Video dodane przez: kamyk019 8 mar 2015 | 13:47
11 mar 2015 | 22:19
-9
{{votes_count}}
Kolejny udany mecz Barcelony i teraz trzymamy kciuki za barce w meczu z eibarem!!
+1
Pięknie to jest dopiero gra. Takie mecze warto oglądać.
9 mar 2015 | 20:23
+2
Pieknie barca zagrala. Zeby tylko ta forma trwala jak najdluzej.
9 mar 2015 | 18:50
+9
THIS IS BARCA <3 !
9 mar 2015 | 18:14
-15
barcelona nie musiała tego meczu wygrać. Gdyby nie ta czerwona kartka to goście nie zagraliby tak słabo
9 mar 2015 | 17:58
+3
Gryzoń się rozstrzelał
9 mar 2015 | 17:17
+5
Już myślałem, że Alves padł i zaczął symulować.
9 mar 2015 | 16:17
+16
El Clasico w takiej formie realu to barcaq ich zmiecie!
9 mar 2015 | 15:24
+16
Swietnie BARCA zasluzone 1 miejsce w tabeli i oby tak do konca.
9 mar 2015 | 13:55
+17
Świetna Barca. El Clasico tuż tuż... Będzie ciekawie .
9 mar 2015 | 09:10
+5
Hmm nie oglądałem, ale patrząc na ten wynik to Rayo zapewne chciało pograć otwartą piłkę :) no cóż, ja się tego wyniku spodziewałem. Po cichu miałem nadzieję, że zrobią Realowi jakiś prezencik :)
9 mar 2015 | 00:17
-19
Powtórzony karny z jakiej racji?
9 mar 2015 | 08:45
+30
Coś mi się zdaje że sędzia uznał że piłkarz Rayo wbiegł za szybko w pole karne gdy Messi jeszcze piłki nie dotknął :)
9 mar 2015 | 11:34
+29
dokładnie, ale niektórzy nie potrafią tego pojąć i będą jechać że to dlatego że nie strzelił, mimo że jeszcze przed uderzeniem sędzia się zbliżał do messiego żeby gwizdnąć bo widział że wbiegł trashorras, ale co tam, hala dzieci wiedzą lepiej ;)
9 mar 2015 | 09:08
+5
Bo Messi nie strzelił, a tak nie może być :( he he
8 mar 2015 | 23:34
+27
Gratulacje dla Suareza, jak tak dalej będzie strzelał to skończy ze świetnym bilnasem bramkowym :)
9 mar 2015 | 09:11
+12
No no Suarez gra ostatnio na bardzo wysokim poziomie i nie gryzie :)
8 mar 2015 | 23:27
0
mala miagza:)
8 mar 2015 | 23:16
-8
Trochę dziwne wszystkie te karne. Wg mnie żaden się nie należał, a powtórka w wykonaniu Messiego też bezpodstawna. Tak czy inaczej, jest pogrom i lider. Oby utrzymali ten pęd do końca sezonu. VeB
8 mar 2015 | 23:13
+13
a teraz sobie wyobraź że Barcelona nigdy nie istniała... że jej nie ma.. a wszystkie pozostałe drużyny są ! jak wiele by straciła Piłka Nożna . To jest NAJLEPSZA DRUŻYNA NA ŚWIECIE FC BARCELONA ps. nie jest to mój ulubiony klub
9 mar 2015 | 09:13
-7
Stary ja bym to samo powiedział o Arsenalu, MANU, Milanie, Realu czy Leeds United 15 lat temu
8 mar 2015 | 23:02
+5
Oby El Classico było na równym poziomie obu klubów i zacięte =D Ps. Ładna gra Barcy.
8 mar 2015 | 22:46
+19
Za grę w tym sezonie bezapelacyjnie fotel lidera, szacunek do Madrytu, jako kibic Barcy nie jestem typem agresywnego kibica, ale sorry dla Barcy 2015, szacunek za grę i postawę
+9
w końcu fotel lidera zawitał w camp nou oby po el clasico tak pozostało
8 mar 2015 | 22:10
+10
No i mamy zmianę , Pozycja lidera jest naszaaa <333 Oby tak sie utrzymało długo ;)
8 mar 2015 | 22:06
0
Ogladalem tylko skrot i do teraz nie wiem skad ten karny ktorego Messi pierw nie trafil potem się poprawił.. Leo jednak z 3 bramkami .. brawo
8 mar 2015 | 21:36
+9
Świetnie Barcelona wyrabia sobie statystyki, które niszczą Real Madryt. Jak tak dalej pójdzie Messi złotą piłkę ma w kieszeni :)

+12
No i mamy zmianę na pozycji lidera. Walka do samego końca o tytuł wciąż trwa.
8 mar 2015 | 21:03
+10
Dla Suareza jako zawodnika dobrze, że mu idzie.
8 mar 2015 | 21:13
-9
O rzesz ty... Nie wiem skąd ten karny, lepszą sytuacją do podyktowania 11 była ta wcześniejsza sytuacja. A ta powtórka karnego kur... Mac sędzia nie pozwolił zepsuć statystyk Messiego.
Nie widziałem za co dostał Alves czerwoną ale z opisu wynika że była bezpośrednio za 1 przewinienie :/
8 mar 2015 | 21:02
+11
Z taką grą Barcelony to Gran Derby będzie bardzo ciekawe! Mam nadzieje że będzie dużo bramek tak jak rok temu!:);-)
8 mar 2015 | 21:01
0
Barcelona zagrała koncertowo, ale troszkę sędziowie przesadzili z powtórką karnego. Oglądam powtórki i nie widzę żadnego powodu dla którego miałby zostać powtórzony karny. Zawodnicy w żaden sposób nie przeszkadzali Messiemu a takie wbieganie pół metra tuż przed strzałem jest wszędzie stosowane i jakoś się z tego gdzie indziej konsekwencji nie wyciąga. Messi ma talent i jest w świetnej dyspozycji. Sam poradzi sobie z defensorami, nie trzeba mu pomagać przełamując go podając mu gotowego gola..
8 mar 2015 | 20:58
+6
Barcelona!
8 mar 2015 | 20:49
+16
Brawo Barca! Piękny mecz Messiego i Suareza... ale oby nie spoczęli na laurach, bo do mistrzostwa jeszcze daleka droga... Real tanio skóry nie sprzeda, tego możemy być pewni.
8 mar 2015 | 20:42