Video dodane przez: totil 14 mar 2015 | 17:23
Pewnie to było, że wynik będzie wygórowany.
Gotze to kat! Jego piłki są przepiękne i myśli co najważniejsze na boisku! Kreatywność!!!
Bramka Alaby, cud.
Muller jest w gazie ;)
15 mar 2015 | 19:15
+15
moze i Lewy strzelach na pusta ale przy drugiej bramce razem z muulerem ladnie rozklepali przy i okazji tez by mial assyste ale muller strzelil w bramkarza , ale jest forma i Irlandia jest w opałach bo w ten weekend i Lewy i Milik zdobyli po 2 bramki :D
15 mar 2015 | 15:42
-4
Trafić na pustą to jest COŚ,nie będę jechał po nazwiskach, ale niektórzy to nawet na pustą nie mogą trafić ; )
15 mar 2015 | 15:16
+17
Cieszy forma Lewego, oby coś ustrzelił Irlandii!!
15 mar 2015 | 14:26
-10
muller-robben-dla mnie najlepsze na swiecie double trouble.
15 mar 2015 | 13:35
+10
pewne zwycięstwo Bayernu i 2 bramki lewego brawo
15 mar 2015 | 13:09
+6
Bayern spokojnie 3 punkty, bez problemów. Muller jest świetny i brawa dla Lewego! Ale wydarzeniem dnia musi być występ Reiny. Nie tylko przez długi czas nie był na boisku, ale został pierwszym bramkarzem, który wystąpił dla klubów we wszystkich najlepszych ligach tj. Premier League, Serie A, La Liga i Bundesliga.
15 mar 2015 | 12:54
+21
Brawo Lewy!! Widać że bez Robbena lepiej się mu gra, a z Muellerem tworzą świetny duet. Piękny kolejny gol z wolnego Alaby i ładny techniczny strzał Muellera.
15 mar 2015 | 11:32
-3
Muller MOTM
15 mar 2015 | 10:36
15 mar 2015 | 10:17
+1
nieźle nieźle, alaba chyba już 3 w tym sezonie brama z wolnego, muller spec od brzydkich bramek w końcu ładnie strzelił, robercik fajnie że 2 bramki, ale ostatnimi czasy strzela tylko na pustą dostawiając nogę/głowę i to martwi, bo znajduje się jakby przypadkowo w danym miejscu (instynkt napaadziora???) a nie robi akcję jak w borussi, moim zdaniem sezon czy dwa sezony temu grał lepiej, teraz tylko dostawia kończyny, ale widocznie taka jego rola w ekipie
15 mar 2015 | 09:34
-4
Same dobitki no ale gol jest gol :)
15 mar 2015 | 15:33
+11
Słuchaj napastnik jest napastnikiem jego celem jest zdobycie bramek, zaliczenie asysty. Więc mnie to koło chuja lata jak on to zdobył, a Messim czy Ronaldo to on nie jest więc nie licz, że będzie co gol strzelał ala ''braki stadiony świata''. Ciesz się że, wogóle doczekaliśmy się zawodnika, który jest mianowany graczem ''top, klasy światowej'' bo dawno takiego nie mieliśmy. Jaki z tego morał - ciesz się i doceniaj to co masz.
15 mar 2015 | 05:54
+6
Muller pokazuje klase systematycznie. Wynik spodziewany
15 mar 2015 | 00:46
+36
Muller kapitalne asysty przy bramkach Lewego. Bayern jest bardzo mocny. Jak dla mnie Lewandowski najlepsza '9' na świecie
14 mar 2015 | 23:54