Video dodane przez: pct 18 mar 2015 | 21:31
{{votes_count}}
Ale walnięta siata Messiego :D ! szok
22 mar 2015 | 12:52
+6
Hart bronił fantastycznie! Wynik tego meczu mógłby być inny gdyby nie fantastyczne parady Harta!
19 mar 2015 | 22:37
0
festiwal nieskutecznosci Barcy. Szkoda bo powinno byc z 5-0 6-0 nawet. Trio MSN brakowalo szczescia a Hart zyciowy mecz ile on mial interwencji :o Barca gna po potrojną korone!

VeB
19 mar 2015 | 21:34
+6
Brawo Hart jako jedyny grałes w tym meczu !!! chociaz jakby strzelili karnego było by jeszcze ciekawie ale cóz nie strzelili :p
19 mar 2015 | 20:58
+15
Wynik 1-0 to najmniejszy wymiar kary jaki mógł paść, mogło być spokojnie 5/6-1/2.
To co wyprawiał Hart to klasa światowa... VeB
19 mar 2015 | 20:52
+6
Nie przepadam za Barca, ale to co robił Messi było genialne, szczególnie jego asysta. Zdominowali mecz i mieli wszystko pod kontrolą, zasłużony awans.
+5
Jakie sytuacje marnował Messi! Jakie Neymar! Ale cóż, nawet najlepszym się zdarza. Przepięknie bronił Hart jednak puścił tą jedną bramkę.
19 mar 2015 | 18:04
+8
przy minimalnym nakładzie sił i swobodnej grze przy arcywybornej formie Messiego zwycięstwo Barcy i awans. Okazji co niemiara, słupki etc. coraz bliżej finału.
19 mar 2015 | 17:56
+16
szkoda ze zabraklo skutecznosci bo moglo byc przynajmniej 5:0.piekna asysta messiego
19 mar 2015 | 17:04
+4
Messi 4Ever!!!
19 mar 2015 | 17:03
+8
Po wczorajszym meczu chyba wiadomo kto jest najlepszym piłkarzem na świecie!!!
19 mar 2015 | 16:45
+15
Trzeba przyznac Hart ładnie bronił ;) Brzydki faul na neymarze Nasriego ?
19 mar 2015 | 16:38
+4
jak sie biegnie obok messiego a nie zabiera mu pilki a pozniej jeszcze sie nie strzela karnego to jak sie chce ograc barcelone?
19 mar 2015 | 16:13
+8
Nasri Ty Cw*lu żeby Ci ta noga odpadła !!
19 mar 2015 | 15:58
+6
Mam nadzieję że z Realem Barca nie będzie tak zajebisice grac a Messi nie będzie zamiatał wszystkimi jak to robił z piłkarzami City .
19 mar 2015 | 15:31
+5
Niezłe emocje w końcówce brawo VeB!!
19 mar 2015 | 15:01
+13
Oglądając mecze Barcy z 14, 15 drużyną BBVA po tych spotkaniach z City, mogę śmiało napisać że stawiają zdecydowanie większy opór niż City...po zrobieniu raz, dwa, trzy razy w chuja graczy z City nerwy puściły, a umiejętności piłkarskie, utrzymanie się przy piłce iniesty, rakitica, a nawet obrońców barcy (o napadzie nie pisze) to dla Anglików kosmos
+2
Mecz Barcelony jak mecz z drużyną z czołówki ligi hiszpańskiej! SEGUNDA DIVISION:)
19 mar 2015 | 14:38
+10
Dwumecz na 3:1 dla Barcy ale wydaje się, że worek z bramkami powinien być ze 3 razy większy.
Tylko żeby tej impotencji strzeleckiej nie powtórzyć w niedzielę a jakoś to będzie.
19 mar 2015 | 14:43
+3
A, zapomniałbym:
Bo karne też trzeba umieć strzelać :-)
19 mar 2015 | 14:30
-19
Barcelona grała momentami bardzo źle ale najważniejsze że wygrali po pięknym golu Ivana ;)
19 mar 2015 | 14:09
+10
Ten mecz przypomniał mi dlaczego od małego kibicowałem własnie Barcelonie ! Barca cieszy sie grą i o to w tym chodzi :)
+4
Na taką grę Barcelony chce się patrzeć, oby forma się utrzymała. Przy takiej dyspozycji Messiego i zazębianiu się tego tercetu może z tego wyjść niezłe show. Oby tylko kontuzje ich omijały. Visca el Barca!
19 mar 2015 | 13:11
+5
jakiego kur* tercetu, trio. Mea culpa.
19 mar 2015 | 11:19
+22
Bawili się z "Obywatelami" jak chcieli, to był trening nie mecz. Neymar nie strzela sam na sam bo szuka Messiegio, Leo bawi się w zakładanie siatek, ter Stegen kiwa się z Kunem no zwykła zabawa. A City przynosi wstyd angielskiej piłce nożnej... ManUnited, Liverpool a nawet Chelsea potrafiły odpadać z honorem a ten arabski wymysł to wstyd dla piłki nożnej i Premier League!
19 mar 2015 | 10:40
+23
Neymar w niedziele nie mozesz tak marnowac okazji
+10
Spoko on wczoraj chciał efektownie a z realem bedzie efektywnie ;)
19 mar 2015 | 10:26
+19
Tak jak mówiłem po losowaniu fazy pucharowej, żadnej angielskiej drużyny w ćwierćfinale. A tyle minusów wtedy nazbierałem :)
19 mar 2015 | 10:22
+6
II połowa rewelacyjna - City się na szczęście zdobyło na odwagę i na tyle ile mogli próbowali, ale przy tak grającej Barcelonie nie mieli szans. Nie wiem jak oceniać sędziego - bo uratował to widowisko nie wyrzucając w pierszej połowie Nasriego - a z drugiej strony za takie chamstwo na boisku werdykt może być tylko jeden...
+3
City.. masakra
19 mar 2015 | 10:21
+15
Reakcja Pepa Guardioli po siatce Messiego na Milnerze bezcenna. Miło oglądało się popisy Argentyńczyka w tym spotkaniu.

Największym frajerem jest zdecydowanie Samir Nasri. Nie potrafi trzymać nerwów na wodzy, wielki kozak, a pokazał w meczu, że gra chłam. Sędzia co prawda nie dał sobie wejść na głowę, ale mógł już wcześniej pokazać Francuzowi żółtą kartkę, Jordi Alba również nie był dłużny, ale za każdym razem jednak to Nasri szukał zaczepki.
19 mar 2015 | 09:53
+6
No tak mogło być z 5:0 ale ciężko było pokonać Harta. Barcelona powinna bić brawo z podziwu, że tak broni, a Manchester City z tego, że tak wspaniale bronił te strzały ;)
+8
No pokazali miejsce w szeregu MC, zdominowali ich na boisku i te 1:0 to i tak najmniejszy wymiar kary. A gra Messiego - brak slow. Brawo Barca!
19 mar 2015 | 08:23
+12
To co wyczyniał wczoraj Messi ,robiąc wiatraki z graczy City to był kosmos.Najbardziej podobał mi sie komentarz Szpakowskiego "w siatkach -Messi Manchester 4:0.." :D Martwi słaba skutecznosc troche ,ale City miało niesamowitego Harta(który nie wiem czy pomimo porazki nie zaliczył w tym meczu tzw.życiówki)i Barcelona grała na totalnym luzie ,po prostu bawiac sie gra.Mysłe ze w normalnych okolicznosciach przynajmniej polowa tych sytuacji bylaby wykorzystana.Co do City -juz nie sa w dołku ,sa w głębokim dole. A co do.Ageuro to sprytnie wycyganił tego karnego ,ale oliwa sprawiedliwa ,szkoda tez kartki Alvesa bo nie zagra w 1 cwiercfinale .W piatek losowanko czekam z niecierpliwoscia.Zadnych oczekiwan typu Monaco czy Porto nie mam ,bo jak chce sie podniesc w czerwcu puchar LM to trzeba wygrywac z kazdym....
19 mar 2015 | 08:15