Video dodane przez: kamyk019 28 sty 2015 | 22:52
0
Neymar pokazał klasę przy ostatniej bramce.
31 sty 2015 | 22:23
+3
Brawo Brawo Brawo Graliście tak jak przeciwnik pozwalał a raczej tak jak zawsze czyli świetnie :) Atletico się nie dziwię że puszczały im nerwy bo gra z takim rywalem nie jest łatwa - ale trzeba im podziękować za walkę :)
30 sty 2015 | 20:03
+3
Brawo Barca! Piękny mecz, ale trzeba też wspomnieć o Atletico. Także wspaniała gra!
VeB :D
30 sty 2015 | 17:42
+8
Piękne spotkanie
30 sty 2015 | 15:16
+12
Płakałem jak Arda rzucił w sędziego :D Piękne spotkanie :)
30 sty 2015 | 01:20
+11
Piękny mecz, dużo goli, piękny spektakl.
29 sty 2015 | 23:33
+6
Ale był cudowny meczyk:) Brawo Barca
29 sty 2015 | 21:26
-1
widzę że admini za madrytem pewnie jeszcze smarki wycierają bo zamiast dodawania plusów zrobili tak że się minusuje mądre posty

powiem tak: na ból dupy - maść na ból dupy
karny dla atletico naciągany, a ręki nie było bo nie zwiększał powierzchni ciała zawodnik Barcy
w sumie katalończycy byli lepsi i zasłużenie wygrali

co ciekawe, że pinokio torres przypomniał sobie wreszcie w hiszpanii jak się strzela
może jak by 5 lat wcześniej wrócił to by nie był zwany pinokiem?
30 sty 2015 | 16:25
+9
Jestem fanem Barcy, mówię obiektywnie i tak jak było: ręka zwiększała powierzchnię ciała, powinien być karny, za to wcześniej nie powinno być. Sędzia fatalnie sędziował, ale tak czy owak zasłużone zwycięstwo Barcy.
29 sty 2015 | 21:19
+5
Ulala, a Torres znowu brameczka w 1 minucie.
29 sty 2015 | 21:05
+7
Nie wiem jak to działa, ale jak się chwali Barce to się dostaje plusy, a jak krytykuje się ich grę to same minusy. A prawda jest taka że nie zawsze Barca ma dobre momenty. Aż strach się wypowiadać :D
29 sty 2015 | 20:20
+5
Bardzo fajny mecz
29 sty 2015 | 20:15
-4
Powiem krótko Barca jak zawsze ŚWIETNIE a atletico trochę po chamsku i jeszcze ten but w sędziego liniowego a i ten karny to nie wiadomo za co jak mascherano tylko stał w miejscu:-D

+7
Oglądałem ten mecz w TV, 1 połowa taka zajebista że szok, 2 same kartki nie było co oglądać ;d I jeszcze Arda i ten but -,-
29 sty 2015 | 19:46
+9
O ile pierwszy karny dla Atletico był nieewidentny, to w 41 min być odgwizdany za rękę w polu karnym Barcelony, a wyszła kontra i bramka dla Barcy. Kto wie co by było,gdyby ten karny był,wtedy mogłby być 3:2 i w Atletico nie byłoby tak nerwowo. Ale pewnie mnie kibice Blaugrany zminusują, bo wszystko,nawet konstruktywne argumenty,które są na niekorzyść Barcy zasługują według nich na minusy.
29 sty 2015 | 19:58
+5
HEHEHE:) konstruktywne argumenty:) a gdyby nie karny tylko wolny (ktorego tez nie powinno byc) byl i wtedy by barca wyszla z kontra? wynik 2:3 i to barcelona byla duzo lepsza druzyna w 2meczu. Gdyby matka miala fiuta to by byla ojcem.
-6
Czlowieku pomysl o czym piszesz i dopiero pisz, mozna by tak gdybac bez konca.
29 sty 2015 | 22:40
-6
A co to zmienia? Pierwszy strasznie naciagniety karny dla Atletico, tam nawet faulu nie było a po drugie nie odgwizdał ręki choć moim zdaniem nie była to tak oczywista sytuacja bo Alba chronił twarz po strzale i nie powiększył powierzchni ciała. Tak czy tak na jedno wyszło wiec nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Atletico przegrało bo było słabsze i pokazali ze nie potrafią przegrywać z honorem. Gorszych wandali boiskowych nie znajdzie.
29 sty 2015 | 19:41
-14
haha dobre atletico nie potrafi przegrywać farselonka potrafi xd neymar pokazał jak potrafi się zachować po spinie z torresem(nie jest kibcem atletico barcy ani realu) pozdro dla obiektywnych
29 sty 2015 | 20:31
+3
Nawet przeciwnika nie umiesz poszanować.Zapatrzyłeś się w Barcelonę i widzę że nie dostrzegasz przyjemności z oglądania meczy , bo może nie zauważyłeś ale obie drużyny rozegrały piękny mecz, i muszę przyznać że Barcelona nie pokazała jeszcze na co ją stać.Mogę ci jedynie współczuć.
29 sty 2015 | 20:36
-5
Sorki za komentarz miał być skierowany do innej osoby.
29 sty 2015 | 19:40
+5
Drużyna Atletico składa się z samych prostaków bez wyobraźni a "kibice" tej drużyny wypowiadający się na tej stronie pieknię im dorównują ;) Proszę, idźcie z tym bólem dupy gdzie indziej !
29 sty 2015 | 19:23
+15
Piłkarze Atletico po raz kolejny pokazali,że niepotrafią przegrywać ;)
29 sty 2015 | 18:40
+16
Mnie się najbardziej podobał but Ardy Turana i kontrataki Barcelony. Fajnie, że Blaugrana potrafi zagrać szybciej.
Szkoda trochę czerwonej dla Gabiego, bo wydaje mi się, że to był moment podłamania się gospodarzy.
-8
nie chce odbierać wyniku barcelonie ale gdyby sedzia podyktowal karny za reke to nie wiadomo jakby bylo....
29 sty 2015 | 18:03
+21
A jakby niepodyktowal karnego dal Atletico to tez niewiadomo jakby bylo :D PO pierwsze- Poza polem karnym po 2 niewiadomo czy wogole byl faul a jak juz to bardzo naciagany
Pozdro :D
29 sty 2015 | 16:23
+35
Liczba kartek dla Atletico odzwierciedla jak chamski futbol gra ta drużyna.
+10
co torres odpier**** do allacha się modli. wiem że to do kibiców atletico ale takie zachowanie nie przystoi katolikowi!!!!!!!!!!!!!!!
29 sty 2015 | 17:32
+10
Mi się wydaje że on raczej pocałował boisko w geście szacunku do tej murawy...
29 sty 2015 | 15:28
-50
każdy kto oglądał ten meczy, może powiedzieć że to tragedia. 3 bramki na koncie Barcelony nie powinno być, zawodnicy o tym wiedzieli. Teraz widać jaka Barcelona wspaniała, gdyby Alba miał honor to wykopałby piłkę na aut chociaż.. W drugie połowie nie dziwiła mnie złość zawodników Atletico, po takim błędzie sędziego. A teraz proszę, dajcie mi minusu i wmawiajcie sobie że nie macie bólu dupy :)
29 sty 2015 | 15:54
+15
Zgadzam się z tobą co do tego, że bramki nie powinno być. Natomiast twierdzenie, że alba nie ma honoru bo nie wykopał piłki jest chyba troszkę przesadzone. Błędy sędziów zawsze były, są i jeszcze długo będą się zdarzać i w trakcie akcji jak przejmiesz piłkę i sędzia pozwala grać to atakujesz bramkę przeciwnika i chcesz zdobyć gola, nie zastanawiasz zatrzymujesz się, żeby się zastanowić czy aby sędzie nie popełnił błędu.
29 sty 2015 | 15:55
+22
Uwielbiam takie komentarze.
Przedstawienie jednej z wielu kontrowersyjnych sytuacji i pierdolenie o kolejnym złodziejstwie farselony. Poezja :-)
Dziękuję, poprawiłeś mi i tak już świetny humor.
Świetna gra obu drużyn do 45 minuty.
Szkoda, że Atletico dało się wyprowadzić z równowagi.
Przykład to Gabi, Turan oraz Mario Suarez.
Szkoda tylko, że zachowanie Kapitana osłabiło zespół i skończyło się jak miało skończyć.
Wróćmy do meczu, dlaczego Barca wygrała ? Bo grali super piłkę, przemyślane akcje i super gra Katalończyków.
Poszczególni bohaterzy:
- Messi, Rozegrał super mecz, nie strzelił bramki, ale grał czarującą piłkę.
- Suarez, również grał dobrze, z tego co pamiętam to dwie zmarnowane szansę, ale i tak dla mnie gra dobrze.
- Neymar, jego spokój i technika jest zdumiewająca... Spokój przy jego drugiej bramce był piękny ♥

Super mecz, emocje i oczywiście gratulację.
29 sty 2015 | 15:47
-11
Dlaczego Barca wygrała? Bo sędzia nie podyktował karnego za rękę w polu karnym, poszła kontra i zamiast Athletico i Barca prowadziła 2:3. Myślę, że ta sytuacja przyczyniła się też do czerwonej kartki Gabiego, bo tu zaczęły mu puszczać nerwy. Oczywiście nie twierdzę, że Barca nie wygrała zasłużenie bo moim zdaniem była w tym meczu lepsza, ale uważam, że w 40 minucie była ręka w polu karnym Barcelony :)
29 sty 2015 | 15:57
+10
ręka była ale wcześniej karnego być nie powinno więc w sumie wyszło na remis...mimo wszystko sędziowane jest katastrofalne w Hiszpani..tyle przewinien i tylko 2 czerwo a powinno być więcej bo gra Athletico była naprawdę brutalna...a mecz był ciekawy tylko w 1 połowie póżniej niestety wiało nudą...ale wygrała drużyna lepsza i to najważniejsze..
29 sty 2015 | 15:18
+8
ciekawy mecz :)
29 sty 2015 | 15:06
+11
Dla mnie dziwny był ten mecz , ale wygrał lepszy w tym dwumeczu .
29 sty 2015 | 14:51
+14
super mecz brawo barca
29 sty 2015 | 14:40
-1
Świetny mecz rozegrany przez FC Barcelonę,szczególnie pierwsza połowa zagrana znakomicie!!!!trio Messi, Neymar ,Suarez sie rozkręca!!!!z meczu na mecz widać że powraca dawna barcelona,ta która wygrywała mecz za meczem!!!!po wyeliminowaniu atletico i odpadnięciu w poprzedniej fazie Realu można śmiało powiedzieć że w tym roku to barcelona zdobędzie puchar króla!!!jeśli chodzi o sędziowanie to było na niskim poziomie.przy pierwszej sytuacji jeśli był faul to przed polem karnym a jeśli chodzi o rękę Alby to jeśli sędzia by podyktował karnego to by sie nie pomylił,ale widocznie chciał zrekompensować to za pierwszego karnego którego nie powinno być!!!sędziowanie w hiszpanii juz od dłuższego czasu schodzi na psy!!!jeśli chodzi o messiego to może i bramki w tym meczu nie strzelił ale rozegrał bardzo dobre spotkanie. ile jeszcze on musi rozegrać meczy żeby udowodnić wszystkim wątpiącym że to on jest najlepszym piłkarzem na świecie.nawet złota piłka dla ronaldo tego nie zmieni.jak messi jest w formie to nie ma lepszego od niego!!!!trzeba patrzec na to obiektywnie!!!!jeśli chodzi o neymara to gość z tygodnia na tydzień sie rozkręca.jest w najwyższej formie bez dwóch zdań!!!!Messi+Neymar=zabójczy duet i do tego Suarez który zaczyna rozumieć sie z tymi dwoma zawodnikami!!!!
29 sty 2015 | 13:49
+24
Nie mam wątpliwości, że 1% podatku w tym roku przeznaczę na fundację osód niewidomych z nadzieją, że wesprze ona hiszpańskich sędziów piłkarskich. Błąd przy karnym dla Atletico, potem nieuznana bramka Neymara gdzie spalonego nie było, na dokładkę sytuacja gdzie karny powinien być dla Atleti, a Barca wyprowadza kontrę i 2:3. Jako kibic Barcy nie dziwię sie Turanowi i proponuję popracować nad celnością, wszak za niesportowe zachowania grozi najwyżej 2 mecze kary (tylko czy dotyczy to wszystkich piłkarzy czy tylko wybrańców?).
29 sty 2015 | 16:55
+4
inteligencie nie dostał czerwonej od razu , tylko dwie żółte...-.-
29 sty 2015 | 13:46
+11
Atletico - boiskowi bandyci. W meczach z Barcą pokazali co tak naprawdę potrafią. Faulować, deptać, reagować agresywnie. Kolejny raz byłem za Barceloną, co mi się nie zdarza. Brawo dla Neymara, chłop ma ogromny talent.
29 sty 2015 | 20:25
+2
HAHAHAHA serio? teraz są najazdy na Atletico.Jakoś sezon wcześniej Atletico było bardziej szanowane w meczu z Realem. Nie oszukujmy się większość kibiców Barcelony była za Atletico, a teraz co "boiskowi bandyci",gdzie szacunek dla przeciwnika?. Barcelona jak i Atletico rozegrały świetny mecz a złość Atletico wiązała się z ciężkimi na drodze przeciwnikami na dodatek porażka w pierwszym meczu z Barceloną.
29 sty 2015 | 13:35
+8
Agresywny mecz ze strony Athletico. Sędzia się nie wahał co do kartek i słusznie.
29 sty 2015 | 13:29
-9
haha człowiek który nie jest ani kibicem Barcelony ani Atletico da komentarz, który opisuje to co działo się na boisku a tu nagle minusy? ZA co się pytam? Nie można napisać czegokolwiek złego o tych drużynach tzn o tym że taki Alba to aktor a nie piłkarz albo że Atletico w drugiej połowie przesadziło? mam wrażenie że robią to osoby w przedziale 10-15 lat, które o piłce wiedzą niewiele...
30 sty 2015 | 16:50
+4
Zobacz sobię na moje komentarze niżej :), tutaj urzęduje gimbaza i podstawówka głównie. Wypowiadasz się na dany temat, a i tak doszukają się jakiegoś błędu czy coś co im się nie spodoba. Im wystarczy, że jestem kibicem Realu Madryt to mi nasrają minusów :D. Najprawdopodobniej tutaj też się tak stanie jak zobaczą Real Madryt. Oni myślą, że jak zminusują kibica innej drużyny to są kibicami fc barcelony. Napisz pod meczem jakim kolwiek "visca el barca" to nasrają Ci plusów dla odmiany chociaż ja nie widzę sensu pisania tego dla sezonowców :) i dla mało inteligentnych kibiców, są Ci prawdziwi z którymi się spotkałem i to bardzo przyjemnie się z takimi rozmawia :). Ja napisałem coś o Fernando Torresie a dostałem minusy za to, że napisałem fc barcelona z małych liter, a Real Madryt z dużych. To proste, to pokazuje komu kibicuję :), jednak co tam dzieci mogą wiedzieć o sprocie ;D
30 sty 2015 | 18:38
0
Hmm, a jeśli napiszę "jebać madryt" oraz "Visca el Barca" to także uznasz to za sposób na pokazanie, któremu klubowi kibicuję? Słownictwo co prawda inne, ale cel pozostaje przecież ten sam? Absurd.
A ten fragment o podstawówce i gimbazie, to jakaś nieświadoma ironia była? Przez wzgląd na twój post poniżej, może podsumuję to tak:
Atleti było lepsze w dwumeczu? Bynajmniej.
To popularne tutaj, stawianie kibiców Realu na wyższym poziomie intelektualnym w stosunku do reszty, całkowicie ci nie wychodzi.
31 sty 2015 | 06:19
+3
Ja napisałem tylko o Fernando Torresie bo cieszy mnie jego powrót na stadion Atleti. To jaki był przebieg meczu nie bardzo mnie interesuję i gratuluję zwycięstwa barcelonie. I tylko chodziło mi o tego gracza. O to jak się odnalazł w drużynie z Madrytu. Nie rozumiem po co szukać tu drugiego dna.
31 sty 2015 | 06:22
+3
Jesli chodzi o "jebać madryt" oraz "Visca El Barca" to powiem tyle, ja używam nazw zespołów i od naprawdę długiego czasu nie używam żadnych obraźliwych tekstów. W tym przypadku widać o co chodzi danej osobie jeśli tak piszę więc różnica jest taka, że u mnie przynajmniej widać to, że nie obrażam bo nie taki jest cel moich komentarzy. A to o tak zwanych gimbusach i dzieciaków z podstawówki to myślę, że to prawda. Siedzę od 2 lat na tej stronce oczywiście nie codziennie ale wystarczająco długo, żeby zaobserwować różnicę między dorosłym czy nawet licealistą a młodszymi.
31 sty 2015 | 06:24
+3
I ostatnie co chcę napisać ... każdy człowiek w sumie jest taki sam tylko nie zawszę to pokazuje. Nie jestem ani lepszy ani gorszy, jestem kibicem drużyny piłkarskiej którą wspieram.
29 sty 2015 | 13:24
+20
Lool co za mecz :O
1. 2 czerwone kartki dla graczy Atletico.
2. W pizdu zółtych.
3. Karny którego nie powinno byc.
4. Ręka w polu karnym Barcelony i nieodgwizdany karny.
5. Alba i jego nieszczęsna głowa xD
6. Turan pierdoln** butem i żółta xD
7. Gol w 1 minucie.
Mózg rozjebany !
29 sty 2015 | 13:14
+7
Chyba niezły mecz był, szkoda że nie mogłem oglądać. Ale co ten Turan odjebał :D
29 sty 2015 | 13:12
+16
normalny mecz był do 45 min, potem już tylko faule i agresja
29 sty 2015 | 12:52
0
Kuwa te żółte kartki o jaaaa. :0 Ogladałem cały mecz, no no no były emocje, zwłaszcza wtedy gdy sędzia uznał karnego, którego nie powinno być, nooo ale co zrobić, liczy się to że Barca wygrała. Było też pare śmiesznych elementów takich jak Arda Turan ściąga buta i rzuca w sędziego xDDDD lub gdy Jordi Alba dostał fanką od sedziego :D. Ciekawy i śmieszny meczyk, którego z przyjemnością moje oczy oglądały ;D
29 sty 2015 | 12:23
+7
komentatorzy Realu zdawali mature w 4 klasie w szkole podstawowej.
+13
Atletico po tym meczu też może mieć korzyści , mają Torresa jak za najlepszych lat ;)