1 Spalonych 5

Video dodane przez: pct 22 mar 2015 | 19:39
23 mar 2015 | 19:01
+6
Borussia wygrała - myślę że to pozytywne zaskoczenie. Bayern miał przewagę ale wygrywa ten kto wykorzystuje swoje szanse. Neuer się nie popisał... trochę więcej można się spodziewać od najlepszego bramkarza świata. Brawo dla Raffaela.
+4
Borussia M'gladbach no nie spodziewałbym się.
23 mar 2015 | 17:00
+4
Neuerowi taki blad nie powinien sie zdarzyc ale wpusicl szmate jednak za tyle dobrego co zrobil dla Bayernu i dla swojej reprezentacji powinni mu wybaczyc i on sam szybko powinien o tym zapomniec.
23 mar 2015 | 15:55
+17
Niespodzianka , dobrze bo nudy już u Niemców
23 mar 2015 | 15:34
+5
Są wzloty i upadki, myślę, że Neuerowi można wybaczyć jeden mecz z wielu...
23 mar 2015 | 15:33
+3
Jestem fanem Lewego, ale dobrze dla bundesligi, że Bayern też przegrywa... Bundesliga będzie coraz ciekawsza jeśli nie będzie można z góry założyć, że Bayern, Wolfsburg, Bayer i Dortmund za każdym razem wezmą 3 punkty z meczu... tak jak w BPL. To na prawdę zdrowe dla ligi :)
23 mar 2015 | 14:30
+3
szok....ładny mecz Borussi,fatalny błąd Neuera i 2:0....
23 mar 2015 | 13:54
+1
Borussia zagrała bardzo dobry taktycznie mecz. Bayern nie miał ewidentnie sposobu na M'Gladbach. Co do Neuer'a to...każdemu się zdarza. Jeszcze nie raz uratuje Bayern i znów będzie wychwalany pod niebiosa. Taka prawda.
23 mar 2015 | 12:43
+9
2 potężne błędy Neuera, jak widać każdy miewa gorsze dni :)
23 mar 2015 | 12:08
-1
Ja taki najlepszy bramkarz nie złapię piłki lecącej po ziemi stojąc :p
23 mar 2015 | 10:41
+2
Każdemu może się zdarzyć taki klops. Casillas ostatnio sporo takich wpuszcza, tyle, że on się już raczej wypalił. U Neuera to chyba pojedynczy błąd, spowodowany tym, że jego obrońcy nie dają mu pobronić.
23 mar 2015 | 10:32
-6
Bayern potęgą LM gdzieś słyszałem (więc niech się cieszy z przeciwnika jak nikt inny) xD Neuer klasa sama w sobie czekałem na to ale i tak jest wielkim Goalkeeperem i nawet Casillas w GD pokazał że może się czegoś uczyć od młodszych :D

+3
Borussia nie miała prawie żadnych okazji, ale co mieli to wykorzystali. Bayern przeciwnie i tak to się skończyło. Lekcja pokory zawsze w cenie.
23 mar 2015 | 02:24
+15
I bardzo dobrze ze Bayern przegrał. Ten mecz nauczy ich pokory, i tak naprawdę powinni zrozumieć ze nie każdy przeciwnik w Bundeslidze to chłopiec do bicia.
23 mar 2015 | 01:47
+6
Zgasili ich jak peta.
23 mar 2015 | 00:45
-7
Stają się wszyscy jednym meczem ale nie widzą poprzednich zwycięstw Bayernu. Ale jcóż jak by Bayern wygrał to wszyscy by wow Bayern jest co za mecz. Po za tym mecz byl ustawiony jebniete łosie.
23 mar 2015 | 00:43
-1
Neuer - błąd. Zdarza się. Jak dla mnie nie ma mowy żeby Bayern nie był mistrzem.
23 mar 2015 | 00:08
0
baty!
22 mar 2015 | 23:06
+3
ładny mecz Borussi.
Bayern zdziwiony i zarazem położony na łopatki!
Ale to jest Bayern, oni nie odpuszczą!
Czekamy na LM!
brawo dla Borussi :)
22 mar 2015 | 23:02
+10
Co za sensacja myślałem że Bayern wygra 2-0 a tu jest taki wynik ale dla rywali! Brawo Borussia M'Gladbach!
22 mar 2015 | 21:58
0
nie spodziewałem się tego po Bayernie
22 mar 2015 | 21:56
0
haha Chelsea? o czym ty Człowieku mówisz... zobacz sobie statystyki Chelsea w dzisiejszym meczu z przeciętnym Hull, wygrali fartem jak nic
+16
zwykła ustawka w bukach kurs 15 zl dochodził..... wqystarczy popatrzeć interwencje Neuera jak by najebany był ustawki były są i będą proste....
22 mar 2015 | 23:47
+6
Tak Niemcy w zlotowkach obstawiaja,bo to pewna waluta.
+8
Guardiola pewnie myślał, że Borussia siądzie na murawie i odda w zębach 3 pkty, no to się zdziwił.
22 mar 2015 | 21:51
+4
Co za zaskoczenie, brawo!
22 mar 2015 | 21:46
0
Po 1. Tutaj się pisze komentarze na temat tego meczu Bayern - Borussia MG jakbyś nie wiedział pajacu
Po 2. Wypierdalaj
22 mar 2015 | 21:44
+12
Neuer jak Wrabel chyba ktoś nasza ekstraklase ogląda :P
+5
Zgadza się że to jego słabszy występ. Zlekcewarzyl ten 1strzał. Przy 2 bramce było trudniej. Ale popisał się też dobrymi interwencjami
+1
Robin to cwaniak jak mu nie idzie gra symuluje kontuzję. Borussia przeczytała jego grę.
22 mar 2015 | 20:57
+5
Can you believe it?:) no ciekawie ciekawie się zapowiada
22 mar 2015 | 20:51
+6
Słabszy dzień w wykonaniu Bayernu. Lewandowski szukał kontaktu z piłką niestety rzadko dochodziły do niego piłki. Brak szybkich kontr w wykonaniu Bayernu i to nie tylko w tym meczu. Za dużo koronkowych akcji.Nie zawsze da się wjechać z piłką do bramki.
+3
brawo brawo brawo!
22 mar 2015 | 20:48
+7
To jest kolejna porażka Bayernu z jakimś mocniejszym klubem... Wolfsburg Teraz Borussia I zaraz może Porto? :D
+2
Każdy potrafi się bronić w 10 i kontratakowac.Zapewniam cię że Bayern też.Ale nie każdy zespół umie strzelić bramkę zespołowi który się broni w 10 czekając na kontratak.