Video dodane przez: kamyk019 25 lut 2015 | 21:37
+1
kupić OBRONE!!!!!!
28 lut 2015 | 09:48
+6
Arsenal znów odpadnie z Ligi Mistrzów w 1/8 finału jak widać historia lubi się powtarzać :D
26 lut 2015 | 23:16
+8
Z jednej strony zaskoczenie, z drugiej, przecież to Arsenal... Szkoda bo potrafią grać dobrą piłkę, myślę że Żiru razem z Wengerem powinni z tego zespołu odejść, Wenger miał mnóstwo czasy na zrobienie topowej drużny i raczej już nie da rady.
26 lut 2015 | 18:48
+5
Zamiast zbudować solidną defensywę, na co Arsenal stać, Wenger woli ściągać piłkarzy z Francji, żeby to Francja była w przyszłości lepsza. Taka prawda, a Wenger zostanie dopóki sam nie zadecyduje, że już pora.
26 lut 2015 | 22:40
+4
Wenger tak naprawdę bardzo mało osiągnął jako trener Arsenalu, chodź minęło tyle lat to nwm ile tam mają cierpliwości do niego skoro nic praktycznie z nimi nie wygrywa ani nie dochodzi daleko :)

Co z tego, że regularnie zajmuje 4 miejsce w Lidze by potem w LM osiągnąć NIC!
26 lut 2015 | 18:30
+5
Miła niespodzianka... wprawdzie liczyłem, że Monaco łatwo się nie podda, ale takiego wyniku się nie spodziewałem.
26 lut 2015 | 18:29
+4
Wiec tak wczorauj byłem za bardzo wkurwiony zeby obiektywnie napisac dzisiaj juz mam zdanie.

Wiec tak pierwszy mecz u siebi po co tak Atakowac im sie nie spieszyło nam tez nie musiało a tylko odsłanial sie Arsenal przez to 2. Merte jest za wolny jesli gramy calym zespolem (po straconym golu) na polowie przeciwnika to Obronca musi byc sredniej szybkości by zdążył sie ustawic. Oezil standard jak idzie to i mu idzie jak problemy to niewidoczny. Alexis wszystko chce sam zrobic za malo wymiany podan za duzo indywidualnych starań. Brak defensywnego P O ile Coq sie staral to stawianie Cazorli w 2 lini to strata jego mozliwosci powinien grac za Oezila. Giru no to co zawsze mu wychodzi strzaly glowa wbiegniecie i wykonczenie dosrodkowania nic mu nie szło nawet strzał na kurwa! pusta bramke... nie ma co pierdolic na niego bo ze nie umie, umie tylko nie dal rady w 2 - 3 sytuacjach i juz go nerwy nosily. W bramce wczoraj zdecydowanie Wojtek... Wenger zle nastawil zespol stracili pierwsza bramke po fartownym rykoszecie po co było sie zucac wiedzialem ze zaraz kontra pojdzie i sie nie mylilem... Ox ładna bramka i fatalna strata. No coz Monaco zagralo bardzo solidnie i wygrali. Arsenal ma bardzo ciezki mecz wyjazdowy przed soba... ale skoro dali rade juz w LM z Barca Milanem i Bayernem to moze i tu sie uda :)
26 lut 2015 | 18:12
+6
A wiecie, że każda drużyna prędzej czy później trafi na dzień kiedy w składzie zagra pewien pan który wszystko co możliwe zjebie w meczu. Ten Pan zawsze ma nazwisko na "Ż"
Grał nie tak dawno w Legii i nazywał się Żyro.
Wczoraj zagrał w Arsenalu i nazywał się "Żiru".
26 lut 2015 | 18:03
+6
Ospina koncertowo zjebałeś.
26 lut 2015 | 17:49
+16
ale jak Maciej Szczęsny powiedział, że obrona Arsenalu to tragedia, a Mertesacker ma zwrotność nosorożca, to się podniosło wielkie larum.

26 lut 2015 | 17:45
+6
Dzieci mają używanie. Jaki Szczęsny? Świetnie poukładane Monaco nie dało pograć Arsenalowi i tyle. Jestem zdziwiony. Oglądam czasami Francuzów, ale zaskoczyli mnie swoją postawą zwłaszcza, że mieli braki kadrowe. Nie liczyłem na wysoki wynik, ale jednak myślałem o 1-0 lub 1-1 a tu taki festiwal. Chyba po Arsenalu bo Monaco trzyma formę zwłaszcza w defensywie.
26 lut 2015 | 17:44
+7
Prawdę powiedziawszy, jestem kompletnie zaskoczony tym rezultatem, jak pewnie większość z Was. Ale Monaco taktycznie zniszczyło Arsenal. Z kapitalnymi środkowymi pomocnikami w postaci Kondogbii i Joao Moutinho. Nie można zapomnieć o Fabinho, który rozegrał również bardzo dobre zawody. Zabójcze kontry zespołu z Księstwa sprawiły, że Kanonierzy nie mieli nic do powiedzenia. Czarno widzę rewanż dla Wengera i jego chłopaków. Wyjazd na obcy teren na mecz, z bądź co bądź najlepszą defensywą Ligi Mistrzów.
26 lut 2015 | 17:43
+9
Czy Giroud (Żiru) to francuska wersja Żyro, bo prezentują ten sam beznadziejny poziom !? Różnica tylko taka, że Wenger zareagował i zdjął go z boiska a nasza miernota męczyła się przez 90 min.
26 lut 2015 | 17:17
+6
Arsenal jak zawsze w pucharach....

Brawa dla Monaco myślałem że zostaną zjedzeni ale dali radę.
26 lut 2015 | 16:52
+3
Monaco perfekcyjny mecz. Bardzo dobra organizacja w obronie, ataków nie dużo, lecz bardzo skuteczne. Rozmontowali Arsenal doszczętnie :).
26 lut 2015 | 16:51
+2
Gdzie się podziewała obrona Arsenalu?! Giroud emulował Żyrę. Dupę ratuje Ospinie fakt, że miał niewiele do powiedzenia przy żadnej z bramek (przy ostatniej ; mógł zrobić więcej), choć stawiam, że gdyby nie ingerencja Drzewtezakera przy pierwszym golu, i tak by nic nie zrobił.
-1
Wyłożyłby się w polu karnym na pewno jak zwykle.
26 lut 2015 | 15:31
+10
Arsenal jak zwykle, w LM beznadzieja. Oby na koniec sezonu BPL byli poza top 4. Niech w końcu jakiś inny klub dostanie szansę gry w Lidze Mistrzów.
26 lut 2015 | 16:53
+2
Aye, aye. Dobrze gadasz. Tottenham albo Everton nie byłyby od rzeczy.
26 lut 2015 | 16:57
+2
Choć oczywiście Everton wymieniam tylko z sympatii za umiejętność napsucia krwi każdemu zespołowi. Matematycznie to Święci, bądź Liverpool są :)
26 lut 2015 | 15:28
+7
Jest to smutny fakt ale Arsenal jak zwykle nie daje sobie rady poza meczami w grupie Ligi Mistrzów *_* .

Ich trener jest tragiczny, tyle lat trenuje Arsenal a nic z nimi nie wygrywa.
26 lut 2015 | 15:25
+3
Giroud do juniorów na strzelecki :)
26 lut 2015 | 14:58
+16
Zespół spisany na straty i teoretycznie najsłabszy z 1/8 zdobywa najwięcej bramek w pierwszym meczu :)
26 lut 2015 | 15:13
+1
I super, experci znowu załatwieni.
26 lut 2015 | 14:53
+2
Arsenal zagrał... źle to mało powiedziane. Bez konsekwencji ani chęci, przegrali bo rywal by lepszy oraz co najmniej 10 razy bardziej zdeterminowany. Mam szczera nadzieje ze w meczu na wyjeździe zagrają o niebo lepiej i pokażą, że 4 miejsce w lidze oraz 1/8 LM to nie jest szczyt ich umiejętności
Amen
26 lut 2015 | 14:49
+4
Monaco zagrało naprawdę wspaniały mecz. Defensywa jak zawsze solidna, do tego szybkie i skuteczne kontry oraz agresywny pressing, często na połowie Arsenalu. Zdecydowanie najlepszy mecz Monaco w tym sezonie ! Co do Arsenalu to już chyba czas pożegnac Wengera...
26 lut 2015 | 14:41
+1
NIe chce nikogo krytykować ale wydaje mi się że Arsenal troszkę zlekceważył Monaco i jako cały zespół i jako indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników i to ich sporo kosztowało, aczkolwiek to jeszcze nie końec rywalizacji i może być różnie :)
26 lut 2015 | 13:47
+2
Ja myślałem, że Giroud to dobry zawodnik, ale po tym meczu się przekonałem, że to takie drewno... Woodecky...
26 lut 2015 | 13:32
+11
Arsenal ma najmocniejszą pake od czasów kiedy zdobyli ostatni tytuł mistrza Anglii, powinni golić wszystkich po kolei i dojść do finału LM. Chyba czas Wengerowi powiedzieć dość i won
26 lut 2015 | 17:08
+2
Najmocniejsza? Jak dla mnie zdecydowanie mocniejsza paka mieli w sezonie 10/11, gdzie mieli RVP, Fabregasa, Nasriego, Songa, Clichego, Arszawina, Bendtnera(wtedy jeszcze w niezlej formie). Z taka kadra mogli spokojnie walczyc o majstra, jak i o 1/2, final LM. Problemem jednak wtedy tak jak i teraz jest Wenger, ktory jest ich hamulcem.
26 lut 2015 | 13:29