Video dodane przez: marcin.korbecky 27 sty 2015 | 23:12
fenomenalny mecz courtois
Mistrz BPL tak wyglada chelsea !!
28 sty 2015 | 21:19
+2
grali, grali aż wygrali, pewno mecz potrwałby jeszcze ze 3 minuty dłużej - brawa dla sędziego.
28 sty 2015 | 20:07
+3
Szkoda Liverpoolu bo mieli na prawdę ciekawe akcji, i fajnie grali.
+28
Najlepszy podczas meczu był komentatos SkySports, który zamiast po nazwisku mówić do Hazarda i Courtois'a mówił "Little Belgian" oraz "Big Belgian" ;D
28 sty 2015 | 16:03
-6
CEP >Costa
28 sty 2015 | 16:01
-28
Czelsi jeszcze brakuje lat swietlnych zeby osiągnac to co osiągnol Liverpool ! My mamy Historie wy macie Abramowica
28 sty 2015 | 16:13
+26
Niektórym kibicom, min Tobie, z całym szacunkiem, brakuje jeszcze lat świetlnych spędzonych w szkolnej ławce ze słownikiem języka polskiego.
28 sty 2015 | 18:47
+7
No widzisz - Każdy ma coś. A ty nawet nie potrafisz pisać bez błędów.
28 sty 2015 | 19:06
+7
Hehehe JOKER nie można żyć tylko historią, mimo że jest ona piękna dla nas kibiców Liverpoolu, ale trzeba patrzeć na to co jest tu i teraz, a niestety jeszcze najlepiej nie jest.
28 sty 2015 | 19:25
+1
Nie przechwalaj się tyle.
28 sty 2015 | 20:37
+32
pewnie bys chcial zeby druzyny grajace z liverpoolem przegrywaly i oddawaly mecze bo liverpool ma historie.
28 sty 2015 | 21:06
+22
Chelsea ma też historie,tylko mniej bogatą w trofea.I to nie znaczy że jest gorsza.
28 sty 2015 | 15:47
+11
Jak ja lubię mecze Liverpoolu z Chelsea, a już szczególnie komentarze po meczu :D Po co tyle złości? Karny dla Chelsea się należał, tylko że sędziemu ciężko ocenić czy Costa nie symuluje, bo to taki sam nurek jak.... nie będę kończyć sami sobie dopiszcie ( "kibice" Barcelony/Realu , bo wy to się będziecie spierać ). W sumie to wiadomo nie od dziś, że to całe "nurkowanie" stało się niestety elementem piłki nożnej . Czerwone karteczki dla Lucasa, Hendersona i Costy też powinny zostać pokazane przez sędziego.
28 sty 2015 | 16:14
+4
Popieram. Polać mu!
28 sty 2015 | 19:04
-3
A jak! Chętnie bym co wypił z kolegą z Chelsea :D Tak na zgodę !
28 sty 2015 | 15:20
+8
Courtois ostatnimi występami zamknął jadaczki hejterom, jest świetnym młodym bramkarzem i zasługuję na pierwszy skład, brawo Tibo, bo od kilku meczy spisuje się świetnie. On i De Gea to obecnie najlepsi bramkarze BPL, z powodzeniem także można tutaj dorzucić LLorisa.
+14
Obydwaj bramkarze pokazali prawdziwą klasę w tym meczu. Trochę szkoda, że nie doczekaliśmy się rzutów karnych, bo wtedy można by było zobaczyć ich prawdziwe umiejętności. Mimo wszystko gratulacje dla Chelsea za zwycięstwo w tym trudnym pojedynku.
28 sty 2015 | 14:01
+13
Awans Chelsea bez niespodzianki. Z neutralnego punktu widzenia świetne widowisko wczoraj. Szybki mecz, dużo szans, dziwne że aż 90 minut bez bramki.
28 sty 2015 | 13:10
+15
szkoda Live :/
28 sty 2015 | 11:50
-5
Wiedziałem,że Chelsea przejdzie dalej po ostatniej wpadce w PucharzeLigi byli bardziej zdeterminowani. Ale nic wielkiego nie pokazali.
28 sty 2015 | 11:16
+9
Chelsea w tym sezonie dużo wygra, mówię wam.
28 sty 2015 | 10:23
-5
Świetny mecz, brawo Chelsea!

pozdro dla Mc SkY
28 sty 2015 | 09:19
+10
Rodgers to były uczeń Mourinho i musi się jeszcze dużo nauczyć jeszcze nic nie wygrał
28 sty 2015 | 09:06
-5
Może mi ktoś powiedzieć co zrobił wczoraj Costa, że na oficjalnym fanpage BPL rozpętała się niemała burza?
28 sty 2015 | 07:21
+22
nie jestem fanem żdanej z tych drużyn ale oglądając pierwszy mecz i rewanż to największe wrażenie na mnie zrobił Courtois. dla mnie piłkarz dwumeczu
-6
To porównaj sobie statystyki z obu meczów i powiedz, kto był lepszy w dwumeczu.
28 sty 2015 | 20:12
+5
A od kiedy to statystyki grają? Liverpool zagrał bardzo dobry mecz na Anfield, skutecznie blokowali wszystkie ataki The Blues, ale już na SB zabrakło koncentracji. A co do Rodgersa, to mógłby też skupić się na swoim zespole, a dokładniej na Mignolet'cie, który też zasługiwał na pochwałę, a z ust swojego menadżera jej nie usłyszał.
28 sty 2015 | 02:58
+14
dawno nie widzialem tak ch**owych skrótów...
28 sty 2015 | 02:27
+33
Pupilki sędziów z mersisajd przegrały, oj jaka szkoda :( Co, sędzia zapomniał 10 minut doliczyć i nie mogliście wyrównać?
28 sty 2015 | 10:56
-9
Przestań pieprzyć , co dupa boli że na Anfield było 2-2 bo co sędzia doliczył 9 min , widocznie nie oglądałeś meczu i tyle się należało , z resztą Słowak strzelił bramkę w 97 min , rok temu jakoś nie potrzebowaliśmy doliczonego czasu żeby was rozwalić 5-1 , spadaj z tymi chorym gadaniem
+14
Co do meczu Liverpool gral przez pierwsze 30 min pozniej absolutna dominacja Chelsea.
Malo tego nalezala sie 2 kartka dla Hendersona i Lucasa do tego nie podygtowany karny na Coscie .Chelsea byla lepsza atakowala kreowala systuacje ale w 2 polowie w pierwszej Liwerpool mogl prowadzic 0-2 do przerwy ale zabraklo jaj i charakteru szczegolnie jak sie wpuszcza na boisko patalacha o imieniu Balotelli ot co .Dziekuje dobranoc.
28 sty 2015 | 10:13
-6
ta w szczegolnosci te 2 strzały celne więcej no na prawde dawo nie widziałem takiej dmoinacji
28 sty 2015 | 13:25
+20
widze ze kolega nie ogladal meczu, spojrzal tylko na ststystyki i wielki znawca .
+21
Admini śpią?! Czy nad tym forum (meczyki.pl) ktoś jeszcze panuje? Wysyp debili rozpierdalających każdy temat (MC SkY,CFC and the rest,menche$ter $hity) ich pisemne wojenki niestety wszyscy muszą czytać.Za dużo neta za mało ''życia''.
28 sty 2015 | 02:43
-17
spadaj palancie
28 sty 2015 | 10:11
+6
dodaj do tej listy siebie i twoje teksty jak "junajted" czy "czelsi" pajacu. Te dzieci z głupimi nickami to twoje ziomki z klasy czy jak?
28 sty 2015 | 10:15
-4
morda noobie zaden fan z ciebie skoro chcesz sie wyzywac ić na basha nooobie
-19
Hipokryto zakompleksiony chcesz mi dowalić,a sam piszesz loserpool,shity czy uefalona.
-2
Jesteś największym obok McSRAJ noobem na tej stronie gimbusie. Weź lepiej przeczytaj jakąś książkę najlepiej <>
28 sty 2015 | 00:49
+16
skrót chujowy pokazali jakies marne strzaly gerrarda a nie pokazali jak eden objechal 3 i strzelil kolo slupka i costa jak byl sam na sam z mignoletem i mu wyłuskał bramkarz w piłkę z pod nóg
28 sty 2015 | 00:42
+15
ciśna chelsea bo wlascicielem jest niby rusek romek ?? a Arsenal to co wlascicielem z pakietem wiekszosciowym jest drugi najbogatszy rusek kazdy ma jakiegos wlasciciela kurwa jego mac wiec morda jebane gimby
28 sty 2015 | 00:38
-12
TRADYCYJNIE :D Loserpool odpada
28 sty 2015 | 00:27
+9
Costa to jednak kretyn! Takie chamskie wejscia na nogi i skakanie z korakmi na staf skokowy zawodnika live to czysty idiotyzm. Możecie mnie minusować, ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Gratuluje zwyciestwa londynczykom. Pozdrawiam.
27 sty 2015 | 23:55
+4
Sędzia się nie popisał. Ale muszę kolejny raz przyznać ze akcje w wykonaniu the blues były powalająco dynamiczne. Mijali przeciwników jak pocholki, owszem przyznam że liczba również parę razy zaskoczyło :)
27 sty 2015 | 23:56
0
Lfc*
27 sty 2015 | 23:50
+3
Sędzia dziś totalne dno 2 ewidentne karne dla The Blues nie gwizdnął, do tego czerwo dla Lucasa, Hendersona i Costy... Bardzo lubię Coste jest świetnym napastnikiem, ale jak dostanie jakąś kare w postaci wykluczenia to może dobrze to na nim zadziała i trochę ochłonie.
+3
suarez lepszy ;) szkaoda ze po jajach nie gryzl bo by go city kupilo
27 sty 2015 | 23:48
-3
Heh co za debile cisną tam na dole od Arabusów i Ruskich. Dno ;/ Z kolei do tych, co plują na fanów LFC: jestem jednym z nich i ta porażka nie sprawia, że będę płakał po niej. I nie, nie schowamy się "do nor" na następny rok, my nie kibice sukcesu. A nie chciałbym mieć w drużynie takiego chama jak Costa, nie byłby godny nosić koszulki z Liverbirdem na piersi.
27 sty 2015 | 23:52
+33
Szkoda że tak nie pisaliście jak był u was Suarez, bo wcale nie lepiej się zachowywał,a jednak był dla was Bogiem ponieważ grał świetnie:)
+8
zaorane.
28 sty 2015 | 09:05
-8
Suarez jest psychicznie chory ale nie skakał po stawach skokowych i nie prowokował tak jak Costa, który szuka zaczepki na każdym kroku.
28 sty 2015 | 10:41
-2
ktoś kiedys tej brzydkiej pannience rodem z hiszpani złamie noge i skonczy sie..
28 sty 2015 | 00:28
+6
racja, wy jestescie kibicami porazek i nigdy nie zamykacie japy, nie wazne czy jestescie na 7 miejscu czy ktoryms, kazdy keidys mecz wygrywa i wtedy przychodzi czas na was zeby sie jednym meczem podniecac :D
28 sty 2015 | 09:03