Video dodane przez: pct 4 kwi 2015 | 14:59
+22
W następnym sezonie Arsenal dobiera się do Chelsea. Ładnie grają, sympatyczna drużyna a w ostatnich latach nic o nich nie słychac :(
5 kwi 2015 | 21:31
-19
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał, żeby walka o mistrzostwo w przyszłości rozgrywała się tylko między Chelsea, a Arsenalem. A co najważniejsze bez udziału Liverpoolu.
5 kwi 2015 | 18:41
-1
loserpool zdegradowac do ekstraklapy moze by wygrali z piastem gliwice
5 kwi 2015 | 14:10
+7
Giroud po meczu: Chcemy utrzymać passę zwycięstw do końca sezonu :D. Ambitnie, tak jak lubię
+10
Jak zwykle w pierwszym skrócie brak bramki w doliczonym czasie gry. Zróbcie coś w tym końcu, mecz trwa 90 minut + doliczony czas !

Świetna gra Arsenalu i mamy kolejne zwycięstwo drużyny Wengera. Bądź co bądź niespodziewane 2 miejsce w tym sezonie, ale życzę im aby je utrzymali już do końca, bo w tym sezonie grają naprawdę bardzo dobrze. Ozil wraca do łask, Sanchez znów strzela piękne gole, czego chcieć więcej.
5 kwi 2015 | 11:16
+9
Brawo Arsenal! Ale pogrom! A jeden gol był ładniejszy od drugiego! Super mecz!
0
Liverpool po kilku ładnych meczach (np. z southampton wygrana 1:0) teraz znowu przegrywa (z man. united 1:2 i z arsenalem) po prostu Liverpool nie ma stabilnej formy!

5 kwi 2015 | 21:40
-19
Po prostu potrafią grać tylko ze słabymi. Jak trafią na kogoś, kto potrafi grać, to leżą i kwiczą.
5 kwi 2015 | 07:12
+6
ale się kibice Live pochowali. Głowa do góry następny rok będzie wasz ;)
5 kwi 2015 | 21:42
-19
No i nie zapominajmy, że nie muszą wygrywać, bo mają historię. Oczywiście jak im przypomnisz, że United i Arsenal też mają historię, a trofea przychodziły, to się obrażą. A zwłaszcza nie mogą znieść faktu, że United ma większą historię od nich.
5 kwi 2015 | 04:49
-2
Ooo tego sie nie spodziewalem. Szacun dla kanonierow
5 kwi 2015 | 09:35
+2
jako fan Realu nie mozesz za wiele wiedziec o wynikach spotkan bo co tydzien cieszysz sie z wygranej 3,4,5:0 tu jest troche inaczej ale co bede tłumaczył :)
5 kwi 2015 | 16:40
-1
I mówi to fan Bayernu ;)
6 kwi 2015 | 10:12
+1
Wpisalem to tylko tak z sympati do nich tak to nie sledze ich meczy nr1 zawsze Gunners.
5 kwi 2015 | 01:33
+1
Pogrom! Arsenal wywozi ważne 3 punkty i jest drugie miejsce.
Bramka Ozila i Alexisa to czysta perfekcja i z przyjemnością się na takie patrzy!
+2
Chodziło mi oczywiście, o Ligę Mistrzów.
6 kwi 2015 | 10:13
+1
Le zagrają bo Totki się spompowaly
4 kwi 2015 | 21:43
+7
gg arsenal . gratulacje od kibica hull city :)
+7
ehh... szkoda, że dostaliśmy taki wpierdol :\ AFC był dzisiaj wyraźnie lepszy no i zasłużył na to zwycięstwo. Brameczki co następna to ładniejsza :) Udał wam się rewanż za mecz z przed roku :P Gratuluję wam zwycięstwa i życzę powodzenia w końcówce sezonu ;) A nam pozostaje walka o LE xD
4 kwi 2015 | 21:08
+3
Komentatorzy na C+ jak zwykle pełni humoru :D :D 4-1 to oczywiście wina Suareza bo odszedł do Barcy :D :D
4 kwi 2015 | 22:02
-3
do FIFY ich powinni wziąć :D
4 kwi 2015 | 20:13
+14
Zlał nas Arsenal niesamowicie i bezapelacyjnie - piękne bramki, niezły mecz. A My cóż - jeżeli przy stanie 3: 0 najlepszym zawodnikiem jest nasz bramkarz to czego tu szukać. ... Lukas po kontuzji nie ten sam, Markovic - szkoda słów ( jak widzę, że najbardziej jest zainteresowany poprawianiem włosów to czerwona krew mi się gotuje), Kolo - bez komentarza, Moreno na naszą ligę pasuje, Hendo I Cou chyba już mają dość tego sezonu. 150 tysięcy dzisiaj pobiegał , ale bez rewelacji... oj ciężkie czasy i smutne Święta......Pozdrawiam bratnie dusze LFC i gratuluję Arsenalowi.. YNWA.
4 kwi 2015 | 20:03
+6
Genialny mecz w wykonaniu Arsenalu,oby tak dalej Kanonierzy!
+16
LFC funduje swoim kibicom w tym sezonie prawdziwy rollercoaster.
+3
Jak sie gra na tyłach Kolo i Sakho przeciwko tak szybkim zawodnikom jak Cazorla, Sanchez i Bellerin to nie ma na co liczyć. Arsenal zrobił swoje. Akcje w świetnym tempie, dobry meczyk, Kanonierzy w formie.
4 kwi 2015 | 17:59
+3
Bramka Sancheza palce lizac, Arsenal wkoncu ma napastnika.
+4
bardzo ciekawy mecz, kiedys powiedziałbym na szczycie, ale Live lekko odstaje formą od czołówki
4 kwi 2015 | 17:54