Video dodane przez: totil 22 mar 2015 | 15:51
24 mar 2015 | 04:29
+2
{{votes_count}}
MUsze przyznać że MU mega pozytywnie mnie zaskoczyło choć to tez live miało swój udział bo 1 połowa tragiczna w ich wykonaniu. Cieszy natomiast forma MU przed meczami z che i city :) wicemistrz musi być nasz !!! GGMU !!
-15
De Gea tradycyjnie ręcznik, bramka na jego konto. Nie rozumiem zachwytów nad nim.
23 mar 2015 | 13:22
+12
Masakra ten mecz , MU wykorzystał ospałość całej drużyny LFC w 1 połowie.
23 mar 2015 | 12:38
+13
Przepiękne gole maty. Takiej klasy zawodnik jak Gerrard faulując tak brzydko, ostatnio co raz częściej występują brutalne faule, takich klasowych zawodników ;x
23 mar 2015 | 12:29
+4
Schrek w minutę zarabia 80 zł,ja dniówki 150 to około 10 groszy na minutę,no ale karnego to bym napewno strzelił ....
23 mar 2015 | 18:21
+4
To nie narzekaj. Na wschodzie kraju jak weźmiemy 100zł na dniówkę to jest bardzo dobrze.
23 mar 2015 | 10:57
+11
Gerrard zachował się jak totalny idiota. Zawodnikowi takiej klasy po prostu nie przystoi takie zachowanie.
Druga bramka Maty była przepiękna, idealne nożyce. Szkoda tylko, że Rooney nie dał strzelić karnego Macie, aby ten mógł skompletować hat-tricka.
23 mar 2015 | 08:48
+4
To był taki dzień, że wszystko się nam nie układało - pierwsza połowa po prostu katastrofalna - dobrze ,że nam więcej nie zapakowali i na drugą wychodziliśmy z wiarą ,że wszystko jeszcze jest możliwe - ale minął 1 Gerrard ( nowa jednostka czasu ) i było po balu....Właściwie to Mignolet był rewelacyjny , a reszta niestety albo bardzo przeciętnie lub po prostu źle ( Moreno katastrofa, a Sterling zaczyna być przykładem jak kasa niszczy młodego zawodnika )
Cóż trzeba się jak najszybciej pozbierać i dalej do przodu. YNWA ;-)
23 mar 2015 | 08:34
+7
Mata piękna druga brama, ale co ten Gerrard odjebał.. Tyle doświadczenia i nie utrzymać nerwów.
23 mar 2015 | 13:24
-3
Przecież to Gerrard, u niego taki zagrywki to żadna nowość...
23 mar 2015 | 18:12
0
To może podasz przykłady?
23 mar 2015 | 22:36
0
Ta, bo chcę mi się szukać powtórek, żeby jakiemuś randomowi (ślepo zakochanemu w swoim czerwonym klubie zapewne) coś udowodnić :> Masz za to coś innego: https://www.youtube.com/watch?v=Np4eqEM9HV8
Fakt - Gerrard jest piłkarzem wybitnym (a raczej był, bo czasy świetności ma już za sobą), ale charakterek to ma wredny.
23 mar 2015 | 08:10
+4
Takiemu piłkarzowi jak Gerarrd nie przystoi takie zachowanie... Ale nawet największe legendy czasem ponoszą emocje, wszyscy chyba pamiętają co Zizu zrobił Materazziemu...
23 mar 2015 | 02:25
-8
Z Gerrarda robi sie drugi Roy Keane pomalu
23 mar 2015 | 10:37
+4
Podaj drugi przykład takiego zachowania Gerrarda.Jeden wybryk i od razu Keane? Może powównajmy go jeszcze do Vinniego Jonesa?
22 mar 2015 | 23:54
+11
jestem kibicem Manchesteru ale daje szacun dla The Reds.
Grajac w 10-tke naprawde dawali serducho i dlatego take derby sa warte wiele
22 mar 2015 | 23:50
+6
No Gerrard sobie nie pograł ;/
22 mar 2015 | 23:25
0
Mecz wyglądałby zupełnie inaczej gdyby nie te czerwo (jak najbardziej zasłużone).
YNWA i jedziemy dalej. Damy rade!
22 mar 2015 | 23:24
0
Bravo Bravo United.Jest zwycięstwo na wyjeżdzie z Liverpoolem!!!!!!Bardzo dobra gra United !!!!!Przerwana passa zwycięstw Liverpoolu od 10 meczy!!!!!Bramka Maty stadiony świata!!!!! Glory Glory ManUnited!!!!
22 mar 2015 | 23:22
+1
Gerrard -_-
To, że małpie się upiekło to nie znaczy, że każdemu może.
Dlaczego Moreno zbiegł do środka przy 1 bramce? Na to pytanie nawet filozofowie nie odpowiedzą.
Brawo Mignolet.
No i piękne nożyce Maty (znów Moreno odjebał -_-)
22 mar 2015 | 23:20
0
mecz - dziwo... aż 7 strzałów... Gerrard, szkoda gadać :-( tak jak nie trawię man u, tak wielki podziw dla Maty, van gaal jest po prostu szarlatanem, nie trenerem, że na niego tak mało stawia... nic dziwnego, że klubów PL nie ma w ćwierćfinałach LM, kupa biegania i niewiele ponad to, świetnie piłkarze, błyski indywidualnych umiejętności, ale drużyny przeładowane, przemęczone, niespójne.
22 mar 2015 | 23:11
+3
Dziwne, ze Gerrard taka legenda jak on, dał się wyprowadzić z równowagi. Dziwne zachowanie przy jego pierwszej interwencji. Co do Całego meczu to był niebywale ciekawy! Mata jest niezwykle ważny dla United i to widać! Manchester United na gazie, widać to po serii zwycięstw! Oby tak dalej. Szkoda, ze Rooney nie wykorzystał karnego. Bramka Maty, ta druga coś pięknego!
+12
Dla mnie jako dla kibica Manchesteru United Mata jest wart kazdego funta wydanego na jego transfer chocby po to by dzis pograzyl liverpool na ich wlasnym boisku.Mam nadzieje ze trener wreszcie zrozumie ze Mata to zawodnik z podstawowej jedenastki a nie rezerwowy.Brawo chlopaki za mecz.
22 mar 2015 | 22:38
+12
Mata robił bardzo dobrą robotę w Chelsea to i w Manchesterze United sobie poradzi . Jest teraz jednym z najlepszych w kadrze " Czerwonych Diabłów " . Szkoda że Juan nie gra w szeregach " The Blues " ale nie pasuje do taktyki Mourinho . Cieszę się że powodzi mu się na Old Trafford :)
22 mar 2015 | 22:04
+12
Takiego chamskiego zachowania po Gerrardzie się nie spodziewałem.
+8
coz, o taki Manchester walczylem :D brawa dla Liverpoolu za walke do samego konca.
22 mar 2015 | 20:24
+3
Brawo Manchester ! Mata świetny mecz a brameczka z nożyc 8 cud świata :)
22 mar 2015 | 20:09
0
Moim zdaniem większą niespodzianką tego meczu było to że Rooney nie wykorzystał karnego niż czerwona kartka Gerrarda !!
22 mar 2015 | 19:58
-2
Wszystko co szło w bramkę De Gea'i wpadało, gdyby Liverpool lepiej wyregulował celowniki na ten mecz skończyło by się lepiej dla nich, ale taka jest piłka do tego bezmyślne zachowanie Gerrarda. Mata jak wróci do formy z pierwszego sezonu w Chelsea to klękajcie narody. :)
22 mar 2015 | 22:01
+1
no w sumie masz rację ale to pokazuje że tylko jeden dobry strzał oddali The Reds w tym meczu. A gdybać to sobie mozna- jakby Rooney strzelił to i kolejna bramka nie pomogłaby Liverpoolowi- czujesz bezsens takich gdybań?