Video dodane przez: totil 7 mar 2015 | 19:47
9 mar 2015 | 18:18
-2
sedziowie w koncu nie nabierali sie na nurkowanie krystyny no i mamy wynik
0
Real osłabiony to fakt na pewno po powrocie Modricia Jamesa i Ramosa będzie lepiej ale wezmy też pod uwagę że to nie sprawi raczej że Bale przestanie zawodzić a Krystyna zamiast wymuszać karne i rozkładać ręce skupi sie na grze.Barca w tym momenie faworytem do mistrzostwa ma po prostu atak lepszej jakości,Real w pełnym składzie za to jakby lepszą defensywę i przytnajmniej na papierze pomoc...okaże sie kto wygra ten wyścig ja stawiam na Barce wole Neymara Messiego i Suareza;)
9 mar 2015 | 14:02
-4
Real złapał zadyszkę ale myslę że do meczu z Barcą się wykurują i będzie piękny mecz. :)
9 mar 2015 | 09:06
+5
Spoczęli na laurach po tych pochwałach na koniec roku, albo są tak zmęczeni. Brakuje świeżości. Nie jestem trenerem, ale dałbym troszkę odpocząć Kroosowi, Ronaldo, Bale'owi, Benzemie. Niech pograją trochę chłopaki z ławki. Myślę, że mają świeżość i więcej pograją niż ci póki co. Niech się zregenerują.
+6
Zawodówka to nie wstyd, ale nie dodatnie się do niej....
8 mar 2015 | 22:27
0
A przepraszam, na szybko źle przeczytałem Twoją wiadomość.
8 mar 2015 | 19:47
0
gdzie jest admin?
8 mar 2015 | 19:38
+10
Pierdolicie głupoty, Barca też ostatnio przegrała z Malagą to wszyscy, że to był wypadek przy pracy a jak Real przegrał to gadacie, że to już koniec i, że drużyna się posypała. Każdemu się zdarzają chwile słabości, Bayer też w lidze dostał na początek roku ku wielkiemu zdziwieniu. A te wszystkie wasze bezsensowne kłótnie to kto jest lepszy i kto wygra ligę rozwiąże mecz za 2 tygodnie. Do tego czasu wstrzymajcie się ze spekulacjami.
0
Dołki można mieć ale utrata pkt z Villarreal i porażka z Athletic Bilbao to już jest dno. Dodajmy do tego porażkę z Shalke na własnym stadionie. Shalke, kóre przegrało chyba 5 kolejnych spotkań i przed meczem z Realem wygrało 1 mecz z Hoffenheim. Shalke, które też ma spadek formy. 3 bardzo słabe mecze z rzędu to już nie jest wypadek przy pracy.
8 mar 2015 | 18:54
0
a Krystyna jaka zdziwiona, że za takiego ładnego szczupaka nie dostała karnego xD
8 mar 2015 | 21:48
+1
Co się odwlecze...... to w następnym meczu:)
9 mar 2015 | 18:19
-1
Diamentowa pielęgnacja od Soraya.poleca Krystyna Janda
8 mar 2015 | 18:32
+1
Z jednej strony sie ciesze z tej porazki bo wreszcie musza zaczac grac pod presja bo barca ucieka a wielki test za dwa tygodnie
-1
Żenada...brak słów na to co Real ostatnio prezentuje...Mam nadzieję, że się niedługo obudzą... iHalaMadrid!
8 mar 2015 | 14:33
+6
To wyglądało, jakby każdy z zawodników Realu chciał zostać bohaterem, no to skończyło się jak się skończyło.
8 mar 2015 | 13:10
8 mar 2015 | 13:04
+14
szczerze to nie dziwię się że Real przegrał bo od jakiegoś czasu są w słabej formie, ale myślę że jak wrócą Modrić, James i Ramos to wszystko będzie lepiej
8 mar 2015 | 12:48
-1
Już od 113 lat grają wielki piach dziwnym nie jest że jedyne w czym są dobrzy to w sprzedawaniu koszulek i własnej historii Ronaldo tez juz ma swoje lata i żył wiecznie nie bedzie wiec pozostaje oddac to wszystko arabom moze oni znajda recepte na poprawe gry mojego ulubionego zespołu allah madrid
8 mar 2015 | 11:37
+4
Chyba nikogo nie dziwi ten wynik. Real bez formy. Bez pomysłu na grę.
Moim zdaniem trzeba dawać wiecej grać dla Hernandeza bo Benzema ostatnio nic nie wnosi do gry. A jak to nie wypali to w okienku w końcu kupić drugiego solidnego napastnika.
8 mar 2015 | 11:25
+8
real przegrywa z kazdym poukladanym zespolem z jakim sie spotka a barca ogrywa kazdego skim real przegra a sama przegrywa z nizej notowanymi zespolami... la liga
+22
Świetnie Athletic. Tylko Barca dzisiaj pokona Rayo i mamy fotel lidera !!
VeB
8 mar 2015 | 10:50
-7
Moim zdaniem Real Madryt przegrał bo nie wierzył w siebie.Pepe robił wszystko za nerwowo.
8 mar 2015 | 10:39
+8
Real przez tą porażkę może dość że stracić fotel lidera to jeszcze przed El Clasico ustawić się w pozycji "muszą wygrać" a Barca przy wygranej u siebie z Realem będzie miała 4 punkty przewagi a sezon ma się ku końcowi! Poza tym Real ma szczęście, że trafił w LM na Schalke 04 bo gdyby grał z Porto, MC czy Monaco lub PSG to mogło by być gorzej i już dziś zostałby bez trofeum!
8 mar 2015 | 10:38
+30
Szczerze to zaskoczył mnie ten wynik, ale cóż...
Płakać nie będę... ^^
Taka jest piłka...
Sezon nadal trwa...
Ronaldo tym razem nie dostał karnego? xD
8 mar 2015 | 10:35
+1
Tak myślałem, że będzie rozstrzygnięcie w meczu. Mocno wyrównany mecz i gwiazdy powinni przechylić szale, ale nie w takiej formie
8 mar 2015 | 10:03
+5
Z taka formą Bale nadaje się najwyżej do Man United
8 mar 2015 | 09:36
+12
Ale ten wynik mnie ucieszyl :) ,Brawo Athletic,dzisiaj Barca wygrywa z Rayo i zasluzony fotel lidera.
8 mar 2015 | 08:43
+26
im blizej El Classico tym Real gra gorzej , final bedzie taki ze w tym roku beda bez zadnego tytulu, bo na dzien dzisiejszy to i pewnie AS Monaco by ich pozbawilo LM. I teraz nasuwa sie pytanie co poszlo nie tak? Byli potega, zawodnicy za miliony, trener z koncepcja na ten zespol i nagle balonik pękł.
8 mar 2015 | 09:18
+4
czasami tak sie dzieje taki sport słabsza forma ale sie podnosza i beda silniejsi
8 mar 2015 | 10:33
+6
Spokojnie jeszcze jeszcze nie wywiesili białej flagi .
8 mar 2015 | 09:55
+10
Spadek formy drużyny, tak samo było rok temu z Barcą.
8 mar 2015 | 08:42
-6
Jak zostać upośledzonym kibicem Barcy typu manutd1987: 1. Usuń swój mózg lub go po prostu nie używaj. 2. Gdy Ronaldo nie wykorzysta karnego, nazwij go Penaldo. 3. Gdy Ronaldo strzeli karnego, nazwij go Penaldo. 4. Pisz w komentarzach "Messi>Penaldo" albo "Barca>Real", nieważne pod jakim postem. 5. Nazywaj kibiców Realu "Hala Dziećmi" 6. Mów, że drużyny, które wygrywają z Barceloną niszczą futbol, bo tylko bronią i Barca nie może zdobyć bramki. 7. Brawo, właśnie stałeś się prawdziwym upośledzonym klonem manutd1987
8 mar 2015 | 10:29
-8
widzieć twoje komentarze po przegranym meczu Realu-to widok bezcenny!!!!

widze że nadal masz bół dupska bo twój Realik gówno gra i jest gówno wart.tak trzymać!!!!remis z Villareal i teraz porażka z Athletic!!!!a już szale waszej goryczy dopełni Barcelona wskakując na fotel lidera po meczu z Rayo!!!!to dopiero bedziecie mieli ból dupy!!!były 4 pkt przewagi a zrobi sie 1pkt straty!!!!
8 mar 2015 | 10:32
-7
a weź mi jeszcze napisz jak wczoraj zagrał twój Real bo mi nie napisałeś!!! i jak sie spisał Penaldo Ronaldo??!!ładnie wczoraj machał rączkami,co nie???!!!!
-2
Jeszcze jest pisanie ile to na minusie jest temperatura, i tu nie o kibiców Barcelony mi tylko idzie ale o ogół.
8 mar 2015 | 08:40
+13
Ale Aduriz wyszedł w powietrze. Odpowiedni moment i piękna bramka. Mamy tą niespodziankę, walka o mistrzostwo będzie trwała do ostatniej kolejki.
+28
Po grze barcy w tym sezonie nalezy sie fotel lidera , pozdrawiam , nie gimbus :)
8 mar 2015 | 02:29
+27
Haha, widzę, że Real w formie
8 mar 2015 | 02:08
+1
Nieoficjalnie: Portugalski napastnik Realu Madryt Cristiano Ronaldo podobno ma wystąpić w kolejnym sezonie serialu "Zagubieni".

Szczyt futbolowej hipokryzji? "Kibice" Realu płaczą że sędzia jest przeciwko nim. HEHEHE.

Podobno Ancelotti dzwonił po meczu do Di Marii i do Xabiego Alonso.Komentator miał racje mówiąc że plan B znikł po tym jak Real sprzedał Di Marie i Alonso!!!!

No penalty , no party !!!!

gra Realu się posypała i to widać...a tu Gran Derbi coraz bliżej:).Widzieć bezradny Real -widok bezcenny !!!!!

Barcelona, niestety dla kibiców Realu po meczu z Rayo wskoczy na fotel lidera i będzie w komfortowej sytuacji przed |Gran Derby tym bardziej że mecz jest na Camp Nou!!!!!No to dzisiaj w Barcelonie będzie pogodnie i na plusie!!!

Kibic Realu oglądał mecz i płakał!!!!!

Pozdrowienia dla użytkownika Hovac90!!!!!jak tam oceniasz gre swojego klubiku lamusie???

8 mar 2015 | 08:07
-3
Masz na tym portalu wyrobioną etykietkę idioty, a nadal się wypowiadasz i jeszcze prowokujesz.
8 mar 2015 | 08:35
+4
On nie ma wyrobionej renomy idioty, on ma bardzo poważna chorobę mózgu, jest niedojebany, nie umie się wyslowic, nie umie czytać(bo się wypowiedziałem juz tutaj na temat realu, ale upośledzony zjeb genetyczny jest tylko i wyłącznie zjebem, wiec pozostaje mu tylko zutylizowac sie) i płacze po kątach jak mu kanapki w szkole zabierają.
8 mar 2015 | 01:49
-10
Wszystko teraz w rękach Przemka Tytonia :D. Może ugrają remis
8 mar 2015 | 01:12
+14
Aduriz co raz bardziej mnie zaskakuje,genialny piłkarz, piękna bramka z główki :)
8 mar 2015 | 01:02
-34
Real przegrał i wielka tragedia dzieci barcelny sie jaraja barcelona przegrala 1:0 wszystko ok kurwa serio jestescie takimi zjebami ? Real musaił dać jakiess szans przed el clasico barcelonie niech sie ciesza az do el clasico pozdro
8 mar 2015 | 01:22
+12
Fajnie ta wasza Krystyna jęczała jak nie dostała karnego, mam nadzieję za 2 tygodnie opowiesz nam o swoich wrażeniach z GD :)
+7
Więc uważasz w takim razie, że Real w tej lidze jest tylko po to żeby narobić sobie przewagi i potem tracić punkty żeby Barcelona mogła dogonić ich przed El Clasico. Większej głupoty nie słyszałem, ale Cię oświecę. Real po prostu gra słabo, jest słaby w tym momencie.
8 mar 2015 | 08:45
+3
Hahah serio? Real przegrał też 4:0 z Atletico i zremisował 1:1 z Villarealem, żeby dać nam szanse ?? Śmieszny jesteś, Real wpadł w dołek i trudno mu znów wrócić do tego co grali przed 2015, Barca pokazuje teraz taką klase, że zasługuje na wygranie finału CdR oraz na 1 miejsce w lidze... Bez 2 zdań
8 mar 2015 | 08:47