Lech pięknie. Bardzo przyzwoity mecz jak na Polską ligę.
+6
Brawo Lech !!
23 mar 2015 | 15:50
-49
Najwazniejszy mecz owszem bd ale jak podzielą punkty wtedy się zacznie walka o mistrzostwo Polski i przypominam że Derby Polski to nadal WISŁA-LEGIA po prostu dla wyjaśnienia bo niektórzy myślą że to Lech -Legia
23 mar 2015 | 14:57
+19
8min doliczone :P jak w Premier League
23 mar 2015 | 14:26
+22
ważne 3 pkt,teraz tylko czekać na kolejne potknięcie Legii i Lech pójdzie po mistrzostwo!
23 mar 2015 | 13:53
+16
Brawo Lech ! Zrobi się teraz emocjonująca walka o mistrza, szkoda tylko porażki Jagielloni, bo moglo byc jeszcze ciekawiej ;)
23 mar 2015 | 13:27
+23
Więcej takich emocjonujących meczy w polskiej ekstraklasie :)
23 mar 2015 | 12:02
-10
Malarz by dostał piłką w głowę,alepewnie bał się że zaboli to wolał rękoma hehe
23 mar 2015 | 14:59
+9
bo ty byś wziął piłke na głowe hehe to był normalnych obronny mechanizm człowieka
23 mar 2015 | 11:40
+20
Ogolnie mecz byl dobry, pierwsza polowa duzo gorsza ale dalo sie ogladac. Bardzo dobre zawody Arbitra, bez wiekszych kontrowersji. Ogolnie dobre widowisko, pilkarze, sedziowie i kibice staneli na wysokosci zadania. pozdrawiam
23 mar 2015 | 11:20
+10
I tak ma być do końca sezonu! Brawo KKS! Mistrz powróci!
-17
to Was boli dupa :D ja mam świetny ubaw czytając te Wasze mądrości i widząc jak słabi jesteście mając za oręż jedynie internet, pozdrawiam i zapraszam wszystkich do Warszawy po pracę! ktoś Nam, Warszawiakom, musi przecież rozwozić pizzę czy sprzątać mieszkania :D
23 mar 2015 | 16:30
+14
mieszkam w Toronto wiekszosc roku słoiczku, a własnie takie pajace z warszawy jak ty myją nam tu samochody i sprzątają mieszkania, masz jeszcze cos do powiedzienia
23 mar 2015 | 16:38
-12
i znowu słoiczku, eh taki światowy a zasób słów ubogi :D widzę, że będąc za granicą już traktujesz Rodaków gorzej od siebie samego, nie wracaj do Polski, nie trzeba tu takiego szrotu...Polaczku :D buziaki ze słonecznej Sto(L)icy!
23 mar 2015 | 16:43
+10
ty nawet nie będąc za granicą już rodaków wysyłasz do zmywaka, bo przecież jestes z warszawy, ale to typowe dla takich napompowanych nieudacznikow jak ty, jeszcze pewnie z rodzicami mieszkasz a unosisz sie jakbys nie wiadomo kim byl. boli sie tyłek, to proste, przełknij porażkę i zamilcz, jeszcze są playoffy do rozegrania, jeszcze się okaże kto będzie lepszy więc uznaj przegraną z honorem a nie szczekasz jak typowy słoik
23 mar 2015 | 16:53
-12
ha ha ha! co z Ciebie za typ! ile Ty masz do powiedzenia na temat osoby, której nigdy nie widziałeś na własne oczy :D czytam i się śmieje a Ty siedzisz przed kompem cały czerwony i pewnie tylko czekasz na moją kolejną odpowiedź by móc się wykazać, weź się lepiej za robotę w tym Toronto bo Cię zastąpią jakimś Murzynem :D pozdrawiam z własnego, całkiem niebrzydkiego domku jednorodzinnego !
23 mar 2015 | 10:04
-4
Jaka idiotyczna czerwona karta,po co on wogóle wychodził?!
23 mar 2015 | 09:58
-37
hehe zaobserwowałem w niniejszym wątku że wieśniaki mają ból dupy z tego powodu że stołeczna drużyna grała w LE a ich burackie drużynki potrafią z nią wygrać tylko mając przewagę 1 zawodnika

liga byłaby ciekawsza gdyby rzeczywiście była jakaś konkurencja, ale nie oszukujmy się, ekstraklasa zasłużenie ma tak niskie notowania w Europie
23 mar 2015 | 11:09
+12
Legia po prostu była słabsza, przyznaj to.
+7
Za głupotę się płaci. 2-0 w plecy.
A przypomnę Ci idiotów co pozbyli kibiców możliwości oglądania rewanżu z Ajaxem.

Widać macie nie pokolei w głowach.
23 mar 2015 | 13:47
+7
Szkoda, że wy z tym "słabym" Lechem nie potrafiliście wygrać nawet u siebie grając przeciwko drużynie, w której grało połowę zawodników rezerwowych. Ba, nawet ledwo zremisowaliście ten mecz. A co do meczu w Poznaniu to cieszcie się, że skończyło się tylko 2:0, bo to, że strzeliliście przypadkową bramkę to nic nie znaczy. Kolejorz was w obu meczach tłamsił. Coś wam z czołówką nie idzie :)
23 mar 2015 | 13:48
+4
2:1* tam
23 mar 2015 | 16:08
+3
przepraszam, to stołeczna drużyna "grała" w LE???? bo jak dla mnie to ona stała jak słupki na drodze, a przeciwna drużyna z milikiem na czele obiegała ich jak pospolitych durni..... a te mierne występy w najsłabszej grupie LE też bym grą nie nazwał, więc się tu nie produkuj, bo z czym do ludzi, podkul ogon i do budy
23 mar 2015 | 09:40
-46
ta wasza zazdrosc...pyrki i reszta Polski, szczekajcie sobie dalej a Mistrz i tak będzie Nasz, jak to się dzieje już od dwóch lat! Tylko Legia!
23 mar 2015 | 10:39
+23
śmieszny jesteś ;)
23 mar 2015 | 10:58
-15
zobaczymy kto będzie się śmiać pod koniec sezonu :D psy szczekają karawana jedzie dalej, pozdrawiam wszystkich nienawistników!
4 kwi 2015 | 13:42
+1
A co, już przelew na konta sędziów poszedł?
23 mar 2015 | 08:49
+12
Brawo Lech mam nadzieję, że odbiorą Legii Mistrza bo Legia to ch*** a Lech mistrz Polski, nasza duma Wielkopolski :P ha ha ha
23 mar 2015 | 09:54
-26
Lech to pizdeczki a nie duma czegokolwiek

gdyby nie głupota bramkarza Legii to piłkarze Lecha po 90 minutach by schodzili do szatni z podkulonymi ogonami
23 mar 2015 | 11:10
+13
A co, jesteś dumny z Legii? Czy Ty w ogóle znasz historię swojego ukochanego klubu? ;-)
23 mar 2015 | 12:09
-11
polecam wszystkim sympatykom Amiki Wronki aka Lecha Poznań :D
23 mar 2015 | 13:49
+8
Zróbcie stronę o tym jak to was komuchy reaktywowały i o tym, że przez kilkadziesiąt lat kradliście zawodników.

Wasze cwaniactwo jest po prostu żałosne ;)
23 mar 2015 | 14:06
-7
żałosne? piszesz tak bo nie masz żadnego kontrargumentu, nigdy nie byliście i nie będziecie dla Nas konkurencją, ani na boisku ani na trybunach :D z całego serca życzę Wam Kuchenkorze samych sukcesów w 1-szej lidze :D bez odbioru
23 mar 2015 | 16:11
+4
na boisku własnie dostaliscie a na trybunach to wy nie macie nic do powiedzenia, NIC. od lat z reszta, bo to co wy nazywacie oprawa cala reszta swiata pospolicie nazywa CHAMSTWEM, RASIZMEM, SKRAJNYM NACJONALIZMEM i FASZYZMEM, gratuluje swietnych trybun.....o przepraszam, przeciez was tam juz nie ma od jakiegos czasu
23 mar 2015 | 16:18
-5
dostaliśmy...:D 1-szy wygrany mecz Lecha z Legią od 4 lat! macie powód świętować! na kolejne zwycięstwo znowu przyjdzie Wam poczekać :D
jeżeli jedną z najlepszych kibolskich ekip uważasz za niebyłą to staaaary...wyłącz w końcu komputer i przejdź się na Nasz mecz, zobaczysz co to fanatyzm :D
23 mar 2015 | 16:34
+1
nie fanatyzm tylko faszyzm, i co ty nazywasz najlepszą kibolską ekipą, bandę nieudaczników, których nikt juz w europie nie toleruje? ta wasza kibolska ekipa jest cieniem tego czym była jakis czas temu, ani nie jestescie juz tak zorganizowani, ani pomyslowi, ani nawet glosni, niestety, na dzien dzisiejszy potraficie juz tylko robic zadymy, obrazac innych, wywieszac rasistowskie hasla, niszczyc cudze stadiony i podjudzac do rewolucji, nie tedy droga
23 mar 2015 | 16:42
-4
skoro tak uważasz...:D na szczęście wyjeżdżając do Poznania dalej jesteśmy głośniejsi od gospodarzy, dajemy radę na każdym polu i we wszystkim czego się podejmiemy a całej Polsce pozostaje tylko patrzeć i podziwiać... zawsze będziecie w Naszym cieniu, czegokolwiek byście nie wypisywali tu czy na innych stronach, pozostaje Wam tylko złość a my śmiejemy się z Was do rozpuku :D
23 mar 2015 | 16:45
-1
skoro tak uważasz.. :D
23 mar 2015 | 19:42
+1
Głośniejsi od gospodarzy? Nie rozśmieszaj mnie, połowa meczu cicho, a jak już coś zaśpiewaliście to ani nic konkretnego, ani nawet głośno nie było.
23 mar 2015 | 23:17
-2
pooglądaj sobie skróty czy nawet cały mecz i sam oceń :D doping macie cienki i to nie od wczoraj, za to oprawa elegancka, pozdro
23 mar 2015 | 11:39
+11
gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem, czyja to wina ze golkiper legii nie wiedzial ze rekami mozna bronic tylko w polu karnym? takich macie szkoleniowcow i pilkarzykow :D
23 mar 2015 | 07:53
+4
Ładny mecz. Może trochę 1 połowa rozczarowała, ale zasłużone zwycięstwo Lecha!!! Brawo już tylko 3 pkt straty.
23 mar 2015 | 07:43