Video dodane przez: kamyk019 1 lut 2015 | 16:15
{{votes_count}}
Jak można kibicować temu zespołowi który dostanie baty od pierwszego lepszego zespołu ...
3 lut 2015 | 00:05
0
Przy dobrej grze i potknięciach rywali mogą nawet skończyć na 2 a nie na 4 miejscu ;p
2 lut 2015 | 21:53
+3
Ozil zaczyna grać tak jak w najlepszych czasach w Realu ,ale wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni.
2 lut 2015 | 20:08
+1
Miazga! Przy takiej postawie Ospiny, Wojtuś nie zagra w lidze baaardzo długo.
2 lut 2015 | 20:00
+34
Arsenal Londyn gra z meczu na mecz coraz lepiej , wyleczeni gracze dochodzą do formy i tylko sie cieszyć Brawo Arsenal !!!
2 lut 2015 | 19:15
+2
Oby tak dalej to będzie super :)
2 lut 2015 | 17:57
0
wenger lubi taki mecz, wenger nie lubi zagrac przeciw Mou :)
2 lut 2015 | 17:31
+7
No no, Arsenal pocisnął. Dobry występ Ozila, Bellerin przymierzył niczym doświadczony napastnik.
2 lut 2015 | 16:28
-5
Brawo Arsenal..Szkoda szczęsnego że ławę grzeje..
+6
Arsenal ładnie zagrał, Ozil w gazie i daje dużo drużynie.
2 lut 2015 | 12:56
+3
Swoją drogą, ciekawe kiedy ten Benteke trafi do klasowego zespołu. Wydaje mi się, że w Aston Villi sie marnuje.
2 lut 2015 | 12:18
-3
Brawo Arsenal! Szacun od kibica Chelsea.Szkoda tylko że Szczęsy na ławce
2 lut 2015 | 09:07
+8
Kanonierzy dobry mecz trzymać tak dalej.
1 lut 2015 | 23:55
-44
Haha widze ze 4senal walczy o swoja wieczną czwarta pozycje :)
2 lut 2015 | 17:45
+4
za to zdecydowanie CFC od czasow abramowicza zaskakujaca wysoko nie przyzwyczaili nas do tego przez ponad 100 lat a tu nagle ruska kasa ciagnie klubik:)
2 lut 2015 | 18:29
+1
Teraz bez kasy się nie ujedzie w sporcie.
Pokaż mi drużynę która walczy o najwyższe cele i nie wydaje na sezon ponad 60 mln $.
3 lut 2015 | 04:28
+1
Japa kacapies, smierdzisz ruska mendo !! Arsenal dopiero teraz przestal oszczedzac i w ciagu dwoch lat zdobedziemy mistrzostwo.
1 lut 2015 | 21:26
+5
Pogrom
1 lut 2015 | 21:01
+8
Szczęsny niech o jakimś transferze myśli (wypożycznie lub definitywny) do jakiegoś ambitnego klubu
1 lut 2015 | 20:43
+6
brawo arsenal
1 lut 2015 | 20:27
+9
No proszę... i bez Sancheza można strzelać:)... coś czuję, że koniec końców Arsenal tradycyjnie dowlecze się do tego 4 miejsca i eliminacji do LM:)
1 lut 2015 | 20:22
+12
Ładny wynik Theo Walcott tylko po kontuzji a już zdobywa bramki a i cieszy to że Ozil wraca do formy
1 lut 2015 | 20:14
+13
niezla impreza az milo patrzec 5 trzelonych goali
1 lut 2015 | 19:51
-28
Ostatnio taki wynik w wykonaniu Arsenalu widzialem w meczu z United, tyle ze wtedy baty 8;2 :D. A tak na powaznie ; dobrze dobrze ciekawie sie zapowiada walka o top4 :).

GGMU
2 lut 2015 | 17:46
+4
a 8:0 z wolfhampton pamietasz ? :)
3 lut 2015 | 04:32
0
MU ciotowate szmaty, 7 miejsce w lidze, zero pucharow, remis z cambridge league 2 lol 4-0 przegrana z dons lol saf odszedl i jestescie niczym
3 lut 2015 | 05:10
0
Czy on wyzywa Arsenal ? Nie! Wiec ogar gosciu! Kazdy ma trudne sezony ale to nie powod zeby kogo wyzywac od ciot I szmat.Troche szacunku bo UNITED nie odstaje od twojego arsenalu.Nawet odwrotnie :d
+3
Arsenal wraca do gry o mistrza !! co za piękny dzień ;)
1 lut 2015 | 19:54
-8
Nie oszukujmy się, 11 pkt. straty do lidera i 15 meczów do końca rozgrywek. Arsenal wraca do walki, ale o 4 miejsce.
+14
Nie bądź taki do przodu. 15 meczów to szansa na 45 punktów, a patrząc ostatnio na formę Chelsea i City, szansa na top 2 prezentuje się niezła. Oczywiście warunkiem jest utrzymanie obecnej formy i brak kontuzji, ale nikt nie może mówić, że nie mamy żadnych szans na mistrza. Będzie trudno? Jasne. Ale nie znaczy to, że to niewykonalne.
1 lut 2015 | 21:09
+3
Ale nie oszukujmy się, 4 miejsce jest zarezerwowane przez Arsenal;)
2 lut 2015 | 16:51
-4
hyba barca
1 lut 2015 | 20:23
+9
Zgadzam się z tobą, że o mistrza to już raczej za późno. Ale czemu 4 miejsce? Jak najbardziej walczą o 3 :) I jeśli utrzymają obecną formę wierzę, że skończą na tym 3 :)
1 lut 2015 | 19:32
+6
Ładny mecz zagrali kanonierzy ,brawo!!!
1 lut 2015 | 19:26
+20
Ciekaw jestem gdzie teraz będzie grał Wojtek bo nie wydaje mi się by Arsenal trzymał rezerwowego bramkarza, który inkasuje 100 tysi tygodniowo.
1 lut 2015 | 19:13
+3
Świetne ostatnie mecze dla Kanonierów powracają do formy z początku poprzedniego sezonu , miło widzieć strzelającego Walcotta jak i całą drużyne , tak dalej i będzie ciekawa końcówka sezonu . BRAWO!
1 lut 2015 | 19:04
+21
Brawo Arsenal ! Miło widzieć że powoli już wracacie do gry ! :)
1 lut 2015 | 20:15
+15
I za to szanuję kibiców Chelsea :)
2 lut 2015 | 12:22
-14
Nie podlizuj się frajerze czelsi bo i tak od nich wpierdol dostanie arsenał a ty skoczysz z frustracji z mostu i nie podniecaj się tym arsenalem oni nawet nie powinni grać ligi tyko od razu 4 miejsce bo wyżej nigdy nie będą pipy hahahah
2 lut 2015 | 13:29
+5
dziurek nie podniecaj się tak, bo nie trafisz do swojej dziury ;)
2 lut 2015 | 13:45
-7
A przysuszyłeś i czego kretynie oczekujesz oklasków dostałbyś je jedynie robiąc światu przysługę i skacząc z mostu degręgolado społeczna
2 lut 2015 | 13:56
+14
Ale cię dupa boli, że kibice dwóch wielkich klubów mają wzajemny szacunek :) Nie żebyś coś o tym wiedział, w końcu Loserpool nie jest wielkim klubem. I lepiej co sezon mieć 4 miejsce, grać regularnie w LM i wychodzić regularnie z grupy, niż raz dzięki Suarezowi i sędziom być na 2, a resztę sezonów spędzać w okolicach środka tabeli :) Nie mówiąc o odpadaniu z LM z takimi tuzami światowego futbolu jak Łudogorec i FC Basel.
2 lut 2015 | 15:31
-24
Tyle wiesz co z miski zjesz. Liverpool w srodku tabeli radze zerknąć na tabele i sie nie wypowiadac. LFC ma blisko do Arse i to ty masz bol duppy bo Chelsea leje Wengera . Przyznałbys sie troche honoru panie EdwinAFC
2 lut 2015 | 15:32
-11
Ty cieciu sie nie ośmieszaj liverpool ma wicemistrza a arsenal gówno na patyku pozatym sędzıuw w dupe całuj bo jakby nie oni tobyście w ciemnej dupie byli arsenał nawet nigdy nie miał dobrego napastnika a nie giroud drewnohron wyjdź nie ośmieszaj się ból dupy to ty masz że liverpool ma wicemistrzostwo i dobrze arsenal gówno osiągnie
1 lut 2015 | 18:20
+17
No ostatnio Arsenal ciśnie. Cazorla w ostatnich meczach w niesamowitej dyspozycji.
1 lut 2015 | 18:13
+11
Arsenal w pełnym składzike jest wstanie walczyć z największymi :)
1 lut 2015 | 18:11
+8
z taką grą jak dzisiaj to arsenal ma duże szanse żeby obronić puchar anglii!!!!
1 lut 2015 | 18:09
+6
Arsenal z tym składem, bez kontuzji kluczowych zawodników jest piekielnie mocny :) Czekam z niecierpliwością na Monaco.

C'mon Arsenal !
1 lut 2015 | 18:08
+6
Ozil i Cazorla to najlepsi asystenci ever.
-9
Zawodnikow maja niezlych,ale sa slabi psychicznie,dlatego przegrywaja z tymi najlepszymi z czolowki.
1 lut 2015 | 20:16
+13
Pewnie tak jak tydzień temu na Etihad? Przyznaj, że masz ból dupy i tyle.
+4
Miło jest zobaczyć wracający na wyżyny Arsenal i przedewszystkim Ozila, który jak wiemy wrócił po kontuzji. To był jego mecz, wręcz cudna asysta ! Zrobił to z takim spokojem i pewnością siebie , stary dobry Niemiec powraca ;) . Giroud zrobił co do niego należało i idealnie podbił piłkę między bramkarzem, a starającym się obronić stoperem Aston Villi, piękna bramka. Potem były grajek Realu Madryt przecudnie przymierzył z wyczuciem i zaliczył bramkę na swoje konto ;) . Małe kroczki ku wielkiej formie stawia Niemiec. Dobry mecz również w wykonaniu Cazorli chociaż karny nie do końca pewny. W tej sytuacji może podziękować Guzanowi za jego nieporadność. I zaskoczył mnie Bellerin, który naprawdę świetnie przymierzył ! Spokój w wykonaniu tego młodziana, palce lizać strzał ;). Brawo Kanonierzy !
1 lut 2015 | 18:02
+5
Niedługo wraca LM Arsenal szykuje sie do walki z najlepszymi licze że w końcu daleko zajdzie w tej edycji :)
1 lut 2015 | 18:01
+8
arsenal może osiągnie coś więcej niż 4 miejsce ;)
1 lut 2015 | 17:58
+17
Oglądałem cały mecz i naprawdę nie chciało się odwrócić od ekranu ! Brawo Arsenal !!!dobry mecz Oby tak dalej
1 lut 2015 | 17:54