Video dodane przez: totil 31 sty 2015 | 17:49
{{votes_count}}
Dużo bramek Realu bez Ronaldo.
2 lut 2015 | 03:22
+4
Świetna bramka Benzemy :) Mam nadzieję, że wkrótce Bale złapie formę bo przydałby się Realowi na najważniejsze mecze, ale jeśli będzie prezentował taką formę jak w tym meczu to niewiele z niego pożytku
1 lut 2015 | 19:03
-7
HaHa Real po raz kolejny traci bramkę w 1 minucie.LOL
1 lut 2015 | 14:36
+21
Benzema i jego piękne uderzenie z pierwszej piłki.
1 lut 2015 | 14:04
+9
Oooo jaa.. Bynzyma w formie ;)
1 lut 2015 | 13:56
+8
Bale skutecznośc tragiczna :( Bramka benzemy fantastyczna :) Brawo Real :)
1 lut 2015 | 12:47
+12
Coż za popis Benzemy, no no...
1 lut 2015 | 12:02
+16
Znakomity mecz Realu bez Cristiano, ale za to z Benzemą w świetnej formie i do tego ta bramka...
1 lut 2015 | 11:46
0
Benzema w pierwszej części nie powalał , ale ten ostatni gol wstać i ręce do oklasków , Bale coś nie w formie strzeleckiej i zarazem chytrze sie zachował biorąc piłkę z pod nóg James'owi i nie trafiając , za to James ładna gol , Sociedad zrobił ile Real dał mu zrobić , i bramkarz ratował lekko tyłek bo tak to by było z 6:1 .
1 lut 2015 | 11:36
-9
nie sztuka kibicować drużynie, która ciągle wygrywa.. zobaczymy jak bedzię 7.02. :)
1 lut 2015 | 11:34
+4
Zawsze byłem przeciwnikiem Benzemy w Realu, bo moim zdaniem to nie jest zawodnik dla klasy RM. Nadal uważam że potrzebują Kogoś lepszego, najlepiej Sergio Aguero, jednak w tym meczu musze przyznać ze zagral dobrze. a bale?... chyba przydalby mu sie mecz na ławce rezerwowych, np taki przeciwko barcelonie.
1 lut 2015 | 10:33
+5
Bale powoli zaczyna denerwowac swoim zachowaniem...
1 lut 2015 | 10:20
+12
Bale 2 setki zmarnował...
1 lut 2015 | 08:51
+14
ramos jak napastnik mega. ale co zrobil bele w 40 i w 82 minucie to nie mam glowy.
1 lut 2015 | 01:15
+8
Benzema piekny rogal. Chciałbym zobaczyć minę Jamesa podczas akcji w której Bale kradnie piłkę i pudłuje jak jakis laik. :D
1 lut 2015 | 01:12
+10
Obudził się z zimowego snu...Karim Benzema ...... :)
31 sty 2015 | 23:41
+16
2 bramka benzemy poezja a tak wogole to samolubne zachowania bale'a daja sie we znaki james mial juz pilke na swojej lepszej lewej nodze przy sytuacji gdzie obroncy tylko stali w bramce to bale musial mu sie wpieprzyc i nie trafic
1 lut 2015 | 02:38
+1
Ogólnie rzecz biorąc to Bale z Realu, to już nie ten sam Z Tottenhamu. Oczywiście ma przebłyski doskonałej formy, ale myślę że on czuję presję 100 mln i porównywania go do Ronaldo. Kiedy grał w Tottenhamie wydawało się, że różnica pomiędzy nim a Ronaldo nie jest taka duża. Teraz, kiedy grają razem widać, że Bale odstaje. Szkoda, że kupili go za tak duże pieniądze, ponieważ to rzuciło trochę cienia na jego osobę. Gdyby nie ciążyła na nim taka presja, może grałby lepiej. Niestety, tego się już nie dowiemy.
31 sty 2015 | 23:40
+4
Piękny mecz Realu, również bardzo ładny strzał Benzemy na 4:1 :)
31 sty 2015 | 23:17
+20
Co się dzieje z Garethem? :O
31 sty 2015 | 22:57
+25
Bale i wszystko jasne, co ten koles wyprawia przy 1 na 1?
+3
tak obserwuje tego bale od dawna i wcale mi on nie imponuje. jest gorszy od di maria moim zdaniem.
jakby real pomyslal to sprzedaliby bale i kupili sobie np. hazarda.
1 lut 2015 | 11:58
+1
Hazard>Bale wiadomka, ale raczej nigdzie się nie wybiera
31 sty 2015 | 22:42
-35
tak sie wszyscy zachwalają dzisiajszym wynikiem realu ,a przyjdzie 7 luty i starcie z atletico i real po raz koleiny dostanie bęcki .żeby czasami wcześniej sevilla nie sprawiła niespodzianki i wygrała z realem a to wielce prawdopodobne!!!!!
31 sty 2015 | 22:58
+24
Żeby czasem MU nie zrobiło niespodzianki i nie awansowało do LM. Ale to już mniej prawdopodobne
31 sty 2015 | 22:26
+8
Ta brama Beznemy.... o.O
31 sty 2015 | 22:09
+9
Moyes miał swoje 2 minuty triumfu, ale pokazali mu jego miejsce w szeregu.
31 sty 2015 | 23:09
-1
Najwazniejsze, ze wygral z ta jebana barcwelona.
31 sty 2015 | 22:07
+16
Benzema - same widełki. Piękna bramka, w dzisiejszym meczu grał fenomenalnie. Naprawdę bardzo dobry zawodnik, a Bale w dzisiejszym spotkaniu się nie popisał.
31 sty 2015 | 22:03
-13
to co dzisiaj pokazali piłkarze realu na boisku to po prostu poezja w ich wykonaniu!!!z taka gra to mistrzostwo i wygranie LM gwarantowane!!!!
31 sty 2015 | 22:31
+7
Tydzień temu "z taką grą to możecie zapomnieć o Lidze i Lidze mistrzów"
Widać z każdym tygodniem, niektórzy kibice mają inne zdanie na ten klub.
31 sty 2015 | 22:36
-30
kolego tak w sekrecie ci powiem,że te wszystkie dzisiejsze moje wpisy na real to jest taki mały żart.robie sobie jaja z kibiców realu.i jak widać udało mi sie ich zmanipulować patrząc na to że zamiast minusów dostałem plusy.co za tępe buraki z kibiców realu!!!!!
1 lut 2015 | 10:50
+9
KAŻDY wie, że największą tępą szmatką i idiotą jesteś ty dzieciaku
1 lut 2015 | 11:24
+6
Gdzie te plusy masz? aaa zapomniałem, że jesteś upośledzony i widzisz różne dziwne rzeczy hahahahahahahhahahaa
31 sty 2015 | 21:29
+13
Benzema petarda, fantastyczny gol
A Bale się ogólnie średnio popisał :D
+6
Real dobry mecz aczykolwiek Bale strasznie daje dupy i na pewno nie jest wart tyle pieniędzy co za niego zapłaćili
+2
Ten Real gra lepszą piłkę aniżeli ten, gdy jest CR7. Nie chcę w żaden sposób ujmować mu umiejętności, jednak niektórzy właśnie z nim na boisku czują presję. W tym meczu nie dało się tego zauważyć. Benzyna dziś oczywiście na plus.
Pozdrawiam
kibic rywala.
31 sty 2015 | 19:46
+8
Wynik powinien być o wiele wyższy jednak to nie ma znaczenia gdyż Real uzyskał ważne 3 pkt :). Oczywiście trzeba podkreślić, że Real grał czysto i nie spalał swoich akcji co się chwali :)
31 sty 2015 | 19:44
+2
Widać po tym meczu, że Królewscy przeanalizowali swoje błędy z poprzedniego meczu i bardziej się przyłożyli do tego spotkania. Były akcje na jeden kontakt, przedewszystkim były one szybkie co dało element zaskoczenia. Benzema to bardzo cenny zawodnik dla Realu co udowadnia co mecz :), nie zawsze strzela ale zawsze zaskakuje. Jednak James zgasł co może martwić. Toni Kross i Isco oczywiście nie zawodni :). Brawo Real !
31 sty 2015 | 19:37
+1
Widze ze dlugo prowadzeniem sie nie nacieszyli:)
31 sty 2015 | 19:34
+4
Świetny mecz REalu gratuluje ale jako kobic Barcy muszę stwierdzić że za szybko się napędzacie na te mistrzostwo :) Real i Barca są na niezłym gazie i myśle że athletico nie będzie się liczyło w walce o mistrzostwo :D To tylko moje zdanie.
31 sty 2015 | 19:31
+18
W tym meczu wyroznialy sie dwie rzeczy:cudowna bramka Benzemy i niestety slaba forma Bale'a :(