Video dodane przez: kamyk019 22 lut 2015 | 22:46
+6
Dobry mecz Tytonia.. Biorąc pod uwagę iż stawiał czoła gwiazdą realu....
23 lut 2015 | 23:15
+4
No mecz jednostronny praktycznie Elchce nic tu nie pokazało, jedynie jak grają w obronie.
23 lut 2015 | 22:58
-2
Wszystko co się dziej w tej chwili na świecie prowadzi nnas prosta drogą do wojny globalnej, gdzie w końcu Zostanie użyta wszelka broń od bakteriologicznej chemicznej i wreszcie Atomówek .Tak się to skończy.
Przypomnę tylko ze państw dysponują bronią jądrową jest sporo .Czeka nas piekło na ziemi to stulecie może zakończyć Błogie życie na naszej planecie Nieliczni co przetrwają ten syf .cofną się do ery kamienia łupanego.
Ludzkość zawsze zmierzała do samozagłady .Tylko teraz ma dostępne środki o możliwości aby tego dokonac zwiń.
+7
Bale nareszcie widoczny, jego dobry mecz. Szkoda świetnej bramki Benzemy. Ronaldo aż się prosił o tego gola, bo nic z poczaku nie chciało mu wpaść do siatki. Isco zasłużone brawa, szacun dla tego typka, jak zawsze. :)
23 lut 2015 | 16:39
+18
świetny mecz Realu, a szczególnie Ronaldo i Benzemy, dosyć że strzelili po golu to jeszcze genialnie podawali a Benzema strzelił z przewrotki pięknie, a ten ślepy śedzia spalonego czy coś tam widział. Brawo REAL mistrzosto jest wasze!!
23 lut 2015 | 15:53
-48
A Real znowu gówno gra w lidze, ale i tak 3 punkty. No cóż, pech (przynajmniej jeśli chodzi o Barce ;d). Brawa dla Tytonia, za jego obrony Elche zasłużyło jednak na punkcik.
23 lut 2015 | 15:54
-34
I wyjątkowo brawa dla sędziego, który jedynie się pomylił na faulu na Bejlitto, gdzie powinna być czerwona, ale inne decyzje w porządku, wszystkie 6 spalonych odgwizdanych prawidłowo :)
23 lut 2015 | 15:59
+31
tak, zwłaszcza ten spalony przy bramce Benzemy nieuznanej- jeżeli to dla ciebie jest spalony to nie wiem w jaki rodzaj piłki nożnej ty grasz ;P
-5
Kolejny ślepy idiota.
23 lut 2015 | 21:42
+4
No i gdzie ty tu masz spalonego idioto...
23 lut 2015 | 19:56
+9
Zastanawiam się teraz, czy jesteś idiotą, czy trollem. Ewentualnie możesz być gimbem, ale nieważne. Przeczytaj czasem inteligentny komentarz, który chcesz dodać. Nie chciałbym żyć w świecie, w którym miałbyś coś do gadania :D Elche zasłużyło na remis bo ratował ich bramkarz? Gdzie tu logika? Real strzelił prawidłowo 3 gole, uznano 2, Bale został skoszony równo z trawą, za co sprawca dostał tylko żółtą kartkę, więc nie wiem gdzie widzisz tu dobrą pracę sędziów. Nie pozdrawiam
-6
Kiedy był prawidłowo strzelony 3 gol? Nie oglądałem meczu po 2 golu Realu więc nie widziałem. Bo chyba nie masz na myśli golu Benzemy na spalonym: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=850849891640287&set=p.850849891640287&type=1&theater
Zastanawiam się czy po obejrzeniu tego zdjęcia dalej będziesz trolował i zachowywał się jak idiota czy zmądrzejesz?
23 lut 2015 | 22:01
+6
Stopa Benzemy na tej samej linii co stopa obrońcy co mogło się zmienić w ciągu dzieciątej sekundy.. Tu nie było spalonego bałwanku
23 lut 2015 | 15:46
-10
ROnaldo nareszczie strzelił gola w la liga
23 lut 2015 | 15:40
+16
Isco zajebisty piłkarz!!! tylko żeby został i nigdzie go nie sprzedawać.
23 lut 2015 | 15:17
+13
Tu powinna być czerwona dla gracza Elche za faul na BALE'U ;]

Teraz poczekam na mecz Dumy Katalonii i niech mi ktoś zapłacze że Messi czy Neymar był podobnie faulowany a przeciwnik nie dostał czerwonej ;)

Paradoks pełną gębo tyle pierd.. o czerwonych za takie zagrania a co do czego sędziowie piz.. nie dadzą poprawnej kary.
23 lut 2015 | 18:00
+4
No kolego odpisuje jako kibic barcy i musze przyznac ze sedzia to w tym momencie to kretyn czerwona jak nic mogł mu noge na zawsze załatwić wyprostowana i prosto w noge maskara ale idiota !
23 lut 2015 | 15:10
+14
Mało jest takich piłkarzy jak Isco , którzy na wszystkich stadionach za swą ambicję dostają zasłużone brawa ;)
23 lut 2015 | 14:45
+7
Kolejny świetny mecz Isco :)
23 lut 2015 | 14:40
+9
Powinno być 3-0(Benzema był idealnie ustawiony-spoko brama), czerwona dla gracza Elche za faul na BALE'U, ale najważniejsza jest wygrana. Tylko Real utrzyma swoją formę i będzie git. Vamos, vamos Madrid wygrajcie w końcu tą ligę hiszpańską !!! :DDD
23 lut 2015 | 14:35
+9
Są 3 pkt. Plan minimum wykonany. Cristiano w końcu strzelił w lidze, Bale w końcu zagrał dobry mecz, a Isco po raz kolejny MOTM. Teraz muszą się chłopaki skoncentrowac, bo w niedzielę arcyważny mecz z Villarrealem, który potrafi grac z największymi.
iHalaMadrid!
23 lut 2015 | 14:05
+1
Brawo Real teraz macie 4 punkty przewagi nad Barcą ;)

23 lut 2015 | 13:55
+4
TYTOŃ , Zamość Pozdrawia @
23 lut 2015 | 13:03
-24
Wstydliwy występ Królewskich. Bez polotu i pomysłu . Elche samo sobie strzeliło 1 bramkę potem zeszło z nich powietrze. Już nie długo będzie się udawać Realowi tak szczęśliwie wygrywać.
23 lut 2015 | 12:58
+8
Czemu te skróty nie działaja na operze!!! Wkurwia mnie ciagle zmienianie przegladarki zeby obejrzec skrot ;///
+13
Może sędziowie z Hiszpanii robią konkurencję sędzią z Anglii ?
23 lut 2015 | 11:40
+16
BALE,MAŁO NOGI NIE STRACIŁ,TYLKO ZÓŁTAAAAAAAAAAAAAAA
23 lut 2015 | 11:20
+10
Sędzia widział spalone tam gdzie ich nie było,żenada.
23 lut 2015 | 11:47
+5
Sędzia z Katalonii :P
23 lut 2015 | 19:47
-5
Z twojej starej szmato.masz problem do katalonii .niezaczynaj niepotrzebnych scesow
23 lut 2015 | 11:13
-22
Jeśli Real przegra na Camp Nou to jeszcze sprawa mistrzostwa otwarta ale jeśli będzie remis lub nie daj Boże królewscy wygrają to już żegnaj mistrzostwo :( No ale Barca musi walczyć !!!
23 lut 2015 | 10:46
+8
Brawo Real
+18
Jak ten koleś za faul na Baleu nie dostał czerwonej kartki??!!
23 lut 2015 | 09:51
+6
BRAWO REAL!! cr7 gra coraz lepiej
23 lut 2015 | 08:45
+8
Tak jak pisała Marca przed meczem ODJECHALI ... 4 pkt to już mała zaliczka. Szkoda że Benzemie nie uznali pięknej bramki. PREZENT WYKORZYSTANY!!!
23 lut 2015 | 08:01
+26
Ale bramka Benzemy. Z tej powtórki, co jest tutaj wydaje się, że spalonego nie było. Cóż... Strzeli jeszcze ładniejszą, bo go na to stać. Real wykorzystał potknięcie Barcelony i już 4 pkt różnicy.
23 lut 2015 | 07:49
+18
Tak się zdobywa mistrzostwo. Barcelona w formie potyka się z Malagą. Real bez formy zbiera punkty. Wynik El Clasico może nie mieć znaczenia. Liczy się powtarzalność.
23 lut 2015 | 07:37
-12
Nwm jak można powiedzieć że " Ronaldo się w końcu odblokować ". Wy to nazywacie odblokowanie się na mecz bramka albo wcale, przecież kkiedyś grał lepiej i odnajdzie forma i bd grał tak jak kiedyś. .. Więc nie idźcie tak do przodu. .

-7
logika najwyzszych lotow. wystarczy ze ronaldo nie straci w meczu wiecej niz 3 pilek strzeli bramke i nie bedzie wdawal sie w dryblingi ktore zwykle koncza sie fiaskiem i juz jest najlepszy na boisku. kibice realu mogliby by czasem dluzej pogadac o tym ze isco rosnie z kazdym dniem i jesli chodzi o gre to ronaldo nawet nie zbliza sie do jego poziomu...
23 lut 2015 | 02:56