Video dodane przez: kamyk019 14 mar 2015 | 20:20
{{votes_count}}
Blamaz
15 mar 2015 | 22:34
+1
No teraz City to jest pod presją, bo zaczynają walczyć o utrzymanie się na 2 miejscu, a nie walkę o mistrzostwo. Jeszcze raz się potkną i stracą dotychczasową pozycje!
0
Jeszcze Arsenal przegoni ten śmieciowy zespół hahahha. Zdychaj użytkowniku haladzieci
+5
GDZIE JEST MC SKY??? PEWNIE JUŻ SIĘ NIE INTERESUJE BUHAHAHAHAHA TYPOWY PIKNIKOWIEC!!!
NO CHYBA ŻE ARABUSY DOBRAŁY SIĘ DO JEGO ODWIERTU A JEMU SIĘ TO SPODOBAŁO TO JEST USPRAWIEDLIWIONY BUUUUHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
15 mar 2015 | 14:42
+2
tak samo użytkownik haladzieci pewnie jebany w dupe jest przez arabusów i wpierdala ich gówno jak modelki.
15 mar 2015 | 14:22
+4
Manchester dał dupy
15 mar 2015 | 14:10
-1
Co jak co ale City ma zajebisty potencjał i wydaje mi się że z innym trenerem w LM mogliby więcej zdziałać.
+6
QPR i Leicester spadną, ale Burnley dzielnie walczy o życie. Pellegrini w środe zagra z Barcą o swoją posade.
-1
czekamy na mecz z FC Barcelona ;) jak by nie wygrali z Leicester mogly by byc 4 PRZEGRANE pod rzad!! powiedzcie co sie dzieje z ta liga?? 18 ekipa wygrywa z 2 ?? zbyt wiele meczy?? motywacja ponad umiejetnosci??
15 mar 2015 | 11:20
-8
z takim leszczem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 mar 2015 | 10:29
+10
W Manchesterze był remis. U siebie wygrali. Brawo Burnley! Mają jakiś bardzo dobry sposób na City :).
15 mar 2015 | 10:41
+2
Albo to po prostu kiepska forma City...
15 mar 2015 | 11:29
+9
Spadek formy to ma i Chelsea i Manchester City no cóż zmęczenie sezonem + motywacja zespołów z dolnej części tabeli aby utrzymać się w lidze = KAŻDY TERAZ MOŻE WYGRAĆ Z KAŻDYM to jest właśnie Premiership :)
jak ja kocham ten sport ^^
ta nieprzewidywalność jest taka wyjątkowa :))
15 mar 2015 | 09:26
-2
To idac twoim tokiem myslenia Legia w tym roku mistrzem nie bedzie,skoro przegrala mecze ligowe z Piastem,Podbeskidziem ,czy u siebie z Jagá....I tak by by moglo byc ale fakty sa takie ze niestety reszta druzyn jest bez jaj i nikt nie umie tego wykorzystac i dogonic Legii.Lech przegrywa z ostatnia druzyna,Jaga wygrywa na Legii i przegrywa u siebie z Korona... Górnika i Wisly nie wspomne bo w tym sezonie startu do Legii nie maja..Slask tez strasznie chimeryczny..
15 mar 2015 | 09:00
+5
Ja pier****e idziesz sobie w sobote na wodke z mysla ze twoja druzyna wygra mecz ze slabym burnley, budzisz sie z kapciem w mordzie i jestes wkurwio***y jak widzisz wynik 1:0, no co to za wynik jest....
0
Dziękujemy za pomoc w zdobyciu Majstra, bo jak tak dalej pójdzie to na 5-4 kolejki przed końcem już sobie go zapewnimy^^

+1
Masz na profilu że kibicujesz The Reds, a nazywasz ich loserpool???
to sa komentarze Mc SKY kibica city po meczy Chelsea London vs Burnley; 1;1

>>MC SKY<< Wszystkie bomby sa $przedawane do Rosji a z Rosji do Sbornej czyli do cwel$ea <<
>>MC SKY<>>
>>MC SKY< >>MC SKY<>
>>MC SKY<

$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Pozdro dla kumatych

<>Nie szczekaj Ruska dziwko ! Bo cie zdepcze jak karalucha! >>

BTW ;Co mozna napisac po porazce City z Burnley skoro ty napisales to po remisie Chelsea z Burnley ?? ;D
15 mar 2015 | 06:32
+12
Ta ekipa to naprawdę jakiś fenomen. Wygrywa z najmocniejszymi, a traci punkty ze słabszymi drużynami.
15 mar 2015 | 05:34
+4
Bardzo mila niespodzianka:)
15 mar 2015 | 00:19
+15
Trzeba przyznać wolej Boydowi wyszedł idealnie.
+3
w canal + tak się pięknie wypowiadali dziś jakie mają doświadczenie w końcówkach sezonu , ze inni będę pkt tracili a tu proszę . czyżby mistrzostwo angli rozstrzygnięte na korzyść busiarzy z Londynu ??
+8
śmiechałem co się dzieje z city to nawt sam bóg niewie wawrzynika i lorda im trzeba
+27
Na miejscach 2-7 korek jak na A4 przed bramkami.
14 mar 2015 | 21:16
+24
I to jest właśnie całe piękno Premier League.
Brawo Burnley! Jak tak dalej pójdzie to beniaminek utrzyma się w lidze.
Zobaczymy jak jutro zagra Chelsea, ale mają bardzo dużą szansę powiększyć przewagę nad City do 8 punktów i nadal będą mieli jeden zaległy mecz.
14 mar 2015 | 21:58
+6
Raczej już nic się nie stanie. Mistrzostwo dla niebieskich. Nie zdziwię się jak City skończy ostatecznie na czwartym miejscu, bo strasznie spuścili z tonu, a i kilka ciężkich meczów ich czeka.
15 mar 2015 | 22:17