Jak dla mnie Petru powinien mieć stałe miejsce w składzie :D
Jak dla mnie chelsea i barcelona w finale ligi mistrzów.
+8
Ładna bramka Williana... Chelsea wydaje się pewnie kroczyć ku mistrzostwu.
12 lut 2015 | 16:01
+50
jako kibic united moge stwierdzic że w tym roku to chelsea ma mistrza gwarantowanego!!!chciałbym tylko żeby chelsea w nastepnej rundzie LM trafiło na real i żeby dało im lekcje gry w piłke nożną skopało dupska tym gwiazdeczką z madrytu!!!!
12 lut 2015 | 14:48
-20
Nareszcie gra wyglądała przyzwoicie, wprawdziw wynik wymęczony, ale do samej gry (za wyjątkiem Ramiresa) nie można mieć żadnych zastrzerzeń. No i wygląda na to, że idealny skład w środku pomocy wyglądał będzie tak: Matić i Fabregas cofnięci, z przodu Willian, a po bokach Hazard i Cuadrado. Jestem pod wrażeniem tego, co Willian robi w ostatnich meczach, widać że wziął się na poważnie do roboty i zapieprza aż miło. Zasłużył sobie na gola postawą w ostatnich meczach. Może Cuadrado go tak zmotywował? Ale szczerze mówiąc lepiej niech grają razem, a Oscara usadzić na ławce, bo Willian daje zdecydowanie więcej w ofensywie.
12 lut 2015 | 16:37
+28
Co do Williana się zgodzę od meczu z West Hamem w święta zaimponował mi niesamowicie czy pod bramką czy na skrzydle, ciągnie tą grę do przodu, może nie w takim stopniu jak Hazard, ale coraz jaśniejszy punkt zespołu. Jednak Oscara tak szybko bym nie skreślał.
W każdym razie każdy kibic Niebieskich powinien się cieszyć z tego co widzimy, Mourinho tworzy coraz silniejsze podstawy, ta wymieniona trójka to młodzi gracze, wielka kariera przed nimi, oby jak najdłużej w Chelsea, do tego świetni bramkarze obrona, środek pola, miodzio, nawet rezerwowi dają radę. Nie mówiąc o tym jak mi się ryj cieszy kiedy widzę jak Didier wchodzi na boisko choćby na 5 min :)
12 lut 2015 | 14:16
+25
Kuźwa, Matić to jest CRACK na swojej pozycji. On wygląda, jakby się bawił piłką na treningu, a nie uczestniczył w ważnym meczu o punkty :D Jeden z najlepszych transferów Chelsea ostatniej dekady.
12 lut 2015 | 16:57
+24
Nie przesadzajmy, sprzedanie zawodnika za 5 mln, a następnie sprowadzenie go z powrotem za 25 baniek to nie jest interes życia, co nie zmienia faktu, że Matic to kocur, czyściciel i biały Yaya Toure :)
12 lut 2015 | 21:47
+5
Nie mamy pewności, czy gdyby Matić został w Chelsea, to osiągnąłby taki poziom, na jakim jest dzisiaj, więc wg mnie - warto było.
12 lut 2015 | 14:12
+6
Idealnie ja zmieścił, tam jeszcze było widać, jak ładnie zakręca przy słupku.
12 lut 2015 | 12:35
+9
To się nazywa walka do samego końca... Gratulacje
12 lut 2015 | 10:52
+7
Skromne 1:0 przy 18 strzałach, ale 3pkt są. Mam nadzieję, że Petr zostanie z nami i nie odejdzie po sezonie.
12 lut 2015 | 10:10
+5
Chelsea po raz kolejny lepsza w tym sezonie. Brawo The Blues i 7 pkt przewagi nad Manchesterem City.
12 lut 2015 | 10:07
+4
Teraz PSG!!
12 lut 2015 | 10:06
+9
Genialna obrona Cecha.
Może Willian zacznie wreszcie punktować? To że jest mocnym i potrzebnym punktem druzyny wiemy od dawna, ale moze po odejściu Andre weźmie gre na swoje barki. Gra świetnie, ostatnio asysta, teraz gol. Oby tak dalej panie Willianie.
12 lut 2015 | 10:02
+6
Petr Cech Man of the Match :)
12 lut 2015 | 09:36
12 lut 2015 | 09:07
+11
Mourinho się nie mylił . Wilian lepszy od Shurrle .
12 lut 2015 | 08:59
+5
Jak na mistrzów przystało grają do końca cenne 3 punkty już się zbliża puchar a jak Costa wróci to będą więcej strzelać ,a Cuardado się odnajdzie
12 lut 2015 | 05:21
+2
No dopiero teraz widać wyższość Willana nad Shurrle. Do niedawna żałowałem odejścia Niemca do Wolfsburga, teraz tylko liczyć na to, że Cuadrado nie stanie się drugim Matą. oś Mourinho przebąkiwał, że nie pasuje do stylu?!?!? Jak nie dobry trener na pewno znalazłby miejsce, choćby kosztem Azpilicuety. Blue is the color...
+1
Piękna bramka Williama i to w takim czasie,dająca 3 punkty. Brawo Chelsea :)
12 lut 2015 | 00:01
+15
Willian, Hazard i Cuadrado świetna ofensywna trójka. Chelsea coraz bliżej mistrzostwa :D
12 lut 2015 | 00:00
+23
Interwencja Petra Cecha interwencja roku palce lizać XD
11 lut 2015 | 23:45
+15
Najważniejsze są takie mecze właśnie, w których nie idzie i jakoś udaje się ostatecznie strzelić. Tak si wygrywa mistrzostwa.
+9
Ważne punkty w drodze po mistrzostwo. Everton zawodzi, Chelsea nie jest w szczytowej formie a mimo to nie ugrali sobie nawet remisu.
11 lut 2015 | 23:11
+10
Co jak co, ale Cuadrado zagrał bardzo przyzwoicie. Jest zrywny, dobrze drybluje no i dobre piły posyła. Dużo widzi. Coś mi pachnie pierwszym składem na stałe.
Willian kapitalny mecz. Zjadał Oscara na tej samej pozycji.
Trochę brak szczęścia w pierwszej połowie bo już wynik meczu byłby rozstrzygnięty.
Ale generalnie brawo. Teraz czas na P$G!
+3
Wilian na wygraną a Van Persie na handicap uratowali mi kupon ;)
11 lut 2015 | 22:54
+23
Gra dużo lepsza od wyniku. Kapitalny Matic, Hazard i przede wszystkim Willian- zasłużył na tą bramkę jak mało kto. Zouma po raz kolejny udowadnia, że jest już światowej klasy stoperem, bardzo pewna gra młodego Francuza. Również Howard zagrał bardzo dobre spotkanie, obroniony rzut wolny Maticia, strzał Williana, główkę Remy'ego i wiele innych akcji, dobry w powietrzu. Z drugiej strony Cech miał mało pracy, ale jak już musiał, to bronił fenomenalnie.
11 lut 2015 | 22:58
+21
gdzyby nie howard to wynik byl by wczesniej ustalony
11 lut 2015 | 23:08
-6
Francuzi mają niezłe młode talenty.. Najpierw Varane, teraz Zouma. W prawdzie nie miał jeszcze egzaminu dojrzałości bo grał do tej pory na niezbyt wymagające drużyny ale zobaczymy czy postawi na niego Mou w Lidze Mistrzów i jak się tam sprawdzi ale fakt faktem, upilnować Lukaku to duże osiągnięcie.
+15
Sugerujesz, że Manchester City i Liverpool nie są wymagającymi rywalami?
12 lut 2015 | 13:09
-3
Niestety nie w takiej dyspozycji w jakiej wtedy byli..
11 lut 2015 | 22:52
+10
Mourinho to jednak jest geniusz.. nawet mimo słabszej dyspozycji swojej drużyny potrafi wygrywać mecze i to na przekór sędziom, którzy niesłusznie nie uznali bramki Matica, ponieważ ta odbiła się od zawodnika evertonu a dopiero później od Ivanovica. No ale pozostaje gratulować i życzyć zwyżki formy na ligę mistrzów żebyśmy oglądali niesamowite widowiska ;D
11 lut 2015 | 22:55
+6
A co to ma za znaczenie, od kogo odbiła się najpierw? To odbicie nie było z całą pewnością celowe, a w momencie uderzenia Maticia Iva znajdował się na pozycji spalonej. Dobra decyzja arbitra.
11 lut 2015 | 23:05
+8
Według przepisów był piłka nie leciała w kierunku zawodnika Chelsea po strzale Matica i została na niego skierowana rikoszetem przez zawodnika drużyny przeciwnej co anuluje podanie i jest kwalifikowane jako przypadkowe zagranie a to się do spalonego nie zalicza. Z resztą wystarczyło posłuchać komentatorów na Canal +. Pozdrawiam.
11 lut 2015 | 23:17
-4
Wybacz, ale nie będę słuchał komentatorów C+, którzy są po pierwsze bardzo mało obiektywni, a po drugie mało co znają się na piłce. Wolę obejrzeć relację w języku angielskim, eksperci Sky są o wiele lepsi. W momencie uderzenia piłki przez Maticia Ivanovic był na pozycji spalonej. Zawodnik Evertonu odbił piłkę zupełnie przypadkowo, więc to nie anuluje spalonego. Zawsze, jeśli jeden zawodnik strzela, a drugi będący na pozycji spalonej dotknie piłkę spalony jest odgwizdany.
11 lut 2015 | 23:23
+1
Po co drążycie temat tego spalonego, najważniejsze że wygrali i mają 3 pkt! :)
11 lut 2015 | 23:56
-1
Co do komentatorów nie mam zamiaru się kłócić ale wg mnie komentarz został oceniony głownie przez jego wypowiedź na temat pozycji spalonej i ocena minusowa jest jak najbardziej nieuzasadniona, ponieważ wentello ma rację spalony jest wtedy gdy:

zawodnik bierze udział w grze (czyli przyjęcie lub zagranie piłki),
przeszkadzanie przeciwnikowi,
jego drużyna odnosi korzyści z przebywania na tej pozycji (czyli zagrywanie piłki odbitej od słupka, poprzeczki, przeciwnika lub współpartnera.

Zresztą zanim się wypowiecie sprawdźcie to w necie i tyle.
12 lut 2015 | 00:04
+1
dobrze ze mowisz o czyms o czym nie wiesz, bo tam akurat tez mowili ze spalony :D
12 lut 2015 | 13:40
-1
Jak już mówiłem, oglądałem mecz z angielskimi komentarzami. Sugerowałem się wypowiedzią kolegi nade mną, który napisał, że komentatorzy C+ mówili, że spalonego nie powinno być. W wielu meczach, które oglądałem w C+ spotkałem się ze zdecydowanie błędną interpretacją sytuacji przez komentatorów, więc po prostu nie są oni dla mnie wiarygodni.
+12
Słabsza dyspozycja nazywasz atakowanie caly mecz ciagle stwarzanie zagrozenie przy bramce evertonu? To ze everton bronil sie praktycznie cala druzyna i Chelsea bylo ciezko przebiz sie przez ten mur nie znaczy ze grali slabo.
12 lut 2015 | 13:15
+1
Poważnie nie widzisz różnicy w skuteczności Chelsea między tym meczem a poprzednimi? Everton jest obecnie w małym dołku bo rzadko kiedy zagrażał bramce gospodarzom i w dodatku są znacznie słabsi w grze kombinacyjnej i przygotowaniu dynamicznym. Mądrze ustawiali się szybko przed szesnastką i liczyli na kontry ponieważ gospodarze mieli problem z przeciśnięciem się przez podwójną linię defensywy ale moim zdaniem dlatego, że w ofensywie prócz Hazarda i Williama nie było nikogo kto mógłby pociągnąć akcje do końca. Remy i Cuadrado są zbyt mało zgrani z drużyną i to widać jak na tacy. Wejście Fabregasa dało wiele jakości drużynie i te akcje już wyglądało znacznie lepiej. Pozdrawiam.
11 lut 2015 | 22:51
+13
Brawo CHELSEA, bezapelacyjna przewaga w dzisiejszym meczu. Juz przed meczem trener i zawodnicy liverpoolu mowili ze jada po czyste konto i "prawie" im sie to udalo.