Video dodane przez: kamyk019 1 lut 2015 | 22:48
3 lut 2015 | 17:17
+8
{{votes_count}}
Nie wiem jak można krytykować Suareza. Wy jesteście ślepi ? Nie strzeli tyle bramek co w Liverpoolu ale cały czas ściąga na siebie obrońców. Indywidualna gra w ataku jego i Neymara plus geniusz Messiego... sami dokończcie.
3 lut 2015 | 13:20
+5
Szkoda mi troche Suareza. Barca moze i dobry klub ale to nie jest dla niego miejsce.
3 lut 2015 | 15:18
+6
E tam gadasz :) Jak dla mnie Luis potrzebuje jeszcze trochę meczów, bo do gry Barcelony nie jest łatwo się przyzwyczaić. Przyjdzie taki mecz, w którym zdobędzie z 2 bramki w meczu (oby!) i potem już pójdzie z górki ;)
2 lut 2015 | 23:35
+3
Neymar znowu z golem, co za gosc.
2 lut 2015 | 21:04
-8
O ile w meczu z Atletico szczęście troche sprzyjalo Barcelonie(szczegolnie w sytuacji z nieodgwizdana reką w polu karnym Barcy) to dzisiaj tak nie było,bo sedzia mylil sie w obie strony.
2 lut 2015 | 19:39
+16
ale mecz, chyba mecz kolejki, wile się działo, sporo dramatów, szkoda i jednych i drugich, obie druzyny zasłuzyły na wielkie brawa za widowisko.
2 lut 2015 | 19:38
-10
Czy was do reszty pojebało Gimbusy? po cholere piszecie komentarze typu " farsa znów na farcie"

Nie zesrajcie się wieśniaki, rozumiem że macie ból dupy że barca znów udowodniła że jest najlepszą drużyną na świecie ale zrozumcie że to wam nic nie da. wyżyjcie się w inny sposób, np bijcie się szklanką po ryju albo trzyjcie mordę o krawężnik nie wiem zastanówcie się nad swoim zachowaniem.

Z Poważaniem Lunapark
2 lut 2015 | 21:23
+21
Co za dziecinada, patrząc na Twój komentarz to najbardziej "spinasz dupę" właśnie ty, że odpowiadasz na tak wieśniackie zaczepki.

"Barca udowodniła, że jest najlepszą drużyną na świecie" - ok, a powiedz mi czym to udowodniła w tym momencie? Tym, że wygrała z Villareal? Trochę pomyliłeś fakty, najlepszą drużyną na świecie można być mniej więcej wtedy, gdy wygra się Ligę Mistrzów, a to i tak nie tylko.

Swoją grą trzeba cały czas pokazywać, że jest się najlepszą drużyną na świecie, Barca jest jedną z najlepszych, zdobyte trofea o tym przypominają, ale tak samo Real, tak samo Bayern i inne zespoły mają ich również bardzo wiele. Liczy się całość, więc nie wypisuj więcej bzdur, bo tak samo twój podpis z Poważaniem można wsadzić sobie w poważanie.

Bez odbioru.
3 lut 2015 | 00:03
-14
Najlepsza na świecie? Bierz połowę albo zmień dilera bo ten Cię oszukuje. I się tak nie spinaj bo Twoja "wielka" Barca i tak nie wygra ligi.

Bez poważania ;)
2 lut 2015 | 19:22
+20
lubie takie mecze duzo akcji. szkoda tylko suareza
2 lut 2015 | 19:15
+7
Kazdy normalny zawodnik widzacy bramkarza ktory wjezdza wslizgiem stara sie go ominac lub podskoczyc, neymar tez powinien tak zrobic.
System plusow i minusow jest bezsensowny, cokolwiek by czlowiek nie napisal o barcelonie i tak jest zle, piszac prawde dostaje sie minusy. Rownie dobrze mozecie dawac minusy jak napisze, ze messi jest maly. Hahah.
2 lut 2015 | 19:09
+6
cos sie zaczyna robić, na szczęście Barca zaczyna oddalać spekulacje o jakimkolwiek kryzysie
2 lut 2015 | 19:02
+7
w mojej opini(skromnej) barcelona powoli sie odbudowuje, czy to starczy na mocarnych z anglii czy z niemiec? nie wiem, ale ich gra zaczyna wkrecac sie na wysokie obroty
2 lut 2015 | 18:00
-1
Co ten Pique robi
2 lut 2015 | 17:45
+10
bardzo dobry mecz, szczegolnie Villareal znakomicie gral, sie cieszylem cale 93 minuty
2 lut 2015 | 17:19
+15
No tego Suareza to mi po mału szkoda będzie, że sobie nie może strzelić. A tymczasem Neymar i Messi robią swoje, dobry mecz.
2 lut 2015 | 18:35
+4
Spokojnie Neymar tez nie szalal w pierwszym sezonie el pistolero odpali jeszcze
2 lut 2015 | 17:10
+6
Uff ledwo, ale wygrana i to jest najwazniejsze :)
2 lut 2015 | 17:09
-2
Najlepsza Drużyna Barcelona ! Świetna robota bravo !
2 lut 2015 | 17:04
+5
Brawo Barca oby tak dalej :)
2 lut 2015 | 16:13
-4
No nie powiem, ten suarez daje rade jak nic.
2 lut 2015 | 16:11
+4
liczyłem na ciekawe widowisko i takie było a ten vietto z villarelu z niego to będą ludzie
2 lut 2015 | 15:54
+7
Serio ten Suarez to ma pecha :/ Rafinha też coś z niego będzie, będzie 1 z najlepszych w przyszłości chociaż już gra bardzo dobrze.
2 lut 2015 | 15:50
+6
Neymar is The Best, jest forma są i bramki ale się zajebiście rozkręcił z Messim Neymar i jeszcze gdyby Suarez się tak rozkręcił to by było zajebiście, życże powodzenia Barco oby tak dlaej :D
0
Szkoda Villarrealu. Do tej 53 min. bardzo dobry mecz z ich strony.
-12
Sędzia ładnie się pomylił , nie uznana prawidłowo zdobyta bramka dla Villarealu oraz ewidentny faul bramkarza na Neymarze
2 lut 2015 | 15:32
+16
Chyba tobie sie coś pomyliło jeśli twierdzisz że bramka dla Villareal była prawidłowo strzelona ,spalony jak byk.
2 lut 2015 | 14:42
-4
Moim zdaniem suarez nawet jak na przerwe i to że jest w nowej drużynie nie powinien marnować tych setek ... Bartomeu zjebał z transferami jakby nie motał tyle przy neymarze to byśmy w kolejnym okienku sciągneli kogoś na obrone i było by git. A tak ? Suarez jak na swoją cene nie zadowala , + w jest w kwiecie wieku , nawet nie wiemy ile kosztował neymar i mamy ban na 2 lata ... Czuje , że obrona sie posypie i może być lipa za rok/dwa.
2 lut 2015 | 13:48
+1
Bravo dla Villarealu, bo chlopaki ladnie walczyli.
2 lut 2015 | 13:19
+17
moim zdaniem dobry mecz suareza, widać po nim że się bardzo stara.. strzał zza pola mega groźny, przy innych strzałach po prostu zabrakło szczęścia, asystował, ładnie się ustawił i wrzucił piłkę leo przy bramie rafinhi.. jeszcze kilka spotkań i będzie się działo. messi w ultra formie, neymar robi co trzeba, luis coraz lepiej.. będzie pięknie :)
2 lut 2015 | 13:10
-27
Haha ta ostatnia akcja była niezła :D Najpierw sam na sam Neymara i próba wymuszenia karnego, później jeszcze Suarez prawie na pustą ;x Jedynie Messi coś pokazuje, no i czasem Neymar
2 lut 2015 | 14:12
+11
Tam był karny ślepoto, typowa kosa na Neyu sędzia nie odgwizdał, a szkoda. Suarez miał dobry mecz, miał duzy sytuacji a gole przyjdą jak powiedział trener o to sie nie martwi. Ważne jest to że ma sytuacje i strzela na bramke, musi miec wiecej szczęścia i dobrze wykończyć akcje po prostu
2 lut 2015 | 11:09
+38
Czyżby Leo wracał do swojej formy kiedy to zdobywał złote piłki ? :) Oby bo fantastycznie sie go oglada w akcjach gdy mija przeciwników jak tyczki ...
2 lut 2015 | 11:00
-51
I znowu te jebane kurwy katarskie na fuksie.
+5
Ten mecz zapowiada ciekawą potyczkę w półfinale Copa del Rey bo jeśli będzie w obydwu meczach tyle goli co wczoraj to szykuje się wspaniałe widowisko!
2 lut 2015 | 01:32
-21
Suarez w swoim stylu spierdolił 3 setki, a asystę zaliczył dzięki rykoszetowi. Dobrze, że mecz był bardzo ładny, bo bym chyba klął do teraz. Barcelona ma też nauczkę, że bycie gwiazdą w Anglii, chociażby nawet megagwiazdą, wcale nie gwarantuje, że zawodnik da sobie radę w zespole ze ścisłej światowej czołówki. Kupiony był po to, by stwarzać zagrożenie, a jak jest, każdy widzi. Kiedy Neymar jest przy piłce, zbiega do niego dwóch graczy i robi się miejsce. Kiedy Messi ma piłkę, zbiega do niego czterech i jest jeszcze więcej miejsca, a kiedy Suarez ma piłkę, nie dzieje się nic. Tylko bramkarze się cieszą, bo tak jak dzisiaj, uderza nie za mocno, blisko środka i na wysokości optymalnej dla bramkarza, dzięki czemu można zaliczyć ładną paradę. Trampkarzy uczą, że strzela się tam, skąd piłką przyszła (vide bramka Messiego), ale Suarezowi się o tym zapomniało.

Wielki pozytyw meczu to Rafinha. Do tej pory prezentował się różnie, zazwyczaj miernie, a tym razem naprawdę zrobił świetne wrażenie. Reszta zespołu bardzo dobrze, nawet Pique, który niestety jedną bramkę Villarrealowi sprezentował. Miał ładne wejścia, trochę w ataku poczarował i wydawało mu się, że ma kontrolę nad piłką jak Iniesta. Teraz już wie, że nie ma.

Puchar zapowiada się fenomenalnie. Villarreal pewnie nie miałby nic przeciwko powtórzeniu takiego wyniku na wyjeździe, bo jeśli wziąć pod uwagę zmarnowane sytuacje Suareza i fakt, że bramkarz Villa powinien był wylecieć z czerwoną kartką, był to najniższy wymiar kary.
2 lut 2015 | 06:55
+36
Jak na gościa który nie grał 4 miesiące i przeszedł do nowej drużyny gra naprawdę dobrze...
2 lut 2015 | 08:52
+23
Uwaga bo ktoś to będzie czytał, Czego ty sie spodziewasz odrazu po nim ? Ze bedzie najlepszy? Strzelał po 50bramek? CHłopie on miał przerwe 3ms od gry do tego barcelona gra inaczej niż Liverpool , A popatrz sobie na pierwszy seozn Neymara tez nie zadawalal teraz dopiero zaczął w tym sezoenie.
+5
wiedziałem że Villarreal może namieszać ale zwycięstwo to zwycięstwo, real nam nie odskoczył
2 lut 2015 | 00:45