Ten benzema to tez drewno nie z tej ziemi sęp pola karnego
-22
heh Barca dwa razy pokonała Villarreal u siebie a te lalusie nie mogły.Ronaldo to ciota wiadomo ale nawet james i marcelo nie dali rady
3 mar 2015 | 11:01
+14
Chłopie oglądałeś skrót lub mecz? James jak mógł dać radę jak On siedział na trybunach baranie ;)
2 mar 2015 | 23:27
-4
Messi moze z karnego pare razy nie strzelil ale z akcji strzela dwa razy tyle co krystyna.zawsze bedzie lepszy bo ma wyzsze umiejetnosci
3 mar 2015 | 01:17
-2
Dokladnie masz 100% racji!! To taki sęp pola karnego
8 mar 2015 | 15:04
-3
umiejetnosci? jakie? jege atutem jest tylko zwinnosc i przyspieszenie a ronaldo ma wiecej atutow gra glowa technika i gra obiema nogami i zobacz sobie statystyki goli obu zawodnikow w lidze i wtedy cos napisz bo za inteligetny to ty nie jestes
2 mar 2015 | 22:51
+2
Brawo dla Villarreal za wywieziony punkt. Real musi się zabrać za skuteczność żeby wywalczyć mistrza.
2 mar 2015 | 22:26
+3
Mówicie penaldo a pessi sam nie wtrafia karnych przyklad menchester city i dobitki z głównki nie wtrafil
+8
Karne owszem, ale rzuty wolne to Ronaldo mógłby uczyć się od Messiego:)... choć pamiętam czasy kiedy zarzucano Messiemu, że nie umie wykonywać rzutów wolnych, ale najwidoczniej się wkurzył i mocno nad tym popracował... kto wie, może i nad karnymi popracuje... i jeden i drugi mają swoje plusy i minusy, ale ogólnie tylko się cieszyć, że żyjemy w czasach obu piłkarzy... dwie legendy.
+7
Szacun dla Carvy :D Piekna obrona :D Karny ??? Moim zdaniem lekko naciągany :P PS: Ronaldo mógłby zmienić już cieszynke, bo wciaz ten nudny skok :P
2 mar 2015 | 19:02
+3
W Primera Division coraz ciekawiej :D Walka o tytuł będzie zacięta
2 mar 2015 | 18:49
-11
Szkodaaaaaaaaaaaaaa Los Blancos byli tak blisko......

Real pany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
2 mar 2015 | 17:25
+1
wyraźna czołówka w tabeli, wynik w przebiegu gry raczej sprawiedliwy, chociaż kazdy się przyczepi do niuansów, ale nareszcie jest 6 druzyn które naprawde walcza, a nie jak kiedys 2 i długo długo nic w tabeli, teraz przynajmniej mozna liczyc na jakąś niespodzianke. A ten remis to chyba właśnie 1 pkt dla żóltych łodzi podwodnych a strata 2-ch punktów dla Realu
2 mar 2015 | 16:57
+5
Jese i Varane wgle mi się nie podoba ich gra ... Carvajal robi za 2 w tej obronie , popatrzcie na marcelo podczas akcji gdzie dani wybija piłke z lini bramkowej ... Jakoś obrona wydawała mi się na początku sezonu dużo mocniejsza lecz ten varane mnie zawodzi powinni go sprzedać jak była okazja :D
2 mar 2015 | 16:40
+49
Ronaldo 1000000000000000000000000000000000000 bramek z Karnych.Mam wyjebane minusujcie
-26
Lepiej chociaż trafiać niż się opier.. jak Messi :)

Święto! Zasłużony karny!
Real zasłużył na wygraną, ale przynajmniej będzie ciekawie :)
2 mar 2015 | 15:49
+4
treść komentarzaBardzo ciekawy meczyk.Real próbował ale brakowało wykończenia natomiast Villareal umiejętnie się bronił i czasami bardzo groźnie zagrażali bramce bronionej przez Casillasa. Plus dla Barcelony, która zmniejsza straty do lidera.lidera. Athletico natomiast nie odrabia strat do liderującego Realu i są ciągle na 3 miejscu na które chętna jest drużyna Valencii. Podsumowując jestem pod wrażeniem postawy Villarealu, zagrali całkiem niezłe spotkanie pod kątem taktycznym i fizycznym. Mają ciekawych zawodników a tym wynikiem można stwierdzić, że w lidze hiszpańskiej są kluby które potrafią odebrać nieco zdrowia drużynom liderującym. Dlatego PrimeraDivision robi się coraz bardziej ciekawsza;)
2 mar 2015 | 15:35
+5
Tylko remis. A sytuacje były.Cristiano sam mógł z 3 bramy zdobyć.
2 mar 2015 | 15:22
-8
Totalna dominacja Realu. Szkoda że nie przełozyła sie na wynik
2 mar 2015 | 15:02
-4
Kurde szkoda,bo Real zdominował villareal i w drugiej połowie miał więcej sytuacji,ale taki jest futbol ;)
2 mar 2015 | 14:39
+12
Przez remis Realu Barcelona ma szansę na przechwyt pierwszego miejsca :/
2 mar 2015 | 14:33
+9
Szkoda straty 2 pkt. Mecz był zdecydowanie do wygrania... Niestety same sytuacje bramkowe to nie jest wszystko, trzeba jeszcze je wykorzystywać...
2 mar 2015 | 14:26
+5
No i mnie to cieszy :D Myślę, że Barca ma jeszcze duże szanse na drugi puchar w tym sezonie :D, 1 Copa der Ley już mają na wyciągnięcie ręki, o drugi będą walczyć do samego końca
2 mar 2015 | 12:19
+6
Znasz takie słowo jak SZACUNEK ? jeśli nie to radze Ci je poznać :)
2 mar 2015 | 12:11
-13
o Jese 18min na boisku, marnują taki talent :/
2 mar 2015 | 19:35
+4
Marnują? On miał kontuzje z czego c się orientuje to stosunkowo niedawno powrócił do gry..Przecież on nawet przed kontuzją nie miał pierwszego składu, ale grał dość często i ratował czasami skórę Realowi, a co dopiero teraz po kontuzji miał długą przerwę chyba nawet z pół roku, poprawcie mnie jeśli się mylę.
2 mar 2015 | 11:32
-4
Takim jadem to tylko potrafia pluc rzekomi kibice realu i barcelony, nie chce mi sie wierzyc ze tylko dzieci z gimby cos takiego wypisuja, pozniej nie dziwcie sie ze pozostali kibice uwazaja was za najgorszych i najglupszych kibicow na swiecie, inaczej za takie wpisy i zachowanie was nazwac nie mozna, gratuluje dojscia do takiego poziomu, napewno predko sie to nie zmieni
2 mar 2015 | 11:20
+10
im blizej el classico tym sie robi ciekawiej
3 mar 2015 | 08:45
+2
a no... byleby nie było jakichś karnych z dupy czy innych przekrętów sędziów... niech wygra lepszy
2 mar 2015 | 10:50