2 Spalonych 1

Video dodane przez: kamyk019 10 mar 2015 | 21:46
16 mar 2015 | 12:32
+2
Shalke w przyszłości myślę będzie w stanie pokonać Real pokazali to w tym meczu :-)
mimo że odpadli ogromne brawa dla nich :-) nie dali się upokorzyć 5-4 z realem żaden wstyd :)
tym bardziej że grali w Madrycie :-)
13 mar 2015 | 00:28
+3
zajebisty meczyk na poziomie Schalke pokazało że potrafi spiąć poślady i najebać bramek Realowi !! ;)
Zabrakło na prawdę nie wiele żeby się udało myśle że mimo odpadnięcia zyskali cenne doświadczenie i morale wzrosły po takiej walce :)
12 mar 2015 | 21:19
+5
nie spodziewałem się TAKIEGO widowiska :D
gdyby nie Casillas mogliśmy być świadkami nie lada sensacji...
-3
W porównaniu do średniej formy Casillasa w tym sezonie, tak muszę powiedzieć że ten mecz był dla niego "The walking Dead" :D No cóż, szkoda Schalke ale Iker pokazał że legendy potrafią jeszcze błyskać :)
13 mar 2015 | 09:22
+2
Szczegolnie przy pierwszej bramce schalke...
+14
Mecz ładny i z emocjami. Nietety Real ma obecnie spadek formy i gra w kratkę. Początek sezonu dla RM i CR7 był znakomity ale teraz jakby zadyszka chwyciła klub i ich największą gwiazdę. Na szczęście 2 gole CR7 uratowały Real bo tego kibice by raczej nie wybaczyli.
0
gdyby nie bramka Benzemy ze spalonego.... no ale cóz sędzia nie mógł pozwolic aby taki medialny klub jak Real został weliminowany przez Schalke oglądalnosc Lm znacznie by spadła a co za tym idzie- piemiądze dla UEFA
11 mar 2015 | 20:14
+2
świetny mecz dla szalke
11 mar 2015 | 19:53
-23
ROnaldo , jego wyraz twarzy po meczu bezcenny, rozczarowanie , nie może uwierzyć co sie stało, biedny chłopczyk, przestał wierzyć w św, MIKOŁAJA , BRAVO SZCHALKE !!!!!!!!!!!
11 mar 2015 | 18:52
+6
Piękny mecz bravo dla Schalke za walkę ale w dwu meczu Real lepszy .
11 mar 2015 | 18:43
+68
Zamknijcie już mordy z tą Barceloną. Jakiego skrótu Realu bym nie obejrzał, to zawsze pod spodem musi być coś napisane o tej pierdolonej Barcelonie. Jeszcze rozumiem wpisy pod meczami ligowymi. Real gra w grupie, w której nie ma Barcelony - wpis o Barcelonie. Real gra z Schalke - wpisy o Barcelonie. Benzema zrobił kupę - Barcelona. Polak wylądował na Marsie - Barcelona. Wszędzie Barcelona - jak żydzi albo wszy. Macie skróty meczów Barcelony to piszcie tam do bólu o Barcelonie. Dzisiaj gra Bayern z Szachtarem to pewnie po skrótem będzie kurwa tysiąc wzmianek o Borussi Dortmund.
11 mar 2015 | 17:58
+17
Bardzo fajny mecz, dużo goli no i brawa dla Schalke! Teraz się zapytam, która drużyna ostatnio strzeliła Realowi 4 gole? I to na wyjeździe!
11 mar 2015 | 18:09
+6
BvB ale tam nie strzelała cała drużyna tylko Lewy :D
11 mar 2015 | 18:21
-4
Owszem, ale na wyjeździe to nie widziałem, żeby Real dostawał 4 bramki :D.
11 mar 2015 | 20:00
-8
Ja pamiętam jak z Bayernem wygraliśmy w Madrycie z Realem 2:4 i u siebie dwa tygodnie póżniej 4:1 a działo sie to w fazie grupowej LM w sezonie 1999/2000 :)
13 mar 2015 | 15:38
+2
Tak wy wygraliscie.... Raczej gracze realu, ale ty wniosles bardzo duzo do druzyny
11 mar 2015 | 17:22
+9
Ładnych kilka minut grozy przeżyli kibice Realu, zostało pare minut i ew doliczony czas i mogła być różnie. Bardzo rzadko zdarzają się wyjątkowe mecze, nie nudne i przewidywalne, to właśnie taki mecz - kto obstawiał, że Realu nie będzie pewny awansu po pierwszym meczu? Brawa dla zawodników, stworzyli niezapomniane widowisko.
11 mar 2015 | 17:15
+8
Swietny mecz okraszony pieknymi bramkami
13 mar 2015 | 15:40
-1
Piekne bramki wpadaly tylko na konto schalke no chyba ze glowki portugalczyka to te "piekne" bramki
11 mar 2015 | 17:11
+7
Czemu khedira jest wgle wypuszczany na boisko ? Nie gra do przodu jest bezproduktywny ... I Varane na środku obrony to katastrofa w tym sezonie podupadł w moich oczach i wydaje mi się , że sie nie nadaje do czołowych klubów ... Dobrze ,że wraca modrić może coś się zmieni w pomocy ... Ahh no i Bale .... Do początku sezonu jestem zły za sprzedanie di marii i kupieniu tego drewna za 100 baniek ... Ale okazało się jeszcze gorzej ostatnio gola,asysty nawet kartki nie wyłapał tak jakby go na boisku ostatnio nie było ... Nie ciągnie zespołu i to on z tego ataku jest najgorszy... Sprzedać sciągnąć di marie i bedzie git ;/
11 mar 2015 | 17:18
-3
Do tego Casillas się ostatnio nie popisuje... Może powinien wziąść przykład z Valdesa i zrobić miejsce młodszym ? Szkoda Diego Lopeza był lepszy od sreylorów navasów (karzeł na bramce ;___;)
11 mar 2015 | 17:04
+9
przed meczem mówiłem że jeśli ktoś powie że Real nie wygra z Schalke to ten ktoś nie zna się na piłce, no i bardzo się rozczarowałem. Real z taką grą może nie zajść daleko niestety :-(
11 mar 2015 | 17:00
+3
Brawo i szacunek dla Schalke za tak otwartą i skuteczną grę. W życiu nie spodziewałbym się, szczególnie po laniu od Realu sprzed roku, że mogą zrobić taki wynik, który jest sporą niespodzianką, a do mega sensacji zabrakło jeszcze jednej bramki. Real jeśli chce coś osiągnąć w tym sezonie musi się jak najszybciej ogarnąć. Brawo dla obydwu ekip za dobre widowisko. Kibic Atletico
11 mar 2015 | 16:58
-3
Jeszcze Bale lub jak kto woli Neymar do El Classico!

Pozdro dla kumatych
11 mar 2015 | 16:31
+4
Jako kibic Realu ciesze sie że jednak moi faworyci przeszli dalej ale, jaką srake w gaciach miałem momentami że to przegrają i nie przejdą. Brawa i to wielkie Dla Schalke pokazali że stać ich na awans
11 mar 2015 | 15:55
-12
WSZYSCY KIBICE TEGO BAGNA RELU TO SKONCZONE SWINIE I GNOJE.ZEBY TAK MOWIC O IKERZE CASILLASIE TO PO PROSTU OCHYDA, NIENAWIDZE TEGO KLUBU, KIBICE SĄ BYDLAKAMI.JESTEM KIBCEM BARÇY I NIEWYOBRAZAM SOBIE ŹLE MOWIC O VÁLDESIE, KTORY SWOJE WPUSZCZAL.( chodzi o komentarze nizej)
A poza tym świetny mecz Schalke i piękna bramka Huntelaar'a :P
Jeśli chodzi o Real to moim zdaniem powoli wraca do formy, ale wydaje mi się, że El Classico będzie decydującym momentem sezonu Realu :)
Pozdro.
11 mar 2015 | 15:22
+29
Brawo Schalke! Szkoda że jednak nie przeszli dalej :(
11 mar 2015 | 15:04
+1
Real wciąż za słabo, ale przynajmniej Ronaldo swoje wczoraj zrobił i grają dalej. Schalke pokazało charakter i wielkie brawa za to! Dobra zmiana Sane, a no i Modric z asystą na swój powrót po kontuzji, tylko że nie w ta strone co trzeba :D Mam nadzieje, że szybko wpadnie w rytm i swoją forme bo Real go potrzebuje. Dobry meczyk, przyjemnie było patrzeć.
11 mar 2015 | 15:02
0
Real blisko niespodzianki ^^ No ale wygrali , gratulacje!
11 mar 2015 | 14:59
+3
Obrona bez Ramosa to nie obrona,Modrić wszedł i już Real zaczął grac lepiej,ale nadal to nie jest to co powinno byc ;/
11 mar 2015 | 14:47