Video dodane przez: kamyk019 8 lut 2015 | 22:49
10 lut 2015 | 19:09
+1
{{votes_count}}
Dobry eksperyment Enrique wreszcie przynosi dobre rezultaty. Dodał do Tiki-taki, szybki kontratak i wyniki są bardzo dobre. Genialna forma Barcelony od początku 2015 roku.
10 lut 2015 | 14:56
+2
MSN znów strzela w komplecie a messi wyrównał rekord asyst w La Liga w takiej formie barcy i real nie długo moze być zmiana na fotelu lidera
10 lut 2015 | 13:51
+1
Szkoda Athletic'u. Rozegrali bardzo dobre spotkanie ;)
9 lut 2015 | 22:41
+17
Super mecz no i wynik to w pełni odzwierciedla... :D
9 lut 2015 | 22:01
+6
jeden z piekniejszych meczy ostatnimi czasy. akcje pieknie skrojone, znowu tercet w akcji, piekne mierzone strzały, genialne asysty wiele bramek czego chciec wiecej, boski mecz
9 lut 2015 | 21:49
+4
Messi świetny mecz, ale trzeba przyznać, że bilbao zagrało bardzo dobry football i wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. szkoda mi bilbao bo naprawde walczyli i mieli duzo swietnych okazji i zabraklo niewiele, przede wszystkim szczescia w wykonczeniu ich, a co do puszczonych bamek to zal mi bramkarza, bo bronil bardzo dobrze ale rowniez mial ogromnego pecha.
9 lut 2015 | 20:19
+19
Messi jest bogiem pilki.Strzela,asystuje i rozgrywa pilke po mistrzowsku.
9 lut 2015 | 20:17
+9
Oby tak dalej Barca Barca Barca
9 lut 2015 | 19:45
+11
Jeszcze tylko 1 PUNKT i jesteśmy liderem !!!! Zajebisty Mecz Barcy ale Brawa dla Athletic za postawę nie odpuszczali tylko walczyli do końca ale Barca pokazała kto tu jest Gigantem ;)

ta czerwona kartka się w 100% należała wyprostowana noga w kolano brutalny fual :/

-62
farsa miała farta wszystkie gole zdobyte na farcie, a lessi strzela te wszystkie gole tylko dlatego, że dostaje dużo dobrych podań i dlatego że nigdy się nie cofa do obrony jest ciągle w ataku strzelając gole. lesi to zwykła ciota
+2
Kondomie matole, zapraszam na język polski...
9 lut 2015 | 19:35
+8
Nie śmiejcie się z niego , jak widać kibic 20 klubów .
9 lut 2015 | 20:21
+11
Ciota to jest z ciebie i tego twojego pedalskiego ronaldo. Wypierdalaj smarku lizac dupe krystynie.
9 lut 2015 | 20:39
+17
Na farcie to moze kiedys zaruchasz ruda palo
10 lut 2015 | 14:29
-5
Dobrze mówisz synu :) A te ciotki tak dupska w necie spinają Ha.. Ha... Ha...
10 lut 2015 | 16:39
+2
FC Barcelona miała szczęście,wszystkie bramki zdobyte szczęśliwie, a gracz FC Barcelony Lionel Messi strzela te wszystkie bramki dlatego, że dostaje mnóstwo celnych podań. Kolejnym powodem jest to ,że nigdy nie cofa się do obrony,Lionel Messi ciągle znajduję się w ataku strzelając bramki. Lionel Messi jest słabym graczem. Wersja dla tych którzy nie lubią patrzeć na kaleczenie języka.
9 lut 2015 | 16:42
-70
Żal mi tych wszystkich nędznych pseudo fanów barcelony którzy zapewne w 95% nigdy nie zasiądą na Camp Nou... Słówko przeciwko barcelonie od razu po 30 minusów a prawda jest taka że 3 bramki z przypadku które bramkarz miał na ręku + szczęście (choćby ten słupek) Obiektywnie rzecz biorąc Athletic Bilbao zasługiwał na choćby 1 punkt. Nooo dawać te minusy pseudo fani!
9 lut 2015 | 17:30
+37
Co Ty stary jesteś pojebany ?
Zasługiwali na 2/3 bramki ale nie na remis, a tym bardziej wygraną.
Oglądaj mecze później komentuj, pseudo fanie piłki nożnej...
Brawo Barcelona, Athletic też szacunek.
9 lut 2015 | 20:24
+18
Ten twoj real zaslugiwal na wiekszy wpierdol od atletico. I dziekuj tylko bogu ze tak sie nie stalo.
10 lut 2015 | 14:26
-2
Hah potwierdzacie moje słowa napisane wyżej...
Nie jestem fanem Realu i nigdy nie byłem...
Wgl to sram na całą La Liga, biorę pod uwagę fakty i wypowiadam się obiektywnie, 3 bramki z 5 nie padły by w następnym takim meczu, czysty fart. I jestem w stanie się założyć że 95% tych tam u góry cisnących od ciot i kondomów (tak kondomów nie kondonów życiowe fujary) to grube cielska widzący piłkę nożną tylko w monitorze i telewizorze przy czym żaden z nich nie ma więcej niż 16-17 lat :) Pozdrawiam :) Hahaha
9 lut 2015 | 16:20
+5
Bardzo ciekawy mecz Barca brawo TYLKO 1 PUNKT STRATY DO REALU STAWIAM REAL VS BARCA 1-4 DLA BARCY DO BOJU BARCA
9 lut 2015 | 19:14
+2
Jak już coś to BARCELONA VS REAL, ponieważ będą grać na Camp Nou.
9 lut 2015 | 21:34
0
Do gran derbi jeszcze sporo czasu, wiec sie nie spinajcie tak visca el dzieci z formą moze byc różnie
-13
szkoda że BBC nie grało z Atletico bo może też by po golu ukłuli ;)
9 lut 2015 | 13:11
-18
graja ladnie katalonczycy choc brawo bilbao za walke, ladnie wjechal w suareza przy czerwonej kartce
9 lut 2015 | 12:58
+20
co za mecz bilbao! chłopaki biegali jak nakręceni, wielki szacun. jak padła brama na 2:1 to pomyślałem, że może się jeszcze nawiązać walka.. ale no to co robi teraz barca.. zaczyna to wyglądać jak za Guardioli albo i lepiej :D suarez! w końcu! cieszyłem się za chłopa bo mu to było tak potrzebne. a neymar.. naoglądał się reklam risk everything :D .. z drugiej strony jak by mu te dwa loby wyszły to byśmy się chyba nie pozbierali, zwłaszcza ten drugi strzał. ja się cieszę, że się bawią, pięknie się to ogląda.
9 lut 2015 | 12:36
+12
Kolejny świetny mecz Blaugrany. Szkoda że Nie wykorzystali 2-3 sytuacji 100% które mieli Neymar czy Suarez.
Messi po raz kolejny pokazał że można na nim polegać. - klasa światowa.
Atletic zagrał bardzo dobry mecz. Mam nadzieję że oba zespoły spotkają się we finale Pucharu Króla.
Visca El Barca !
9 lut 2015 | 12:21
+6
Po pierwszej główce Suareza pomyślałem "kurwa, no znowu dzisiaj chłop se nie trafi :D", ale się udało. Jest siła rażenia w Barcelonie, Neymar jest regularny to wielki pozytyw, jednak z tyłu nie wyglądają na gotowych do starć z czołowymi drużynami. Pożyjemy - zobaczymy, brawo za 3 punkty.
9 lut 2015 | 11:58
+8
Na farcie to Cie rodzice wychowali
9 lut 2015 | 11:48
+10
Świetny mecz. Nie przez przypadek mówi się, że Messi jest nie z tej planety. Szkoda, że Suarez nie gra tego co w BPL, ile on musi mieć jeszcze setek, żeby strzelić bramkę?. Taką Barcelone chcemy oglądać!
9 lut 2015 | 11:26
+22
I znów trójca zalicza po trafieniu :)
9 lut 2015 | 11:45
+17
Mam nadzieje że w następnym sezonie Suarez zacznie grać jak w Liverpoolu, ale Neymar też miał słaby pierwszy sezon a teraz już gra luźniej ;)
9 lut 2015 | 11:09
+17
No i Barca z Realem na Camp Nou o mistrzostwo :D
9 lut 2015 | 11:07
+21
Szlak człowieka trafia jak ogląda sie te zmarnowane setki wypracowane przez Messiego. Spokojnie w tym meczu mógł zostać już najlepszym asystentem w BBVA a tak to brakuje jeszcze dwóch asyst. Chyba miał dwucyfrową liczbe kluczowych podań..
9 lut 2015 | 11:01
+6
Barca jest w formie. Przyjemnie się ich ogląda znowu. Walka o mistrzostwo zapowiada się pasjonująco do samego końca.
9 lut 2015 | 09:45
+5
Czekamy na El Clasico bo raczej do tego czasu nic w tabeli się nie zmieni.
9 lut 2015 | 09:42
+16
Messi - fenomenalne zagranie do Suareza na główkę, dosłownie na centymetry, a Luis i tak nie potrafił z tego skorzystać, dobrze, że potem coś strzelił. Poza tym prawdziwy grad bramek w meczu i takie ogląda się najlepiej. Baskowie do końca walczyli, ale musieli jednak uznać wyższość Barcelony, która rozegrała naprawdę bardzo dobre spotkanie.
Pedro można lubić bądź nie, ale trzeba przyznać, że gdy wchodzi to zawsze wnosi coś do zespołu. Znów wszedł i strzelił gola i za to zasługuje na szacunek po raz kolejny.
Zbliża się już coraz bardziej do Realu, a Atletico też nie pozostaje dłużne, fenomenalny i ciekawy sezon !
9 lut 2015 | 09:43
0
Swoją drogą szkoda, że Bilbao zajmuje tak odległe miejsce w tabeli.
9 lut 2015 | 09:41
+3
Widzę że zaczyna się jeszcze większa wojna w La Liga niż w tamtym sezonie :) . Poczekajmy z niecierpliwośćią na kolejne mecze .
9 lut 2015 | 09:30
+3
brawo :)
9 lut 2015 | 09:29
+9
Bardzo interesujący meczyk, super się oglądało, messi jak zawsze pokazał co znaczy klasa światowa, brawo Barca oby tak dalej i ten 1 punkcik straty odrobicie , wierze w was , bo jak nie wy to kto ???
9 lut 2015 | 09:23