2 Spalonych 5

Video dodane przez: totil 11 mar 2015 | 22:28
12 maj 2015 | 17:15
+4
Ogólnie nic nie mam do Luiza ale po strzeleniu gola Chelsea w LM (PSG vs Chelsea) mógł się tak nie wydurniać :(
13 mar 2015 | 14:36
-5
Kiedy jest następne losowanie?
13 mar 2015 | 11:57
+3
patrząc na dwumecz to awans PSG należał się jak psu buda! Brawo PSG za walkę do końca!
13 mar 2015 | 09:20
-5
Niestety Chelsea odpadła na własne życzenie. Ale dla mnie to bardziej wina trenera. Samo ustawienie przedmeczowe - brak prawego skrzydła , Fabregas na fałszywej 9 , Costa schodzący do skrzydła.. 3 niewypały tego meczu... Bo na prawym grał tylko Ivanović , Fabregas i tak rozgrywał więc nie był fałszywą 9 a Costa jak schodził... to nie było nikogo w polu karnym. (Bo kto miał by tam być -.- ) Grali 11 na 10 więc należało ustawić piłkarzy bardziej ofensywnie. Tak jak robi to Bayern i Barca - przeciwnik wtedy nie dotyka piłki a jak to robi to tylko przez sekundę , bo w takie sytuacji najlepszą obroną jest atak! Następny błąd - pilnowanie piłkarzy w polu karnym.. 2 razy z rzędu Silva był niekryty. Raz Courtois wybronił więc piłkarze Chelsea postanowili , że tym razem pokryją sami siebie... Gratulacje dla PSG grają fajną piłkę i z serduchem. W szatni powinien Mourinho najpierw opierdolić samego siebie.. Bo wyjebać Coste z boiska trzeba było od razu- nic nie grał i powinien wylecieć. Za niego Remy który ogarnia Francuską piłkę i jest młody i szybki. Oskar bezbarwny ale dla mnie ten chłopak nie widział gdzie ma grać ( z resztą jak 1/3 graczy Chelsea) Mecz bardzo emocjonujący a zawodnicy Chelsea zwłaszcza pokazali klasę od 114 minuty kiedy widać było, że zupełnie nie wiedzą co się dzieje i w sumie to nie stworzyli sobie nic, BA! Nawet nie potrafili zabrać piłki Rabiotowi.
13 mar 2015 | 02:34
-16
Ile teraz PSG ma kibiców, wiadomo odpadną rychło pewnie z bayernem i każdy przestanie być nagle kibicem PSG, na dodatek straszny autobus raptem 51%posiadania piłki, ale co tam przecież znienawidzona drużyna odpadła, trzeba się wyżyć. Wasza filozofia jest taka, jak Chelsea przyjmuje atak PSG na własnej połowie to jest autobus, a jak to PSG się broni przed atakiem Chelsea to jest to poezja futbolu, gdzie w tym meczu Chelsea zagrała tzw. antyfutbol. Jakoś PSG też się zbytnio nie kwapiło do ataku i nie tłumaczcie tego tym, że grali w 10. Bo Chelsea miała słaby dzień, nie potrafili po prostu lepiej zagrać, a i tak nie było najgorzej. Ibra wiedział, że dostanie czerwoną, bo nie mogło być inaczej i był świadomy jak to się skończy. Silva dotknął piłkę palcem, a jeśli się dobrze orientuje to jest to część dłoni czyli ręki. PSG nie strzeliło gola z akcji tylko ze stałego fragmentu, także nie ma się co rozpływać. A dodatkowo każdy piszę tu o wygranym meczu, ciekawe bo ja oglądałem remis na koniec. Psg awansowało, trudno jako kibic Chelsea im gratuluje, nie napisze ze zasłużyli, bo każdy mógł awansować i takie pisanie nagle że zasłużyli jest hipokryzją, to tak samo można pisać że Atletico zasłużyło na wygranie ligi mistrzow, a nie wygrali jej. Ogarnijcie się dzieci, bo naprawdę nie wiem skad taka nienawiść do tego jednego klubu, który nic wam zlego nie zrobil, a od wielu lat tworzyl niesamowite widowiska grając czy to z barcelona, bayernem i innymi klubami z Europy. Troche szacunku więcej, zamiast głupiego pierdolenia jakie to psg nagle super itd. I oglądajcie mecz , a nie w tle walicie gruche przy sciagnietym pornolu dzieci, za moich czasów takich rzeczy jak internet nie miałem, komputera tez przydaloby się ta wasza gimbaze wywieźć gdzies w pizdu, bo takie zabawki jak komputer powinny być od 18lat
13 mar 2015 | 00:23
+1
w 10 grali na wyjeździe i jeszcze udało się odrobić 2 brameczki szacun !! :) wielkie brawa za walke oby zespołom :)
-41
Jestem ciekawy co za pedały dały mi aż tyle minusów w ciągu jednego dnia!! Wczoraj miałem zaledwie tylko 5 minusów a kilka godzin później mam 62!! No, tak. Przecież jacyś głupcy dadzą mi pod tym komentarzem też kilka minusóW!! Jutro se zobaczE a jak będzie przynajmniej 100 minusów to.... :(
12 mar 2015 | 20:26
-20
Świetny mecz. Szkoda tylko, że The Blues nie awansowało. No, ale jest jeszcze liga :)
12 mar 2015 | 20:05
+16
jak chelsea odpada to kompromitacja a jak city albo arsenal to raczej bez niespodzianki ;D

jak zlatan kopie oscara to red card.... jak costa przewraca przeciwnika to normalka ;D hehe

0
bo przeciez w tym sezonie Bayern Munich jest polska druzyna! i tylko polskie kluby trzeba ogladac w TV...
0
No to Terry może zapomnieć o nowej umowie.
12 mar 2015 | 19:09
-68
BPL powinna w końcu przestać zostać zaliczana do najlepszych lig europejskich.
12 mar 2015 | 19:24
+30
co ty masz do tej ligi angielskiej ? to do jakich lig chcesz ją zaliczać ? do słabych ? podaj chodź jedną lepszą ligę od angielskiej
12 mar 2015 | 19:35
-11
Przede wszystkim hiszpańska, niemiecka i jak ostatnio się dowiedziałem --> francuska :3 PSG ograło przyszłego mistrza Anglii, a Monaco prawdopodobnie (z naciskiem na prawdopodobnie) ogra jeden z czołowych klubów BPL. Nie chce tu nic mówić, bo zapewne za rok znowu będą w czołówce, ale już tam ktoś coś kiedyż nabąkiwał jeszcze z 4 lata temu, że liga Angielska jest tak świetnie promowana, a tak na prawdę to jest bardzo słaba :/ Ale to tylko gadanie, nie gra się na papierze, tylko na boisku :)
12 mar 2015 | 20:20
+28
Zgodnie z twoją logiką jak takie Schalke ograło Real to to oznacza że liga niemiecka jest lepsza od hiszpańskiej ? Albo jak taki Besiktas ograł Liverpool to znaczy że liga turecka jest lepsza od angielskiej ? Owszem po tym co prezentują zespoły z anglii w LM wypada to słabo ale liga angielska to nie liga mistrzów i jako liga, angielska jest najlepsza, najbardziej wyrównana, najciekawsza. W Hiszpanii masz kilka ciekawych meczy w sezonie i to wszystko. Niemiecka jest chyba obecnie jedną z najnudniejszych w europie bo Bayern jest poza zasięgiem wszystkich drużyn w Niemczech już nawet francuska jest ciekawsza.
18 mar 2015 | 15:08
0
Zawsze siła zespołów jest pokazywana w Europie.Widzimy jak grają 2 sezon zespoły angielskie :D
13 mar 2015 | 17:10
+1
przede wszystkim w francuskiej gra tylko psg zdecydowanie odstaje od reszty ale to nie oznacza ze gdy psg strzelilo 1 wicej bramke na wyjezdzie liga francuska jest lepsza
12 mar 2015 | 19:02
+1
Nie minusujcie mnie. Przecież zasada "goli na wyjeździe" obowiązująca w dogrywce jest nie fair. Dlaczego PSG ma awansować skoro po 90 min w Paryżu było 1-1, w Londynie po 90 min 1-1 i w dogrywce 1-1? Chelsea nie miała okazji zdobyć gola na wyjeździe w dogrywce. Uważam, że ta zasada niue jest sprawiedliwa. Przemyślcie to, może ktoś zawnioskuje do Platiniego.
12 mar 2015 | 19:37
+1
Ja też uważałem, i w sumie to nadal troszkę uważam, że jest to nie fair. Bo Chelsea powinna mieć karne, tak jak ty mówisz. Ale dzięki tej zasadzie, tworzą się takie fajowe mecze jak np. Borussia vs Malaga(3-2), czy Bayern vs Real (0-4). Ogólnie rzecz biorąc owej reguły szefowie UEFA nie zmienią przez najbliższe 20 lat :/ Jak nie więcej.
12 mar 2015 | 20:21
+1
Żeby nie było, kibicowałem w tym meczu PSG :)
12 mar 2015 | 21:55
+3
Jeśli tak to dlaczego Chelsea grała dogrywkę u siebie?
12 mar 2015 | 18:57
+23
mysle ze zlatan nie powinien ogladac czerwonej kartki
12 mar 2015 | 18:16
+31
BRAWO PSG! Szkoda tylko że Zlatan będzie pauzować za czerwień w meczu ćwierćfinałowym
12 mar 2015 | 18:01
+29
Szacunek dla PSG. Grając w 10 na Stamford Bridge, mając niekorzystny wynik u siebie, zdołali awansowac. Urośli już jako poważny kandydat do triumfu w Lidze Mistrzów :)
+15
Brawa dla PSG! Grając w dziesiątkę i na wyjeździe i przeciwko sędziom bardzo ciężko jest pokonać Chelsea. A im się to udało!
12 mar 2015 | 17:22
+23
Troche zajęło mi przemyślenie tego co chciałem napisac. Siedziałem wczoraj nie wierząc że siedzenie przed TV zajmie mi nieco dłużej niż planowałem. Zone obudziłem i meczem podekscytowany zacząłem zdawać Jej relacje. To, że Ibra niesłusznie dostał kartke czerwoną, to że Pastore miał kilka genialnych podań, że 100% sytuacji nie wykorzystał Cavani, że Chelsea objęła prowadzenie, a dawny gracz Chelsea obudział nadzieje PSG i dał szanse w dogrywce, że grający przez cały mecz Silva, wyskoczył niepotrzebnie dotykając czy nie ręką piłki w polu karnym, że Hazard wturlał w swoim stuli piłkę i znowu niebiescy bliscy wygranej i że przy 2-giej próbie główka Silvy dała remis 2:2, i że sędzia kalosz i że portugalec jeden w mediach obsmarował PSG, że grają brutalnie a najbrutalniejszy na boisku Costa z niego nie wyleciał z 3-ma czerwonymi kartakmi i że piłka jes piękną grą. Łezka wzruszenia spadła na poduszkę. Wszystkimi Kibicom, życzę zawsze wielu wspaniałych wrażeń.
12 mar 2015 | 19:36
+7
mecz piękny,goli padło ale za to pewnie że żone obudziłeś o północy to gola przez miesiąc Ci strzelić nie pozwoli.pozdro
+15
Nie wiem co byście nie skomentowali o jednej i drugiej druzynie, o sędziowaniu itd
Awans PSG zasłużony i żaden komentarz im tego nie odbierze!
+4
Chyba rekord komentarzy pod skrotem na meczykach :)
12 mar 2015 | 16:25
+6
Chelsea troche zawiodła, bo była typowana do półfinałów jako drużyna z dużym potencjałem a tu klops.
12 mar 2015 | 16:18
+3
alle emocjeeeeeeee
12 mar 2015 | 16:02
+50
To był emocjonujący mecz , a TVP musiało puścić gniota z "lewym"...
12 mar 2015 | 17:17
-4
Na stronie TVP jest GŁOSOWANIE jaki mecz ma być wyemitowany!!!
13 mar 2015 | 07:28
+10
Gówno warte to głosowanie. I tak puszczą mecz z Polakiem w roli głównej.
12 mar 2015 | 16:00
-8
I tak przy okazji (pewnie napiszecie, że teraz tak mówię :P) zawsze byłem za tym, żeby zasada goli na wyjeździe traciła swoją moc, gdy zaczyna się dogrywka. Być może - gracie u siebie, więc nie marudźcie, no ale z drugiej strony wyjazdowicz ma więcej czasu na zdobycie gola za "2". Sprawiedliwiej by było rozgrywać po połowie dogrywki na każdym ze stadionów, prawda?
12 mar 2015 | 16:09
-1
Ale o tym decyduje losowanie. A zespoły i tak wolą grać rewanż u siebie, więc fakt, że rywal ma więcej czasu na strzelenie wyjazdowej bramki jakoś im nie przeszkadza.
12 mar 2015 | 15:58
+2
obawiam się że gdyby rosły w piźdzuie grzyby i ibrahama by nie wywali;li z bioska to porażka czwelsi była by najwieksza kleska w nowozytnej erze futbolu
12 mar 2015 | 15:57