+4
Ale MU kartek złapało xdd
10 mar 2015 | 18:42
+11
Bardzo ładny mecz. Obie ekipy pokazały futbol na wysokim poziomie, przede wszystkim rzucił się w oczy bardzo wysoki pressing , zarówno ze strony Arsenalu jak i ze strony United. Ale nie ujmuję żadnej ekipie bo zostawili serce na boisku. Moim zdaniem zmiany po przerwie Van Galla średnio trafione. Druga kartka dla Di Marii zasłużona bo co jak co sędziego popychać chyba nie można. Można go jedynie usprawiedliwić że to był mecz o stawkę nerwy wzięły gorę.
Ox jaki drybling i asysta...
De Gea ładnie wyciągał, a zwłaszcza Sanchez'owi...
10 mar 2015 | 17:50
+10
Brytyjskie media krytykują Szczęsnego. "Jest kłębkiem nerwów"

Takie nagłówki mamy okazję czytać na różnych portalach. Z racji tego, że nie oglądałem całego meczu, pomyślałem wejdę na meczyki.pl i zobaczę powtórkę. Po obejrzeniu skrótu twierdzę, że chyba mam problem z oceną postawy naszego bramkarza, bo po za jedną interwencją nie widziałem, by był "kłębkiem nerwów". Pismaki już na prawdę nie mają o czym pisać i szukają sensacji...

No chyba, że powtórka nie odzwierciedla całego meczu to poprawcie mnie.

+5
2 z rzędu to by bylo dobre :) i przeciwnicy juz nie za silni zostali ale z tym to rożnie wszyscy pamietamy Monaco :(
10 mar 2015 | 16:30
+7
Arsenal mnie nie zawiódł i może w tym roku kolejny puchar
10 mar 2015 | 16:21
-16
Nie podoba mi się, że Welbeck cieszył się z bramki strzelonej przeciwko byłemu klubowi.
10 mar 2015 | 17:18
+19
A co miał płakać?
10 mar 2015 | 20:02
+11
jak go wykopali po tylu latach to mu sie nalezalo van gaal uwazal ze jest slaby no to sory słaby byl w MU w Arsenalu jeszcze pokaze moc.
10 mar 2015 | 16:00
10 mar 2015 | 15:52
+8
Świetnie Arsenal
10 mar 2015 | 15:28
+8
Bardzo fajnie kiwnął Chamberlain przy asyście przy pierwszym golu :)
+9
Bardzo dobry dla oka mecz. Szybki, wiele akcji strzałów itp. :)
10 mar 2015 | 15:21
+15
Niewiem kiedy ostatnio pochwaliłem sędziego,ale w tym meczu pokazał klasę :)
10 mar 2015 | 15:00
+6
brawo Arsenal
10 mar 2015 | 14:47
+3
No De Gea uratował dwa razy, mogłobyć 1:4, no ale Di Maria też miał okazje na gola.
COYG !
10 mar 2015 | 14:38
+4
Jednak angielskie zespoły zawsze będą tworzyć najpiękniejsze widowiska <3 Super mecz , pozdro z niebieskiej części Londynu :)
10 mar 2015 | 14:37
+21
Di Maria musi sie przyzwyczaić ze to BPL tu sie nie kladzie jak tylko sie poczuje dotkniecie palcem na przyszłosc sie powinien nauczyc...
10 mar 2015 | 14:36
+9
mi jako kibicowi United przykro się patrzy na ich grę już od kilku sezonów, ostatni sezon Sir Alexa już też nie był najlepszy ale były wymęczone zwycięstwa. United potrzebuje gruntownej przebudowy której jesteśmy świadkami i mam nadzieję że nie potrwa to dłużej niż 2-3 sezony. Co do Welbecka, to nie jest Ronaldo, który był legendą klubu, miał prawo świętować gola a i tak zrobił to z gracją bez chamstwa jak np. Tevez.
10 mar 2015 | 14:31
+9
Mecz niesamowity, zobaczyliśmy dwie cudowne akcje ze strony United jak i Arsenalu kiedy Di Maria dośrodkował na głowę Rooneya a ten zamienił to na bramkę, cudowna akcja! Tak samo jak Oxlade - Chamberlain podryblował przed polem karnym i podał do nie kryjącego Monreala, cudowna akcja! Gratulacje dla obu zespołów, do obu mam ogromny szacunek!
10 mar 2015 | 14:21
+3
Modlę się, żeby Szczęsny nie wypadł z transu aż do meczu z Irlandią. Jeżeli każdy z reprezentacji zagra na swoim najwyższym poziomie, to o bilety do Francji jestem spokojny. Brawo Wojtek!!!!
+12
No i mają sprzedaż Welbeck'a. Gdzie te czasy kiedy Man. United ogrywało Romę 7-1??
10 mar 2015 | 14:27
+16
Gdzie czasy kiedy Manchester grał w LM :)
10 mar 2015 | 13:00
10 mar 2015 | 13:07
+14
Może Liga Mongolska?
10 mar 2015 | 12:43
+11
Pamiętacie jak się wszyscy podniecali Januzajem 2-3 lata temu? Miał ze 2 dobre mecze i do tego czasu nic.
10 mar 2015 | 12:19
-20
Bardzo się cieszę, że to Arsenal wygrał :) Piękne było to, że na koniec można było usłyszeć ile znaczy dla kibiców tego klubu zwycięstwo nad United, w dodatku na Old Trafford. Najbardziej bawi mnie to, że Wenger chyba zmienia trochę podejście do piłki i Arsenal nie stara się usilnie przetrzymywać piłki przy nodze, a gra bardziej z nastawieniem na efekty. Krótko mówiąc zrobili się bardziej efektywni, niż efektowni, a to dobry znak. W futbolu nie ma żadnych wzniosłych idei, gra się po to, by wygrywać. No i zazdroszczę Arsenalowi jednej rzeczy - stawiania na młodych. Bellerin, Coquelin, ale też Chamberlain to efekt stawiania na nich. W Chelsea tego nie ma i potem utalentowani zawodnicy odchodzą do innych klubów. Przecież Chalobah i Ake mogliby grać w meczach pucharowych, ale nie. Chyba nigdy nie doczekam się stawiania na młodzież w CFC, co jest śmieszne, bo klub potrafi na poziomie młodzieżówki dbać o talenty, by potem dać im kopa w dupę.

Co do United - szanuję ten klub, jego kibiców, jak i większość piłkarzy, ale nie zamierzam ukrywać, że przeogromnie się cieszę, iż Di Maria w końcu dostał po mordzie za perfidne aktorzenie. Nurkowanie tego wieprza kosztowało Chelsea punkt w meczu na OT, jestem szczęśliwy widząc, że Arsenalowi podobnej krzywdy nie zrobił. To po prostu wybitnie chamskie zachowanie i powinno być w taki sposób tępione. Sanchez i Fabregas przyszli z tej samej ligi, a żaden nie kładzie się jak panienka na murawę, tylko dla "wielkiego" Di Marii to zbyt wielkie wyzwanie. A co gorsza, Januzaj pokazuje podobne zapędy. Takie zachowanie to obraza dla koszulek jakie noszą, United zasługuje na uczciwych zawodników.
10 mar 2015 | 12:06
-27
Di Maria chciał być jak Cristiano Ronaldo, ale nie wyszło. Potem Januzaj poszedł tą samą drogą, nawet jeszcze bezczelniej i podobno Real już mu zaoferował kontrakt.

Sam mecz raczej słaby. Żadna z drużyn nie potrafiła rozegrać składnej akcji, dominowały długie piłki, częste straty, prowadzenie piłki przez pół boiska i przebitki. Obrońcy kryli na radar i nie atakowali piłki, co Sanchez czasami wykorzystywał w sposób wręcz dziecinny. Mało dokładności, często proste straty i ogólnie bieda na boisku.

Źle się ogląda tak slaby Manchester. Kiedyś to była potęga, a dzisiaj powinni się cieszyć, ze nie graja w europejskich pucharach, bo kompromitacje byłyby straszne. Arsenal niewiele lepszy, ale klasa Sancheza przeważyła.
10 mar 2015 | 12:38
+11
nie wiem coś ty za mecz oglądał jeżeli wypowiadasz się o Sanchezie jak o MVP. Zdecydowanie MVP tego meczu był Francis a w dodatku można jeszcze pod to podciągnąć Cazorlę. Owszem, Sanchez robił dużo szumu, ale zbyt często w istotnych momentach wykazywał się egoizmem, co potem zamiast ciekawą akcją, kończyło się stratą piłki lub bezsensownym podaniem. Mimo wszystko mecz na plus. Lecz w dalszym ciągu Arsenalowi brakuje zdecydowanie w polu karnym rywala. Było kilka sytuacji gdzie powinni uderzyć na bramkę, ale jak to w stylu Arsenalu - po co strzelać jak można podać
10 mar 2015 | 12:44
-20
Najgorsze było to co Ozil zrobił w końcówce, kiedy na siłę jeszcze podawał do Sancheza. Arsenalowi brakuje chyba głównie napastnika naprawdę światowej klasy. Giroud nie jest zły, ale z tego co widzę, to potrafi zepsuć nawet bardzo łatwe sytuacje, a strzela gole z tych trudniejszych. Ozil z kolei jest trudny do określenia, bo potrafi zagrać ładną piłkę, ale potrafi też zniknąć na pół meczu. Co do Coquelina jestem pod wrażeniem, trochę mi grą przypomina Matica, choć jest od niego niższy i młodszy. Jak się nie zatrzyma w rozwoju, to będą z niego ludzie.
10 mar 2015 | 11:55