Video dodane przez: totil 18 lut 2015 | 21:27
19 lut 2015 | 22:59
+8
{{votes_count}}
Wspaniały strzał Marcelo, zgodnie z oczekiwaniami dobra zaliczka na wyjeździe. Brawo.
-1
Brawo młody Platte, bardzo podobała mi sie gra młodego Niemca, szkoda że jego strzał trafił tylko w poprzeczkę bo byłby super gol. Ale no cóż Schalke osłabione plagą kontuzji nie ma szans wygrać z Realem, może gdyby mieli pełny skład dałoby radę postraszyć klub z Madrytu.
19 lut 2015 | 19:26
+7
sprawa chyba już rostrzygnięta, ale emocji niewiele.
19 lut 2015 | 19:16
+4
W szoku byłem nie dlatego, że Marcelo strzelił bramkę, ale że zrobił to prawą nogą ;)
19 lut 2015 | 19:04
-18
gdyby schalke mialo dwoch huntelarow przez dwa pelne mecze to amba fatima realu nima
19 lut 2015 | 17:52
+15
no Marcelo super brama. brawo real swietny mecz!
19 lut 2015 | 16:49
-2
Widać że Marcelo i Benzema jedzą te same rogaliki, hehe. :)
19 lut 2015 | 15:35
-8
Przeciwnik niezbyt wymagający z racji tego, że grał bardzo młodym składem nie specjalnie zagrażał obecnemu pretendentowi do obrony tytułu zdobywcy Ligi Mistrzów. Mecz mizerny i taki raczej do odbycia, ponieważ Di Mateo nie miał wątpliwości, która drużyna ma większy potencjał i nie rzucał się na głęboką wodę, lecz liczył na błąd faworyta z racji ich obecnej słabszej dyspozycji. Troszkę jednak się przeliczył a jego defensorzy popełnili dwa błędy i wynik był jaki był. Mecz nie był najwyższych lotów i gra obu drużyn pozostawiała wiele do życzenia. O ile defensywa Realu Madryt i jego pomoc radziła sobie nieźle, tak sam Karim miał bardzo słaby dzień. Do tego murawa pozostawiała wiele do życzenia i ciężko było obu zespołom grać szybką i dynamiczną piłkę, ponieważ musieli sobie co chwilę piłkę poprawiać z racji tego, że nie do końca była na tej murawie posłuszna. Liczymy na lepsze widowisko w rewanżu ale nie ma co ukrywać do 1/4 finałów przejdą faworyci. Pozdrawiam.
19 lut 2015 | 15:26
+11
I Marcelo co zajebał nie mam pytań XD
19 lut 2015 | 15:25
+8
Tak jak myslałem, nie było pogromu ale jest wygrana XD jak dla mnie Schalke też dobrze zagrało i brawa za ich defensywę mimo kilku błędów.Obrona Królewskich jak najbardziej zasługuje na pochwałę.Nareszcie cały zespół po ich grze widać że wracają na właściwe tory
19 lut 2015 | 15:17
+3
Super mecz Varane'a,Marcelo,Bale'a i Isco reszta też dobrze,ale to jeszcze nie ta forma co kilka miesiecy temu.
19 lut 2015 | 14:37
+27
na chocby jednego gola schalke zasluzylo :Pa marcelo palce lizac chociaz ronaldo tez mial duzy wspoludzial bo minal dwoch zawodnikow i mu dogral!
19 lut 2015 | 13:56
+31
piękna bramka Marcelo :D
19 lut 2015 | 13:52
+2
Słaby mecz, nie porwyał, Marcelo brameczka że ulala, i to słabszą nogą, Ronaldo strzelił, mam nadzieje że odbuduje forme i ruszy znów i całym zespołem.
19 lut 2015 | 12:15
+5
rewanz formalnoscia
19 lut 2015 | 12:08
+11
Po cichu liczyłem na małą niespodziankę, ale cudów nie było, wygrał faworyt, który był po prostu lepszy... rewanż wydaje się być już tylko formalnością. Ładna bramka Marcelo.
19 lut 2015 | 11:50
+7
Brawo Rel ładny mecz
19 lut 2015 | 11:26
-29
Mierny występ Realu. Gwiazdorzy grali bez pomysłu i polotu. O wyniku zadecydowały błędy defensywne Schalke i indywidualne umiejętności z odrobiną szczęścia. Real już w ćwierćfinale. Następnym przeciwnikiem Królewskich ktoś z dwójki Basel vs. Porto.
19 lut 2015 | 11:38
+13
Nastepny przeciwnik bedzie dolosowany a nie ktos z tej dwójki co wymieniłes. Widac znawca się znalazł
19 lut 2015 | 14:56
-2
W ostatnich latach Real, w drodze do 1/2 finału zazwyczaj dostaje tych teoretycznie najsłabszych przeciwników. Być może i tym razem dopisze im szczęście w losowaniu. Chyba o to koledze chodziło.
-9
idioto ogladales jesli ogladales LIGE MISTRZOW a wiesz co to kurwa liga mistrzow ?? liga mistrzów do huja:D tu nie ma słabych druzyn
19 lut 2015 | 10:38
+6
Real na spokojnie ten mecz wygrał z małym nakładem sił, Schalke nie miało nic do powiedzenia.
19 lut 2015 | 09:59
+22
Brawo Real ! Piękna brameczka Marcelo :)
19 lut 2015 | 09:22
+32
Piękna bramka Marcelo
19 lut 2015 | 09:11
-5
Marcelo palce lizac ale Real mnie jakos w tym meczu nie zachwycil, pomimo kontroli i utrzymywania sie przy pilce to akcje strasznie marne, szkoda ze Shalke nie wyrownalo tylko byla ta poprzeczka bo przy 1:1 mecz zrobilby sie ciekawszy, poza tym ja rozumiem ze chodzi o kase transmisje i sponsorow ale dwumecze w fazie pucharowej to jest dla mnie dno, pozniej te pierwsze mecze sa nudne w wiekszosci bo nikt nie chce zaryzykowac bo przeciez jeszcze drugi mecz przed nami. W ZADNYM turnieju w fazie pucharowej nie ma dwumeczow! i wtedy jak na MŚ czy ME bylby mecz o byc albo nie byc. Takie moje zdanie
19 lut 2015 | 14:38
0
Masz rację powinien być jeden mecz.
19 lut 2015 | 14:57
-1
Mecz u siebie oraz na obiekcie przeciwnika, nie wiem gdzie tu widzisz dno.
19 lut 2015 | 08:39
+23
Brawo Real. Mam nadzieje że po tym golu Ronaldo się odblokuje. I tak poza tym to super brama Marcelo!
-17
tak jak rok temu tak sie ulozy ze real nie bedzie mial trudnego rywala w lm. a jak juz dostanie mocniejsza druzyne np bvb z zeszlego roku to wszyscy pamietamy.
19 lut 2015 | 11:47
+5
Albo Bayern Monachium. Albo Manchester United. Albo Atletico Madryt.
19 lut 2015 | 13:54
-6
przypominam ze real wygrał z MU tylko dzieki sedziemu ktory dal naniemu czerwien i wszystko sie posypalo
19 lut 2015 | 17:18
+5
Przypominam, że Nani wjechał wyprostowaną nogą na klatę Arbeloi. Nie cofał jej, nie zginał. Wjeżdżając - prostował. Za to jest czerwień. Real Madryt wygrał nie dzięki sędziemu, a dzięki Luce Modriciowi i CR7.
19 lut 2015 | 06:48
-18
tak jest ... jestes dobry jak twoj ostatni mecz... a ronaldo ostatnie 10 mial bardzo srednie wrecz przecietne. schalke to druzyna to rozjechania raz dwa a w lidze mistrzow okazala sie tak grozna jak deportivo w laliga.
19 lut 2015 | 06:45
+28
Podoba mi sie gra isco, w przyszlosci bedzie jendym z najlepszych na swiecie jak nie najlepszym pikarzem ;)
19 lut 2015 | 06:34
-23
Boze co za debil zdecydowal o kolorze tych strojow nie idzie tego ogladac nie smiejac sie .
19 lut 2015 | 01:33
+72
Czy Wy też nie możecie słuchać wypowiedzi Żewłakowa?
19 lut 2015 | 09:13
+17
dlatego oglada sie na C+ gdzie komentatorzy trzymaja poziom i maja wiedze o kazdej lidze i przyjemny komentarz. Ja juz dawno zrezygnowalem z ogladania w TVP
19 lut 2015 | 01:32
+46
Ładne czysty brameczki. Przed meczem pisałem, że Real wygra niedowiarki. Cristiano się przełamał, a gol Marcelo - majstersztyk. Oby tak dalej.
19 lut 2015 | 14:41
-1
I na jakiej podstawie mieliśmy Ci wtedy wierzyć?
-24
Szalek wydało milony na transwery i nic z tego nie majo. A real to szkolki same i prosze. Tylko ten Penaldo caly czas z karnych strzela

-9
Pisałem w zapowiedzi, że nie będzie tak łatwo z tą formą Realu i jak widać worka z bramkami nie było tak jak i gry porządnej, skromne 2-0 niech się cieszą, że nie stracili po tej bombie w poprzeczkę
18 lut 2015 | 23:11
-5
cudowny gol Marcelo .stadiony świata!!!po zejściu Huntelaara było pewne że schalke nic nie ugra w tym meczu.ale prawda jest taka przegrali ten mecz frajersko.zagrali zbyt asekuracyjnie,choc tez mieli swoje sytuacje bramkowe!!!!ogólnie to mecz nie porywał!!!!oprócz bramek to gra realu nie wskazywała na to że wracaja do formy!!!!skoro piłkarzem meczu jest jest Marcelo no to juz coś musi znaczyć.Ronaldo i bale poniżej oczekiwań!!!!
19 lut 2015 | 19:37
0
Typowe upośledzone dziecko, którego nie da się wyleczyć, ani zatrzymać tej dziwnej choroby..... Milion wykrzykników zamiast kropek, po kropce tak jak po wykrzykniku piszesz z małej litery, po prostu niedojeb :D aaa i bym zapomniał.... Jakby Real przegrał to byś niedojebie pisał o kibicach Realu, że to, tamto i że Ronaldo to pedał....