Video dodane przez: mundo 15 lut 2015 | 19:47
Legia musi dużo poprawić w grze przed dwumeczem z Ajaxem Amsterdam. Ale wierzę w awans, oby Legia nasz kraj godnie reprezentowała!
+2
Super mecz dużo się działo ! :)
16 lut 2015 | 19:04
+13
Brawo nic dodac nic ujac swietny mecz tylko sedzia troche nie sprawiedliwy bo astiz mogl wyleciec z bojiska nawet 2 razy a gral do konca
16 lut 2015 | 19:03
+22
Sędzia robił co mógł, a Jagiellonia i tak strzelała :D Brawo Jaga! Z taką formą życzę gry w europejskich pucharach. Pozdrowienia z Wrocławia :)
+8
Kolejny slaby mecz w lidze legii a Jaga pokazala poraz kolejny ze nie wolno jej lekcewazyc
16 lut 2015 | 17:08
+6
szacun dla Jagi, a strzał Gajosa to prima pozdro dla białegostoku z wrocka
16 lut 2015 | 15:37
+10
Kciuki za Jagę, a w sercu Kolejorz. Brawo Jaga, świetny mecz.
16 lut 2015 | 13:25
+16
Ale bomba Gajosa. Astiz w fatalnej formie.
16 lut 2015 | 12:38
+34
Co to kurwa za sędzia był... Astiz powinien wylecieć 2 razy
16 lut 2015 | 10:05
+14
Astiz pokazał, że jest 100% Polaczkiem. Opieprza się w obronie, niedobiega, fauluje, ogólnie cały mecz w jego wykonaniu to jedna wielka cebula
16 lut 2015 | 09:48
-39
Dumni ze zwycięstwa wierni po przegranej CWKS !!!!!!
16 lut 2015 | 09:05
+11
i tak to jest, zdarzylem sie przyzwyczaic ze kiedy lider traci punkty cala reszta czolowki rowno z nimi bo przeciez po co odrobic 3 ptk w jednej kolejce :D
16 lut 2015 | 09:03
+1
Miejmy nadzieję że na czwartek będzie lepsza forma bo Ajaks jeżeli Legia będzie grała w takim stylu to ich zje
16 lut 2015 | 07:18
+12
No ładnie ładnie mistrz polski pokonany.
16 lut 2015 | 00:52
+34
Kibicuje Legii i niestety muszę przyznać że Jagiellonia ich dzisiaj "zjadła". Bardzo dobra gra piłkarzy Probierza, wzorowe kontry, piękna bomba Gajosa - czapki z głów. Sędzia parówa popsuł widowisko. Gdzie tu było fair play ja się pytam? Trzeba być obiektywnym, Astiz powinien wylecieć z boiska już na początku spotkania, a przy kontrze z końcówki meczu to już był piłkarski kryminał. Nawet laik by uznał że czerwo idzie dla niego od razu. Nie chcę żeby sędziowie pomagali Legii. Oni sami muszą się wziąć za mordy i ogarnąć się z grą bo to co zaprezentowali było dalekie od ideału. Niestety trenerze Berg - nie masz po dwóch równych piłkarzy na każdą pozycję. W takim meczu zostało to własnie udowodnione, więc jeśli Legia ma się połasić tylko na puchary to niestety wszystko zmierza do tego że straci na tym wiele w lidze i pucharze. Taka jest prawda niestety :( Rezerwami nie wygra sie z ekipą z góry tabeli
16 lut 2015 | 00:55
+2
"pucharze Polski" - nie dopisałem, sorry
16 lut 2015 | 00:25
+12
Sialala sialala podzielilismy równo, dla Jagi 3 pkt a dla legi gowno. ..
16 lut 2015 | 00:27
-3
Mogło być 4:2 dla Jagi... zajebiście rozegrany mecz. Pozdro mordy...
15 lut 2015 | 23:40
+30
Decyzji sędziego dotyczących Astaiza w cholerę nie potrafię zrozumieć. W każdym bądź razie gratki dla Jagi! To był dobry mecz!
15 lut 2015 | 23:06
+4
Legia legła dzisiaj i to w brzydkim stylu. A szkoda.
-12
co się dziwić, tylko 3 zawodników w podstawowym składzie którzy grali z Celtikiem :/ Ja naprawdę rozumiem że można oszczędzić zawodnika, ale nie 70% składu i nie w polskiej lidze, przecież to nie są na jakimś wysokim poziomie rozgrywki, skoro oczekujemy od Legii gry na co najmniej poziomie LE to nie ma mowy o jakimś zmęczeniu w grze ze zwykłą Jagiellonią :/
-4
nieco rezerwowy skład nie usprawiedliwa Legii, któa podobno tę ligę ma wygrać z palcem w nosie. ale jak na razie LE ważniejsza, czekamy na mecz z Ajaxem.
+3
Co pokazał Ajax w pierwszych 4 meczach tym roku? W 4 dopiero wymęczył zwycięstwo nad drużyną z dołu tabeli.Więc Ajax też nic ciekawego teraz nie gra.
+45
Jagiellonia wygrała zasłużenie. Stwierdzam to mimo, że jestem kibicem Legii. Kilka niewykorzystanych sytuacji i mamy konkretny wynik. Jagiellonia naprawdę dobrze kontrowała, stwarzała akcję, nawet młody skład i niezbyt znane nazwiska potrafiły dzisiaj zwyciężyć. Za całokształt należą im się gratulacje.
15 lut 2015 | 22:44
+20
szacun za obiektywne spojrzenie! takich kibiców tutaj brakuje
15 lut 2015 | 23:36
+19
Są tacy w każdym klubie. Ja jestem z Poznania, dopinguję Kolejorza, ale jak np. znienawidzona przeze mnie kiedyś Legia gra w pucharach, to JESTEM ZA POLAKAMI. Z fanatyzmu wyrasta każdy, poza idiotami. Można być kibicem, ale trzeba być przede wszystkim Polakiem i człowiekiem.
15 lut 2015 | 21:26
+3
Nie dziwi mnie porażka z Jagą tym bardziej po tym co zobaczyłem w Pucharowym meczu ze Śląskiem . Nie napawa optymistycznie gra Legi przed pojedynkiem z Ajaxem , który odzyskuje formę także strzelecką . Ekstraklasa coraz to bardziej ciekawsza :)
15 lut 2015 | 21:19
+8
Liga europy niedługo...przeraża mnie ich gra.
15 lut 2015 | 21:27
+4
na szczescie Ajax podobno tez daleki od idealu :D czyli szansze dalej 50/50 :)
15 lut 2015 | 21:32
0
weź sobie nie żartuj!!! przy takiej dyspozycji Legi to 50/50 by było ale z ostatnia drużyną holenderską ,ale nie z Ajaxem!!!!jak Legia zagra tak jak dzisiaj to Ajax ich rozniesie!!!!
16 lut 2015 | 09:15
+7
Kwestia taka czy Ajax podejdzie do tego meczu z jajami, czy pomyślą "Legia" kto to jest? Wielkie emocje przed nami, tylko Vrdoljak znów przepłacany...
15 lut 2015 | 21:16
+13
Jagiellonia mogła natłuc wiele więcej! Pięknie zagrali. Legia przed spotkaniem z Ajaxem, który znowu gra swoje (dzisiaj z Twente 4:2) powinna mocno pomyśleć jak wyjść na to spotkanie. To co grają na pewno nie wystarczy. Jeszcze raz gratulacje dla Jagi! Dzięki temu spotkaniu coraz ciekawsza tabela!
15 lut 2015 | 21:13