Video dodane przez: kamyk019 21 lut 2015 | 17:44
{{votes_count}}
MATIĆ,MAŁO NOGI NIE SRACIŁ...............
23 lut 2015 | 01:33
+1
sędzia spał! szkoda, że tylko jeden punkt. Matić mógł mieć problemy! Jeszcze czerwona. Gdzie karne dla Chelsea?
22 lut 2015 | 17:29
+6
Chuja się znacie i jak czytam wasze wypociny to mnie krew zalewa... Jak można było nie dopatrzeć się przewinienia na Maiciu? Czekam na komisję ligi i mam nadzieję że oni mają głowy na karku. Matić mógł już nie wrócić jak zrobił to choćby Wasyl. Totalna porażka.
22 lut 2015 | 14:35
+5
Z Maticiem zwala koles go mogl pozbawic gry do konca zycia,kto by tak nie zareagowal.
Moze i dla matica sie nalezala zolta ale dla tego typa czerwo i zawieszenie.
22 lut 2015 | 14:02
+11
Boże... praca sędziego w tym meczu to jakaś pomyłka. Jak można tak słabo sędziować,2 ewidentne karne dla Chelsea+ czerwona kartka dla tego idioty(juz nie wiem jak się nazywa) za faul na Maticiu. Sędzia wypaczył wynik.
22 lut 2015 | 13:09
-31
z 18 druzyną remis - brawo Chelsea
22 lut 2015 | 13:04
-36
HAHAHAHA! Cwelsi z ruskim hajsem traci punkty z ogórami! HAHAHAHAHA!
22 lut 2015 | 12:16
-34
Wszyscy piszą o tym, jak to Chelsea została ograbiona z dwóch karnych i o tym, że Barnes powinien również wylecieć. Chciałbym przypomnieć, że Burnley również należał się karny po tym, jak Filipe dotknął piłki ręką w polu karnym Courtoisa.
22 lut 2015 | 12:06
+9
Brana według moich osobistych odczuć staje się powoli legendą na Stamford Bridge :)
22 lut 2015 | 10:18
+12
Dwa oczywiste karne dla obu drużyn i sędzia nic ? To jest jakaś parodia. Okey, może ręki Luisa nie było aż tak bardzo widać z punktu sędziego, ale gdy była ręka gracza Burnley, to sędzia stał od akcji dosłownie 5 metrów i nawet nie zareagował. A przy tym faulu jeden jak i drugi gracz, powinni dostać po żółtej kartce.
22 lut 2015 | 12:48
+10
No po żółtej to na pewno nie, koło mógł mu złamać nogę, zaś Matic się przestraszył i go rozumiem. Dla dwóch po czerwie
+6
Co ten Ivanovic :D forma. Wynik zaskoczeniem, Burnley sie cieszy.
22 lut 2015 | 00:03
+18
bla bla bla . tyle na wasze kom. nasza chelsea zagrala bardzo dobre spodkanie, prowadzisz 1:0 i masz 2 w 100% karne a sedzia nic ??? co w waszych glowach by bylo? ps. czytalem komentarze po meczu .czemu jak ktos prawde napisze to jest na minus? kibice sznujmy siebie i swoje drużyny
+4
spodkanie.. Boże widzisz i nie grzmisz
21 lut 2015 | 23:00
+11
Niektorzy pisza pod tym skrotem o poziomie fanow Chelsea ze wyzywaja innych, niech zobacza na skrot City nie ma tam zadnego hejtu ze strony fanow Chelsea, wszystkich komentarzy jest doslownie kilka. A gdy wszedlem na skrot Chelsea godzine po meczu bylo kilkadziesiat komentarzy i wiekszosc to hejty ze strony fanow city przedewszystkim mc sky, cfelsea i tam pare zalosnych kont. To poziom fanow city jest zenujacy na poziomie dzieci nad ktorymi znecaja sie psychicznie rodzice, gdyby moja druzyna miala takich kibicow byloby mi naprawde wstyd. Jedynymi ich argumentami na tej stronie sa jebac cfelsea, sborna, roman$$ a jak juz im odpowiesz na komentarz i nie maja co napisac to pisza teksty typu "twoja stara".
21 lut 2015 | 23:24
+1
A najzabawniejsze w twojej wypowiedzi jest to że mówi to koleś który ma nick jaki ma. :)

-16
Strzały po 9 celne po 5...jesli sie chce wygrac lige nie mozna liczyc na karne... poprostu trzeba zagrac dobrze i pewnie wygrac z 3:0. Mou słabsze wystepy zawsze kamufluje jakims wymysłem w tym przypadku kampanie przeciwko Chelsea. Pozatym Chelsea ma spory dorobek punktów i powinni w tym roku to bpl wygrac.
21 lut 2015 | 21:58
+2
Dla Burnley jest to cenny punkt. Tym bardziej, że walczą o utrzymanie.
21 lut 2015 | 21:55
+4
Ivanovic potrafi grać nie tylko głową. Burnley po raz kolejny urywa punkty faworytom.
21 lut 2015 | 21:41
+3
Tak czy siak mimo słabego sędziowania trzeba pochwalić Burnley że stać ich było na wyrównującego gola, bo przeciwko takiej obronie to nawet najlepszemu klubowi świata byłoby ciężko
21 lut 2015 | 21:39
+10
Matić, ogólnie to nie potrzenę, ale jakby nie było ManC jest już szczęśliwę... :D
21 lut 2015 | 20:55
+10
Hala-idź-się-wygłupiać-gdzie-indziej.
21 lut 2015 | 20:47
0
@menche$ter $hity
Ciebie już powinni tutaj dawno zbanować, zero szacunku do innych drużyn. Faktycznie sędzia popelnił katastrofalny błąd, ale nie zachowujmy się tak. To jest kompletna kompromitacja z Twojej strony i pokazanie "złej" strony nas, fanów Chelsea. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, że posiadamy takich kibiców jak Ty, przez to zyskujemy tylko wrogów... Nie knujmy też żadnych spisków bo takowych nie ma. Sędziowie co kolejkę popełniają mase błędów(nasz główny rywal City też miał problemy z sędziami i kontrowersjami), więc bez sensu są te teorie. Mam nadzieję, że nie tylko Tobie da to do przemyślenia.
21 lut 2015 | 21:38
+5
Nic dodać , nic ująć.
21 lut 2015 | 22:29
+1
No ostatnio jednego idiote taka sprawa zbanowali. chyba jak sie ma opinie -10000 pts to auto ban.

Admini powinni częściej tu zaglądać i robić porządek wszyscy hejtuja ale jak ma wygladac ta liga bez rywalizacji? kluby wygrywaja i przegrywaja to ze czyjs klub przegral z innym to znaczy ze trzeba zaraz od "kurwów" wyzywac itd? zamiast wymiany opinni fajne dosrodkowanie Hazarda...
Ładna główka Mee... to tylko pierdolenie głupot. A czy taki idiota taka sprawa nahejtuje na Arsenal czy inny menche$ter $hity nawija non stop na City teraz patrze wstyd mi przynosi gosc CFC $$IE bo ma wstawiony suport dla Arsenalu a nawija na Chelsea głupoty. Admina brak na tym forum.
21 lut 2015 | 22:37
-6
poczytaj moje komentarze mam 2100 plusow, same z siebie sie nie wziely i wiekszosc moich komentarzy jest normalnych ale jak widze takich debili jak mc sky to same te slowa cisna mi sie na usta
21 lut 2015 | 23:51
+2
Mając taki nick nie wygląda, że jest wszystko okej. Dzieci ci plusują, ktore za wszelką cenę chcą się popisać.
22 lut 2015 | 13:55
+3
ustawilem specjalnie taki nick zeby wkurzyc jednego goscia mc sky, bo on porzedewszystkim hejtuje pod skrotami Chelsea
21 lut 2015 | 23:55
+3
no to jesli chcesz to obrazaj jego nie klub ktory (niby) lubi.

ja z 10 razy pisalem do tego smiecia taka sprawa ze nie mam nic do Chelsea powodzi im sie to powodzi. tylko ze on pod skrotem remisu z 17 sta drużyna w lidze nic nie napisze ale pod przegrana Arsenalu z kimkolwiek to bedzie plul sie 10 godzin dobrze ze go zbanowali :)
21 lut 2015 | 23:02
+3
jestem za tym aby za minusy byly bany ale takie dozywotnie to wkoncu zniknal by ze strony mc sky
21 lut 2015 | 23:31
+5
Wnw45 dobrze powiedziane a raczej napisane. Może wreszcie ktoś usadzi tego bachora'menche$ter shity'
21 lut 2015 | 22:34
+1
jakie zero szacunku o czym ty mowisz? czy wchodze w wasze skroty i cisne wam? nie, odpowiadam tylko na hejty waszych ziomkow MC SKY cfelsea ssie$$ itd. to o nich mozna powiedziec ze przynosza wstyd wszystkim kibicom sity i najciekawsze jest to ze wszystkie ich komentarze sa dodawane pod meczami Chelsea. nie dodaja zadnych komentarzy pod skortami lub obrazkami city.
21 lut 2015 | 22:50
+2
a i podszywajac sie pod fana Chelsea zapomniales zmienic herbu city, chyba ze kibicujesz obu zespolom ale nigdy nie bedziesz obiektywny. ciebie jako fana chelsea urazaja moje wypowiedzi ktore sa sama prawda a jako fana sity nie urazaja wypowiedzi gosci ktorzy sa zwyklymi zakompleksionymi prowokatorami majacych po kilka tysiecy minusow. Mc sky cfelsea ssie mysle ze sa to sezonowcy ktorzy zaczeli kibicowac city po mistrzostwie anglii a teraz chelsea jest na 1 miejscu od poczatku sezonu to hejtuja chelsea.
21 lut 2015 | 20:14
-3
Wiekszosc tutaj pisze ze Chelsea zremisowala bo Matic dostal czerwo.Tylko ze ta sytuacja miala miejsce w 70minucie a gdzie byla druzyna przez pozostale 69minut po ktorych moim zdaniem mecz powinien byc dawno rostrzygniety!?Fakt ze ta czerwona kartka to jakis zart i parodia ze strony sedziego i ze powinien on sedziowac co najwyzej w Polskiej okreguwce,ale nie mozna tlumaczyc tego remisu tylko ta czerwienia bo mecz trwal 90minut a nie do 70minuty kiedy ta sytuacja miala miejsce.Pozdrawiam
+9
Możecie próbować do woli ale nie powstrzymacie tej niebieskiej siły! Przez takie wydarzenia tylko niszczycie renomę całej lidze angielskiej i zdaniu o najlepszych sędziach na świecie... warto? Bo co? Bo inne drużyny nie potrafią osiągnąć takiego poziomu jak The Blues? Bo nie mają takiego geniusza jak Mourinho? Przyjmijcie prawdę z pokorą. Chelsea jest obecnie najlepszą drużyną w Anglii.
21 lut 2015 | 19:29
-10
kolejna juz strata punktow, wydaje mi sie ze lidera nie utrzymaja...
21 lut 2015 | 19:00
+42
Ivanovic został ugryziony przez Suareza i od tego czasu regualrnie strzela bramki :D
21 lut 2015 | 18:57
+38
Sedzia to jakis pojeb, przekupiony?
21 lut 2015 | 19:02
-14
Araby go kupili pieprzone szejki z mencze$$teru. spia na kasie, wszystkie bomby muzulmanskie zrobione to opanowywuja mancze$$ster
21 lut 2015 | 19:08
+20
Dobra capsa wyłączyłeś ale brać nie przestałeś. Dalej boli.
+2
tylko jak $hity dawalo dupy, tracilo punkty to nie bylo go widac. To sa tzw. kibice sukcesu
22 lut 2015 | 23:15
+1
Zjebie, kiedy poznasz nazwy klubów?
21 lut 2015 | 18:53
-20
JA JUZ CHYBA WIEM JAK TO DZIALA. TE WSZYSTKIE KARNE NIEPODYKTOWANE DLA CHELSEA SA DAWANE $$$$$HITY. JUZ PROWADZA 2-0 ZGADNIJCIE JAK STZRELILI PIERWSZEGO GOLA :) STRZELILI Z 2 MINUCIE Z KARNEGO AHAHAHAHAHAHHAHA. KAMPANIA PRZECIWKO CHELSEA TRWA NA DOBRE .
21 lut 2015 | 19:05
+3
Już coś synek boli ? I ma boleć !!! Blisko , coraz bliżej. I "caps lock" paluszkiem nie naciskaj. A nick twój miły.
21 lut 2015 | 22:32
-8
Wszystkie bomby sa $przedawane do Rosji a z Rosji do Sbornej czyli do cwel$ea
21 lut 2015 | 18:48
+14
Ivanovic wyrasta na czołowego napastnika Chelsea.
21 lut 2015 | 18:47
+7
sky teraz wychodze na balet a ty wal konia przy nasrim
21 lut 2015 | 18:46
+9
Czemu dzieci robią taki wstyd normalnym kibicom ligi angielskiej ...
21 lut 2015 | 18:45
-10
buhahahaha
21 lut 2015 | 18:41
-2
uratowac ciebie przed grą zwaną życiem mogl twoj stary zakladajac 13 lat temu kondoma na chuja
21 lut 2015 | 18:40
-21
Come on City!!!!
+21
Brawo CHELSEA !! Z SEDZIAMI NIE DA SIE WYGRAC. CALA FEDERACJA CHCE ZEBY LIGA BYLA CIEKAWSZA, WYROWNANA I ZEBY WALKA O MISTRZOSTWO TOCZYLA SIE DO KONCA, DLATEGO SIE NIE ZDZIWIE JAK JUTRO $$$HIT Y DOSTANIE KARNEGO ALBO GOLA Z DUPY .
21 lut 2015 | 18:51
-3
UWAGA UWAGA WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI $HITY PROWADZI 1-0 PO GOLU Z KARNEGO!!!!! PRZZYPADEK? NIE SADZE.
21 lut 2015 | 19:47
+10
Napisałeś wpis 0 18:40. City -Newcastle zaczęło się dziś ( a nie jutro jak piszesz) o 18:30 Karny dla City był w 2 minucie. Więc wszystko wiedziałeś marny prowokatorze. I zmień nick. Bo ja nigdy nie dokonałbym wpisu po meczu City nickiem np. "Cwelsi"
21 lut 2015 | 21:02
+5
Nie zwracaj na niego uwagi ...
21 lut 2015 | 22:41
-3
drobne przejezyczenie ze napisalem jutr. a jesli chodzi o karnego to wszystko prawda, Chelsea nie dostala 2 ewidentnych karnych a city zaczelo strzelanie od karnego w 2 minucie zgadza sie?
22 lut 2015 | 23:17
+2
Czytaj czubie ze zrozumieniem...
21 lut 2015 | 18:38
0
nie płaczta dzieciaki, City gra w kratkę, arbitrzy musieliby zacząć w każdym meczu rozdawać czerwone kartki żeby Chelsea nie zdobyła mistrza
0
rozumiem, ze najpierw trzeba zlamac komus noge zeby dac czerwo, jesli nie jest zlamana to nic sie nie stalo gramy dalej.
21 lut 2015 | 18:43
-23
Lepiej gol z dupy jak kutas do dupy tak jak ty dostajesz od starego przed kazda dobranocką
21 lut 2015 | 18:49