkręci i zacznie grać zespołowo z nimi, to bd bardzo dobrze. Oby tak zagrali z Atletico na wyjeździe.
VeB <3 Wielkie brawa xd
+20
Pelegrin jaki rzeźnik... ^^
Messi z Neymarem super się rozumieją...
Bramka na 0:4 przpięknie rozegrana... :D
Brakuje dwóch ostatnich bramek na skrócie, ale było widać, że bramkarz Elche meczu życia nie zagrał... ^^
Szkoda, że Suarez w swoje urodziny nie dostał szansy i moim zdaniem to bez sensu wydawać tyle kasy na piłkarza i sadzać go na ławie na cały mecz... :/
Chyba, że świętuje od rana i nie jest w stanie... xD
24 sty 2015 | 21:12
+13
Co ten Messi? Małym nakładem sił zdobył 2 bramki i 2 asysty oby tak dalej, najlepszy piłkarz świata a gdy skonczy kariere to bedzie najlepszym w historii czego mu życzę z całego serca! Dobry mecz Barcy, Suarez, Iniesta i Alves oszczedzeni na mecz z Atletiko. Zdaje się że LE coraz lepiej dogaduje się z piłkarzami i to cieszy!
24 sty 2015 | 21:11