Barca super forma ma kontry jak Jagiellonia za czasuw Probierza mój ulubiony klub pozdrawiam.
Dałem sobie minusa jak to teraz odwrucic pomocy jestem tu nowy to konto starszego brata zabije mnie jak sie dowie on. O kurwa
+1
I tak trzymać panowie !!! BRAWOO! :D
16 lut 2015 | 18:55
+1
Brawo, BARCA udowodnila ze da sie grac przez caly czas na wysokim poziomie i w tym meczu bylo to widac w 100%, no i ten hat trik MEESIEGO i przewrotka SUAREZA no i pierwszy gol tego meczu NEYMARA JR to poprostu klasa swiatowa, nic dodac nic ujac

+3
Takie mecze to tylko oglądać !! Co do Messiego fajny hat-trick ale na te sytuacje co miał to powinien mieć przynajmniej 5 goli w tym meczu. Neymar dobry mecz wywalczony karny i spoko brama. Suarez zajebisty gol widać że dobrze się wprowadził do tego meczu później też nawet dobrze grał ogólnie Całe trio MNS dobrze zagrało może Messi mógł trochę więcej dać. ;)

+1
Oj czekaj na rewanż pozytywny człowieku zobaczymy jak wtedy będziesz pisać :)
16 lut 2015 | 20:09
+1
Sorry literówka, hejteże
+3
LOL jaki mecz z Realem nie pamiętasz już tego 5:0 hejtrze hehehe.
Ronaldo tylko z karnych Messi krul
16 lut 2015 | 14:16
+20
Pogrom.Barca się znowu bawi i cieszy swoją grą.
16 lut 2015 | 13:08
+6
Radziłbym Ci abyś poszedł do lekarza się przebadać i mam pewność że stwierdzi u Ciebie porażenie mózgowe ostatniego stadium.Chyba masz wielki problem w życiu żeby się tak zachowywać.Jeszcze trochę i wylądujesz w domu bez klamek Puta Madridisto!!
+2
no chcialbym ciebie zobaczyc koksie ktory w kazdej europejskiej lidze zdobywal korone krola strzelcow (tak wnioskuje z twoich wypowiedzi)
16 lut 2015 | 11:16
+17
Barcelona sie rozkręca tylko ciekawe co w lidze mistrzów pokażą
16 lut 2015 | 11:03
+37
Ładna bramka Suareza, wynik do przewidzenia.
+1
jest 21:17 a ja sie pytam gdzie sa rodzice?? o tej godzinie dzieci w twoim wieku odstawiaja cyca i ida z misiami spac wiec daruj sobie szczeniaku swoje wywody ktore lecza twoje kompleksy
16 lut 2015 | 09:00
+11
To sie chce ogladac, mimo ze brak emocji i mecz do jednej bramki ale to jaki futbol prezentuje Barca w ostatnim czasie tooo jest chyba nawet bardziej widowiskowe jak tiki-taka Guardioli. Brawo Barcelona
16 lut 2015 | 08:43
+25
Ile Ty masz lat dzieciaku?! Twoje żałosne i niedojrzałe zachowanie jest wprost proporcjonalne do ubytku umysłowego. Dorośnij chłopie i zachowuj się jak na faceta przystało a nie wyskakuj z takimi pizdowatymi komentarzami i wkurwiasz wszystkich normalnych kibiców jak i użytkowników tejże fajnej stronki.

Pozdrawiam wszystkich normalnych, trochę szacunku obowiązuje :)
16 lut 2015 | 08:34
+23
Jestem fanem Juve tak dla formalności :) w tym sezonie o LM powalczy Chelsea,Bayern i Barca... nie obrażając Realu ale w tym sezonie jak dojdzie do 1/2 to będzie dla nich sukces...
16 lut 2015 | 11:04
-26
Co do Chelsea się zgodzę natomiast Bayern i Barca? Szanse mają na pewno nie wieksze niż Real czy Atletico. To że Bayern wygrał 8:0 nie znaczy że od razu jest głównym faworytem do wygrania LM. Skoro nie zdołali wygrać z Wolfsburgiem i Schalke to o ile większe problemy bedą miec z Realem, Chelsea i Atletico. Co do Barcy to aktualnie jest w najlepszej formie z kandydatów do wygrania LM ale coś więcej bedzie mozna powiedzieć po meczach z City i Realem. Zeszły rok pokazał ile warta jest tiki-taka i mam nadzieję że w tym sezonie ten gówniany, zabijający piekno futbolu styl nic nie osiągnie. Ale może to ja się mylę, zobaczymy za 3 miesiące. Na ten moment mozna jedynie powiedzieć że na 90% LM wygra ktos z piątki: Chelsea, Real, Barca, Bayern, Atletico (kolejność przypadkowa)
16 lut 2015 | 11:15
+23
Jeśli kwintesencję tiki-taki jaką Barca pokazuję od 11 spotkań, nazywasz "gównianym i zabijającym piękno futbolu stylem", to bladego pojęcia nie mam jak nazwiesz futbol prezentowany przez siepaczy z Madrytu (obydwa kluby).
16 lut 2015 | 17:07
-1
nie wspomne juz o "autobusie" chelsea ktorej meczy nie ogladam juz od ok 1,5roku (bo sie nie da!!!!!!!!)
16 lut 2015 | 08:08
-22
Każdy to jebie twoja stara frajerze.
16 lut 2015 | 07:23
-28
Barca w formie. Śmieszy mnie Suarez, w Live taki był kozak najważniejszy piłkarz a teraz musi się podlizywać Messiemu co widać na każdym meczu
16 lut 2015 | 07:18
+11
A myślałem że tu też będzie 8:0 ;D
16 lut 2015 | 02:10
+14
wolę Real, lecz jakbym mógł dałbym Ci setki minusów.. skąd tacy jak Ty, się biorą?!
-6
Pytanie, czemu Luis zaczynał na ławce? Jakiś uraz?
15 lut 2015 | 23:38
+9
Słabszy teoretycznie przeciwnik, więc jest to szansa pogrania zawodnikom z ławki - takim jak Pedro np.
Poza tym szykują się ważne mecze niedługo, dlatego trener daje odpocząć podstawowym graczom, którzy najwięcej ostatnio sił wykładają :)
15 lut 2015 | 23:11
+16
To jest właśnie blask geniuszu i odrodzenie :) Tylko oglądać i gwałcić replay :) Takie mecze i gra takich geniuszów jak Messi , Mascherano , Neymar , Suarez i reszty magików sprawia że futbol w takim wykonaniu podoba się bezgranicznie :) Dziękuję Visca el Barca ♥
15 lut 2015 | 23:06
+3
Piękny mecz, cieszy zwłaszcza to, że wyszedł w większości rezerwowy skład :) Szkoda niewykorzystanych okazji, mogło być ze 7:0, ale nie bądźmy pazerni :D Suarez co za brama, palce lizać. Messiego chyba chwalić nie trzeba :D

Luis czekamy na wiecej takich bramek
To jest piekno footballu brawo BarcA bardzo dobry mecz i pogon za realem trwa wieżę w was ze sie uda ten rok VLB
+11
Bramka Suareza to podsumowanie dzisiejszej gry Blaugrany.
15 lut 2015 | 21:48
+19
Dołączył nowy :D Trzeba go szybko zbanować. Dajmy mu 5 dni.
15 lut 2015 | 21:30
+20
Ten mecz zagrali jak sparing . Na luzie bez zbędnego trudu pokonali Levante . Forma coraz wyższa do Gran Derbi coraz bliżej
15 lut 2015 | 21:25
+10
niech sie kibice realu ciesza że mecz realu z barcelona nie odbedzie sie w najbliższym czasie bo przy takiej słabej dyspozycji realu i tak wspaniałej formie messiego i barcelony to La Manita by była murowana i kolejna kompromitacja realu.a tak real do 22 marca ma czas żeby poprawic swoja grę i żeby powrócili zawodnicy po kontuzji!!!!