Video dodane przez: marcin.korbecky 29 mar 2015 | 21:48
+7
chociaz remis
31 mar 2015 | 19:32
+1
5 meczy rozegranych i zostało tyle samo do rozegrania. Nie jest źle startujemy z rewanżami z pozycji lidera.
31 mar 2015 | 18:55
-1
mecz to były ciepłe kluchy
31 mar 2015 | 18:48
-5
dla czego nie moge sie lognonć z inego komputera wpisuje login kfadrad i haslo maciek1 i nie dziala pomorze ktos? pliss
31 mar 2015 | 16:27
+12
no szkoda wyniku, ale trzeba przyznać że nasi zagrali chujowo xd
31 mar 2015 | 09:21
0
Japier*ole to słowo które pewnie każdy z was powiedział po golu Longa na 1-1.
31 mar 2015 | 07:47
-8
Szkoda ze Engel juz zszedl ze sceny.On by cos zrobil z nimi przynajmniej awans.Oprocz niego nie widze ani jednego fachowca godnego reprezentacji.a najwiekszy zart to byl Dyzma(Smuda)
31 mar 2015 | 01:51
-5
a ja wlaczylem w 88 minucie streama i zaraz padlo wyrownanie...ale sie wtey wszyscy poxczulismy:)chyba przynioslem pecha oglem nie wlaczac.a tak na powaznie to nie wiedzialem ze Polska grala tak slabo jak piszecie mam nadzieje ze to nie poczatek konca tej druzyny i Nawalki,ze wroca na wczesniejszy tor.2 celne strzaly przez 80 mnut...tragedia
31 mar 2015 | 07:27
0
troche zaspany to pisalem : D
30 mar 2015 | 23:37
+1
To się nazywa pech z naszej strony! Stracić bramkę w 90 minucie ;c
No cóż mówi się trudno! Ważne, że jest punkt.
Irlandia przejęła inicjatywę w drugiej połowie.
Bohaterem na pewno Fabiański!
Brak czerwonej kartki dla niesportowanego zachowania na Mily?! Brawo sędzia!
30 mar 2015 | 23:13
-4
Nawalka WYPIERDALAJ.Jestes pseudotrener bez umiejetnosci.Benhacker to byl spec.
31 mar 2015 | 07:44
-12
benhaker tez byl pseudo.oprocz Gorskiego Piechniczka i Engela(za jego czasow gra w finalach wcale nie byla tragiczna nie wyszli fakt)wszyscy sa pseudotrenerami
30 mar 2015 | 20:43
+9
gdyby grali bardziej ofensywnie nawet po prowadzeniu wygraliby.
30 mar 2015 | 18:44
0
Dlaczegostatystyki na meczyki.pl różnią się od tych uefowskich podanych na końcu transmisji?
+3
ogladalem od ok 70 min i powiem tyle ze sedzia sedziował Irlandczykom.... szkoda tej straconej bramki ale sie na nia zanosiło i zaniosło :)
30 mar 2015 | 17:01
+3
jebany Long
+5
Gdzie jest determinacja i walka jak w meczu remisowym ze Szkotami.
Takiej obrony Częstochowy już dawno nie widziałem.
Tak frajersko stracone 2 punkty. Jest mi strasznie przykro że brakuje nam wiary w sukces i charakteru dominatora.
+3
To był zdecydowanie najsłabszy mecz najsłabszy mecz tych eliminacji, zawiodłem się na naszych postawą ale nie do końca wynikiem który jest niezły ale straciliśmy gola w końcówce to ja myślałem że kurwa fotel na którym siedziałem i telewizor to wyjebie przez okno. Ważny 1 pkt z ciężkiego terenu i pamiętajmy że też tak mieli m.in. Niemcy którzy też z nimi zremisowali, więc to bardzo wymagający rywal. W tak bardzo wyrównanej grupie na pewno wszystkie reprezentacje stracą punkty więc nie ma co się łamać i grać swoje, a przede wszystkim skuteczniej bo nasi ruszyli dopiero po straconej bramce m.in. akcja Kucharczyka tylko nie wiem po co on na główkę podawał zamiast komuś na 11 m bo Irlandczycy głęboko stali.. szkoda.

Wierze że najgorsze już za nami nastawiamy się na Gruzję - oby to był lepszy mecz, i mam nadzieje że nadal będziemy po nim liderami przed Niemcami :)
30 mar 2015 | 16:39
0
Irlandia i tak lepiej grala bardzo szkoda mogliśmy to wygrać , ale nie wytrzymaliśmy presji!Do boju Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 mar 2015 | 16:34
0
To co pokazaliśmy w pierwszej połowie, to jeszcze jakoś może zadowolić oko, ale w drugiej połowie, nasza reprezentacja, pokazała poziom dawnej B klasy, wybić piłkę jak najdalej i jak najwyżej się da, rzadnej składnej i przemyślanej akcji, tylko próba przetrwania do ostatniego gwizdka. Na dodatek, ospalstwo, w tak prostej sytuacji jak rzut rożny, irlandczycy skakali nam po głowach, a my nasze głowy trzymaliśmy w chmurach. I na efekt nie trzeba było długo czekać. Panowie, jak wyjdziecie na następne spotkanie, z takim zamiłowaniem do "grania" to zobaczycie Mistrzostwa Europy, ale przed telewizorami. Jestem z Wami, ale niestety, taka jest prawda. Pozdrawiam.
30 mar 2015 | 16:00
0
trzba powoływac takich zawodników jak Błaszczykowski Grosicki Polanski nie gralismy z przodu kompletnie nic nie mozemy wiecznie liczyc na Mile ze wejdzie i cos ugra facet ma swoje lata
30 mar 2015 | 15:47
+4
Do 30 min dało to się jakoś jeszcze oglądać po 60 min gra Polski ograniczała się tylko do wybijania piłki jak najdalej od swego pola karnego.
30 mar 2015 | 15:45
+3
Koleżanki i Koledzy! Czy ja jestem ostatnim facetem w spodniach kibicującym tej dyscyplinie sportu?! Jaka czerwona kartka za uderzenie Mili, gdzie to uderzenie?! Poprzewracało się w głowach, czy ktoś zapomniał, że grają faceci?! Nie jestem stary, ale widocznie starej daty... Mila stracił u mnie wszelki szacun gdy padł na murawę jak trafiony piorunem! Oprzytomnijcie! Nie macie już dość tego teatru na boiskach?! Udawanie, wymuszanie, symulowanie... Fuck sake! Ok, niesportowe zachowanie i żółta kartka, nie widzę innej opcji. Niech zawsze już ci panowie zajmują się tylko graniem w piłkę i niech zawsze zwycięża lepszy sportowo! Pogubili się wszyscy w tych czasach... Są głosy, że trzeba być sprytnym, wykorzystywać okazje, że to element futbolu a ja mówię; nie! Paranoja jest goła... Niech znowu zwycięża sport jak kiedyś, ale wszyscy musimy tego chcieć!
30 mar 2015 | 15:29
+1
Mecz ze Szkocją na wyjeździe i z Irlandią u siebie będzie decydujący o awansie.
30 mar 2015 | 15:28
0
no co to bylo !!! przeciez lepiej grac umieją -spodziewalem sie czegos wiecej ale z drugiej strony irlandia to nie latwy rywal
30 mar 2015 | 15:25
-2
Przed tym meczem 1 ptk brałbym w ciemno więc nie jest to zły wynik, aczkolwiek trochę szkoda tych 2 ptk które straciliśmy jakby nie było w 90 minucie, ale to nie koniec eliminacji trzeba iść dalej zostało jeszcze kilka meczy przede wszystkim trzeba wygrać z Irlandią u siebie i nie przegrać ze Szkocją na wyjeździe i oczywiście nie dopuścić do żadnej wpadki z Gibraltarem, albo Gruzją, remis z tymi drużynami to będzie jak porażka, na punkty z Niemcami nie liczę, bramka w Berlinie będzie wielkim osiągnięciem, Niemcy na pewno już się nie dadzą tak zaskoczyć jak w Warszawie, ale zawsze można powalczyć w sumie to jakbyśmy w tym meczu zdobyli chociaż punkt to przy wynikach jakie założyłem można by powalczyć jeszcze o pierwsze miejsce w grupie. :)
30 mar 2015 | 15:18
0
W końcu zdarzył się słaby mecz Polakom i oczywiście wszyscy obrażają ich, jacy to słabi ci kopacze, po co ich finansować, oby nie awansowali itp. Żałośni sezonowcy. Kibicuję Polakom może gdzieś od 2009 roku, czyli kiedy jeszcze nie grali dobrze (po EURO 2008 znowu zaczęli grać słabo) i oglądam każdy ich mecz, nieważne czy słabo grają, trzeba im zawsze kibicować. Wczoraj druga połowa totalna sraka, fakt, ale mimo wszystko sędzia miał duży wpływ na to, że nie wygraliśmy, koleś, który uderzył Milę powinien mieć czerwień, rożnego w 91 minucie nie powinno być, Fabian faulowany. Irlandczycy zasłużyli na remis (przynajmniej sugerując się ilością sytuacji), ale to sędzia im pomógł.
Bądzcie obiektywni sezonowcy.
30 mar 2015 | 14:57
0
tragiczny mecz polaków jedyna setka stworzona przez nas to główka krychowiaka.Ten remis to z pocałowaniem ręki powinni brać po takim meczu
30 mar 2015 | 14:40
0
Po stracie bramki w 91 min. od razu przeszli do ataku czyli można było.. Ja się pytam na chuj oddali inicjatywę w 2 poł.? Jak by chcieli to parę akcji konkretnych by skonstruowali. Olkowski dno i wodorosty, Piszczu wracaj! Nawałka proszę rób wcześniej zmiany wnoszące coś do naszej gry. Mila wszedł po 20 sec dostał w ''ryj'' padł jak rażony prądem ;D nie pokrył Longa przy rożnym no i cześć. Po co Nawałka trzymał na siłę Milka, mógł dać Teodorczyka jako wysuniętego napastnika a tak obrona, obrona i jeszcze raz obrona w 2 poł. Z przebiegu meczu zasłużona bramka dla Irlandii i myślę, że remis jest dla nas super wynikiem.
30 mar 2015 | 14:34
+1
Brawa dla chłopaków za mecz ale jak widziałem mecz od 70 minuty jak grali chaotycznie to było okropne żeby niepotrafić przytrzymać piłki i wymienić kilku dokładnych podań,czy wierzycie czy nie czułem że możemy niedociągnać.... jak dostaliśmy ten rzut rożny mowie do kumpla jak teraz to spierdolną to chyba jebne... i huj bombki strzelił po chwili...... a w końcówce była jeszcze jedna grożna sytułacja w 93 minucie mieliśmy pilke na środku boiska złe podanie do prawej strony przejęci piłki i błyskawiczna kontra i drugi żut rożny myśle sobie tylko nie to..... udało sie dowieść remis i trzeba sie z tego cieszyć... choć3 pkt były tak blisko
30 mar 2015 | 14:28
0
Obiektywnie trzeba się cieszyć z remisu bo i na tyle w tym meczu nie zasługiwaliśmy. ;)
30 mar 2015 | 14:22
+31
Bardzo słabo. Ten mecz to jakis kabaret.. Najlepiej gramli ostatnie 4 min po stracie gola, panowie trzeba caly czas tak zapierdalac to i niemcy nam nie podskoczą..
30 mar 2015 | 14:39
+32
jedna brameczka i murujemy - nie sadzilem ze jeszcze zobacze cos takiego u nawalki, juz to przerabialismy u smudy i fornalika, takie cos to proszenie sie o klopoty bo jak przestajemy atakowac to przeciwnik nabiera pewnosci siebie, stwarza coraz wiecej sytuacji i tylko kwestia czasu zeby ktos popelnil blad i cos, gdzies przypadkiem wpadlo, odpuszczac atak i murowac to mozemy jak 2 golami prowadzimy, a nie jednym, no chyba ze strzelilismy pod koniec meczu, a nie na poczatku...
30 mar 2015 | 13:58
0
Wielki powrót Peszki i odrazu ładna bramka, szkoda że w tym doliczonym czasie polakom coś nie pykło i piłka wpadła do bramki, ale wielki brawa.
30 mar 2015 | 13:43
+5
Przez cały mecz stałe fragmenty kompletnie nie wychodziły Irlandczykom... udało im się w doliczonym czasie gry. Czy to może po prostu instynkt snajperski Long'a, który wszedł w drugiej połowie.
30 mar 2015 | 13:40
+7
Nie wiem co Nawałka odwalił... Mila za Milika powinien wejść już w 60 minucie aby zagęścić środek pola. Nie umieliśmy przytrzymać piłki przez kilka sekund... A Nawałka chyba liczył na szczęście i wychodził z założenia, że jak nie zrobi zmian to wynik się nie zmieni.
30 mar 2015 | 13:24
-1
Czekam na hejty sezonowych kibiców naszej reprezentacjii
Brawo dla Polaków za walkę ale to Irlandia grała lepiej i zasłużyli nawet na zwycięstwo
30 mar 2015 | 12:41
+2
Szkoda, ze tego nie dowiezli.. ale trzeba porzyznać, że zagrali bez pomysły
30 mar 2015 | 12:33
0
Mecz w miare wyrównany, Peszko zaskoczył na plus (i nie mówie tu nawet o bramce, ale o waleczności), Irlandia grała ostro, sędzia jakimś cudem powstrzymał się od czerwonej. Trzeba im to oddać, że ostatnie 15 minut cisnęli równo i ostatecznie coś wpadło. Jasne, że 3 punkty byłyby lepsze, ale nie stworzyliśmy dość sytuacji żeby wyjść na bezpieczne prowadzenie dwubramkowe, więc musimy być zadowoleni z tego remisu.