aaaa i fajnie się ogląda legendę Iniestę jak sobie elegancko rozgrywa piłkę to do Neymara lub Suareza :) Chociaż może i tracą wiecej bramek, ale prezentują ładniejszy dla oka futbol niż za Guardioli. Ale trofea zweryfikują wszystko ;)
+14
z taką ekipą i coraz lepszą grą to nawet embargo transferowe Barcy nie zatrzyma ;)
12 lut 2015 | 18:10
+13
To już 10 wygrana z rzędu barcelony ! Jeśli dalej będzie jej tak szło to widzę ją w finale ligi mistrzów.
12 lut 2015 | 17:46
0
Balotelloforewe niech ci ojciec pomoze i zajebie cie mlotkiem.
12 lut 2015 | 17:33
+9
poważnie mówiąc to wierze w to, że Suarez w następnym sezonie doda tyle do statystyk Barcy, że licznika na poaru rankingowych pozycjach zaczną się przekręcać. Widać, że chce nie zawsze wychodzi, ale po tym i tak udanym choć nie skończonym sezonie, podniesie piłkarski poziom Barcelony o Level up! Pragnę w to wierzyć i weirze szczerze, że tak będzie w kolejnym sezonie.
12 lut 2015 | 18:46
+6
już teraz Suarez daje dużo, więc nie pleć trzy po trzy :P co mecz to co najmniej asysta, a w takim klubie gra się trochę inaczej niż w Liverpoolu, gdzie On był kluczową postacią :P
+1
Barcelona kontroluje każdy mecz. W momencie stracenia bramki szybko odpowiedziała, jak od niechcenia, 60% posiadania piłki to minimum, w meczu z Athleti na 10 strzałów celnych 5 bramek, szybki kontratak, zabójcze TRIO.
Czy to już Barcelona tak samo dobra jak za czasów Guardioli?
12 lut 2015 | 15:08
+5
Za dużo bramek jeszcze traci
12 lut 2015 | 16:42
+4
Jeszcze nie ale jak Suarez zacznie wykorzystywać choć 50% sytuacji to będzie jak w sezonie 2009!
12 lut 2015 | 14:58
0
Czemu Neymar robił karnego; szkoda bo 4:1 to byłby już bezpieczniejszy wynik; nic to, jesli Barca strzeli conajmniej 1 gola to powinno być po bólu
12 lut 2015 | 14:36
+9
Żeby na przykład Bale miał strzelać to ciekawe ile by musiał zapłacić Ronaldo ?
12 lut 2015 | 14:33
+9
Nie jestem kibicem Realu ani Bracelony,zeby nie było. Wszyscy chwalicie Barce,ktos tam nizej napisal,ze jest aktualnie najlepsza w Europie. Kazdy ma prawo do swojego zdania,ale nie niepokoi was że Barca traci tyle goli? W ostatnich 3 meczach straciła 5bramek. To sporo,a nie grała z mocnymi rywalami. Wiadomo,wazne jest,zeby wygrac mecz i to sie liczy. Można stracic 5 ale strzelić 6 i wszystko jest ok,ale powstrzymałbym sie nad wychwalaniem Barcelony,bo wydaje mi sie,że w potyczce z mocniejszym rywalem miałaby duże problemy.
Bardzo fajne zachowanie Messiego z karnym,to jest gość!
12 lut 2015 | 14:53
+1
Bramka w tym meczu może tylko obciązać konto bramkarze, nie wiem co on zrobił. Obrona zawsze bedzie póki co matrtwić ale na szczeście Barca wiecej strzela niz traci.
12 lut 2015 | 13:37
+38
Ronaldo za nic nie dałby koledze z drużyny strzelić karnego. To jest właśnie cały Messi i jeszcze niech ktoś mi napisze, że Messi też tyle bramek strzela po karnych....
12 lut 2015 | 15:41
-15
Pierdol pierdol, ale chyba mecze Realu to tylko ze skrótów oglądasz, bodajże w jego 2 roku w Realu oddał karnego Kace żeby ten się w końcu odblokował, za co jeżeli dobrze pamiętam został opieprzony.
12 lut 2015 | 13:35
+8
Wygrana Barcelony była do przewidzenia :) Brawo Barcelona :)
12 lut 2015 | 12:11
+3
Barca jak zawsze w wysmienitej formie, messi znowu troszke sie zabawil i poraz kolejny z rzedu byl najlepszym zawodnikiem meczu, BRAWO BARCA oby tak dalej to kibice realu nie wyjda z rozpaczy.
-8
Co ty pierdolisz kolego? Fakt, Barca ma niemal zapewnione zdobycie Copa del Rey ale to jest najmniej warte z trofeów. A w lidze z tego co mi wiadomo prowadzi Real nie Barca. W Lidze Mistrzów też Real ma przeciwnika o kilka klas słabszego niż Barca. Zapewniam cię że jako kibic Realu daleko mi jeszcze do rozpaczy.
12 lut 2015 | 11:58
+2
Barca mogla prowadzic conajmniej 2-3 golami wiecej w tym spotkaniu Villarreal tez mial swoje szanse ale i tak pod tym wzgledem Katalończycy górowali wynik bylby na korzyśc Barcelony
12 lut 2015 | 11:57
+1
Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi strzelających karne w ten sposób.

Sam grałem na bramce, ale karne lubiłem wykonywać, chociaż w meczach mi nie pozwalali... Na treningach strzelałem 100%, bo jako zawodnik prawonożny uderzałem po prostu mocną, plasowaną piłkę w boczną siatkę po lewej ręce bramkarza. Chociażby się zesrał i ruszył do piłki przed strzałem, nie miał szans do tego dojść. W podobny sposób często uderza Ronaldo i to nie jest żadna filozofia. Wybierasz sobie to miejsce przed strzałem, możesz nawet o tym bramkarza poinformować, ale jak zrobisz dobry rozbieg i uderzysz celnie, i tak tego nie wybroni. Jeśli ktoś ma silną nogę, to w dodatku takie uderzenie może bić płasko, co już zupełnie odbiera wszelkie nadzieje na obronę. Lewonożny zawodnik powinien bić to samo, ale w przeciwnym kierunku. Taka piłka idzie łukiem daleko od bramkarza.
12 lut 2015 | 11:44
+5
Kibice Realu nie mają argumentów i w akcie desperacji wypisują oderwane od rzeczywistości fakty. Uważajcie żebyście nie wpadli w depresję jak Wasz idol Cris.
12 lut 2015 | 11:40
+2
Sędzia pomógł? Chyba Puta Madridisto oglądałeś inny mecz. Wiem że Cię boli zapaść formy w Realu ale to nie znaczy żeby aż tak być zdesperowanym. PS. Tak jak sędzia pomaga Realowi(wynurkowane karne Ronaldo) to chyba nigdzie.
12 lut 2015 | 10:17
+19
Nie lubię Barcelony, ale muszę przyznać, że są w bardzo wysokiej formie i wydaje mi się że jeśli Barca utrzyma taką dyspozycję to oni są faworytem do wygrania w lidze i myślę że raczej pokonają City bez większych problemów.
12 lut 2015 | 09:40